2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 48

  1. #21
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Itt egy svájci is, normális áron.

    http://www.autoscout24.ch/de/d/mitsu...p%3d10%26r%3d5

  2. #22
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Itt egy svájci is, normális áron.

    http://www.autoscout24.ch/de/d/mitsu...p%3d10%26r%3d5
    Sz.pó hazavinni svájcból, eu n kivüli...
    EVO VIII GSR

  3. #23
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Itt egy svájci is, normális áron.

    http://www.autoscout24.ch/de/d/mitsu...p%3d10%26r%3d5
    Tényleg jól néz ki, de rájön a 10% vám, 19% ÁFA, regadó és tranzit és akkor már 5,5-5,7mFt-nál járunk.

  4. #24

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Itt egy svájci is, normális áron.

    http://www.autoscout24.ch/de/d/mitsu...p%3d10%26r%3d5
    Azért 4 M nem kevés, mire itthon van , és le is van papírozva 5,5-5,7, és ha a motortérben full rozsdás a toronycsapágy akkor szerinted milyen az alja ?

  5. #25
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a tippet. Tervezem megnézni!
    Ennyiért IX-et vegyél inkább, ég és föld a különbség.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  6. #26
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    <
    >

    Utcai jármű / Személyautó
    2017-03-12 19:51:36
    Mitsubishi evo 8
    Budapest / Budapest
    #212677



    Magyarországon vásárolt végig márkaszervizben szervizelt,gyűjtői darab eladó.Téi gumi Enkei felnin,új nyári gumi peedline corsa felnin. 5.690.000


    Ár:




    Elérhetőség:
    30/3944897
    Megye:
    Budapest

  7. #27
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Újra aktuálissá vált a keresésem, a budget sajnos nem lett sokkal magasabb, de 4,7-4,8MFt-ig el tudok menni, ha egy jó állapotú autót találnék. A hahun nem találok ilyet, illetve a külföldi oldalakon sem.
    Remélem itt tud valaki segíteni.

  8. #28
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Újra aktuálissá vált a keresésem, a budget sajnos nem lett sokkal magasabb, de 4,7-4,8MFt-ig el tudok menni, ha egy jó állapotú autót találnék. A hahun nem találok ilyet, illetve a külföldi oldalakon sem.
    Remélem itt tud valaki segíteni.
    Ha nem találok ennyiért Evo8-at, akkor muszáj lesz STI-t vennem

  9. #29
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem találok ennyiért Evo8-at, akkor muszáj lesz STI-t vennem
    Ebben az esetben csak 3,5m-ig keressél, hogy maradjon pénz majd motort építeni bele
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  10. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  11. #30
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Ha nem akarsz szopni, akkor a 2.5-es Subaru motort kell nagyon elkerulnod. A regi 2.0-akkal (<2005) egyaltalan nincs sok gond. Viszont koruk miatt mar sokat kap(hat)tak. Nagy kerdes, hogy ki mire hasznalta es mennyi tulaja volt mar. De ez EVO-nal is igy van. Viszont a nagyobb darabszam miatt, Subarubol konnyebb jot talalni. Van meg megkimelt es keveset futott peldany. Meg nem art ismerni az adott tipust, mert nagyon sok a gányolt / tobb autobol osszerakott / WRX-bol Sti-vé epitett / 1.5-ös valtoval szerelt / házilag balositott peldany.
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2017. 05. 29. 09:42-kor
    ///// Ceofang /////

  12. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  13. #31
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem találok ennyiért Evo8-at, akkor muszáj lesz STI-t vennem
    kérdezz körbe a subaru fórumon (forum.subaruklub.hu). Hja, miután regisztráltál, meg fizesd be a pártolói díjat, különben egy deka topicot nem látsz
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. #32
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    kérdezz körbe a subaru fórumon (forum.subaruklub.hu). Hja, miután regisztráltál, meg fizesd be a pártolói díjat, különben egy deka topicot nem látsz
    azt hittem, hogy valami gebasz van az oldallal, de most olvasom az oldalon, hogy már csak a pártoló tagok láthatják az összes topic-ot.... kár érte, szerintem több mint 10 éve olvasom (olvastam) a fórumot.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  15. #33
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    azt hittem, hogy valami gebasz van az oldallal, de most olvasom az oldalon, hogy már csak a pártoló tagok láthatják az összes topic-ot.... kár érte, szerintem több mint 10 éve olvasom (olvastam) a fórumot.
    ezzel én is így vagyok - plusz volt ott egy Evo topic, amit próbáltam "életben tartani", hát akkor ez ennyi volt.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  16. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  17. #34
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem akarsz szopni, akkor a 2.5-es Subaru motort kell nagyon elkerulnod. A regi 2.0-akkal (<2005) egyaltalan nincs sok gond. Viszont koruk miatt mar sokat kap(hat)tak. Nagy kerdes, hogy ki mire hasznalta es mennyi tulaja volt mar. De ez EVO-nal is igy van. Viszont a nagyobb darabszam miatt, Subarubol konnyebb jot talalni. Van meg megkimelt es keveset futott peldany. Meg nem art ismerni az adott tipust, mert nagyon sok a gányolt / tobb autobol osszerakott / WRX-bol Sti-vé epitett / 1.5-ös valtoval szerelt / házilag balositott peldany.
    Pedig most terveztem megnézni egy 2008-as STI példányt, amiben 2,5-ös motor van. Mire figyeljek ?
    Vannak kimondott jelei a hengerfej tömítéses hibának ?

  18. #35
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    kérdezz körbe a subaru fórumon (forum.subaruklub.hu). Hja, miután regisztráltál, meg fizesd be a pártolói díjat, különben egy deka topicot nem látsz
    Már három levelet írtam adminoknak, hogy hogyan lehet pártolóvá válni, azaz hova és mennyit kell fizetni, de még válaszra sem méltattak

  19. #36
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Pedig most terveztem megnézni egy 2008-as STI példányt, amiben 2,5-ös motor van. Mire figyeljek ?
    Vannak kimondott jelei a hengerfej tömítéses hibának ?
    arra figyelj, hogy meg ne vedd 4G63T. pont.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  20. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  21. #37
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Már három levelet írtam adminoknak, hogy hogyan lehet pártolóvá válni, azaz hova és mennyit kell fizetni, de még válaszra sem méltattak
    majd válaszolnak - ha kedvük tartja. vagy nem én akárhányszor írtam nekik pályanapokkal kapcsolatban ( mert még a régi rendszerben sem lehetett ám bármit látni a "betolakodóknak"), sosem méltattak egy válaszra sem. aztán utána valahogy leszoktam arról, hogy lejárjak Subarus pályanapokra már csak a tömeg miatt is.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  22. #38
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    2.5-es motornal egyre kell csak figyelni, hogy ne vedd meg. Idozitett bomba az egesz. Hiaba koltesz ra es rakod ossze a legjobb elerheto versenytechnikaval, akkor is befosik elobb, mint utobb. A legtobbnel 40-80e kilometer utan (gyari nyomassal!) motor general. Kapasbol 6 embert tudok, akik mar szoptak miatta. Tobben kicsereltek a bekrepalt 2.5-es motort 2.0-asra.
    Kerdezd meg innen az evoklubrol Landi Gábort, Niesz Ferit vagy kemszit Vagy a Subaruklubrol (privat uzenetet lehet minden tagnak irni) rozskot, AtekSTI-t, Zeoo-t, Tsancy-t. Kapasbol most ok jutottak eszembe, de szerintem hosszu lenne a teljes lista.

    Ugy erdemes megvenni, hogy egy kb. 1,5 millas motorcseret belekalkulalsz az arba (motor, folyadekok, szereles, programozas, stb.) Hasznalod a 2.5-et, amig szet nem esik. Aztan a felretett (anno lealkudott) penzbol pedig teszel bele egy jo kis 2.0-át (esetleg spec-c mocit, DCCD hajtassal). Es semmikepp ne ujittasd fel, mert majdnem ugyanennyibe kerul, de csak rovid ideig fogod elvezni.

    Ugy lehetsz partolo tag, ha elutalsz evente 5000Ft-ot, a Subaru Klub szamlaszamara. 12010154-00122910-00100008 es a kozlemenybe beirod a regisztralt becenevedet. Utana varni kell nehany napot, amig aktivaljak (esetleg irjatok ra privatban Nosfu nevu moderatorra, ő az egyetlen aktív kábé).

    De az egesz forum (regisztracio, tamogatas, visszaigazolasra varas, majd kezdő felhasznalonak a forum feluletenek kezelese) elegge tul van bonyolitva. Raadasul annyira ellenszenves szamomra, amerre halad a klubvezetes (nyitás helyett bezárkózás), hogy en peldaul tobb ev utan iden eloszor nem fizettem be a tagdijat, es nem az osszeg miatt. De ha komolyan erdekel egy Subaru vasarlasa, akkor javaslom gyere el egy:
    a; StiPestire (minden honap elso keddjen 20:30-tol a mujegpalya melett, ingyenes barati cseveges a parkoloban), vagy
    b; junius 17-en Drotszamar kempingben tartando Orszagos Subaru Talalkozora, vagy
    c; a minden honap utolso szombatjan levo gyori talalkozora (16:00-tol ETO parkolo, ingyenes barati cseveges es hamburgerezes). (KIVEVE juniust, mert akkor van az orszagos tali)
    ///// Ceofang /////

  23. 3 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  24. #39
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Vegyél EVO-t

  25. 3 tagnak tetszik Marschall hozzászólása:


  26. #40
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem találok ennyiért Evo8-at, akkor muszáj lesz STI-t vennem
    Ami a Szabinál van Rs ( A Kedvenc kereskedés) azzal mi a gond? Nem ismerem az autót, csak kérdezem. Azt nézted? Keretedbe pont benne van az ára is. Ráadásul RS ami ritka, és könnyebb.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva