1-20, összesen: 37

Téma nézet

  1. #6

    Alap

    Inkább itt folytassuk a difi témát, Balról jobbra, evo 4-5-6 lamellás, wavetrac (torsen rendszerű tuti, látni kívülről a kis kerekeket, ha lesz időm széthúzom), ralliart 7-8-9, lamellás (ez spéci edzett házas, kevés ideig lehetett kapni), 7-8-9, lamellás (kiálló csavaros), 7-8-9 imbuszcsavaros (ez a jobbik), 7-8-9 carbonetic lamellás (ez az elérhető legjobb jelenleg szerintem), 4-5-6 cusco (tökházastól, spéci viscoval, ettől jobb nem nagyon van 4-5-6-hoz.





    7-8-9 carbonetic, minden felület gyönyörű, minden illesztés tökéletes, öröm vele dolgozni, belül 2 féle rámpa közül lehet választani, elpusztíthatatlan.





    4-5-6 Cusco, szinte már legó, a tökház több darabból, kapható 3 féle viscoval, belül szintén két féle rámpa, és ez rugós előfeszítésű, szinte végtelen a beállítási lehetőség. Felületek, illesztés szintén full. Nagyon jól mozog vele az autó, én ezt szeretem a legjobban a hatosba.













    7-8-9 tökház fedél, bal széria, jobb ralliart. Ez a sarkalatosabb pont, a tökház majdnem jó a széria, csak egy plussz betét kell bele.





    4-5-6 visco, bal oldali széria, jobb ralliart. Erősebb mint a széria, és nagyobb sper elfér benne, a tökház felől nagyobb a hely benne.





    Rámpás házak, balról, 4-5-6(itt csak egy féle volt, sajnos gyenge is, látszik milyen vékony a rámpa élénél, ha nem szűkítős kocsiban volt nem sokáig élt), 7-8-9(kétféle rámpával), a két jobb oldali 7-8-9 (csak egyfajta rámpával, de kétféle napkerék befogatással, a jobb oldali szerintem az erősebb)





    Létezett két utas rámpas ház is, ez motorféken is zár. Bal oldali két utas, jobb oldali egy utas.



    Napkerékből is van pár fajta, a bal oldali már 6 körömmel kapaszkodik a lamellába, ez a legjobb.



    Lamellákból is van több fajta, átmérőben, vastagságban, körmök számában, körmök alakjában,stb. Középen a feszítő laprúgó, ebből is van több fajta, alakra, vastagságra.







    Szinte lehetetlen mindent polcon tartani, csak abból van amit tudom hogy fogyósabb. Rengeteg féle variációt lehet belőlük összehozni, sokat kisérleteztem ezzel is régebben, ez a tesztvideo is akkor készült :



    Én is azt hittem elő kell feszíteni az egekbe, az a tuti, nagyon nem így van. . . , ezér írtam kicsievonak is régebben hogy felesleges megfeszíteni, azzal csak bohóckodni lehet, gyorsan menni nem. Két sokatmondó adat hogy a 620 lóerős, 900 Nm-es rallyross kocsin angliában feszítettem meg a legjobban, és az is 70 Nm volt, az R5-ös Hyundai-n murvára sem húzom 48 Nm-től jobban fel.

  2. 9 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva