1-20, összesen: 37

Téma nézet

  1. #10
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.129

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy dilemma kellős közepén vagyok ha van valakinek tapasztalata legyen olyan jó és segítsen.

    Az már nem kérdés hogy szét kell húzni az osztóművet, mert a hátsó difi felújítása után nem szűnt meg a hang aminek nem kellene lennie.
    Ha már széthúzzuk és felújítjuk akkor illik beletenni egy LSD-t. (nem arra a vidám bélyeggyűjteményre gondoltam)

    Na itt már széthúz a mezőny és a lehetőségek tárháza szóval ide kellene minél több vélemény hogy jól megkeveredjek...

    Aktív (ACD) transzferről beszélünk csak hogy a kiindulási alap meglegyen.

    Opció 1 : Ralliart lamellás sperr - nem olcsó de legalább drága
    Opció 2 : Slezák féle Torsen sperr - jóval kedvezőbb árfekvés de nem sokat tudok róla

    Az alap kérdés hogy a lamellás és a torsen között van-e érdemi különbség érzésre, fenntarthatóságra, élettartamra, stb vagy bármi?
    Illetve találkozott-e már valaki a fent említett Úr munkájával testközelből.

    Minden vélemény érdekel úgyhogy ne kíméljetek...

    THX!
    Kettes opciót nem ismerem testközelből.
    A ralliart az egyutas rampaval kapható csak(nagyon ritkán felbukkan két utas is). Nekem külön tetszik mivel fekuton nem zár össze. Mivel lamellas ezért illik időnként szétvenni lamella vastagsagot nezni. Ja es még valami. Mivel lamellas ezért nem szereti a szinkronos váltóolajat. Csak a gl5 ost ami meg a dogboxot szereti és a szinkront nem. Torsen igenytelenebb.
    De egy biztos. Anélkül merem kijelenteni hogy a lamellas sokkal jobb hogy próbáltam volna a 2. Opciót.
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2018. 12. 13. 18:02-kor

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva