1-13, összesen: 13

Téma nézet

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap EVO VIII GSR

    Az autó 2005-ös gyártású amerikai modell. A futásteljesítménye 60152 mérföld, de minden dolog ki van benne cserélve, ami elkophat. Az előző tulajdonos egy fogorvos volt és szépen felújította az autót. Az autó kívül és belül szép állapotnak örvend.
    Az autót csak azért szeretném eladni, mert az autó tudása meghaladja az én vezetési tudásomat - sajnos.
    Erre sajnos csak az autó megvétele után jöttem rá.
    A motor 1500km-rel ezelőtt egy felújításon esett át. A motor egy 2,3-as stroker, kovácsolt dugattyúk, kovácsolt hajtókarok, stroker főtengely, spec. verérműtengely, titán szelepek, rugók, spec. hengerfej tömítés, ARP henferfejcsavarok, kevláros vezérműszíj.
    Perifériák: 1000cc injektorok, 2db új Walbro AC pumpa, direkt szűrő, nagy lefújószelep, golyóscsapágyas nagy Garett turbo, speciális leömlővel, nagy hűtő, nagy cooler, 3” rozsdamentes kipufogórendszer,
    Hajtás: 3 tárcsás kuplung hidraulikus kinyomó szerkezettel, Evo X Brembo fékek elöl, Evo VIII Brembo fékek hátul, Bilstein Evo IX futómű
    Kb. 500 km-t futott 18 Team Dynamics Motorsport felnik Kumho Semislick utcai gumikkal.
    Új klímakompresszor és hosszbordásszíj, HKS Turbotimer, spec. mérőműszerek, Nokia kihangosító rendszer.
    Az autó teljesítménye kb. 500 LE.
    Az autóhoz adok még 2 db piros carbon ülést, 18-as Toora felniket téli gumikkal, egy tartalék Bilstein futóművet (az egyik gátló kicsit szivárog) , egy 6 pontos Sabelt biztonsági övet.
    Próbakör akkor lehetséges, ha valaki foglalót hoz magával és én vezetem az autót!
    Irányár: 5,4mFt
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők keressenek!
    Csatolt képek Csatolt képek

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva