1-13, összesen: 13

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap EVO VIII GSR

    Az autó 2005-ös gyártású amerikai modell. A futásteljesítménye 60152 mérföld, de minden dolog ki van benne cserélve, ami elkophat. Az előző tulajdonos egy fogorvos volt és szépen felújította az autót. Az autó kívül és belül szép állapotnak örvend.
    Az autót csak azért szeretném eladni, mert az autó tudása meghaladja az én vezetési tudásomat - sajnos.
    Erre sajnos csak az autó megvétele után jöttem rá.
    A motor 1500km-rel ezelőtt egy felújításon esett át. A motor egy 2,3-as stroker, kovácsolt dugattyúk, kovácsolt hajtókarok, stroker főtengely, spec. verérműtengely, titán szelepek, rugók, spec. hengerfej tömítés, ARP henferfejcsavarok, kevláros vezérműszíj.
    Perifériák: 1000cc injektorok, 2db új Walbro AC pumpa, direkt szűrő, nagy lefújószelep, golyóscsapágyas nagy Garett turbo, speciális leömlővel, nagy hűtő, nagy cooler, 3” rozsdamentes kipufogórendszer,
    Hajtás: 3 tárcsás kuplung hidraulikus kinyomó szerkezettel, Evo X Brembo fékek elöl, Evo VIII Brembo fékek hátul, Bilstein Evo IX futómű
    Kb. 500 km-t futott 18 Team Dynamics Motorsport felnik Kumho Semislick utcai gumikkal.
    Új klímakompresszor és hosszbordásszíj, HKS Turbotimer, spec. mérőműszerek, Nokia kihangosító rendszer.
    Az autó teljesítménye kb. 500 LE.
    Az autóhoz adok még 2 db piros carbon ülést, 18-as Toora felniket téli gumikkal, egy tartalék Bilstein futóművet (az egyik gátló kicsit szivárog) , egy 6 pontos Sabelt biztonsági övet.
    Próbakör akkor lehetséges, ha valaki foglalót hoz magával és én vezetem az autót!
    Irányár: 5,4mFt
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők keressenek!
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Én nem akarok ünneprontó lenni, de néhány napja mintha venni akartál volna evo- t. Most pedig árulsz egyet?

    Vagy lemaradtam egy körrel?

  3. #3
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet GWRH: Hozzászólás megtekintése
    Én nem akarok ünneprontó lenni, de néhány napja mintha venni akartál volna evo- t. Most pedig árulsz egyet?

    Vagy lemaradtam egy körrel?
    Köszönöm az észrevételt. A leírásban, ha burkoltan is, de szerepel az eladás oka.
    Egyébként tényleg nem nagyon boldogulok a szinter kuplung csúsztatással, a konfighez meg nem nagyon illik más.
    Családi okok is vannak, de abba nem mennék bele.
    Az autó tökéletes, nem benne van a hiba !!!

  4. #4
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az észrevételt. A leírásban, ha burkoltan is, de szerepel az eladás oka.
    Egyébként tényleg nem nagyon boldogulok a szinter kuplung csúsztatással, a konfighez meg nem nagyon illik más.
    Családi okok is vannak, de abba nem mennék bele.
    Az autó tökéletes, nem benne van a hiba !!!
    Nem bántás meg semmi, de az a kuplung fos. Használj normális kuplungot, mint például a két tárcsás exedy. Nekem az van és észre sem veszed, megkockáztatom hogy a gyári sima keményebb.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  5. #5
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nem bántás meg semmi, de az a kuplung fos. Használj normális kuplungot, mint például a két tárcsás exedy. Nekem az van és észre sem veszed, megkockáztatom hogy a gyári sima keményebb.
    Köszönöm az észrevételt. Jól tűröm a kritikát, főleg ha építő jellegű
    Csak az egyes fokozatban van vele bajom, mert egy ponton fog a kuplung és nagyon el kell találni, hogy mennyi gázt adok, hogy ne fulladjak le, de ne is menjek neki az előttem álló autónak. Szóval az araszolással van a baj, a többi fokozatban nincs ilyen problémám.
    A kuplung csere is megoldás lehetne, de akkor valószínűleg új program is kellene. Bár én kevesebb lóval is beérném.
    Egyedül a családi problémákat nem oldaná meg, mert ahhoz a nejemet is le kellene cserélni
    Szóval még eladó.

  6. Az alábbiaknak tetszik kzoli hozzászólása:


  7. #6
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    En elgondolkodnek mindketto cserejen! (kuplung, nej) Bocsi...

    Amugy kuplung cserehez nem kell uj program. Az meg hogy tul eros, szerintem hulyeseg. Valtsd el elobb vagy ne nyomd padlora a gazt. A jobb labaddal folyamatosan tudod szabalyozni az erejet.
    ///// Ceofang /////

  8. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  9. #7
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    A kuplungot cseréld ki, elájulsz olyan jó lesz. A program emiatt, kizárólag a tuner pénzéhsége, semmi köze hozzá. Az asszonyt meg utánna vidd egy rendes kört. Mert gondolom most az van, hogy vettél egy rakás csörgő zörgő használhatatlan szart, ahelyett, hogy lecserélted volna a konyhabútort 😎 Vagy valami hasonló szokott a hiszti lenni.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  10. 12 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  11. #8
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nem bántás meg semmi, de az a kuplung fos. Használj normális kuplungot, mint például a két tárcsás exedy. Nekem az van és észre sem veszed, megkockáztatom hogy a gyári sima keményebb.
    Annál a kuplungnál nem problémás a csúsztatás ? Mennyibe kerül egy ilyen exedy kuplung ?

  12. #9
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    A kuplungot cseréld ki, elájulsz olyan jó lesz. A program emiatt, kizárólag a tuner pénzéhsége, semmi köze hozzá. Az asszonyt meg utánna vidd egy rendes kört. Mert gondolom most az van, hogy vettél egy rakás csörgő zörgő használhatatlan szart, ahelyett, hogy lecserélted volna a konyhabútort  Vagy valami hasonló szokott a hiszti lenni.
    Elvileg, ha jó a műszer, akkor a turbo nyomás 4000-4500 rpm-nél jön meg, szóval nem nagyon tudok előbb elkapcsolni.
    Bár, ha jól látom padlógáznál sem ment 1,5 bar fölé a turbo nyomás.

  13. #10
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Annál a kuplungnál nem problémás a csúsztatás ? Mennyibe kerül egy ilyen exedy kuplung ?
    1700 euro. Hasznaltban lattam egyet 1100-ert eleg jo allapotban.

  14. #11
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    1700 euro. Hasznaltban lattam egyet 1100-ert eleg jo allapotban.
    Köszönöm szépen az infot. Egyelőre benne marad a 3 tárcsás. Még szokjuk egymást.

  15. #12
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    A félreértések elkerülése végett, az autó továbbra is eladó.

  16. #13
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Kedves Admin !
    Elkelt az autó, kérem zárja le a topicot !
    Előre is köszönöm.

  17. 2 tagnak tetszik kzoli hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva