2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 59

  1. #21

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    megnéztük a tegnapi elektromos autós talit, két Micu is volt kint, mindkettő Outlander PHEV. A faceliftes változatra azt kell, hogy mondjam - szép. Kívül, belül, akárhonnan nézem, így egy az egyben elfogadnám bár még a hatótávján lenne mit csiszolni, a kb 40-50km annyira nem acélos, de összességében a gyorstöltési lehetőséggel a városban egész jó kompromisszum lehet. Mérete miatt pedig simán elviszi a komplett családot.

    Ez csak elektromos és 40-50 km a hatótávolság?

  2. #22
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Ez csak elektromos és 40-50 km a hatótávolság?
    2 literes 120 le. Plusz elol hatul 82 lovas elektomotor.
    300voltos telep. Normal halozati 5 ora toltes gyorstolto 25 perc.

  3. #23

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    2 literes 120 le. Plusz elol hatul 82 lovas elektomotor.
    300voltos telep. Normal halozati 5 ora toltes gyorstolto 25 perc.
    Értem,köszi

  4. #24
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Csütörtökön indult:
    https://www.mollimo.hu/

  5. #25
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Csütörtökön indult:
    https://www.mollimo.hu/
    csak a harmada elektromos (300-ból 100), a konkurenciának (Greengo) viszont minden autója elektromos, viszont árban 1ft csak a differencia (66ft vs 65)
    MOL már nekiállt telepíteni a töltőket (benzinkutakon), hivatalosan nem publikus töltőkön, hanem sajáton fogják őket tölteni - ezzel szemben viszont még nagyon kevés a MOL-os töltő, melyek amúgy publikusak, fél órát lehet rajta bármivel gyorstölteni (egyelőre ingyen).
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  6. #26
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Jó az Outlander. Az asszonynak van egy és amikor kitalálta hogy ilyet szeretne nem is értettem mi lelte, de a nők már csak ilyenek.
    Igaz az 2010-es 2.2 diesel, de a méretével nincsenek problémák. Még a nagymama is befér ha kell. Ez ugyan csak 5, de van belőle 7 személyes is.
    Ja és kapcsolható összkerék ami nem elhanyagolható.
    Már gondoltam is rá hogy kellene a hátsó difibe egy sperr...



    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    megnéztük a tegnapi elektromos autós talit, két Micu is volt kint, mindkettő Outlander PHEV. A faceliftes változatra azt kell, hogy mondjam - szép. Kívül, belül, akárhonnan nézem, így egy az egyben elfogadnám bár még a hatótávján lenne mit csiszolni, a kb 40-50km annyira nem acélos, de összességében a gyorstöltési lehetőséggel a városban egész jó kompromisszum lehet. Mérete miatt pedig simán elviszi a komplett családot.


  7. #27
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    https://totalcar.hu/magazin/hirek/20...agyarorszagon/

    Jöjjön a villany céges autó bánom is én.
    Osztom a kutatás eredményét A-ból B-be minden nap bőven jó a villany, de azért élményautó kell mellé mindenképpen...

  8. #28
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    https://totalcar.hu/magazin/hirek/20...agyarorszagon/

    Jöjjön a villany céges autó bánom is én.
    Osztom a kutatás eredményét A-ból B-be minden nap bőven jó a villany, de azért élményautó kell mellé mindenképpen...
    kár, hogy szeretett vezetésünk nem túlzottan támogatja (érhető, hisz a MOL-t tolni kell ugyebár) az e-autó vásárlást. az a 1.5M "támogatás" szinte semmi új elektromos autó vásárláskor (mikor egy rendesen felszerelt 8-10M-től indul), plusz a szépen lobogtatott "minden panel tetejére szolárpanelt" műsor is elmaradt, a napkollektorok / szolár panelek támogatása is szinte a nullával egyenlő.
    azt mondani sem kell, hogy töltőhelyekkel is nagyon szűkösen vagyunk felszerelve.A legutóbb telepített töltők különböző áruházaknál jelentek meg (Penny, Auchan pl), holott 4.8Mrd -os tendert írtak ki az önkormányzatok számára.

    Non plus ultra, van olyan önkormányzat, ami már telepítette is a töltőt, de ki van kapcsolva - mondván, ingyen ne "töltikézzen" senki az önkormányzat pénzén. majd ha fizetős lesz, na akkor bekapcsolják
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  9. #29
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Most olvasom elektromos autós tali! Atyaég

  10. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  11. #30
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    de szééép...
    Hát én is úgy gondoltam hogy elgurulok munkába, rádugom a töltikére, majd hazagurulok.
    Na nem vagyok egy burzsuj így képes lennék a cégautót a saját konnektoromba bedugni na de a jófejségnek is van határa.

    A napelem az meg ultra gáz ilyen téren.
    Az hagyján hogy nem támogatják, de 40%-al legalább drágább itthon mint az e-bay-en.




    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    kár, hogy szeretett vezetésünk nem túlzottan támogatja (érhető, hisz a MOL-t tolni kell ugyebár) az e-autó vásárlást. az a 1.5M "támogatás" szinte semmi új elektromos autó vásárláskor (mikor egy rendesen felszerelt 8-10M-től indul), plusz a szépen lobogtatott "minden panel tetejére szolárpanelt" műsor is elmaradt, a napkollektorok / szolár panelek támogatása is szinte a nullával egyenlő.
    azt mondani sem kell, hogy töltőhelyekkel is nagyon szűkösen vagyunk felszerelve.A legutóbb telepített töltők különböző áruházaknál jelentek meg (Penny, Auchan pl), holott 4.8Mrd -os tendert írtak ki az önkormányzatok számára.

    Non plus ultra, van olyan önkormányzat, ami már telepítette is a töltőt, de ki van kapcsolva - mondván, ingyen ne "töltikézzen" senki az önkormányzat pénzén. majd ha fizetős lesz, na akkor bekapcsolják

  12. #31
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    hol?
    ott a helyünk?


    Ralliart színekben.

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Most olvasom elektromos autós tali! Atyaég

  13. #32
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Most olvasom elektromos autós tali! Atyaég
    voltam !!!!!!! vicces volt, kiment 30 autó, és a tulajok sorban álltak a töltő előtt
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  15. #33
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

  16. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  17. #34
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na benzinvérű barátaim ezt a cikket kénytelen vagyok megosztani.

    Az hagyján hogy közepes erősségű Totalcar olvasó vagyok, és tudom hogy vannak hibáik (kinek nincsenek) és hogy fikázzák őket rendesen meg terjengenek pletykák különböző részre hajlásokról meg minden, de...

    https://totalcar.hu/magazin/velemeny...autoipar_jovo/

    Azért e mellett nem lehet elmenni. (amúgy Karotta írása szerintem zseniális, de ez szubjektív)
    Azért választottam ezt a topikot mert én hoztam létre, de most tök mellékes.

    Szóval úgy van, hogy a 2020 berúgta az ajtót és nem csak Covid tekintetben hanem azér az autóipar frizuráját is rendesen megnyírta.
    Elképzelem Joe bácsi fejét aki ott ült 2019 December 28-án a Tippmix irodában és vakarta a fejét hogy mire húza be az X-et, hát valószínű hogy ez a felállás 0-ás szorzót kapott volna.

    Szóval nem lettem amperbuzi, de a jövő nem kerülhető el.
    Ami a cikk főhősét illeti azt meg el kell ismerni, hogy amíg a bőrfotelbe kényelmesedett "nagy autó gyártók" azon vakarászták a buksit hogy honnan lopjanak még ki 3 centet a járműből hogy még több haszonra tegyek szert, addig hősünk 3 és fél perc alatt olyan döntést hozott ami újra rajzolta a térképet.

    Közhely hogy így kell ezt csinálni, de így kell ezt csinálni. Aki alszik lemarad...
    Most már azt mondom hajrá Musk-i fiú.

  18. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  19. #35
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Ez egy kicsit sem részre hajló cikk. Azért a lényeget szerencsére leírta: Hogy ez jelenleg egy hatalmas lufi amiről még nem tudjuk, hogy kidurran-e és ha igen nem tudjuk mikor. És azt ne felejtsük, hogy a részvények még önmagukban nem termelnek le 71 millió autót. Mert ugye azért van egy jó nagy target szám. Amit nem lesz könnyű akkor sem befogni ha most azonnal 4 rejtett gyárat nyitnának meg full max kapacitással. És ugyan minden nagyon frankó de azért néha megnyílik a Tesla testén a seb és locsog belőle a vér. Megvan a létjogosultsága ennek az autó típusnak is de nem fenntartható a pálya. Most hype van. Majd elmúlik. Aztán jönnek a jobb technológiák. És az biza nem akku technológia lesz. Aztán lehet tévedek de, hogy nekem nem lesz akku autóm az biztos.

  20. 3 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  21. #36
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Soha nem mond hogy soha.
    Pont most a hétvégén számolgattam a kilométereimet meg az elmúlt években megtett távolságaimat és bizony kijön a matek, hogy cégesnek egy 400 km hatótáv már bőven elég lenne.
    Nyilván e mellé kell egy SUV a garázsba az asszonynak, meg persze egy EVO a műhelybe nekem, de hogy ha beleszólhatok a céges flottába és felmerül az ampervágen a közeljövőben akkor szerintem én dobok rá egy X-et.
    Természetesen nem otthon fogom tölteni úgy ahogy a németek se, de a parkolóba kihúzni egy kábelt bele fog férni a munkaidőmbe.




    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Ez egy kicsit sem részre hajló cikk. Azért a lényeget szerencsére leírta: Hogy ez jelenleg egy hatalmas lufi amiről még nem tudjuk, hogy kidurran-e és ha igen nem tudjuk mikor. És azt ne felejtsük, hogy a részvények még önmagukban nem termelnek le 71 millió autót. Mert ugye azért van egy jó nagy target szám. Amit nem lesz könnyű akkor sem befogni ha most azonnal 4 rejtett gyárat nyitnának meg full max kapacitással. És ugyan minden nagyon frankó de azért néha megnyílik a Tesla testén a seb és locsog belőle a vér. Megvan a létjogosultsága ennek az autó típusnak is de nem fenntartható a pálya. Most hype van. Majd elmúlik. Aztán jönnek a jobb technológiák. És az biza nem akku technológia lesz. Aztán lehet tévedek de, hogy nekem nem lesz akku autóm az biztos.

  22. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  23. #37
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy az autóipar korosodó résztvevői későn ébredtek - főleg az európai szegmens gyártói, főleg a németek. A Tesla stratégiája nagyon jó, elsőként behoztak exkluzív autókat (szárnyas Model X, Roadster), mikor még nagyon nem hajlott a világ az elektromosok felé, de még a hibridek is épphogy pislákoltak. Aztán az S-el már elérhető kategóriát teremtettek, majd betolták a 3-ast, és bumm. Közben szép csendben jöttek a kínaiak, dél-koreaiak, előbbieknél startup cégszerűen pattantak ki a semmiből a később óriáscégekké fejlődő elektromos autó gyártók (persze azért ehhez kellett erős háttérhatalmi tőketámogatás), a dél-koreaiak meg már megvetették a lábukat a piacon, sorra dobták ki a hibrid és full elektromos autóikat. Európa meg csak pislogott, a VW azt sem tudta, hogyan mit merre hova (mondjuk a dízelbotrány betett nekik, de másoknak is), '13-ban kijöttek az eUppal, az első tényleg használható hatótávú és fejlettségűvel meg 2020-ban ?! Le vannak maradva, de nagyon - de a többi is.

    Én még full elektromos "nem merek" venni, egyrészt a töltés jelenleg publikus töltőkön nem a legjobb árazású, otthon meg majd akkor töltök, ha lesz szolár (meg ház hozzá), másrészt jelenleg az ország átjárhatósága töltési infrastruktúrából adódóan nem biztosított - egy Miskolc-Szombathely távot erős tervezéssel lehetne csak megtenni, és akkor még ott vannak a váratlan faktorok, a betervezett töltő mondjuk rossz, vagy épp foglalt, stb. Egyelőre erősen kompromisszumos az elektromos autózás, és az is valamit mutat, hogy egy Toyota szintű gyártó még mindig nem hajlik arra, hogy full elektromos autót gyártson (ugye van nekik egy Mirai, ami hidrogénnel megy, de ez egyrészt drága, másrészt egyelőre nem erre megy a piac, így nincs nagy rajongótábora sem)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  24. #38
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Fókszvágenék most kaparnak mint állat, de ezzel az ID3-al lehet hogy tudnak majd mit kezdeni.
    Kicsit utána olvastam ennek az akku kapacitása már regionálisan tudja amit kell, és az ára sincs relative az egekben a hasonló tudású alternatívákkal szemben. Persze mondhatjuk hogy még mindig 2x annyiba kerül mint egy benzines, de majd ha megjelenik a további bünti a benzinvágenen akkor már nem lesz olyan egyszerű a matek, közben az ampervágen ára is csökken majd szépen aztán valahol fél úton találkoznak.

    Ez is olyan lesz mint a diesel - benzin kérdés... mindent arra amire kitaláltak. Persze ott is vannak bajok, mert van aki évi 2500 km-re diesel-ezik mert a havernak is az van meg a tádéi húz mint a szürke, közbe meg nem győzi kiiktatni az összes cuccot ami EURO akárhányassá teszi az autót de ez egy másik topic témája.

    A lényeg hogy a gyártók bealudtak és Elon mert nagyot álmodni, valamint hogy lesz az a használat amire jobb lesz a villany mint a belsőégés.

    A töltőhálózatra kanyarodva azt azért a gyártók is beismerték hogy kénytelenek pénz önteni abba is nem csak a járműbe, de teszik is szerencsére.
    Magára valamit adó gyártó töltőhálózatot is fejleszt.
    Szóval kíváncsi leszek a hogyan továbbra...


    - azt azért továbbra is fenntartom hogy EVO kell a házhoz, nem csak a kövezéstől félve, hanem amúgy is -




    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy az autóipar korosodó résztvevői későn ébredtek - főleg az európai szegmens gyártói, főleg a németek. A Tesla stratégiája nagyon jó, elsőként behoztak exkluzív autókat (szárnyas Model X, Roadster), mikor még nagyon nem hajlott a világ az elektromosok felé, de még a hibridek is épphogy pislákoltak. Aztán az S-el már elérhető kategóriát teremtettek, majd betolták a 3-ast, és bumm. Közben szép csendben jöttek a kínaiak, dél-koreaiak, előbbieknél startup cégszerűen pattantak ki a semmiből a később óriáscégekké fejlődő elektromos autó gyártók (persze azért ehhez kellett erős háttérhatalmi tőketámogatás), a dél-koreaiak meg már megvetették a lábukat a piacon, sorra dobták ki a hibrid és full elektromos autóikat. Európa meg csak pislogott, a VW azt sem tudta, hogyan mit merre hova (mondjuk a dízelbotrány betett nekik, de másoknak is), '13-ban kijöttek az eUppal, az első tényleg használható hatótávú és fejlettségűvel meg 2020-ban ?! Le vannak maradva, de nagyon - de a többi is.

    Én még full elektromos "nem merek" venni, egyrészt a töltés jelenleg publikus töltőkön nem a legjobb árazású, otthon meg majd akkor töltök, ha lesz szolár (meg ház hozzá), másrészt jelenleg az ország átjárhatósága töltési infrastruktúrából adódóan nem biztosított - egy Miskolc-Szombathely távot erős tervezéssel lehetne csak megtenni, és akkor még ott vannak a váratlan faktorok, a betervezett töltő mondjuk rossz, vagy épp foglalt, stb. Egyelőre erősen kompromisszumos az elektromos autózás, és az is valamit mutat, hogy egy Toyota szintű gyártó még mindig nem hajlik arra, hogy full elektromos autót gyártson (ugye van nekik egy Mirai, ami hidrogénnel megy, de ez egyrészt drága, másrészt egyelőre nem erre megy a piac, így nincs nagy rajongótábora sem)

  25. #39
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Fókszvágenék most kaparnak mint állat, de ezzel az ID3-al lehet hogy tudnak majd mit kezdeni.
    Kicsit utána olvastam ennek az akku kapacitása már regionálisan tudja amit kell, és az ára sincs relative az egekben a hasonló tudású alternatívákkal szemben. Persze mondhatjuk hogy még mindig 2x annyiba kerül mint egy benzines, de majd ha megjelenik a további bünti a benzinvágenen akkor már nem lesz olyan egyszerű a matek, közben az ampervágen ára is csökken majd szépen aztán valahol fél úton találkoznak.

    Ez is olyan lesz mint a diesel - benzin kérdés... mindent arra amire kitaláltak. Persze ott is vannak bajok, mert van aki évi 2500 km-re diesel-ezik mert a havernak is az van meg a tádéi húz mint a szürke, közbe meg nem győzi kiiktatni az összes cuccot ami EURO akárhányassá teszi az autót de ez egy másik topic témája.

    A lényeg hogy a gyártók bealudtak és Elon mert nagyot álmodni, valamint hogy lesz az a használat amire jobb lesz a villany mint a belsőégés.

    A töltőhálózatra kanyarodva azt azért a gyártók is beismerték hogy kénytelenek pénz önteni abba is nem csak a járműbe, de teszik is szerencsére.
    Magára valamit adó gyártó töltőhálózatot is fejleszt.
    Szóval kíváncsi leszek a hogyan továbbra...


    - azt azért továbbra is fenntartom hogy EVO kell a házhoz, nem csak a kövezéstől félve, hanem amúgy is -
    az ID3 jelenleg 14 milliónál kezdődik, 58kWh-s akksija van, a Leaf 40 vagy 62, utóbbi 15 millió, így valahol talán alá is lő a jelenlegieknek, Hyundai Ioniqja 40 vagy alatti, csak a Konából van nekik 64-es. Szóval jól pozícionált az ID3, kérdés, hogy a már rég piacon lévők közt meg tudja-e vetni a lábát (meg ugye ott van házon belül a konkurencia, Skodáék Enyaq-ja 50-es akkuval), plusz ugye jönnek a franciák is e-208 e-C4, Corsa-e, stb.
    Érdekes lesz ez az év ebből a szempontból, sok gyártó most dobja piacra az első szériáit, én spec kíváncsi vagyok, hogy a kínai gyártók hogyan fognak beszivárogni akár az európai piacra, de mondjuk úgy globál.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  26. #40
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Látom te kiműveltebb vagy a témában. Mindenesetre érdekes lesz az elkövetkező 5 év közlekedés szempontjából...


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    az ID3 jelenleg 14 milliónál kezdődik, 58kWh-s akksija van, a Leaf 40 vagy 62, utóbbi 15 millió, így valahol talán alá is lő a jelenlegieknek, Hyundai Ioniqja 40 vagy alatti, csak a Konából van nekik 64-es. Szóval jól pozícionált az ID3, kérdés, hogy a már rég piacon lévők közt meg tudja-e vetni a lábát (meg ugye ott van házon belül a konkurencia, Skodáék Enyaq-ja 50-es akkuval), plusz ugye jönnek a franciák is e-208 e-C4, Corsa-e, stb.
    Érdekes lesz ez az év ebből a szempontból, sok gyártó most dobja piacra az első szériáit, én spec kíváncsi vagyok, hogy a kínai gyártók hogyan fognak beszivárogni akár az európai piacra, de mondjuk úgy globál.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 4 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 4 vendég)

Hasonló témák

  1. Subaru Impreza általában
    By Miki in forum Subaru
    Hsz-ok: 414
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 07., 12:11
  2. GT-R általában
    By Lonni in forum Nissan GT-R
    Hsz-ok: 1265
    Utolsó hozzászólás: 2021. 11. 09., 19:05
  3. Elektromos szervó
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 16:39
  4. GT-R általában
    By Lonni in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 1110
    Utolsó hozzászólás: 2010. 12. 16., 14:09
  5. Elektromos kisautó
    By RSTom in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2009. 05. 13., 17:18

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva