Nekem most lett először saját használatú ( céges ) autómata kocsim. Minden alap elvemmel ellenkezett. (diesel + autómata + start stop + német préHmium) DE Imádom! 8 gang, relative erős motor 6.9 es fogyi. Annyira kényelmes, jó vele közlekedni. Voltam Bologna ban nemrég vele. Eddig cserélgettük a sofőröket az úton, most mérges voltam, hogy meg kell állni pisilni. Egybe simán le vezettem. Hihetetlenül pihentető és kellemes érzés vele minden napokban és hétvégén is közlekedni. ROhadt vonóhorog hiányzik csak róla, hogy tökéletes autó legyen.

Gyönyörűen és gyorsan vállt. Sok régebbi prémium autót vezettem régi típusú autómata és DSG váltóval is.(Csúcs BMW k, audik, Porschek...)(2000 - 2010 ig) Mindet rühelltem, mert annyira lassan, darabosan és rosszul dolgozott. Kereszteződésekből nem lehetett velük gyorsan "kilőni". Kanyarba a kigyorsítási pontok előtt már jóval el kellett tolni, hogy magához térjen addigra. Nehézkes volt az egész. Most viszont megtértem. Gyönyören lehet rajzolni vele. Pont annyira rúgja el magát, hogy szépen forduljon. Rajtolni is lehet rendesen, anélkül, hogy a fék+káz kombóval elő feszítené az ember a hajtásláncot. R ből D be és vissza is gyorsabban rakja magát Y ozásnál, mint én a manuval normál esetbe tenném. A pesti dugóban araszolás pedig maga a csoda... De a régi rossz beidegződések miatt nehéz volt ezt elhinni. Ami biztos vagyok benne, sokunkba ugyan úgy megvan a rossz tapasztalatok miatt.

Szerintem olyan okos hajtáshoz, mint az X nek van jobban is passzol egy "füles" váltó. A mechanikus diffis, naturista autókhoz pedig a manuál. Viszont ez egy olyan fejlődés, mint mikor karbiról mechanikus befecsire, majd Injectorra váltott az autóipar. Megszakítós gyújtás ról hall jeladósra. Szívó ról turbóra... Ha színtiszta mechanikus élményre vágysz az evo szerintem már nem azt adja. A HF integrale ból át ülve, hirtelen komoly, ügyes sofőrnek éreztem magamat.(pedig nem vagyok egy Makkinen) Az evo pontosan azt csinállta amire gondoltam. Pont úgy! Az els "öröm autózásnál" olyan tempót mertem vele autózni, power slide olni stb... amit előtte maximum a PlayStation ön mertem... Össze se lehet hasonlítani a hisztis lanciával. Amivel ha gyorsan akartál jobbra kanyarodni, féktávon lengetted először balra és reménykedtél h jól terheled át, nem a padkára adja ki a kanyar, hanem az útra . Ehhez képest az V ösöm videó játék szerű vezetési élményt ad. Abból át ülve egy GTR be, vagy ne adj isten egy TT be meg hatványozottan ezt érzed. A Purista színtiszta vezetési élményért egy Super Seven be kellene ülni, vagy valami régi Karbis Tütés, mecha RWD autóba. Rásegítés, Computer, ABS ... nélkül. Amiben villany csak a gyujtásba és a világításba kering. (esetleg egy motorvezérlés, hengernekénti pillangóval megengedett... ha nem akarok a karburálással szívni Szigorúan ALPHA-N re)

Smore VI osát vezettem Szekis átalakítóval amibe egy Tolós váltó volt. SPORTos kocsiba nekem az volt eddig a non plus ultra. Flat Shift el, stb... Az a Mechanikus érzés maga volt a csoda. Mikor féktávon tolod vissza fokozatról fokozatra, maga az erőhatás is segít a lassulásnál. Imádtam. Mikor gyorsít ki meg csak húzod magadra a fokozatokat . Egyhelyben állva meg mikor teszed az 1 est és Ránt a bódé, meg a hang hozzá .Formula Renault is vezettem előtte, emiatt nem volt új az élmény. De egészen más egy Forma autóba, meg egy családi Sedanba utcán átélni ezt!

Bocsi, hogy szét offolom a Topicot Nagyon tetszik ez a téma !