1-20, összesen: 22

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Egyébbként az EVO-val kapcsolatban tény hogy kilóg a Mitsubishi sorból, de azért ezt sem a kényelem és a praktikusság miatt szeretjük.



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére elég sok komoly, igazán drága prémium autóba ülhettem az elmúlt időkben. Nem csak a Habbal vakít el. Azóta nem szeretem a mitsubishi hétköznapi autóit mióta volt egy 0 km es lancerem, vezettem új Outlandert meg ASX et is. A német "hab" nak ára van. Ami használt autó vásárlásakor elő se jön. Majd az első szervízeken. Ha a céges prémium autóm saját pénzemből kellene szervízeltetnem, biztos el sírnám magam. Műszaki tartalomba nem tudom mivel tud többet egy CVT-s váltó (mérnök betegség nálam is, hogy írtózom tőle), egy 8 gangos autómatánál. Az ülés pozíció, kormány - pedál -Vezető háromszög a német be valamiért G astra óta kényelmesen beálítható. Az "új" lancerba 40 km után fájt valamim (beállíthatatlan volt). Pedig szabvány ember vagyok (181 - 90 kilo) Nem extra hosszú lábakkal vagy kezekkel. Honda nekem hatalmas csalódás. Páromnak van egy 100 000 km tert futott full extrás sport black line civic je (1.8) . Az az ótvar futómű ami alatta van gyárilag, döbbenetes. Tükör aszfalton is "sportos" nak érzed, de amint van valami kátyú a beledet is ki rázza.(kanyarba meg elpattog) A másik szégyenletes pont a fűtés/hűtés benne. Az, hogy a középső rostélyok nem zárhatóak egy dolog. De, amit a klíma művel az netto szivatás. Egyik arcod megfagy a másik meg lesül. Mentünk vele nemrég egy 700 km es tripet. Azóta nem szeretnék hondát. Pedig imádom az integrát, meg a type-r accordot is. Asszony is teljesen ki vágyódott a Civic ből. Pedig majdnem 3 misi volt használtan. (Ráncfelvarrot UFO, szakiknak FN2)Teljesen szerelmes volt a formájába, meg az egész autóba. Most meg azon kapom, hogy Abarth 500 esse esse ket nézeget..

    Az EVO valamiért egy teljesen más világ. Annyi idő alatt, hogy becsukom a garázs kaput már jéghideg levegőt fúj. Ami kellemesen körbe kering a kocsiba, nem pedig az ember arca/keze fagy meg tőle. Az ülés kényelmes. A Futómű meglepően szépen lép át az úthibákon, vezetni hihetetlen élmény. Csoda kocsi... Ralliart Magic. Ezt eddig nem adta vissza semmi! Se Egy Audighini (újkori lambo), M3/M4, Porsche , R8 , TT RS , és sorolhatnám. Pont emiatt én nem is kimondottan Mitsubishi terméknek nevezném, hanem kiemelném onnan. Mert túl jó fényt vet a gyártó többi termékére. Ami valljuk be, már sajnos nem a prémium irány.

  2. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva