1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 59

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap VW GolF R csere Evo IX-re

    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
    Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
    Beszámítási érték max. 6,5mFt.
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének !

  2. #2

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
    Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
    Beszámítási érték max. 6,5mFt.
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének !
    Szerintem nem nézed az evo piacot mostanában, 6,5 M-ért már réges régen nincs kilences ! Sőt lassan már egyáltalán nincs kilences, a szürkét amiről képet küldtem egy telefonhívással eladtam, az új tulaj majd kiugrott a bőréből, sokkal többért vitte el mint a fent említett összeg, és szinte egyik paramétert sem tudta az általad leírtakból.
    Voltam Lengyelországban , Ausztriában kilencest nézni, mind 8 felett volt árban, és mindet otthagytuk, nem az ár miatt. Szóval a helyzet nem egyszerű.
    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2018. 10. 14. 20:49-kor

  3. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Hali! Minden rossz indulat nélkül, de szeritnem el kalkuláltad magad. Szép 8 ast se nagyon lehet már ennyiért találni. Plusz elképzelhetetlen a szitu számomra, mikor valaki egy evo ix ből 2 Misi rafizetessel át üljön egy golf ba.

    Azért sok sikert hozzá! Remélem lesz egyszer evod!
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2018. 10. 14. 23:27-kor

  5. 9 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  6. #4
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Ezekkel a feltételekkel inkább még neked kell majd rá fizetni sajnos!9-es EVO-k jelenleg olyan árban mennek amennyit szerintem már nem érnek!

  7. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  8. #5
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
    Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
    Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.

  9. #6
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
    Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
    Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.
    Feladni soha nem szabad !Eladni biztos hamar el tudod a golfot hisz keresett autó!Azért vigyázz az EVO vásárlásal mert hamar vehetsz olyat 6környékén amire pillanatok alatt rá küldhetsz pár milliót !

  10. #7
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Húúú csak most kapcsolódtam be, de látom ez egy betyáros vállalkozás.

    A IX-esek már főleg hirdetés nélkül cserélnek gazdát. Amolyan ismerősök közötti adok veszek megy. Itt az árat soha nem a vevő szabja hanem a fennmaradó darabszám ami ebben a sorozatban már inkább a hiánycikk kategória. Golf R 20 év múlva is lesz, de Lancer EVO már nem valószínűleg. Itt nem egy alvázszámot veszel egy 5 éves gyártás sorozatból hanem történelmet és ezt mindig szem előtt kell tartani.

    12 éves lélektani határ... Az autóipar nagyjából 2000 - 2006 között halt meg, azóta csak fogyasztási cikk amivel a legfőbb cél hogy ne halj meg amíg eljutsz A-ból B-be.
    Na lassan 1 éve már én is tudom hogy az EVO-zgatás nem erről szól. Hiába tekertem le különféle szarokkal jó sok 100 ezer kilómétert ha hátramegyek a műhelybe és betolom a kulcsot a helyére megremeg a lábam.
    Ilyen autót már soha nem fognak gyártani és ha őszinte akarok lenni jobb is. Ez nem ment meg a helyzetben ha már nem te vagy az úr...

  11. 8 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  12. #8
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  13. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  14. #9
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-13538144
    Szürke. Az utolsó kép érdekes.

  15. Az alábbiaknak tetszik Marschall hozzászólása:


  16. #10
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.974

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...vo_ix-13538144
    Szürke. Az utolsó kép érdekes.
    Megfaceliftezték
    EVO VIII GSR

  17. 4 tagnak tetszik bajno hozzászólása:


  18. #11
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
    De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.

  19. #12
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Kénytelen leszel beérni egy VIII-al. Én is ezt tettem túl lehet élni.
    Azért azt fontos megemlíteni hogy azért ezek az autók igényelnek törődést.
    Nem lebeszélni akarlak róla, de ezt mindenki aki szerette volna csak pár percig is birtokolni cipőzte ahol lehetett. Ez sajnos az állapotokon meg is látszik. Lehet hogy kívülről csilli - villi, de azért a technika kapott rendesen az általad említett 12 év alatt.
    Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
    Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni.

  20. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  21. #13
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
    Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni. [/QUOTE]


    Akartad írni a vételár mellé még néhány millió Ft!!!!! Ne szépítsük mert akinek van az mindenki tudja az EVO egy igazi pénzt temető !!! Kifejzetten csak kizárólag fanatikusoknak ajánlott !!!!😃

  22. #14
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Ennyi pénzért már egy 1 éves Ford Focus RS-t is lehet kapni garanciával, gyári 350 LE-vel és a vezetési élmény sem marad el.
    De mivel nem akarok 9 milliót rászánni, így egyelőre nem tartok itt.
    lehet gyári 350LE a Focusban, sosem lesz Evo feeling abban az autóban. Nálam az RS a sor4-re való átállással el is köszönt, elvesztette az imidzsét, plusz az Evo egy sedan, az RS meg egy hothatch. A Subaru őrültek is furcsán néztek az STI-re, mikor kihozták hothatchben - nem az igazi úgy.

    Szerintem lehet érdemes(ebb) kint is nézelődni. A jó / jobb állapotúhoz pedig idő kell. Én 2 évig vadásztam egy szerencsétlen FTO-ra (pedig az egy puritán 2.0 V6), aminek van alja mert az összes rohad, és baromi nehéz volt kifogni olyat, ami értelmes áron jó alap (nem hibátlan, de nem rozsdakupac).

    szóval türelem & sok-sok nézelődés
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  23. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  24. #15
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet evoR: Hozzászólás megtekintése
    Szóval a vételár mellé még nem árt néhány forint apró amit el fog kérni.
    Összegezve annak ajánlott aki szeret kicsit barkácsolni.

    Akartad írni a vételár mellé még néhány millió Ft!!!!! Ne szépítsük mert akinek van az mindenki tudja az EVO egy igazi pénzt temető !!! Kifejzetten csak kizárólag fanatikusoknak ajánlott !!!![/QUOTE]

    minél gyáribb, annál jobb. Persze utána megőrül az ember, és elindul az autófaragás lejtőjén, de egyébként a gyári(as) autókat érdemes nézegetni, velük jóval kevesebb a gond. Amik már húzva vannak, erősen az üzemórás kategória felé kezdenek elmenni.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  25. #16
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem akartam elvenni a kedvét azért nem írtam hogy milliós nagyságrendű az apró.

    Még sehol se vagyok a restaurálással de már ellocsoltam pár százast. És a java csak most jön.
    A gyárinak kinéző is csalós tud lenni, mert ha valaki szabadulni akar akkor visszafaragja gyári közelire és úgy adja el.
    Én személy szerint jobban örültem volna ha benne hagyják a módosításokat és kérnek érte 1 millával többet, mert ugyan azokat fogom én is módosítani csak 1.5-ért, amire mindent beszerzek.
    Az előny hogy így tudom majd hogy minden frankó, nem ütött szar.

    Összegezve, inkább olyat érdemes keresni ami bódéra rendben van, a technikát még elejétől a végéig át kell túrni aztán tudod hogy jó. Nincs zsákba macska.

    Egyébbként egyetértek. Kizárólag fanatikusoknak ajánlott!
    Ja és nem munkába járni. Arra nem árt ha van egy VW Golf.

  26. #17
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    El persze nem kell venni a kedvét,de azért nem árt ha tudja mivel is jár birtokolni egy EVO-t!Vezettem új FOCUS RS-t engem nem érintett meg kifejezetten unalmas volt.Elötte héten vezettem a CIVIC TYPE-R-t az sokkal jobban tetszett!Én támogatom ha valaki EVO-t akar venni de azt mondom csak akkor vegyen ha kizárólag azt akar!!!Mert ha nem érzi szerelmet akkor nagyon hamar el fog menni a kedve!Egy EVO-val élni nem mindig könnyű,oda fanatizmusra van szükség!!!Még ha lángol is az a bizonyos szerelem akkor is sokszor ott áll az ember a benzines kannával a kezébe hogy felgyújtsa! Szóval kell hozzá szenvedély!Én lassan kb még egy EVO árát locsoltam rá és még így is sokszor viharos a kacsolatunk! Amikor jó akkor nagyon jó,de amikor rossz akkor nagyon rossz! Ilyen ez a játék!

  27. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  28. #18
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  29. #19
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet evoR: Hozzászólás megtekintése
    El persze nem kell venni a kedvét,de azért nem árt ha tudja mivel is jár birtokolni egy EVO-t!Vezettem új FOCUS RS-t engem nem érintett meg kifejezetten unalmas volt.Elötte héten vezettem a CIVIC TYPE-R-t az sokkal jobban tetszett!Én támogatom ha valaki EVO-t akar venni de azt mondom csak akkor vegyen ha kizárólag azt akar!!!Mert ha nem érzi szerelmet akkor nagyon hamar el fog menni a kedve!Egy EVO-val élni nem mindig könnyű,oda fanatizmusra van szükség!!!Még ha lángol is az a bizonyos szerelem akkor is sokszor ott áll az ember a benzines kannával a kezébe hogy felgyújtsa! Szóval kell hozzá szenvedély!Én lassan kb még egy EVO árát locsoltam rá és még így is sokszor viharos a kacsolatunk! Amikor jó akkor nagyon jó,de amikor rossz akkor nagyon rossz! Ilyen ez a játék!
    Mennyit mentél eddig vele? Mert szerintem 2000 km (nem autópálya km) után jönnek majd meg azok a dolgok amire még fogsz locsolni. Én is vezettem rst. Ha turod neki nem olyan rossz ha csak egyenesbe lovod ott fos. Amúgy meg egy rakat szar. Már csak azért is mert Ford.
    Amúgy miért locsoltad rá mégegyszer a kocsi arat ha nem titok? Azért annyira nem volt szar állapotban a bobby autója...

  30. #20
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Kis kompromisszumokkal nem rossz alternatíva az A45 AMG 360 vagy 380 gyári lóerővel, én nagyon szeretnék egyet, de természetesen a proflexes, tolósváltós, rajtprogramos, als-es evo-t sose fogja pótolni, vezetési élményben megközelíteni.
    Azt soha semmi nem fogja pótolni. Szerencsések vagyunk, hogy mi meg tanulhatunk vezetni ezekkel az autókkal. Hogy milyen jók ezek a dolgok... Átélni és magunkévá tenni. A maiak ezt már nagyon nem tudják és nem is ertik

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva