1-20, összesen: 26

Téma nézet

  1. #1
    Haladó pothy avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 03.
    Hely
    Budapest X.kerület
    Hsz-ok
    31

    Alap Eladó szeretett törött 8-asom

    Kedves Márkatársak!

    A pár éve balesetben sérült 8-asom eladó sorba került. A baleset körülményei és felelősségi körei még mindig nem kerültek tisztázásra, viszont jelen állás szerint már eladhatom szeretett autómat. A mai napon több fényképet is készítettem amit privát e-mailban elküldök annak akit esetleg érdekelhet. Az eladási ár még nem született meg, de úgy gondolom, hogy kicsivel többért eladnám mint amit a biztosító ajánlott érte. Szeretném, ha innen venné meg valaki aki esetleg feléleszti, mint egy biztosítói bontós partner... Sajnos én nem tudok vele foglalkozni a jelenlegi anyagi hátterem miatt.

    A típust ti ismeritek ezért extrákról nem nagyon kell írnom, így várom inkább a kérdéseket.
    Az autóban van egy-két elektronikai eszköz beszerelve amire viszont igényt tartanék. A kiszerelésével nem foglalkoztam, mert pl. a bal első ajtó nem nyílik és nem akartam több kárt okozni csak hogy kiszereljem. Természetesen az eszközök visszajuttatását nem ingyen kérem, ez majd megbeszélés tárgyát képezik.
    Az autó jelenleg egy X. kerületi zárt telephelyen van, ahova a bejutást nekem is szerveznem kell, így nem biztos, hogy rögtön meg tudom mutatni. A telephelyen egy autómentős cég is tartózkodik, akik a szállításban tudnak segíteni igény esetén.

    A klub oldalát figyelni fogom, de a bartfai.botond@gmail.com e-mail címre küldött leveleket rögtön megkapom.

    Köszönettel:

    Bártfai Botond
    Csatolt képek Csatolt képek

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva