1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 26

  1. #1
    Haladó pothy avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 03.
    Hely
    Budapest X.kerület
    Hsz-ok
    31

    Alap Eladó szeretett törött 8-asom

    Kedves Márkatársak!

    A pár éve balesetben sérült 8-asom eladó sorba került. A baleset körülményei és felelősségi körei még mindig nem kerültek tisztázásra, viszont jelen állás szerint már eladhatom szeretett autómat. A mai napon több fényképet is készítettem amit privát e-mailban elküldök annak akit esetleg érdekelhet. Az eladási ár még nem született meg, de úgy gondolom, hogy kicsivel többért eladnám mint amit a biztosító ajánlott érte. Szeretném, ha innen venné meg valaki aki esetleg feléleszti, mint egy biztosítói bontós partner... Sajnos én nem tudok vele foglalkozni a jelenlegi anyagi hátterem miatt.

    A típust ti ismeritek ezért extrákról nem nagyon kell írnom, így várom inkább a kérdéseket.
    Az autóban van egy-két elektronikai eszköz beszerelve amire viszont igényt tartanék. A kiszerelésével nem foglalkoztam, mert pl. a bal első ajtó nem nyílik és nem akartam több kárt okozni csak hogy kiszereljem. Természetesen az eszközök visszajuttatását nem ingyen kérem, ez majd megbeszélés tárgyát képezik.
    Az autó jelenleg egy X. kerületi zárt telephelyen van, ahova a bejutást nekem is szerveznem kell, így nem biztos, hogy rögtön meg tudom mutatni. A telephelyen egy autómentős cég is tartózkodik, akik a szállításban tudnak segíteni igény esetén.

    A klub oldalát figyelni fogom, de a bartfai.botond@gmail.com e-mail címre küldött leveleket rögtön megkapom.

    Köszönettel:

    Bártfai Botond
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Szia!

    Egy kérdésem lenne: Motor és hajtás életben maradt? Gondolom megnéztétek? Csak mert a képeket nézve a bódé már nehezen restaurálható.


    Idézet pothy: Hozzászólás megtekintése
    Kedves Márkatársak!

    A pár éve balesetben sérült 8-asom eladó sorba került. A baleset körülményei és felelősségi körei még mindig nem kerültek tisztázásra, viszont jelen állás szerint már eladhatom szeretett autómat. A mai napon több fényképet is készítettem amit privát e-mailban elküldök annak akit esetleg érdekelhet. Az eladási ár még nem született meg, de úgy gondolom, hogy kicsivel többért eladnám mint amit a biztosító ajánlott érte. Szeretném, ha innen venné meg valaki aki esetleg feléleszti, mint egy biztosítói bontós partner... Sajnos én nem tudok vele foglalkozni a jelenlegi anyagi hátterem miatt.

    A típust ti ismeritek ezért extrákról nem nagyon kell írnom, így várom inkább a kérdéseket.
    Az autóban van egy-két elektronikai eszköz beszerelve amire viszont igényt tartanék. A kiszerelésével nem foglalkoztam, mert pl. a bal első ajtó nem nyílik és nem akartam több kárt okozni csak hogy kiszereljem. Természetesen az eszközök visszajuttatását nem ingyen kérem, ez majd megbeszélés tárgyát képezik.
    Az autó jelenleg egy X. kerületi zárt telephelyen van, ahova a bejutást nekem is szerveznem kell, így nem biztos, hogy rögtön meg tudom mutatni. A telephelyen egy autómentős cég is tartózkodik, akik a szállításban tudnak segíteni igény esetén.

    A klub oldalát figyelni fogom, de a bartfai.botond@gmail.com e-mail címre küldött leveleket rögtön megkapom.

    Köszönettel:

    Bártfai Botond

  3. #3
    Haladó pothy avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 03.
    Hely
    Budapest X.kerület
    Hsz-ok
    31

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Egy kérdésem lenne: Motor és hajtás életben maradt? Gondolom megnéztétek? Csak mert a képeket nézve a bódé már nehezen restaurálható.
    Őszinte leszek. Minden meg lett hagyva a balesetkori állapotban. A motorháztetőt csak felfeszíteni lehet, amihez nem volt szivem meg gondoltam hogy ha van érdeklődő akkor vele megteszem. A baleset körülményeit és a felelőst vizsgálják ezért nem is akartam nagyon változtatni az állapotán. Tudtam, hogy én nem fogom megcsinálni ezért számomra nem volt releváns.

  4. #4
    Zöldfülű ádám avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 11.
    Hsz-ok
    17

    Alap Evo

    Szia uram. Írtam mailt neked, ha aktuális keress meg érdekelne az autó

  5. #5
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Eltűnt mint az arany óra.

    Idézet ádám: Hozzászólás megtekintése
    Szia uram. Írtam mailt neked, ha aktuális keress meg érdekelne az autó

  6. #6
    Zöldfülű ádám avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 11.
    Hsz-ok
    17

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Eltűnt mint az arany óra.
    Pedig komolyan megvettem volna :/

  7. #7
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    bartfai.botond@gmail.com

    google keresés régi hírdetések között :
    06202393439


    http://mazda323f.uw.hu/elado.html

    Próbát Megér

  8. #8
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Én is írtam neki hogy találjon ki rá egy árat, mert a hajtáslánc ha nagyjából életben maradt jó lett volna egy későbbi projekthez, de nem válaszolt.


    Idézet ádám: Hozzászólás megtekintése
    Pedig komolyan megvettem volna :/

  9. #9
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    bartfai.botond@gmail.com

    google keresés régi hírdetések között :
    06202393439


    http://mazda323f.uw.hu/elado.html

    Próbát Megér
    Ezen a telszámon próbálltátok?

  10. #10
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Annyira nem mélyedtem bele. Gondoltam ha kitalálta az árat majd úgy is jelentkezik.
    Ha el akarja adni ahogy írta is.
    Nekem nem sürgős, mert még a sajátommal sincs időm rendesen foglalkozni, de ha valami visszautasíthatatlan ajánlat születik akkor csak elgondolkozik az ember.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ezen a telszámon próbálltátok?

  11. #11
    Zöldfülű ádám avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 11.
    Hsz-ok
    17

    Alap

    Sziasztok. Jó lett a szám, sikerült megegyezni az autóra. Meg lesz mentve, és alig várom, hogy mehessek vele!
    Köszi a segítséget fiúk!

  12. 9 tagnak tetszik ádám hozzászólása:


  13. #12
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ennek a mentőakciónak azért majd nyiss egy Topicot légy szíves.
    Szívesen kísérjük az ilyet figyelemmel, legalább is a magam nevében bátran beszélhetek.



    Idézet ádám: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Jó lett a szám, sikerült megegyezni az autóra. Meg lesz mentve, és alig várom, hogy mehessek vele!
    Köszi a segítséget fiúk!

  14. 7 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  15. #13
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ádám: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Jó lett a szám, sikerült megegyezni az autóra. Meg lesz mentve, és alig várom, hogy mehessek vele!
    Köszi a segítséget fiúk!
    Gratulálok!
    Ha esetleg a kis képen lévő Mazda megvan még és eladó szólj kérlek.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  16. 5 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  17. #14
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok!
    Ha esetleg a kis képen lévő Mazda megvan még és eladó szólj kérlek.
    A sas szeme lecsap...

  18. #15
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2015. 01.
    Hsz-ok
    380

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    A sas szeme lecsap...
    ááh,inkább ezzel állunk szemben :

    https://www.google.com/search?q=k%C3...YmBA8Q_AUICygC

  19. #16
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    A sas szeme lecsap...
    Lecsapna... ha lenne mire, eltűnt az összes, ami meg még normális állapotban van annak nagyon erősen kúszik felfelé ára, a mai fejemmel már nem adtam volna el az enyémet se, meg a VII-est se....

    Egy barátomnak próbálok segíteni GC8 WRX STi-t / RA-t keríteni na az sem olyan egyszerű ám, mint régen, horror hozzá minden, ha van egyáltalán.... ha lenne hova tenni veszegetném a régi csemegéket bármilyen állapotban, ahogy az anyagiak engedik.

    Ebben az elb@szott elektromos világban 15 év múlva ki fog emlékezni egy 323GTR / GTiR / Cosworth / .... -ra
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  20. #17
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet sic555: Hozzászólás megtekintése
    ááh,inkább ezzel állunk szemben :

    https://www.google.com/search?q=k%C3...YmBA8Q_AUICygC
    szép felhozatal
    én jellemzően inkább csak vasat gyűjtök

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  21. #18
    Haladó pothy avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 03.
    Hely
    Budapest X.kerület
    Hsz-ok
    31

    Alap

    Sziasztok!

    Elnézést kérek a késlekedésért meg a hanyagolásért. Az utóbbi időben elég sok minden történt körülöttem sajnos nem jó értelemben.
    Szeretném megköszönni én is a kutatómunkát és hogy segítettetek új gazdát keresni az autónak. (bár még nálam van... ) Nagyon sajnáltam volna valami kóklernek, vagy bontósnak odaadni.
    Ha létrejött az adásvétel megírom ide.

    Sziasztok!

  22. #19
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Én fogok basszus.

    323 GTX majd a GTR... Ezek Nyirádon olyat mentek hogy a nyálunk a földön volt.
    Volt a környékünkön egy világos zöld meg egy kék GTX folyamatosan jártak Pannonia ringre gyorsulgatni abban az időben nem nagyon volt ellenfele.
    Full time 4WD is csak a mesében létezett meg a GTX alatt...



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Lecsapna... ha lenne mire, eltűnt az összes, ami meg még normális állapotban van annak nagyon erősen kúszik felfelé ára, a mai fejemmel már nem adtam volna el az enyémet se, meg a VII-est se....

    Egy barátomnak próbálok segíteni GC8 WRX STi-t / RA-t keríteni na az sem olyan egyszerű ám, mint régen, horror hozzá minden, ha van egyáltalán.... ha lenne hova tenni veszegetném a régi csemegéket bármilyen állapotban, ahogy az anyagiak engedik.

    Ebben az elb@szott elektromos világban 15 év múlva ki fog emlékezni egy 323GTR / GTiR / Cosworth / .... -ra

  23. #20
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Én fogok basszus.

    323 GTX majd a GTR... Ezek Nyirádon olyat mentek hogy a nyálunk a földön volt.
    Volt a környékünkön egy világos zöld meg egy kék GTX folyamatosan jártak Pannonia ringre gyorsulgatni abban az időben nem nagyon volt ellenfele.
    Full time 4WD is csak a mesében létezett meg a GTX alatt...
    Bár tettek volna bele gyárilag sokkal erősebb váltót és a szöghajtást .....
    Micsoda parádé lenne egy IX-es motorral, hajtással, R4-es futóművel, fékkel....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  24. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva