3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123
41-59, összesen: 59

  1. #41

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Na látjátok ez itt a baj.
    A magyar motorsoprt már felszívta az összes EVO-t 2008 és 2012 között. Manapság már csak levetett edzőautót kapsz amit majd szépen fáradtságos munkával jó sok pénzért feltámasztasz hamvaiból.
    Ha valaki első gazdás Magyarországon vásároltat szeretne az engedje el a témát.
    Ha van is ilyen az életbe nem lesz eladó.

    Kár hogy a fenti időszakban más prioritások voltak az életemben, mert ha akkor veszek bele a tutiba egyrészt jobb állapotút kapok, másrészt nagyjából a feléért.
    Ne de döntsd a tőkét ne siránkozz fel a fejjel és csak előre.

    Amúgy azért annyi turpisság van ám ezekbe a rally Matyikba hogy kezdik érezni hogy az EVO kultusz jelen van Magyarországon és beárazzák a levetett szarjaikat az arany fölé kicsivel. Ezzel alapozzák meg az R5-re átállást. Nem túl etikus de roppant célravezető. Összesítve azt mondom hogy aki nem az asztalról veszi el, van benne kitartás és elszántság vegyen azt élvezze.
    Mert jó!
    Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.
    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2018. 10. 18. 12:24-kor

  2. #42
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Jajj nem bocsánat, nem az utolsó kommentre reagáltam, az átjött hogy azt az autót még időben vette ki valaki a rossz kezekből.

    Volt egy korábbi komment:
    Így képről Kocsomba féle ez is, mint az ezüst LEA. Amerikai MR, európai hátsó lökössel, nyolcas lámpával. Gondolom a km óra sem stimmel, de legalább a helyén az aktív szivattyú. Az ezüstben csak a vázszám MR, minden más GSR.

    Inkább erre gondoltam...

    Megy a mutyi ezerrel, ha valaki rákölt valamit és benne hagy, azt felvásárolják és lerabolják majd megy tovább gyári közeli állapotúnak hirdetve.
    Nem picsogni akarok mert aki az EVO piacon turkál ezzel nem árt ha képben van nagyjából sejtettem én is amikor felcsaptam a HAHU-t csak a topik eredeti témájánál maradva ez van...




    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.

  3. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  4. #43
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Sztem valamit félre értettél. Ez gyári RS, nem is volt szigetelés, és ABS sem, így jött ki. Ez a kocsi szinte új korától egy tulajos, minden ráköltött dolog dokumentálva, az alja olyan állapotú hogy ilyet még nem is láttam. Ennyiért ez bomba vétel volt, alig élte túl kilences RS a rallyautóvá alakítást, amelyik igen az arany árban van.
    akkor el kellett volna mennem megnézni.....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  5. #44

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    akkor el kellett volna mennem megnézni.....
    Én elmentem

  6. #45
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Én elmentem
    elmentem volna én is ha nem írod, hogy kocsombás......
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  7. #46

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    elmentem volna én is ha nem írod, hogy kocsombás......
    Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni

  8. #47

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni
    És ráadásul írtam a topik indítójának este hogy hívja azonnal és aludjon ott. . .

  9. 3 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  10. #48
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Mert Kocsombás is, de nem lehetett tudni mennyit volt nála, és az ezüst LEA-ból kiindulva nem sok esélyt adtam a jó kocsinak, ennek ellenére ott voltam reggel 8:15-re, szóval nem tudtál volna előbb odaérni
    Nagytarcsára viszem a kislányom reggel oviba, illetve ha tudom, hogy jó akkor bármikorra is ott tudtam volna lenni Kistarcsáról nincs messze
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  11. #49
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Én azt gondolom, aki jelenleg valóban IX-est akar venni, az elmegy megnézni egyből, még a képen romnak tűnőt is, mint ahogy a Jani tette ezzel a fehérrel. Nagyon jó vétel volt, de ez csak ott derült ki. Uh ne itt pötyögjetek
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  12. #50
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Én azt gondolom, aki jelenleg valóban IX-est akar venni, az elmegy megnézni egyből, még a képen romnak tűnőt is, mint ahogy a Jani tette ezzel a fehérrel. Nagyon jó vétel volt, de ez csak ott derült ki. Uh ne itt pötyögjetek
    Lehet félre értem de a Jani azt írta, hogy elment megnézni és az új tulaj nem adja el, ebből arra következtetek, hogy a Jani elment valakivel (vagy valaki a Janival ) és a valaki megvette, mert a Jani azt mondta, hogy jó vétel, persze lehet a Jani a valaki is egyben és már van egy sokadik evo-ja.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  13. #51
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Lehet félre értem de a Jani azt írta, hogy elment megnézni és az új tulaj nem adja el, ebből arra következtetek, hogy a Jani elment valakivel (vagy valaki a Janival ) és a valaki megvette, mert a Jani azt mondta, hogy jó vétel, persze lehet a Jani a valaki is egyben és már van egy sokadik evo-ja.
    Ez a része lényegtelen. De jól értelmezted. Szerintem van vagy 3 telefonszáma aki venne evot, de majd nyilatkozik, ha akar A lényeg, ha meghirdetnek, vagy csak szólnak, hogy tudnak eladó IX-et, őt kell már itt is beelőzni, ami itt sem könnyű, mint a versenypályán sem
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  14. 3 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  15. #52
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ez a része lényegtelen. De jól értelmezted. Szerintem van vagy 3 telefonszáma aki venne evot, de majd nyilatkozik, ha akar A lényeg, ha meghirdetnek, vagy csak szólnak, hogy tudnak eladó IX-et, őt kell már itt is beelőzni, ami itt sem könnyű, mint a versenypályán sem

    Lehet öregszem már, ennyire nem sietek sehova, amúgy is áll a garázsban evo
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  16. #53
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Neked IGEN !!!

  17. #54
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Akkor most végleg elvesztettem a fonalat.

    Jó volt a fehér LEA mégis?
    Megvette Jani vagy egyik ismerőse?
    Ez volt az RS amiből nem csináltak rally autót?
    Hány éves a kapitány?

  18. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  19. #55

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Akkor most végleg elvesztettem a fonalat.

    Jó volt a fehér LEA mégis?
    Megvette Jani vagy egyik ismerőse?
    Ez volt az RS amiből nem csináltak rally autót?
    Hány éves a kapitány?
    Igen
    Igen
    Igen
    Nem tudom, de hogy jön az ide ?

  20. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  21. #56

    Alap

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]


    LEA tesók :-)


    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    Fehér LEA motortér:

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

  22. 4 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  23. #57
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Az ezüstön a rendszámtáblatartó, na az adja
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  24. 2 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  25. #58
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Azóta elkelt a Golf R. Esetleg valakinek eladó Evo 8 (preferált fekete színben) 330-350LE teljesítménnyel ?

  26. #59
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Zárható a topic :-)

3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 4 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 4 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva