1-20, összesen: 59

Hibrid nézet

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap VW GolF R csere Evo IX-re

    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
    Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
    Beszámítási érték max. 6,5mFt.
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének !

  2. #2

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy megválok a VW Golf VII R autómtól . Főbb adatok: 2014 gyártás (300 LE), 76.000km, gyöngyház fehér, sérülésmentes, 19”-os GTI felnikkel, DSG váltóval, végig VW szervizben vezetett elektronikus szervizkönyvvel.
    Az autó ára 8.5mFt, amibe beszámolnék Lancer Evo IX-et. Csak fekete vagy sötétszürke színek jöhetnek szóba, vezetett szerviz előélettel, sérülésmentes vagy minimális, szakszerűen javított sérüléssel, max. 140.000 km-rel.
    Beszámítási érték max. 6,5mFt.
    Kérem, hogy csak komoly érdeklődők írjanak privátban és örülnék a negatív kritikák mellőzésének !
    Szerintem nem nézed az evo piacot mostanában, 6,5 M-ért már réges régen nincs kilences ! Sőt lassan már egyáltalán nincs kilences, a szürkét amiről képet küldtem egy telefonhívással eladtam, az új tulaj majd kiugrott a bőréből, sokkal többért vitte el mint a fent említett összeg, és szinte egyik paramétert sem tudta az általad leírtakból.
    Voltam Lengyelországban , Ausztriában kilencest nézni, mind 8 felett volt árban, és mindet otthagytuk, nem az ár miatt. Szóval a helyzet nem egyszerű.
    Utoljára szerkesztette: B.Janika; 2018. 10. 14. 20:49-kor

  3. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Hali! Minden rossz indulat nélkül, de szeritnem el kalkuláltad magad. Szép 8 ast se nagyon lehet már ennyiért találni. Plusz elképzelhetetlen a szitu számomra, mikor valaki egy evo ix ből 2 Misi rafizetessel át üljön egy golf ba.

    Azért sok sikert hozzá! Remélem lesz egyszer evod!
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2018. 10. 14. 23:27-kor

  5. 9 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  6. #4
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Ezekkel a feltételekkel inkább még neked kell majd rá fizetni sajnos!9-es EVO-k jelenleg olyan árban mennek amennyit szerintem már nem érnek!

  7. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  8. #5
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
    Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
    Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.

  9. #6
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kommenteket. Sejtettem, hogy a csere nem lesz gyalog galopp :-) Valószínűleg hamarabb adom majd el valakinek, aki pont a Golf R-re vágyik.
    Lehet, hogy hajlandó leszek 7mFt-ot adni egy fekete Evo 9-ért, de akkor annak nagyon jó állapotban kell lennie. De ez már a lélektani határ felett van egy 12 éves autónál.
    Én több hirdetést is találok külhonban 6-6,5mFt környékén, úgyhogy még nem adom fel.
    Feladni soha nem szabad !Eladni biztos hamar el tudod a golfot hisz keresett autó!Azért vigyázz az EVO vásárlásal mert hamar vehetsz olyat 6környékén amire pillanatok alatt rá küldhetsz pár milliót !

  10. #7
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Húúú csak most kapcsolódtam be, de látom ez egy betyáros vállalkozás.

    A IX-esek már főleg hirdetés nélkül cserélnek gazdát. Amolyan ismerősök közötti adok veszek megy. Itt az árat soha nem a vevő szabja hanem a fennmaradó darabszám ami ebben a sorozatban már inkább a hiánycikk kategória. Golf R 20 év múlva is lesz, de Lancer EVO már nem valószínűleg. Itt nem egy alvázszámot veszel egy 5 éves gyártás sorozatból hanem történelmet és ezt mindig szem előtt kell tartani.

    12 éves lélektani határ... Az autóipar nagyjából 2000 - 2006 között halt meg, azóta csak fogyasztási cikk amivel a legfőbb cél hogy ne halj meg amíg eljutsz A-ból B-be.
    Na lassan 1 éve már én is tudom hogy az EVO-zgatás nem erről szól. Hiába tekertem le különféle szarokkal jó sok 100 ezer kilómétert ha hátramegyek a műhelybe és betolom a kulcsot a helyére megremeg a lábam.
    Ilyen autót már soha nem fognak gyártani és ha őszinte akarok lenni jobb is. Ez nem ment meg a helyzetben ha már nem te vagy az úr...

  11. 8 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva