1-20, összesen: 73

Téma nézet

  1. #29
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Az én Golfom elég hétköznapi és meg is találtam az ESC kikapcsolási lehetőségét a menüben, de akkor is belenyúl a vezetésbe.
    Lehet hogy az R Golf, vagy egy AMG M3 RS Audi nem, de szerintem kikapcsolás után az is csak engedékenyebb lesz, de nem "vágod el a vezetéket" vele.

    Egyébbként hangsúlyozom jobb is, mert sajnos mindenki vér profinak érzi magát, de még így is látok az árokban versenyzőket gazdagon.
    Nekem csak meg kellett szoknom, mert évekig csak olyan autóm volt amibe még ABS se volt nem hogy menetstabilizátor. Ha megindult tudtam mit tegyek és valahogy mindig kiadta. persze mákom volt.
    Hozzáteszem sokkal nagyobb biztonság érzetet ad az elektronikával megtámogatott (nevezzük aktív biztonsági rendszernek) autó a hétköznapokban mint a 20 + os autók.

    Egyébbként X-ben még csak nem is ültem nemhogy vezettem, de remélem majd viszel egy kört.



    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így nem annyira igaz, csak nem jó az összehasonlítás.
    Való igaz, hogy az X-esben több az elektronika, de inkább csak azért mert mind a 3 difi aktív és ezeket már azért vezérelgetni kell. De ki lehet kapcsolni teljesen a menetstabilizátort is és a kipörgésgátlót is.
    A kézifék jogos de egy rendes autóval kézi nélkül is lehet hóban huncutkodni. Én 2017-es kocsival járok és kilehet kapcsolni a 3 betűs elektronikát, persze nem egy alap hétköznapi verzió.
    De az EVO sem volt az sose, szóval magfelelő kategóriával kell összehasonlítani (Amg, M3, M4, RS audi stb.).
    Igazából szerintem egyetlen probléma ami miatt jobbak vezetési élményből a régebbi kocsit az a tömeg, a mai autók lassan 2x olyan nehezek...

  2. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva