1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 73

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap Evo 8, de inkább 9 :-)

    Újra kezdtem a kerési projektet és gyári balos, Evo 8 , de még inkább Evo 9 érdekelne 300LE -380 LE teljesítménnyel.
    Tudom, hogy az árak elég relatívak, ezért inkább azt kérném, hogy privát üzenetben írjatok.
    Előre is köszönöm.


  2. #2
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Eddig beérkezett ajánlatok száma NULLA

  3. #3
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    nem nagyon akar megválni senki sem az Evojától
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Volt egy olyan pajzán gondolatom hogy a hahu-n hirdetett X-esrre rálicitáltam volna és megkínáltalak volna a VIII-asommal de hála az égnek lekerült így nem kell gondolkoznom.
    Meg az igazat megvallva - aztán X-es tulajok kövezzetek meg - de az már nem az az EVO feeling, amit az elődei adnak. Állítólag, bár sosem vezettem de az már túl emberi.

    Szóval mindent összevetve tetszik az X, de marad a VIII, meg különben is mit kezdenék egy olyan autóval amivel semmi dolgom...

  6. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  7. #5
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nem nagyon akar megválni senki sem az Evojától
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2019. 01. 09. 15:39-kor

  8. #6
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Hátha valakit fel lehetne oldozni a szenvedés alól.

    Talán ezért sem vagyok tagja a faszbuknak, de legyél már olyan jó hogy a viccek topkba bemásolsz pár ilyen jóságot had mókázzunk mi is.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)

  9. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  10. #7
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Te uborka most kapcsolok.
    Te nemrég elherdáltál egy szép fehér VIII-ast. Azután vetted a csodagolfot?
    Vazze, ha belegondolok nem is érdemelsz második esélyt. Na jó nem vagyok szőrös szívű csak megtaláltam a hirdetést az archívumban.
    Kár volt eladni a fehéret, vagy volt valami kánya vele? mert a leírás alapján jónak tűnt. Most már elmondhatod...
    Ja és megadták érte legalább a kért összeget?

    Látod 1 évvel később már 6 alatt VIII-ast sem fogsz találni nem hogy IX-et. Azt már meg sem kérdezem mennyit buktál a Golfon.

    Szóval inkább szokni kellett volna azt a kuplungot, vagy cserélni...

  11. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  12. #8
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Te uborka most kapcsolok.
    Te nemrég elherdáltál egy szép fehér VIII-ast. Azután vetted a csodagolfot?
    Vazze, ha belegondolok nem is érdemelsz második esélyt. Na jó nem vagyok szőrös szívű csak megtaláltam a hirdetést az archívumban.
    Kár volt eladni a fehéret, vagy volt valami kánya vele? mert a leírás alapján jónak tűnt. Most már elmondhatod...
    Ja és megadták érte legalább a kért összeget?

    Látod 1 évvel később már 6 alatt VIII-ast sem fogsz találni nem hogy IX-et. Azt már meg sem kérdezem mennyit buktál a Golfon.

    Szóval inkább szokni kellett volna azt a kuplungot, vagy cserélni...

  13. #9
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    Az alapító forumtag...

  14. #10
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    onnan én is kiléptem, ilyen és még más okok miatt (volt 1-2 "úriember", akinek a stílusa elég bicskanyitogató volt)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  15. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  16. #11
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    onnan én is kiléptem, ilyen és még más okok miatt (volt 1-2 "úriember", akinek a stílusa elég bicskanyitogató volt)
    Tudsz belinkelni akár név nélkül is, hogy mi volt ott? Tényleg érdekelne de nem vagyok fent faszbukon...

  17. #12
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Én fent vagyok ott is. Nagyon jó móka nem Papirtigris? Én nem tartom magam tírpáknak, és van ott is normális. Nem álltalánosítanék! Az tény, hogy a mai “social media” hangulataban megy diskurzus, és aki ezt nem bírja nem neki való. De elképesztő tényleg, hogy nem sok ,egy-kér ember, hogy gondolkodik. És le is írja.

  18. Az alábbiaknak tetszik Marschall hozzászólása:


  19. #13
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Másik, hogy szerintem nem kell ide semmit linkelni. Nem tudom barkinek ez, hogy esne a beleegyezése nélkül.Aki olvasni akarja felmegy megnezi. Ez az oldal nem arrol szol, hogy masokat kirohogjunk, szanjunk szerintem. Valaki ilyen- valaki olyan.Az ő dolga, hogy basszák, hogy nem basszák át.

  20. #14
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Én fent vagyok ott is. Nagyon jó móka nem Papirtigris? Én nem tartom magam tírpáknak, és van ott is normális. Nem álltalánosítanék! Az tény, hogy a mai “social media” hangulataban megy diskurzus, és aki ezt nem bírja nem neki való. De elképesztő tényleg, hogy nem sok ,egy-kér ember, hogy gondolkodik. És le is írja.
    Sok mindent töröltek + már ki léptem szerencsére.

    Nem írtam, hogy mind tirpák. Csak elegem lett a tirpákokból. (pár barátom még olvassa...) Ilyen posztok, hogy : "Nektek idén hányszor volt szervizben a szarotok???" -és hasonló hangvételű diskurzusok...
    Netto EVO szidalmazás... Alpári Bunkó stílusba ( többször szégyelltem, hogy "mucsibicsu" tulaj vagyok...) Azt látom, hogy az EVO át ment hülye-gyerek autóba is az elmúlt pár évbe. Az ilyenek francért nem Gúfokat meg Audikat hergelnek... Prédétédéi való nekik, hogy egyenesbe harcolhassanak a "BéemPéé"-sek ellen.

    Miért ne lehetne linkelni név nélkül? Közösségi médiába teszi közszemlére.

    Bocsi az OFF ért !
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2019. 01. 09. 18:18-kor

  21. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  22. #15
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Akkor azt hiszem pár nagy Tuner vagy annak mondott tunerről leveszik ott a kereszt vizet... Szerintem is osztható főleg név nélkül. De nem olyan fontos.

  23. #16
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Hat ilyen egy elegedetlen evo tulajdonos aki 3,5 eve vett egy autot, es abbol 3 honapot hasznalta azt is treleren vegezve. Nyilvan nehez felelost keresni itt most nekunk, de lehet a fogalmazasa nem tulzas 😂😕

  24. Az alábbiaknak tetszik Marschall hozzászólása:


  25. #17
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Sok mindent töröltek + már ki léptem szerencsére.

    Nem írtam, hogy mind tirpák. Csak elegem lett a tirpákokból. (pár barátom még olvassa...) Ilyen posztok, hogy : "Nektek idén hányszor volt szervizben a szarotok???" -és hasonló hangvételű diskurzusok...
    Netto EVO szidalmazás... Alpári Bunkó stílusba ( többször szégyelltem, hogy "mucsibicsu" tulaj vagyok...) Azt látom, hogy az EVO át ment hülye-gyerek autóba is az elmúlt pár évbe. Az ilyenek francért nem Gúfokat meg Audikat hergelnek... Prédétédéi való nekik, hogy egyenesbe harcolhassanak a "BéemPéé"-sek ellen.

    Miért ne lehetne linkelni név nélkül? Közösségi médiába teszi közszemlére.

    Bocsi az OFF ért !
    Azert, mert ott egy azt hiszem 70 fos felvett tarsasag van akinek van evoja, es csak azok lathatjak a posztokat kommenteket. De mindegy is.En senkit nem akarok se vedeni, se megkovezni! Peace

  26. #18
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Hat ilyen egy elegedetlen evo tulajdonos aki 3,5 eve vett egy autot, es abbol 3 honapot hasznalta azt is treleren vegezve. Nyilvan nehez felelost keresni itt most nekunk, de lehet a fogalmazasa nem tulzas 
    Sajnos jártak már páran így ebben az országban az evojukkal... Hasonlót fejből most 4-et tudok mondani ami legalább két évnel hosszabb project lett és szar lett a végeredmény. De ha nem is szar mindenesetre erősen megkérdőjelezhető... Vagy be sem fejeződött. Sajnos

  27. #19
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Visszatérve az alap témához! KZoli merre nézelődsz, hol keresel? Csak belföld vagy külföld is? Mi a keret?(ha nem titok) Mennyire keresel gyárit?

  28. #20
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Sok mindent töröltek + már ki léptem szerencsére.

    Nem írtam, hogy mind tirpák. Csak elegem lett a tirpákokból. (pár barátom még olvassa...) Ilyen posztok, hogy : "Nektek idén hányszor volt szervizben a szarotok???" -és hasonló hangvételű diskurzusok...
    Netto EVO szidalmazás... Alpári Bunkó stílusba ( többször szégyelltem, hogy "mucsibicsu" tulaj vagyok...) Azt látom, hogy az EVO át ment hülye-gyerek autóba is az elmúlt pár évbe. Az ilyenek francért nem Gúfokat meg Audikat hergelnek... Prédétédéi való nekik, hogy egyenesbe harcolhassanak a "BéemPéé"-sek ellen.

    Miért ne lehetne linkelni név nélkül? Közösségi médiába teszi közszemlére.

    Bocsi az OFF ért !
    pontosan emiatt a két dolog miatt léptem ki.
    aztán volt, aki ugyanezt a stílust megeresztette a mitsubishi klubban is, aztán csodálkozott, hogy ott azt nem tolerálták, aztán repült is, meg kapta a tiltást.
    Utoljára szerkesztette: Coppermine; 2019. 01. 09. 22:00-kor
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva