3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 73

  1. #41
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Szerelő téma a saját szemszögemből: én úgy érzem, hogy iszonyatosan túl van lihegve ez az EVO szerelő kérdés, én azt gondolom, hogy egy magára valamit is adó, igényes szerelőnek egy EVO karbantartása nem jelenthet semmilyen problémát, kihívást. A motor építés, programozás teljesen más tészta, de az EVO-ba egy kutya közönséges 4 hengeres 16 szelepes motor van, a manual-ok bárki számára elérhetőek az interneten, nem értem mit nem lehet ezen a kocsin nem tudni megcsinálni rendesen..... Én éppen szedem ki a tolós váltót revíziózni a sajátomból.... Egy turbó cserét, kuplung cserét, motor, fék, futómű szerelést bárki meg tud csinálni szerintem. Amikor meg hajtás pumpát kellett légteleníteni akkor meg bementem a szakszervízbe és fél óra alatt kész volt. Olvasom, hogy éveket várnak egy májszterre, miközben milliókat elköltöttek már tuning cuccokra és valahogy mégsem készül a kocsi. Tényleg nem értem.....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  2. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  3. #42
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Hát nagyon igazad van.
    Egy igazi japán lego.
    Minden szépen logikusan adja magát szét is meg össze is.

    Szerintem pont az egyszerűsége miatt nagyszerű a technika.

    Morgok morgok és is állandóan de közbe még szerelni is élmény.


    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Szerelő téma a saját szemszögemből: én úgy érzem, hogy iszonyatosan túl van lihegve ez az EVO szerelő kérdés, én azt gondolom, hogy egy magára valamit is adó, igényes szerelőnek egy EVO karbantartása nem jelenthet semmilyen problémát, kihívást. A motor építés, programozás teljesen más tészta, de az EVO-ba egy kutya közönséges 4 hengeres 16 szelepes motor van, a manual-ok bárki számára elérhetőek az interneten, nem értem mit nem lehet ezen a kocsin nem tudni megcsinálni rendesen..... Én éppen szedem ki a tolós váltót revíziózni a sajátomból.... Egy turbó cserét, kuplung cserét, motor, fék, futómű szerelést bárki meg tud csinálni szerintem. Amikor meg hajtás pumpát kellett légteleníteni akkor meg bementem a szakszervízbe és fél óra alatt kész volt. Olvasom, hogy éveket várnak egy májszterre, miközben milliókat elköltöttek már tuning cuccokra és valahogy mégsem készül a kocsi. Tényleg nem értem.....

  4. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  5. #43
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Az én Golfom elég hétköznapi és meg is találtam az ESC kikapcsolási lehetőségét a menüben, de akkor is belenyúl a vezetésbe.
    Lehet hogy az R Golf, vagy egy AMG M3 RS Audi nem, de szerintem kikapcsolás után az is csak engedékenyebb lesz, de nem "vágod el a vezetéket" vele.

    Egyébbként hangsúlyozom jobb is, mert sajnos mindenki vér profinak érzi magát, de még így is látok az árokban versenyzőket gazdagon.
    Nekem csak meg kellett szoknom, mert évekig csak olyan autóm volt amibe még ABS se volt nem hogy menetstabilizátor. Ha megindult tudtam mit tegyek és valahogy mindig kiadta. persze mákom volt.
    Hozzáteszem sokkal nagyobb biztonság érzetet ad az elektronikával megtámogatott (nevezzük aktív biztonsági rendszernek) autó a hétköznapokban mint a 20 + os autók.

    Egyébbként X-ben még csak nem is ültem nemhogy vezettem, de remélem majd viszel egy kört.



    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így nem annyira igaz, csak nem jó az összehasonlítás.
    Való igaz, hogy az X-esben több az elektronika, de inkább csak azért mert mind a 3 difi aktív és ezeket már azért vezérelgetni kell. De ki lehet kapcsolni teljesen a menetstabilizátort is és a kipörgésgátlót is.
    A kézifék jogos de egy rendes autóval kézi nélkül is lehet hóban huncutkodni. Én 2017-es kocsival járok és kilehet kapcsolni a 3 betűs elektronikát, persze nem egy alap hétköznapi verzió.
    De az EVO sem volt az sose, szóval magfelelő kategóriával kell összehasonlítani (Amg, M3, M4, RS audi stb.).
    Igazából szerintem egyetlen probléma ami miatt jobbak vezetési élményből a régebbi kocsit az a tömeg, a mai autók lassan 2x olyan nehezek...

  6. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  7. #44
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Az uj Sti-kben sem tudod teljesen kikapcsolni az osszes biztonsagi bizbaszt. Berakhatod supersharpsportplusz modba, kicsit mindig belematat.
    ///// Ceofang /////

  8. #45
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Szerelő téma a saját szemszögemből: én úgy érzem, hogy iszonyatosan túl van lihegve ez az EVO szerelő kérdés, én azt gondolom, hogy egy magára valamit is adó, igényes szerelőnek egy EVO karbantartása nem jelenthet semmilyen problémát, kihívást. A motor építés, programozás teljesen más tészta, de az EVO-ba egy kutya közönséges 4 hengeres 16 szelepes motor van, a manual-ok bárki számára elérhetőek az interneten, nem értem mit nem lehet ezen a kocsin nem tudni megcsinálni rendesen..... Én éppen szedem ki a tolós váltót revíziózni a sajátomból.... Egy turbó cserét, kuplung cserét, motor, fék, futómű szerelést bárki meg tud csinálni szerintem. Amikor meg hajtás pumpát kellett légteleníteni akkor meg bementem a szakszervízbe és fél óra alatt kész volt. Olvasom, hogy éveket várnak egy májszterre, miközben milliókat elköltöttek már tuning cuccokra és valahogy mégsem készül a kocsi. Tényleg nem értem.....
    azt ne felejtsd el, hogy nem mindenkinek van épp annyi ideje, hogy hétvégente és / vagy szabadidejében az autóját bütykölje. plusz sok embernek nincs olyan garázsa, ahol mondjuk egy váltó fel / le művelethez szükséges dolgok adottak lennének.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  9. #46
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Mikor megvettem nagyon nagyon rég a nyolcasomat, tök mezei szerelőhöz hordtam évekig. VAG konszernnel foglakozott, (jó előtte évekig szerelt a gyorsasági ob-n, de nem evókat).
    Olajat, szűrőket, fékbetétet, fékfolyadékot, féktárcsát, futómű alkatrészeket (egyszer volt egy lengőkar csere) nagy biztonsággal el tudta végezni, közel volt hozzám és sosem húzott le.
    Mást meg sosem kellett rajta csinálni, mert nem volt semmi baja. :-))

    ---

    Más dolog:

    Emlékszem még régebben, mikor NSX Tomi még EVO Tomi volt (VIII RS), és felvetette, hogy az evóját az AMS-nél rakatja össze. Akkora oltást kapott szegény... mert, hogy itthon is megkapná ugyanazt harmad annyi pénzből.

  10. #47
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Amúgy itthon is tudnak jó munkát végezni, csak meg kell találni a megfelelő embert és nem fillérekből akarni bármit is.
    Ékes bizonyítéka az audi S2-m.
    Whistlerék rakták össze a motort, hengerfejet. Schubert Lackó csinálta az elektromos dolgokat/köteget és rakta össze az egész autót. Később pedig Farkas Isti programozta.
    Mindezt 11 évvel!!! ezelőtt és az autó most is fut hibátlanul motormegbontás nélkül (már nem nálam). És kijött belőle az a lóerő amit akartam/ígértek, még több is. Egyedül a turbó lett cserélve típushiba miatt (a műanyag csapágyház széttört, GT3076).
    Sosem gondoltam azt, hogy fel kéne gyújtani ezt a szemetet. Nem is öt forint volt, de ez már más kérdés.

  11. 5 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  12. #48
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Jó sok infót kapott Zoli az EVO vásárláshoz.
    Meg fog lepődni ha visszatér és olvassa.
    Eléggé szétkaptuk a tipkját, de rég pörgött ennyire a fórum...
    Én erre a topikra 8 pontot adnék.

  13. 6 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  14. #49
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Szerintem - de majd az évek igazolják - ha valaki normál utcai körülmények között használja az autót és még ha elég gyakran meg is kergeti akkor is elmegy jó ideig különösebb műszaki probléma nélkül.
    Persze a gyári paraméterek mellett értendő.
    Azért a japók nem bízták és nem is bízzák a mai napig sem a véletlenre.

    Ezeknek a tulajoknak nem kell gyakran szerelőt hajtani a kötelező szervizt leszámítva.


    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Mikor megvettem nagyon nagyon rég a nyolcasomat, tök mezei szerelőhöz hordtam évekig. VAG konszernnel foglakozott, (jó előtte évekig szerelt a gyorsasági ob-n, de nem evókat).
    Olajat, szűrőket, fékbetétet, fékfolyadékot, féktárcsát, futómű alkatrészeket (egyszer volt egy lengőkar csere) nagy biztonsággal el tudta végezni, közel volt hozzám és sosem húzott le.
    Mást meg sosem kellett rajta csinálni, mert nem volt semmi baja. :-))

    ---

    Más dolog:

    Emlékszem még régebben, mikor NSX Tomi még EVO Tomi volt (VIII RS), és felvetette, hogy az evóját az AMS-nél rakatja össze. Akkora oltást kapott szegény... mert, hogy itthon is megkapná ugyanazt harmad annyi pénzből.

  15. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  16. #50
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    azt ne felejtsd el, hogy nem mindenkinek van épp annyi ideje, hogy hétvégente és / vagy szabadidejében az autóját bütykölje. plusz sok embernek nincs olyan garázsa, ahol mondjuk egy váltó fel / le művelethez szükséges dolgok adottak lennének.
    Teljesen igazad van, nem is értette az építész amikor tervezte a házat, hogy miért mindig a kiindulási alap a garázs mérete, elhelyezkedése, belmagassága :-) Sajnos időm nekem sincs ezért nem is halad egyik projekt sem. Amikor nem volt garázsom akkor elvittem a kocsit olyan baráti nem EVO szerelő helyre, ahol segítettem a ki/be, szét/összeszerelésben, kaptam közben egy finom ebédet, amikor kész lett a kocsi együtt mentünk egy nagyobb karikát vele, majd a végén fizettem egy viccesen baráti összeget. Sose kellett rettegnem, hogy átbasznak, nem azt kapom amiért fizetek és ha megbeszéltük az időpontot akkor az úgy is volt.

    Továbbra is azt gondolom, hogy nem kell ehhez über májszter, úgyse olvassa el a manualt, mert ő ezt csinálja 20 éve és nehogy már a f@sz japánok mondják meg, hogy mit hogyan kell összerakni, milyen nyomatékkal kell meghúzni.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  17. 4 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  18. #51
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Én meg már kívülről tudom a manuált, mert az a kötelező olvasmányom 1 éve.
    Az angolom fényéveket fejlődött amióta EVO Owner vagyok...

    Azért azt tegyük hozzá hogy ilyen szerelők nem nagyon vannak már. Legalább is mifelénk.
    Ami a jellemző az ez:

    szerelo-arlista-ferfi-polo.jpg


    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igazad van, nem is értette az építész amikor tervezte a házat, hogy miért mindig a kiindulási alap a garázs mérete, elhelyezkedése, belmagassága :-) Sajnos időm nekem sincs ezért nem is halad egyik projekt sem. Amikor nem volt garázsom akkor elvittem a kocsit olyan baráti nem EVO szerelő helyre, ahol segítettem a ki/be, szét/összeszerelésben, kaptam közben egy finom ebédet, amikor kész lett a kocsi együtt mentünk egy nagyobb karikát vele, majd a végén fizettem egy viccesen baráti összeget. Sose kellett rettegnem, hogy átbasznak, nem azt kapom amiért fizetek és ha megbeszéltük az időpontot akkor az úgy is volt.

    Továbbra is azt gondolom, hogy nem kell ehhez über májszter, úgyse olvassa el a manualt, mert ő ezt csinálja 20 éve és nehogy már a f@sz japánok mondják meg, hogy mit hogyan kell összerakni, milyen nyomatékkal kell meghúzni.

  19. #52
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem - de majd az évek igazolják - ha valaki normál utcai körülmények között használja az autót és még ha elég gyakran meg is kergeti akkor is elmegy jó ideig különösebb műszaki probléma nélkül.
    Persze a gyári paraméterek mellett értendő.
    Azért a japók nem bízták és nem is bízzák a mai napig sem a véletlenre.

    Ezeknek a tulajoknak nem kell gyakran szerelőt hajtani a kötelező szervizt leszámítva.

    A nyolcasommal kb. 4 évig ringeztem. Az összes nyíltnapon és MTA-n ott voltam, plusz Minirally és kb. 3 évig mind e mellett a mindennapi autóm is volt. Megjártam vele lábon a Nordschleifét is.
    Kis ideig gyári volt, aztán ecutec+kipuff, majd evo 9 turbó 1.6bar nyomáson, majd a legvégén belekerült a pectel. Soha semmi baja nem volt, odafigyeltem rá. Rengeteg kilométert beletettem és azóta is fut, szoktam látni péntekenként a vácin. Szerintem most már tuti 200k + km van benne.
    Még azt is kibírta, mikor mentünk a Nordschleifére és iszonyat késésben voltunk (nem lett volna szállásunk), az autópályán vagy 80 kilométeren át 260-nal tiportam (Mátray nem dicsért meg, mikor elmeséltem neki).
    A hatosommal is lefutottam három MTA és nyíltnap szezont gyári motorral.

    Ha most vennék kilencest, csak program és kipuff, nem több és kimenne a világból.

  20. 10 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  21. #53
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Az én Golfom elég hétköznapi és meg is találtam az ESC kikapcsolási lehetőségét a menüben, de akkor is belenyúl a vezetésbe.
    Lehet hogy az R Golf, vagy egy AMG M3 RS Audi nem, de szerintem kikapcsolás után az is csak engedékenyebb lesz, de nem "vágod el a vezetéket" vele.

    Egyébbként hangsúlyozom jobb is, mert sajnos mindenki vér profinak érzi magát, de még így is látok az árokban versenyzőket gazdagon.
    Nekem csak meg kellett szoknom, mert évekig csak olyan autóm volt amibe még ABS se volt nem hogy menetstabilizátor. Ha megindult tudtam mit tegyek és valahogy mindig kiadta. persze mákom volt.
    Hozzáteszem sokkal nagyobb biztonság érzetet ad az elektronikával megtámogatott (nevezzük aktív biztonsági rendszernek) autó a hétköznapokban mint a 20 + os autók.

    Egyébbként X-ben még csak nem is ültem nemhogy vezettem, de remélem majd viszel egy kört.
    Ha egyszer össze lesz rakva, szívesen.

  22. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  23. #54
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ha most vennék kilencest, csak program és kipuff, nem több és kimenne a világból.
    ha nincs agyig húzva, akkor nem is nagyon hajol el a technika - persze ha valaki a sarkon lévő zöldségeshez is állórajtolva indul, akkor ott nem kell pislogni, ha egyszer a hajtás beint.
    tényleg a gyárias / gyári közeli garantálja azt, hogy évekig szinte a kötelező és/vagy kopó alkatrész szervizelésén kívül nem kell hozzányúlni. Amúgy is a 400+++ -os technika már üzemórás. Ilyennel meg már nem is nagyon szívesen indulnak el az emberek egy hosszabb útra. Tavaly 2x meggondoltam volna, hogy a lengyel túrát az Evoval megtegyem-e más kérdés, hogy épp szervizben volt, és az FTO adott volt az amúgy is jóval kényelmesebb automata váltójával + üléseivel

    ha egyszer lesz egy 8-9-es az öreglány négyes mellé, azt én is így tervezem - kipuff + turbó + picit nagyobb nyomás, aztán heló.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  24. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  25. #55
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    ha nincs agyig húzva, akkor nem is nagyon hajol el a technika - persze ha valaki a sarkon lévő zöldségeshez is állórajtolva indul, akkor ott nem kell pislogni, ha egyszer a hajtás beint.
    tényleg a gyárias / gyári közeli garantálja azt, hogy évekig szinte a kötelező és/vagy kopó alkatrész szervizelésén kívül nem kell hozzányúlni. Amúgy is a 400+++ -os technika már üzemórás. Ilyennel meg már nem is nagyon szívesen indulnak el az emberek egy hosszabb útra. Tavaly 2x meggondoltam volna, hogy a lengyel túrát az Evoval megtegyem-e más kérdés, hogy épp szervizben volt, és az FTO adott volt az amúgy is jóval kényelmesebb automata váltójával + üléseivel

    ha egyszer lesz egy 8-9-es az öreglány négyes mellé, azt én is így tervezem - kipuff + turbó + picit nagyobb nyomás, aztán heló.
    PONTOSAN! Az enyém 11 éve csak megy és megy és...

  26. 2 tagnak tetszik SXV450 hozzászólása:


  27. #56
    Rezidens Marschall avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 04.
    Hsz-ok
    618

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    A nyolcasommal kb. 4 évig ringeztem. Az összes nyíltnapon és MTA-n ott voltam, plusz Minirally és kb. 3 évig mind e mellett a mindennapi autóm is volt. Megjártam vele lábon a Nordschleifét is.
    Kis ideig gyári volt, aztán ecutec+kipuff, majd evo 9 turbó 1.6bar nyomáson, majd a legvégén belekerült a pectel. Soha semmi baja nem volt, odafigyeltem rá. Rengeteg kilométert beletettem és azóta is fut, szoktam látni péntekenként a vácin. Szerintem most már tuti 200k + km van benne.
    Még azt is kibírta, mikor mentünk a Nordschleifére és iszonyat késésben voltunk (nem lett volna szállásunk), az autópályán vagy 80 kilométeren át 260-nal tiportam (Mátray nem dicsért meg, mikor elmeséltem neki).
    A hatosommal is lefutottam három MTA és nyíltnap szezont gyári motorral.

    Ha most vennék kilencest, csak program és kipuff, nem több és kimenne a világból.
    Hehe ezt jó volt olvasni! Az IX-es em pont ilyen mint amit írtál az utolsó mondatban!
    Amúgy miért adtál el minden élmény autót, persze ha nem titok?Pont beszéltük ezt a Petivel minap aki megvette a VI-os od.

  28. #57
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Hehe ezt jó volt olvasni! Az IX-es em pont ilyen mint amit írtál az utolsó mondatban!
    Amúgy miért adtál el minden élmény autót, persze ha nem titok?Pont beszéltük ezt a Petivel minap aki megvette a VI-os od.
    Petinek igazából elmondtam, semmi titok nincs benne. :-)

    A S2 vagy tíz évig nálam volt (ennek eladása már korábban felmerült bennem), és nyolc évet evoztam is. Kiélveztem mindkettőt, minden formában!
    Az audit már alig vettem elő, teljesen felesleges volt fenntartanom, külön garázst bérelni stb... inkább vigye egy olyan, akinek még újdonság és élvezi minden percét. Nem bántam meg, h eladtam.
    Az evonál több tényező segített elengedni a kezét. Egyik, hogy már nem vártam annyira az MTA versenyeket és nem akartam tovább költeni sem rá. A másik az a hercehurca ami a motorépítésnél kiéleződött (...)* egyszerűen besokalltam.

    * itt inkább töröltem

    Igazából még ekkor sem akartam eladni, vettem rá normális fékeket, kaps-t, szerettem azt az autót és voltak vele terveim. Gondolkodtam, h vissza alakíttatom annyira, h utcán normálisan lehessen használni.
    Ekkor viszont adódott egy jó lehetőség és meghirdettem egyszerre mindkettőt! :-))

  29. 2 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  30. #58
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet SXV450: Hozzászólás megtekintése
    PONTOSAN! Az enyém 11 éve csak megy és megy és...
    Az enyém is új kora óta (2005jan) nálam van, most 172 ezernél jár, csak utcán használom, szintén megy és megy...

  31. 2 tagnak tetszik car-hifi-bogner hozzászólása:


  32. #59
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Visszatérve az alap témához! KZoli merre nézelődsz, hol keresel? Csak belföld vagy külföld is? Mi a keret?(ha nem titok) Mennyire keresel gyárit?
    Külföldön is nézelődtem, de sok volt a negatív tapasztalat. Nem akarok potyára utazgatni. Így csak belföldön nézelődök.
    Evo 8-ra max.6-ot, Evo 9-re max. 6,8-at tudok szánni.

  33. #60
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Úgy látom, hogy itthon most állóvíz van eladás terén.😊

3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva