1-20, összesen: 73

Hibrid nézet

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap Evo 8, de inkább 9 :-)

    Újra kezdtem a kerési projektet és gyári balos, Evo 8 , de még inkább Evo 9 érdekelne 300LE -380 LE teljesítménnyel.
    Tudom, hogy az árak elég relatívak, ezért inkább azt kérném, hogy privát üzenetben írjatok.
    Előre is köszönöm.


  2. #2
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Eddig beérkezett ajánlatok száma NULLA

  3. #3
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    nem nagyon akar megválni senki sem az Evojától
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Volt egy olyan pajzán gondolatom hogy a hahu-n hirdetett X-esrre rálicitáltam volna és megkínáltalak volna a VIII-asommal de hála az égnek lekerült így nem kell gondolkoznom.
    Meg az igazat megvallva - aztán X-es tulajok kövezzetek meg - de az már nem az az EVO feeling, amit az elődei adnak. Állítólag, bár sosem vezettem de az már túl emberi.

    Szóval mindent összevetve tetszik az X, de marad a VIII, meg különben is mit kezdenék egy olyan autóval amivel semmi dolgom...

  6. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  7. #5
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Meg az igazat megvallva - aztán X-es tulajok kövezzetek meg - de az már nem az az EVO feeling, amit az elődei adnak. Állítólag, bár sosem vezettem de az már túl emberi.
    Sokan mondják ezt....

    A IX-es ugyan az a feeling, mint a VI-os??? Nem, nagyon más, akkor már az sem EVO feeling????

    A VI-os ugyan az a feeling, mint a III-os??? Nem, nagyon más, akkor már az sem EVO feeling????

    Ne haragudj de ez hülyeség
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  8. #6
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nem haragszom és ha így nézzük valóban hülyeség.
    Csak azt akartam mondani ezzel hogy visszafelé haladva az időben egyre nyersebb a technika. Viszont a IX - X váltás már merőben másról szólt mint az elődei. Sokkal finomabb felhasználóbarátabb a vezetési élmény.
    Lényegesen több vezetést segítő elektronika van a X-ben mint korábban bármelyik típusban.

    Szóval csak ezt akartam hangsúlyozni...



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Sokan mondják ezt....

    A IX-es ugyan az a feeling, mint a VI-os??? Nem, nagyon más, akkor már az sem EVO feeling????

    A VI-os ugyan az a feeling, mint a III-os??? Nem, nagyon más, akkor már az sem EVO feeling????

    Ne haragudj de ez hülyeség

  9. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  10. #7
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nem nagyon akar megválni senki sem az Evojától
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2019. 01. 09. 15:39-kor

  11. #8
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Hátha valakit fel lehetne oldozni a szenvedés alól.

    Talán ezért sem vagyok tagja a faszbuknak, de legyél már olyan jó hogy a viccek topkba bemásolsz pár ilyen jóságot had mókázzunk mi is.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)

  12. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  13. #9
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Te uborka most kapcsolok.
    Te nemrég elherdáltál egy szép fehér VIII-ast. Azután vetted a csodagolfot?
    Vazze, ha belegondolok nem is érdemelsz második esélyt. Na jó nem vagyok szőrös szívű csak megtaláltam a hirdetést az archívumban.
    Kár volt eladni a fehéret, vagy volt valami kánya vele? mert a leírás alapján jónak tűnt. Most már elmondhatod...
    Ja és megadták érte legalább a kért összeget?

    Látod 1 évvel később már 6 alatt VIII-ast sem fogsz találni nem hogy IX-et. Azt már meg sem kérdezem mennyit buktál a Golfon.

    Szóval inkább szokni kellett volna azt a kuplungot, vagy cserélni...

  14. 4 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  15. #10
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    Az alapító forumtag...

  16. #11
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)
    onnan én is kiléptem, ilyen és még más okok miatt (volt 1-2 "úriember", akinek a stílusa elég bicskanyitogató volt)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  17. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  18. #12
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    onnan én is kiléptem, ilyen és még más okok miatt (volt 1-2 "úriember", akinek a stílusa elég bicskanyitogató volt)
    Tudsz belinkelni akár név nélkül is, hogy mi volt ott? Tényleg érdekelne de nem vagyok fent faszbukon...

  19. #13
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Van Facebook on egy evo tulajok fanatikus klubb. Kb arról szól a posztok 90%-a , hogy a saját magukat megszopató ( hülyeséget várnak a kocsitól, kis pénzért csodát, 700 le-t tartósan, vackokból tákolva hozzánemértők által szerelve stb stb... ) tulajok rínak és szidják az evokat. Nemrégi ki is léptem belőle, annyira idegesítő volt a sok tirpák.

    Ott lenne érdemes körbe kérdezni...

    (https://www.facebook.com/groups/2106057809652375/)

    Fura a hozzáállás az biztos, nem is értem...., ettől függetlenül szerintem ott is vannak normális EVO kedvelő tulajok, de javarészt egyetértek azzal amit írsz, talán már egy másik korcsoport.....
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  20. #14
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Mikor megvettem nagyon nagyon rég a nyolcasomat, tök mezei szerelőhöz hordtam évekig. VAG konszernnel foglakozott, (jó előtte évekig szerelt a gyorsasági ob-n, de nem evókat).
    Olajat, szűrőket, fékbetétet, fékfolyadékot, féktárcsát, futómű alkatrészeket (egyszer volt egy lengőkar csere) nagy biztonsággal el tudta végezni, közel volt hozzám és sosem húzott le.
    Mást meg sosem kellett rajta csinálni, mert nem volt semmi baja. :-))

    ---

    Más dolog:

    Emlékszem még régebben, mikor NSX Tomi még EVO Tomi volt (VIII RS), és felvetette, hogy az evóját az AMS-nél rakatja össze. Akkora oltást kapott szegény... mert, hogy itthon is megkapná ugyanazt harmad annyi pénzből.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva