1-12, összesen: 12

  1. #1
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap Seat Ibiza Kit Car replika -by Gabor's Garage

    Háááát azért vannak a jó barátok.... - szól a dal ugyebár.

    Ez it mega off topik lesz, de azért a társaság miatt mégis csak gondoltam megosztom hátha érdekes.
    Először is leszögezném hogy nem szeretem a VW konszernt, de volt idő amikor ez másképp volt, mert korábban szerettem.

    Erre milyen fura is az élet abból az időszakból egyszer csak előkerül egy:

    20190222_080657.jpg20190222_080702.jpg20190222_080725.jpg20190222_080900.jpg20190222_080906.jpg

    Na most, a helyzet hogy nagyjából ki akarták dobni, mert a projekt megfulladt én meg hát nehezen tűröm az ilyesmit ezért készülök a mentő akcióra.
    Ami adott egy GTI bódé, full lakatolva, csövezve és valljuk be betyárosan szélesítve a barátaim igényességével. (a motorháztető örökség, az kuka, mert az a lyuk az hagyjuk kategóriás. )
    Egy 2.0 8 szelepes motor, amibe kovácsolt dugó és hajtókar van, valamint tűzkarikás hengerfej a nyugalom megzavarása kedvéért.
    Van itten még turbó is, mert hogy anélkül nem él a tech, valamint egy - két váltó amiből össze lehet legózni egy végleges verziót, Seat motorsportos végáttétel és a rend kedvéért egy lamellás sperr.
    Hogy meg is tudjunk állni elöl Wilwood 4 dugattyús fék, meg a hidrós kézi csak hogy az FWD szórakoztató legyen.

    Ami hiányzik az hogy az egész össze legyen rakva valamint egy VEMS meg aki majd felprogramozza.

    Szóval szerintetek hagyjuk veszni az egészet és hogy ez az Alcufer-nél végezze?
    Aztán meg az igazsághoz hozzá tartozik hogy én FWD-n nőttem fel.
    Imádom az EVO hajtáslánc adta lehetőségeket, de igazán bátor ezekkel a pöcsköszörűkkel vagyok. Szóval ettől nem érzem magam rosszul.

    2 lépésben terveztem a projekt megvalósítását:
    - felállítom a rendelkezésre álló alkatrészekből aztán meglátjuk mit mutat
    - majd kiegészítem elől egy GL szemes, csőlengőkaros futóművel, valamint egy SADEV st90-14 szeki váltóval hogy a felling meglegyen.

    Amiben kérném a jelen lévők segítségét mert tudom hogy van olyan aki tud segíteni.
    A cső minden szabálynak megfelel, de nincs papír. Ha esetleg valaki ismer olyat aki látott olyan aki tud olyat, szóval nyilván megtekintés és jóváhagyás után adna némi pénzért papírt na az jó lenne.
    Aztán szeretném gépkönyveztetni is, mert tudom hogy nagy pipa de igen csak érték növelő tényező.
    Hogy utána mi lesz a sorsa az még nagy kérdés...

  2. 8 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    VEMS-ünk van eladó, programozás az nehéz ügy lesz. Csőben is tudnánk segíteni, ha tényleg minden jó.

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Háááát azért vannak a jó barátok.... - szól a dal ugyebár.

    Ez it mega off topik lesz, de azért a társaság miatt mégis csak gondoltam megosztom hátha érdekes.
    Először is leszögezném hogy nem szeretem a VW konszernt, de volt idő amikor ez másképp volt, mert korábban szerettem.

    Erre milyen fura is az élet abból az időszakból egyszer csak előkerül egy:

    20190222_080657.jpg20190222_080702.jpg20190222_080725.jpg20190222_080900.jpg20190222_080906.jpg

    Na most, a helyzet hogy nagyjából ki akarták dobni, mert a projekt megfulladt én meg hát nehezen tűröm az ilyesmit ezért készülök a mentő akcióra.
    Ami adott egy GTI bódé, full lakatolva, csövezve és valljuk be betyárosan szélesítve a barátaim igényességével. (a motorháztető örökség, az kuka, mert az a lyuk az hagyjuk kategóriás. )
    Egy 2.0 8 szelepes motor, amibe kovácsolt dugó és hajtókar van, valamint tűzkarikás hengerfej a nyugalom megzavarása kedvéért.
    Van itten még turbó is, mert hogy anélkül nem él a tech, valamint egy - két váltó amiből össze lehet legózni egy végleges verziót, Seat motorsportos végáttétel és a rend kedvéért egy lamellás sperr.
    Hogy meg is tudjunk állni elöl Wilwood 4 dugattyús fék, meg a hidrós kézi csak hogy az FWD szórakoztató legyen.

    Ami hiányzik az hogy az egész össze legyen rakva valamint egy VEMS meg aki majd felprogramozza.

    Szóval szerintetek hagyjuk veszni az egészet és hogy ez az Alcufer-nél végezze?
    Aztán meg az igazsághoz hozzá tartozik hogy én FWD-n nőttem fel.
    Imádom az EVO hajtáslánc adta lehetőségeket, de igazán bátor ezekkel a pöcsköszörűkkel vagyok. Szóval ettől nem érzem magam rosszul.

    2 lépésben terveztem a projekt megvalósítását:
    - felállítom a rendelkezésre álló alkatrészekből aztán meglátjuk mit mutat
    - majd kiegészítem elől egy GL szemes, csőlengőkaros futóművel, valamint egy SADEV st90-14 szeki váltóval hogy a felling meglegyen.

    Amiben kérném a jelen lévők segítségét mert tudom hogy van olyan aki tud segíteni.
    A cső minden szabálynak megfelel, de nincs papír. Ha esetleg valaki ismer olyat aki látott olyan aki tud olyat, szóval nyilván megtekintés és jóváhagyás után adna némi pénzért papírt na az jó lenne.
    Aztán szeretném gépkönyveztetni is, mert tudom hogy nagy pipa de igen csak érték növelő tényező.
    Hogy utána mi lesz a sorsa az még nagy kérdés...

  4. #3
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szevasz! Nekem nem derült ki egyértelműen, hogy már át is vetted, vagy csak tervezed a project fel karolását? Viszont egy vicc jutott eszembe róla! : " Vadász, vadász, Te Szopni jársz ide!".

    Turbós Fwd kocsi? Szívó 200 lovat alig lehet levinni fwd be. Szeretem én is a jó kis hatcbackeket, de ez mindenbe is a rossz iskolát követi az én ertekrendembe. Több gti golf és erős fwd autó után mondom ezt. Volt 180 Le s 1 esem is... Szívó! Lehet szemét bele vauvau nak fogtok gondolni, de ezért pénzt nem adnék. Főleg nem EVO tulaj ként. Van olyan sanda gyanúm, hogy a klubb nagy része titokban ugyan így gondolja. Majd max ők 1 like al ki fejezik. Ha mégis marad remélem kis pénzből komoly buktatók nélkül sikerül fel állítani a vasat! De én el engedném...

  5. #4
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Sokan próbálkoztak ezzel és tényleg nem maradtak sokáig meg a kocsik. Ráadásul van gyári 1.8 vagy 2.0T-s motor az jóval költséghatékonyabb szerintem.
    Ez sem lesz olcsóbb mint egy kész EVO.
    Szerencsére mindenki másképp gondolkodik. Ha mindenkinek ugyan az a nő tetszene...

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szevasz! Nekem nem derült ki egyértelműen, hogy már át is vetted, vagy csak tervezed a project fel karolását? Viszont egy vicc jutott eszembe róla! : " Vadász, vadász, Te Szopni jársz ide!".

    Turbós Fwd kocsi? Szívó 200 lovat alig lehet levinni fwd be. Szeretem én is a jó kis hatcbackeket, de ez mindenbe is a rossz iskolát követi az én ertekrendembe. Több gti golf és erős fwd autó után mondom ezt. Volt 180 Le s 1 esem is... Szívó! Lehet szemét bele vauvau nak fogtok gondolni, de ezért pénzt nem adnék. Főleg nem EVO tulaj ként. Van olyan sanda gyanúm, hogy a klubb nagy része titokban ugyan így gondolja. Majd max ők 1 like al ki fejezik. Ha mégis marad remélem kis pénzből komoly buktatók nélkül sikerül fel állítani a vasat! De én el engedném...

  6. 3 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  7. #5
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Nemrég vittek egy 1,6 T EK Civic-kel.
    400+ Le-t mondtak rá.
    Sperrel, száraz időben, aszfalton, 205/45 R16-os Yokokkal 3ba már olyan tapadása volt, amit azóta se értek.
    Kanyarodott, megállt.

    Az is igaz, hogy nagyon nem volt olcsó, mire összeállt!

  8. 2 tagnak tetszik Tomó hozzászólása:


  9. #6
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A motor már kész van.
    Alapból egy ilyen gyári kit car-ban 2.0 16V szívó 220 LE motor volt. Ez felérhetetlen, meg ha lenne is akkor se lenne max autóval együtt hagyjuk mennyi euróért.

    Ezért csináltattak bele egy kovácsolt belű tűzkarikás motort, hogy bírja a harcot. Laci bácsi szerint 400 LE-t gond nélkül tud, de a váltó nagyjából felrobbanna.
    Ezért javasolta hogy 200 fölé ne nagyon legyen írva mert jönnek a bajok.
    Ennyit meg manapság egy alap GTI golf is tud és stabilan leviszi az útra. Vagy Civic Type R 320 LE, igaz az japán.

    A munka szopó oldalát már megcsinálták a jelenlegi tulajdonosok.
    Gyakorlatilag össze kell rakni a meglévő alkatrészekből.

  10. #7
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Az őszinte vélemény az igazi vélemény.

    Egyenlőre low costnak ígérkezik és nincs egyértelmű döntés, csak barátkozok a gondolattal.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Szevasz! Nekem nem derült ki egyértelműen, hogy már át is vetted, vagy csak tervezed a project fel karolását? Viszont egy vicc jutott eszembe róla! : " Vadász, vadász, Te Szopni jársz ide!".

    Turbós Fwd kocsi? Szívó 200 lovat alig lehet levinni fwd be. Szeretem én is a jó kis hatcbackeket, de ez mindenbe is a rossz iskolát követi az én ertekrendembe. Több gti golf és erős fwd autó után mondom ezt. Volt 180 Le s 1 esem is... Szívó! Lehet szemét bele vauvau nak fogtok gondolni, de ezért pénzt nem adnék. Főleg nem EVO tulaj ként. Van olyan sanda gyanúm, hogy a klubb nagy része titokban ugyan így gondolja. Majd max ők 1 like al ki fejezik. Ha mégis marad remélem kis pénzből komoly buktatók nélkül sikerül fel állítani a vasat! De én el engedném...

  11. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  12. #8
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Köszi, ha eljutok odáig keresni foglak...

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    VEMS-ünk van eladó, programozás az nehéz ügy lesz. Csőben is tudnánk segíteni, ha tényleg minden jó.

  13. #9
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    "A munka szopó oldalát már megcsinálták a jelenlegi tulajdonosok.
    Gyakorlatilag össze kell rakni a meglévő alkatrészekből."

    Ebbe a szópó oldal dologba azért nem lennék biztos!
    Ne keresd magadnak a bajt!




    Szerintem csináld meg az Evo-t és élvezd!

  14. 4 tagnak tetszik SXV450 hozzászólása:


  15. #10
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Az őszinte vélemény az igazi vélemény.

    Egyenlőre low costnak ígérkezik és nincs egyértelmű döntés, csak barátkozok a gondolattal.
    Ha nagyon jóóó a stressztűrő képességed , akkor hajrá! Hogy "low cost" lesz-e vagy sem az a felhasznált anyagoktól fog függni.( pl. milyen gátlót teszel, mezeit vagy egy full 3 utas gátlót)

  16. Az alábbiaknak tetszik timothy hozzászólása:


  17. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Köszi szépen!
    Attól félek lenne is baj, mert nem akartam versenyautót és tudom hogy ha lenne egy az nem állna meg ott hogy elkészül, megy aztán eladás.
    Asszem nem tudnék tőle megválni és ez lenne a legnagyobb baj.
    Onnantól meg beérnék a vége utcába.

    Az EVO halad, csak most kicsit lelassult, de holnap rakom vissza a váltót.
    A transzferre várok.




    Idézet SXV450: Hozzászólás megtekintése
    "A munka szopó oldalát már megcsinálták a jelenlegi tulajdonosok.
    Gyakorlatilag össze kell rakni a meglévő alkatrészekből."

    Ebbe a szópó oldal dologba azért nem lennék biztos!
    Ne keresd magadnak a bajt!




    Szerintem csináld meg az Evo-t és élvezd!

  18. #12
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tény, de első körben nem gondoltam eltérni a jelenlegi állapottól.
    A finomítás az utána jönne hogy talpraáll.
    A lejtő is onnan indulna úgy érzem....


    Idézet timothy: Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon jóóó a stressztűrő képességed , akkor hajrá! Hogy "low cost" lesz-e vagy sem az a felhasznált anyagoktól fog függni.( pl. milyen gátlót teszel, mezeit vagy egy full 3 utas gátlót)

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva