1-9, összesen: 9

  1. #1
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap Megazip.net

    Sziasztok!

    Nem reklámozni szeretném, csak egy csomó olyan csetreszt kerestem itt - ott amivel kapcsolatban inkább csak ígéretet vagy még azt se kaptam, így gondoltam jön a japán import.

    Berendeltem a Megazip.net-ről, ha esetleg valakinek kell valami akkor most cyber week van ami -20%-ot jelent mindenből.

    A szállítás miatt érdemes nagyobb tételben gondolkozni, de sajnos ahogy nálam is a sok nem egyszerűen beszerezhető alkatrész miatt kellett ehhez folyamodnom.
    Még nem jött meg az áru, így minőségi tapasztalatom nincs, de ha meglesz azt is leírom.

    Elvileg OEM alkatrészekről beszélünk, így nagy dráma talán nem lesz. - azt majd kiderül...

  2. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Megjött a cucc.

    Kaptam egy marék aprólékot meg egy halom japán újságot de legalább jó drágán.

    20200107_111139.jpg20200107_111308.jpg

    A termékekkel és a szolgáltatással alapvetően semmi baj nincs. A Megazip-et merem ajánlani bárkinek.

    Az áfa viszont kicsit megviccelt, és a japó nem olyan rutinos mint a kinai ha csomagról van szó, bár voltak olyan ügyesek hogy számlát nem mellékeltek a csomaggal tehát meghagyták a lehetőséget.
    Az én lúzerségem és tudatlanságom hogy nem éltem vele, bár mentségemre legyen szólva hogy nem tudtam milyen papír lesz a csomagban az újságon kívül.

  4. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  5. #3
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Keresek én is pár dolgot evohoz, tényleg megbízható ez az oldal?, illetve hogy néz ki a szállítási idő - ár páros? Nézegetem még a 4turbo.pl-t illetve a nengun.com-ot. Melyik lenne az ideálisabb, ha van tapasztalat a többivel. Köszi.
    EVO VIII GSR

  6. #4
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Keresek én is pár dolgot evohoz, tényleg megbízható ez az oldal?, illetve hogy néz ki a szállítási idő - ár páros? Nézegetem még a 4turbo.pl-t illetve a nengun.com-ot. Melyik lenne az ideálisabb, ha van tapasztalat a többivel. Köszi.
    4turbo-ról rendeltem már, baromi gyorsan itt van. Én az Amayama-ról szoktam, az is kb hasonló, mint a Megazip.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  7. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  8. #5
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
    A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag.

    Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni.

    Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...

  9. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  10. #6
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
    A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag.

    Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni.

    Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...
    Még gyűlik a lista… haza kellene gurulnom vele valamikor, és az Ákossal véglegesíteni, ha jól megy nyár elején lesz aktuális. De kellene pár dolog az fix
    EVO VIII GSR

  11. #7
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    A 4turbo a leggyorsabb, ha van náluk a keresett termék akkor mindenképp onnan rendeld.
    A Megazip is teljesen rendben van, de ott egy hónappal számolj, és ami a rosszabb hogy az áfát is kalkuláld bele ami a szállításra is rájön. 1 hónapból 3 hetet a budapesti terminálon fog kempelni a csomag.

    Ha ismersz olyat akinek van olyan haverja aki látott már olyan csávót akinek van a vállalkozásának közösségi adószáma akkor azt a 4 turbo-nál érdemes megemlíteni.

    Mit rendelsz? Lehet nekem is kellene pár cucc...
    Nekem is kellene Pár Cucc... Csinálhatnánk közös rendelést...

  12. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  13. #8
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Benne vagyok, csak szóljatok.

  14. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  15. #9
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Most rendeltem a 4turbotól, elképesztő gyorsak.
    Szerda kora délután leadtam a rendelést, csütörtökön meg csöngetett a UPS vele.

  16. 3 tagnak tetszik Sanci hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva