1-20, összesen: 165

Téma nézet

  1. #7
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Az nem kevés.... ez ugye csak 3 hengeres, 3 ajtós, manual váltós...
    Nálam az összehasonlítás a Ford Focus RS, illetve a Honda Civic TypeR

    Találtam hivatkozást az árára:

    https://www.toyotaarlington.com/blog...is-gr-4-specs/

    The GR Yaris will come in two available trims: RZ First Edition for 3.96 million JPY ($36,040) and RZ High-performance First Edition for 4.56 million JPY ($41,494). The RZ First Edition trim will feature customized front grill, front side diffusers, rear spoiler, and rear bumper. The RZ High-performance First Edition will have the same as the RZ First Edition plus high-performance equipment for increased performance limits. It will also feature BBS forged-aluminum, matte black wheels.

    Egyébként feketében nagyon tetszik.

    A Ford focusokkal sok a gond. És akkor finoman fogalmaztam. Nehezen tudom elképzelni H a Toyota olyat adjon ki a kezéből. A Honda meg jó csak elöl kapar.
    Amit írtál árak reálisak. Amíg ide ér szerintem belefut abba a zónába amit írtam. Nekem csak az nem tetszik H egy fostos torzenert felárat kérnek. És ugyan csak 3 henger 1.6 de szerintem a 400at gyárilag bírni fogja és lesz hozzá aftermarket lsd is.
    Es legyunk őszinték: inkább 3 henger 1.6 turbo összkerék mint opel ampera. Külsőre amúgy nekem is nagyon tetszik. És állítólag gyárilag karbon lesz a tető.
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2020. 02. 11. 17:36-kor

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva