1-20, összesen: 165

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Megjelenése óta piszkállja a fantáziámat. Majd megpróbálom eladni céges "városi kisautó" projectnek.

  2. #2
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Ez nekem is megfordult a fejembe és figyelembe véve hogyan fütyülnek el a standard autó árak lassan egy 1.5 TSI Trendline Golf is annyiért megy mint a GR Yaris szóval van esély. Még a közös finanszírozásba is bele mennék, de lassan leér a kezem a bilibe.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Megjelenése óta piszkállja a fantáziámat. Majd megpróbálom eladni céges "városi kisautó" projectnek.

  3. #3
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem is megfordult a fejembe és figyelembe véve hogyan fütyülnek el a standard autó árak lassan egy 1.5 TSI Trendline Golf is annyiért megy mint a GR Yaris szóval van esély. Még a közös finanszírozásba is bele mennék, de lassan leér a kezem a bilibe.
    Nekem a Kisebb értékvesztés vonal ami inkább játszik. Azt elő tudom vezetni...

  4. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  6. 5 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  7. #5
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Most néztem végig micsoda felhozatal!!! És a GR itt is bizonyít kegyetlen jól sikerült

  8. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Most néztem végig micsoda felhozatal!!! És a GR itt is bizonyít kegyetlen jól sikerült
    Nem gondoltam volna, hogy lesz még egyszer ilyen kisautó, ami kizárólag az "autózás" örömére készül. Nekem ez olyan mintha újra lehetne venni Mazda 323 GTR-t :-) Nálam fejben van már egy elkülönített "GR malacpersely" :-), amibe sajnos mostanában nem igen tudok tenni, de egyre jobban szeretnék majd egyet, persze ehhez valamitől el kell majd köszönni sajnos, de úgy gondolom, hogy megéri majd.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  9. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  10. #7
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.069

    Alap

    Vagy újat mostanában (és jó sokáig megtartani), vagy használtat amikor már elkezdenek amortizálódni, de még nem kezdenek el kikopni és lesz miből feltámasztani.

    Az EVO IX árfolyam szolgáljon például. Volt kicsivel 10 felett az új ára, majd lehetett életképeset kapni még 3 körül is. Most meg ha már 10 alatt kapsz akkor minden is gyanús....



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam volna, hogy lesz még egyszer ilyen kisautó, ami kizárólag az "autózás" örömére készül. Nekem ez olyan mintha újra lehetne venni Mazda 323 GTR-t :-) Nálam fejben van már egy elkülönített "GR malacpersely" :-), amibe sajnos mostanában nem igen tudok tenni, de egyre jobban szeretnék majd egyet, persze ehhez valamitől el kell majd köszönni sajnos, de úgy gondolom, hogy megéri majd.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva