9. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 789
161-165, összesen: 165

  1. #161
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A Teslához és a Hyundai-hoz képest lehet, de a többihez nem annyira.
    Ha meg véletlenül mégis, azt a hátrányt gyanítom gyorsan le fogják dolgozni.



    Idézet Marschall: Hozzászólás megtekintése
    Le igen!

  2. #162
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Remélem a Te áradat tudják tartani, mert hallani mostanában olyasmit hogy a rendelt ajánlat és a megérkezéskor ajánlat nagyon nincsenek köszönő viszonyban.
    Ha jól szerződtél anno jók az esélyek, de azért ez benne van a levegőben.

    Szólj ha megjött, és a gépeden töröld az összes cooke-t meg előzményeket meg minden szart és akkor jó eséllyel újra be tudsz lépni.

    A tapasztalataidra kíváncsi vagyok.
    Ahogy tudom, hallom mindenkinél árat emeltek aki 2022 április előtt rendelte meg a kocsiját. Volt akinek jelentősen volt az emelés volt akinek kevésbé emelték meg az árat. Nekem árgaranciás fix forintos szerződésem volt, ennek ellenére nekem is ki kellett fizetnem plusz összeget, egyébként szerintem teljesen jogtalanul.... Próbáltam is konkretizálni, hogy miért is kellene bárkinek is bármennyit fizetnem, igazából konkrét válasz azóta sincs a covid, háború, megemelkedett szállítási költségeken kívül.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  3. #163
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet timothy: Hozzászólás megtekintése
    Mit lehet tudni a kiderülő gyengéiről? Az osztóműben lévő karbon lamellákról mondta egy japán oldal, hogy kérdéses meddig fogják bírni?
    Váltóban voltak problémák korábban, hogy könnyen kiesik sebességből bizonyos fokozatoknál, de ezt szerintem javították már idő közben. Az 5.-ik szinkron bizonyos terhelés, nyomaték után törik. Az osztómű ház nem annyira szereti a meleg gumis rajtolást, vékony az anyag, vetemedik, egy idő törik vagy a vetemedés miatt lefogaz a belseje. Az első fék esetében hiába nagy a tárcsa átmérő vékony a tárcsa vastagsága és a fékbetéten is vékony a réteg, emiatt eléggé melegszik, van, hogy kiég a tömítés a nyeregből, ha meg tesznek titán lemezt a betét és a nyereg közé, akkor egy idő után elreped a tárcsa. A motor bizonyos szintig teljesen rendben van, a szeleprugó gyenge benne.

    A fenti hibák jellemzően arra vezethetők vissza, hogy a tulajok jelentős része óriási méretű felnit, gumit (255-275) tesz a kocsira ezzel nagyon megterhelve a hajtást, a féket.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  5. #164
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2014. 04.
    Hsz-ok
    229

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Váltóban voltak problémák korábban, hogy könnyen kiesik sebességből bizonyos fokozatoknál, de ezt szerintem javították már idő közben. Az 5.-ik szinkron bizonyos terhelés, nyomaték után törik. Az osztómű ház nem annyira szereti a meleg gumis rajtolást, vékony az anyag, vetemedik, egy idő törik vagy a vetemedés miatt lefogaz a belseje. Az első fék esetében hiába nagy a tárcsa átmérő vékony a tárcsa vastagsága és a fékbetéten is vékony a réteg, emiatt eléggé melegszik, van, hogy kiég a tömítés a nyeregből, ha meg tesznek titán lemezt a betét és a nyereg közé, akkor egy idő után elreped a tárcsa. A motor bizonyos szintig teljesen rendben van, a szeleprugó gyenge benne.

    A fenti hibák jellemzően arra vezethetők vissza, hogy a tulajok jelentős része óriási méretű felnit, gumit (255-275) tesz a kocsira ezzel nagyon megterhelve a hajtást, a féket.
    Köszi

  6. #165
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Na Te ezt ne tedd.
    Egy idő után túltolni a gumi szélességet inkább hátrány mint előny.
    Az EVO-n is bánom már a 245-öt. Semmivel nem jobb mint 225-el, sőt. Azóta is beleéreget a műanyagba itt - ott. Ha többet használnám mint nem, már a jófogáson lennének a gumik.

    Amiket írtál azok erősen a túl használatból eredő problémák. Ha nem 0/24-ben racsingolsz vele, hanem a hétköznapokban használod és néha pályázol szerintem nem fognak előjönni ezek a problémák.





    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Váltóban voltak problémák korábban, hogy könnyen kiesik sebességből bizonyos fokozatoknál, de ezt szerintem javították már idő közben. Az 5.-ik szinkron bizonyos terhelés, nyomaték után törik. Az osztómű ház nem annyira szereti a meleg gumis rajtolást, vékony az anyag, vetemedik, egy idő törik vagy a vetemedés miatt lefogaz a belseje. Az első fék esetében hiába nagy a tárcsa átmérő vékony a tárcsa vastagsága és a fékbetéten is vékony a réteg, emiatt eléggé melegszik, van, hogy kiég a tömítés a nyeregből, ha meg tesznek titán lemezt a betét és a nyereg közé, akkor egy idő után elreped a tárcsa. A motor bizonyos szintig teljesen rendben van, a szeleprugó gyenge benne.

    A fenti hibák jellemzően arra vezethetők vissza, hogy a tulajok jelentős része óriási méretű felnit, gumit (255-275) tesz a kocsira ezzel nagyon megterhelve a hajtást, a féket.

9. oldal, összesen: 9 ElsőElső ... 789

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva