3. oldal, összesen: 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 165

  1. #41
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Ha lehet így szeretnék megöregedni....

    https://www.gr-yaris.co.uk/forum/thr...hooligan.6393/

    After a succession of BMW M cars at the age of 74 I had to Buy a GR
    Frankly, every pensioner should have one.

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  2. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  3. #42
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Nekem esélyem sincs, mert meggyőződésből soha nem volt és nem is lesz BMW-m.

    Ettől függetlenül egy GR Yaris jó lenne a háznál...


    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Ha lehet így szeretnék megöregedni....

    https://www.gr-yaris.co.uk/forum/thr...hooligan.6393/

    After a succession of BMW M cars at the age of 74 I had to Buy a GR
    Frankly, every pensioner should have one.


  4. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  5. #43
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül egy GR Yaris jó lenne a háznál...


    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  6. #44
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nekem esélyem sincs, mert meggyőződésből soha nem volt és nem is lesz BMW-m.

    Ettől függetlenül egy GR Yaris jó lenne a háznál...
    Pedig qvajók az M esek. de egy 135i is igazi élvezet autó, meglepően alacsony fenntartási ktsg. ekkel, komoly tuning potenciállal. 140i Xdrive meg egy igazi kis zsebrakéta használható 4wd vel.

    Bajban lennék, ha egy új yaris és egy M2 Comp között kellene döntenem . Pedig 4wd fanatikus vagyok. Ráadásul németben Mercis .

    Coppermine Videója: NEEEEE, Kérlek neeee, Kiégett a szemem

  7. #45
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Azonnal építek is egy hasonlót.
    Csak papírból lesz a szélesítés hogy gyorsabban haladjak.


    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése



  8. #46
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Tudom, de akkor sem!
    Azért sem!
    Amúgy sem!
    Szóval.... NEM!



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Pedig qvajók az M esek. de egy 135i is igazi élvezet autó, meglepően alacsony fenntartási ktsg. ekkel, komoly tuning potenciállal. 140i Xdrive meg egy igazi kis zsebrakéta használható 4wd vel.

    Bajban lennék, ha egy új yaris és egy M2 Comp között kellene döntenem . Pedig 4wd fanatikus vagyok. Ráadásul németben Mercis .

    Coppermine Videója: NEEEEE, Kérlek neeee, Kiégett a szemem

  9. 2 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  10. #47
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Nekem esélyem sincs, mert meggyőződésből soha nem volt és nem is lesz BMW-m.

    Ettől függetlenül egy GR Yaris jó lenne a háznál...
    A meggyőződések arra jók/valók, hogy az idő előrehaladtával megváltoztassa az ember...

    Én magam is hasonlóan gondolom/gondoltam, hogy sose kéne nekem bmw, max egy E30M3, aztán most azt gondolom, hogy nagy duzzogva ugyan de szívesen beleülnék egy M2/M3/M4-be, sose gondoltam volna, hogy kívánni fogok egy 911-est és most már nagyon....

    Persze ezek messze vannak a realitástól, ezért inkább álmodok a GR-ről, ez már erőben is elég karaj

    Utoljára szerkesztette: MES-Racing; 2021. 12. 10. 08:32-kor
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  11. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  12. #48
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    nemtom, én egy rakás videót megnéztem a GR-ről, próbálom győzködni magam, hogy ez jó - tényleg jó, de ... < és itt jönn egy rakás szubjektív ok, hogy miért mégsenemsemnem > inkább ezek közül kéne valami: , node ez erőteljesen OFF itt
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  13. 3 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  14. #49
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nemtom, én egy rakás videót megnéztem a GR-ről, próbálom győzködni magam, hogy ez jó - tényleg jó, de ... < és itt jönn egy rakás szubjektív ok, hogy miért mégsenemsemnem > inkább ezek közül kéne valami: , node ez erőteljesen OFF itt
    Én mindig azon gondolkodom amikor szóba jön a Gr, hogy ki az aki rákölt 16 milliót és nem inkább egy Evo 9-et vesz. Ami lássuk be : a mai napig minden tekintetben többet tud kivétel a súly. És legalább nincsen benne Hanggenerator meg tácsszkrìn és így tovább. Arról nem is beszélve, hogy full open deck csak idő kérdése, hogy jól elfossa magát. Ha kapnék egyet - persze szívesen fogadnám és használnám de ha meg kellene venni biztos, hogy Evo 9-et vennék. Ja és az Evoban legalább elfér az 1.85 magas ember...

  15. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  16. #50
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Evo9 hez, ha reccsen, már nem kapsz mindent. A 16 misi jó 14 nek is. Garanciális. Tudod lízingre venni, leírni róla az ÁFÁt és a tréfát. Szervizelése sem probléma. ( Nem attól félsz, hogy valamelyik szaki kilopja a jó osztóművet a kocsi alól és be teszi a szart...)

    Casco működik rá. 500 EUR ha TK ra teszed az autót, és kapsz 1 újjat. Sokkal jobb vétel jeleleg mint egy minimimum 10+éves IX.

    Megértem a félelmeidet is. Plusz az evo fanatizmust. De hidd el, közel sem olyan rossz megoldás a GR. Főleg, hogy Tommi papa erősen jelen volt a fejlesztésnél is. A Toyota pedig, nem szokott szart csinálni.
    Tuch Screen nem az ördögtől való. Hanggenerátor meg 1 biztosíték vagy program kérdése. Nekem pl hiányzik a tempomat és hiányzott a bluetotth os kihangosítós fejegység is az EVO ból. Ülés fűtés sem éppen olyan extra, ami nélkül már vennék autót.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 14. 10:15-kor

  17. 2 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  18. #51
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Pont annyit GR-eztünk itt már hogy komolyan megfordult a fejemben hogy beárazom a vasat a HAHU-ra meg a Mobile-re aztán kitalicskázok a szalonból egy Yarist.

    Előny:
    - zsír új nem kell vele szopni mások táki-máki-ja után
    - feelingben hozhatja az EVO által már megszokottakat és legalább nem foglal ekkora helyet a műhelyben
    - alkatrész lesz hozzá még 20 évig biztos, de ha figyelembe veszem hogy erősen hétvégi autó lenne ahogy a Lancer is ennek pont semmi jelentősége

    Hátrány:
    - hiányozna a szopás meg a matek hogy mit kell még ekecselni
    - még felárért is csak torsen van benne rendes LSD helyett, bár erre van megoldás
    - az EVO érában voltam fiatal, ezen nőttem fel meg egyébként is bírom a retro-t
    - akárhogy is, de egy 2021-es autó mégis csak tele van mentő elektronikával, kevesebbet bíz a sofőrre a túlélés érdekében én meg szeretek veszélyesen élni
    - olyan kis csajos ez a Yaris, az asszony sírva röhögne ha meglátna benne. főleg hogy ő meg tankkal jár.

    Aztán meg a hétvégén kimentem a műhelybe és pár percig megálltam az autó mellett és csak néztem, ez a forma ez a férfias szedán, ez az apa taxi azért még is csak páratlan mérnöki termék.
    Szóval EVO-ból nem lesz GR az biztos, de ha úgy alakul az életem hogy nem tudom hova tenni a pénzt meg építek egy hangárt a játékaimnak akkor nem mondom hogy soha nem lesz ilyen(IS).

  19. 3 tagnak tetszik SomaG hozzászólása:


  20. #52
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ezzel nem lehet vitatkozni...


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Evo9 hez, ha reccsen, már nem kapsz mindent. A 16 misi jó 14 nek is. Garanciális. Tudod lízingre venni, leírni róla az ÁFÁt és a tréfát. Szervizelése sem probléma. ( Nem attól félsz, hogy valamelyik szaki kilopja a jó osztóművet a kocsi alól és be teszi a szart...)

    Casco működik rá. 500 EUR ha TK ra teszed az autót, és kapsz 1 újjat. Sokkal jobb vétel jeleleg mint egy minimimum 10+éves IX.

    Megértem a félelmeidet is. Plusz az evo fanatizmust. De hidd el, közel sem olyan rossz megoldás a GR. Főleg, hogy Tommi papa erősen jelen volt a fejlesztésnél is. A Toyota pedig, nem szokott szart csinálni.
    Tuch Screen nem az ördögtől való. Hanggenerátor meg 1 biztosíték vagy program kérdése. Nekem pl hiányzik a tempomat és hiányzott a bluetotth os kihangosítós fejegység is az EVO ból. Ülés fűtés sem éppen olyan extra, ami nélkül már vennék autót.

  21. #53

  22. #54
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Evo9 hez, ha reccsen, már nem kapsz mindent. A 16 misi jó 14 nek is. Garanciális. Tudod lízingre venni, leírni róla az ÁFÁt és a tréfát. Szervizelése sem probléma. ( Nem attól félsz, hogy valamelyik szaki kilopja a jó osztóművet a kocsi alól és be teszi a szart...)

    Casco működik rá. 500 EUR ha TK ra teszed az autót, és kapsz 1 újjat. Sokkal jobb vétel jeleleg mint egy minimimum 10+éves IX.

    Megértem a félelmeidet is. Plusz az evo fanatizmust. De hidd el, közel sem olyan rossz megoldás a GR. Főleg, hogy Tommi papa erősen jelen volt a fejlesztésnél is. A Toyota pedig, nem szokott szart csinálni.
    Tuch Screen nem az ördögtől való. Hanggenerátor meg 1 biztosíték vagy program kérdése. Nekem pl hiányzik a tempomat és hiányzott a bluetotth os kihangosítós fejegység is az EVO ból. Ülés fűtés sem éppen olyan extra, ami nélkül már vennék autót.
    Azért a 9-hez meg kapsz szinte mindent. Ha mást nem aftermarket cuccot.
    Tény, hogy garanciális. És amikor elpukkan a motor nem cserélik gariba mert ugye rád húzzák, hogy nem rendeltetésszerű használatnak volt kitéve. Közvetlen exkollegám a Toyota Freynél volt service vezető... Ha tudnád... Lehet az Evo alól megpróbálják kilopni de a forgalmazó meg lehet itt ott spórolni próbál. Evonál szinte mindent meg tudunk magunk csinálni ellenben ha hozzányúlsz a GR-hez már ugrott a gari...
    Nem tudom pontosan milyen réteg veszi a GR-t amit én láttam illetve ismerősök akiknek már van azokból egy vette be a cégbe.
    Casco... Ha megsejtik, hogy sportoltál vele közúton vagy pályán csuklott a dolog a cascot felejtheted. És böszme szigorúan veszik főleg ha nagy az anyagi kár... Szerinted jobb vétel - szerintem nem. Van mindkettő mellett pro és kontra.
    Nem mondtam, hogy rossz megoldás a GR de az Evo jobb... Fanatizmust félre rakva. Jó autó bár mindegy, hogy melyik rallypilota volt jelen a fejlesztésnél de ettől függetlenül a Toyota kurva sok szart csinál főleg manapság rengeteg típusnál. Itt is már jönnek az első hírek a motorhibas darabokròl. Alublokk + open deck... Egy ilyen autóban... Itt cseszték el az Evo X-et is.
    Az utolsó mondatodnál nagyon különbözünk. Nekem egy ilyen autóba soha nem kellene ülésfűtes vagy blutut. Nekem ez a puszta élményről szól. Egész nap tudnám hallgatni a hangját. Ha ilyet akarok beülök a többibe.
    Ha tehetném minden nap behajtogatnám magam a karbon kagylóba és úgy mennék munkába... Csak azt mégsem lehet...

  23. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  24. #55
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ilyen vezérek kellenének az autógyártók tetejére és lenne itt móka kacagás....

    https://player.hu/auto-motor-2/akio-...gr-yaris-drift

  25. #56
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Azért jó a tuning, mert fáradtságos munkával a végére hozod a gyári eredményeket.

    Nem vagyok ellensége az apró finomításoknak, de nem verseny célra oszt minek?
    Bár nem olvastam végig a cikket, de itt azért durván belenyúltak a tutiba.



  26. #57
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Azért a 9-hez meg kapsz szinte mindent. Ha mást nem aftermarket cuccot.
    Tény, hogy garanciális. És amikor elpukkan a motor nem cserélik gariba mert ugye rád húzzák, hogy nem rendeltetésszerű használatnak volt kitéve. Közvetlen exkollegám a Toyota Freynél volt service vezető... Ha tudnád... Lehet az Evo alól megpróbálják kilopni de a forgalmazó meg lehet itt ott spórolni próbál. Evonál szinte mindent meg tudunk magunk csinálni ellenben ha hozzányúlsz a GR-hez már ugrott a gari...
    Nem tudom pontosan milyen réteg veszi a GR-t amit én láttam illetve ismerősök akiknek már van azokból egy vette be a cégbe.
    Casco... Ha megsejtik, hogy sportoltál vele közúton vagy pályán csuklott a dolog a cascot felejtheted. És böszme szigorúan veszik főleg ha nagy az anyagi kár... Szerinted jobb vétel - szerintem nem. Van mindkettő mellett pro és kontra.
    Nem mondtam, hogy rossz megoldás a GR de az Evo jobb... Fanatizmust félre rakva. Jó autó bár mindegy, hogy melyik rallypilota volt jelen a fejlesztésnél de ettől függetlenül a Toyota kurva sok szart csinál főleg manapság rengeteg típusnál. Itt is már jönnek az első hírek a motorhibas darabokròl. Alublokk + open deck... Egy ilyen autóban... Itt cseszték el az Evo X-et is.
    Az utolsó mondatodnál nagyon különbözünk. Nekem egy ilyen autóba soha nem kellene ülésfűtes vagy blutut. Nekem ez a puszta élményről szól. Egész nap tudnám hallgatni a hangját. Ha ilyet akarok beülök a többibe.
    Ha tehetném minden nap behajtogatnám magam a karbon kagylóba és úgy mennék munkába... Csak azt mégsem lehet...
    1. A "kapsz szinte mindent" így volt még 1 évvel ezelőtt. Mára sokat változott sajnos. Az 5öshöz meg még inkább " Semmis sincs" kategória
    2. Egyik legjobb barátom volt Toyota szervizes 8 évig. Tudod mi zajlik ott. Ha akarják bármit elintéznek. ( Az AMG-t ezért hordom Ausztriába/Németbe, mert nem jók a szervizek itthon) Nekem mindent IS cseréltek az 5 éves garancia ciklus alatt legyen az BMW/Mercedes. Megfelelő ügyvédi levél kell csak hozzá.
    3. Azért a Yaris sem egy atomreaktor. A Bármit megutudnk "otthon"- kb igaz erre is.
    4. Közúti német casconál körbe kellett fényképezni az autót, email be elküldeni és intéztek mindent. Itthon volt 1x nyavajgás (céges autókat én kezelem, de ott is csak 1 jól megfogalmazott ügyvédi levél kellett hozzá, hogy még kölcsön autót is állják...) Versenypálya természetesen más kérdés. Oda külön biztosításokat lehet kötni. De én tuti nem ott, hanem egy szűk csúszosba esnék le a fák közé. Arra jó a casco.
    5. Bluetooth-ülésfűtés-tempomat téma: Gondolom te nem autózol egy jó szerpentínért velem ellentétben akár 400km-tert is.(hányok az autópályától, de ott bünti nélküle menni) Vagy kirándulod/élvezkeded körbe az országot túra szerűen. Bluetotth os kihangosítót használunk mikor "zárjuk" a szakaszt konf-call ban. Tudom, ha jön valaki szembe, vagy az előttem haladó kipördül . Sokkal könnyebb mint a telefont fogni csapatás közben. Ülésfűtés: Ha kinnt áll éjjel a kocsi, jó ha nem fagy oda a seggem Asszony is szívesebben jön el csapatni, ha nem fázik a valaga
    6. A "carbon" ülés nekem bűntetés. Annál többet úgysem autózok ki az evóból, ahol már a gyári ülés + 4 pontos öv kevés lenne. Hosszú távon nem hiszem, hogy bírnám. (200km+)


    Az X el most voltunk hóautózni ( azzal húztuk ki a beesett BMW t ) Imádtam az SST-t és az ülés fűtést, mikor az E36 ot 2x ástuk és ácsorogtunk a hidegben 20percet... Huddejó autó az is. Ez a Closed/Open deck dolog akkor lenne releváns. Ha a 400 ++ Le ket szeretnénk kihozni ezekből. Ami szerintem felesleges és nehezen autózhatóvá is teszi. Yaris 320 pacival maga lehet a csoda. Nem 0-100 kocsi. Imádom az IX et, de eljárt felettük az idő. Sajnálnám már télen a sóban használni, a 32. lerúgott alaktrészt keresni bele, Rallysok levetett mocskai között.
    A Lefgfiatalabb IX is 2007-es. Az 15 év minimum!

    A yarisban pont az a jó, hogy van. Nem kell félteni. Nem sajnálod. Ha lenne valami fasza Autómatával, már cserélném az AMG-t rá. (Családdal úgyis a Bálnát használljuk 807).

    Ha az IX meg a GR újként azonos árban állna egymás mellett, természetesen a Mitsut vinném kérdés nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2021. 12. 15. 10:31-kor

  27. #58
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Hát nemtom, akárhányszor megfordult a fejemben, hogy Evo helyett legyen valami más, leslattyogok a garázsba, oszt bekukkantok az ajtón, az öreglány meg ott vigyorog vissza.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  28. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  29. #59
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    Hát nemtom, akárhányszor megfordult a fejemben, hogy Evo helyett legyen valami más, leslattyogok a garázsba, oszt bekukkantok az ajtón, az öreglány meg ott vigyorog vissza.
    Nem is helyette kell venni.

    Eszembe nem jutna lecserélni. Számomra a legszebb autó. Ha cseréről lenne szó az 992 gt3 esetleg. Az alatt marad. Igazából csak a relevancia az elszállt árukhoz képest ami érdekes téma.

  30. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  31. #60
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nem is helyette kell venni.

    Eszembe nem jutna lecserélni. Számomra a legszebb autó. Ha cseréről lenne szó az 992 gt3 esetleg. Az alatt marad. Igazából csak a relevancia az elszállt árukhoz képest ami érdekes téma.
    mellé nem veszek, megölnek itthon így is már, hogy több autónk van, mint seggünk
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  32. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


3. oldal, összesen: 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva