Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
A régebbi A/CLA/GLA45 széria hajtása nagyon " buta". Alapból egy elsőkerekes autó, ami rá kapcsolja a megfelelő paraméterek esetén a hátsó difit. Kiszámíthatatlan tud lenni sok helyzetben. 40 000 et autóztam ilyennel, mindenféle körülmények között. Volt, hogy 130 körül random rákapcsolta, úgy ment el keresztbe, alig tudtam össze kaparni. A motoros aki mögöttem jött végig nézte. Utána mellém állt és elismerően nyilatkozott. Amúgy vele versenyeztem épp. Utol nem ért... Mai napig nem tudom, hogy én mentettem nagyot vagy az elektronika. Szóval nem mondanám ellenfélnek. Az újabb 4matic + ok meg 25 Misi től kezdődnek.A rajtprogram ami nagyon bunkó benne. 140 ig szinte bármit elver. Felfújja magát, aztán úgy megindul, hogy közben 4 keréken pattog előre. Motorja fergetegesen jó. Hóban mentem vele egy keveset, ha minden ki van kapcsolva egész jo, de nem annyira kiszámítható közel sem mint a Mitsu. Először mindig az orrát tolja meg, aztán hirtelen akkorát fordul, nem is érted mi történt.
Én versenyeztem húzott AMG ellen. De nem tudott elverni. Inkább fordítva. Pedig volt LC meg ami lehet. Milyen motor ellen mentél? Mert egy ügyes pilóta egy 600assal simán elver egy ilyen autót. Az ezrest meg meg sem említem...