2. oldal, összesen: 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 165

  1. #21
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Írtam is fentebb hogy nagyjából EVO fenntartási áron lehet racsingolni vele, meg R5-öket kergetni.
    Szerintem sokan meglovagolják ezt a hullámot, ráadásul minden jóság van hozzá már a lengyeleknél is.



    nagyon adnám télre



    Utoljára szerkesztette: carkillerz; 2021. 11. 02. 17:43-kor

  2. 2 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  3. #22
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    nagyon adnám télre
    én bármikor, bárhova IS!!!
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  5. #23
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Megjelenése óta piszkállja a fantáziámat. Majd megpróbálom eladni céges "városi kisautó" projectnek.

  6. #24
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ez nekem is megfordult a fejembe és figyelembe véve hogyan fütyülnek el a standard autó árak lassan egy 1.5 TSI Trendline Golf is annyiért megy mint a GR Yaris szóval van esély. Még a közös finanszírozásba is bele mennék, de lassan leér a kezem a bilibe.


    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Megjelenése óta piszkállja a fantáziámat. Majd megpróbálom eladni céges "városi kisautó" projectnek.

  7. #25
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem is megfordult a fejembe és figyelembe véve hogyan fütyülnek el a standard autó árak lassan egy 1.5 TSI Trendline Golf is annyiért megy mint a GR Yaris szóval van esély. Még a közös finanszírozásba is bele mennék, de lassan leér a kezem a bilibe.
    Nekem a Kisebb értékvesztés vonal ami inkább játszik. Azt elő tudom vezetni...

  8. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  9. #26
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  10. 5 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  11. #27
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Most néztem végig micsoda felhozatal!!! És a GR itt is bizonyít kegyetlen jól sikerült

  12. #28
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Most néztem végig micsoda felhozatal!!! És a GR itt is bizonyít kegyetlen jól sikerült
    Nem gondoltam volna, hogy lesz még egyszer ilyen kisautó, ami kizárólag az "autózás" örömére készül. Nekem ez olyan mintha újra lehetne venni Mazda 323 GTR-t :-) Nálam fejben van már egy elkülönített "GR malacpersely" :-), amibe sajnos mostanában nem igen tudok tenni, de egyre jobban szeretnék majd egyet, persze ehhez valamitől el kell majd köszönni sajnos, de úgy gondolom, hogy megéri majd.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  13. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  14. #29
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Vagy újat mostanában (és jó sokáig megtartani), vagy használtat amikor már elkezdenek amortizálódni, de még nem kezdenek el kikopni és lesz miből feltámasztani.

    Az EVO IX árfolyam szolgáljon például. Volt kicsivel 10 felett az új ára, majd lehetett életképeset kapni még 3 körül is. Most meg ha már 10 alatt kapsz akkor minden is gyanús....



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam volna, hogy lesz még egyszer ilyen kisautó, ami kizárólag az "autózás" örömére készül. Nekem ez olyan mintha újra lehetne venni Mazda 323 GTR-t :-) Nálam fejben van már egy elkülönített "GR malacpersely" :-), amibe sajnos mostanában nem igen tudok tenni, de egyre jobban szeretnék majd egyet, persze ehhez valamitől el kell majd köszönni sajnos, de úgy gondolom, hogy megéri majd.

  15. #30
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Ezeknél már ilyen árbeesés nem lesz az garantált. Mivel ezek lassan tényleg kihalnak alig fognak veszíteni az árból - ha egyáltalán...

  16. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  17. #31
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Ezeknél már ilyen árbeesés nem lesz az garantált. Mivel ezek lassan tényleg kihalnak alig fognak veszíteni az árból - ha egyáltalán...
    mire beesne az áruk, nem lehet majd őket vezetni közúton kivéve ha elektornyosítod
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  18. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  19. #32
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Vagy újat mostanában (és jó sokáig megtartani)
    Vagy újat mostanában (és jó sokáig HASZNÁLNI, HASZNÁLNI, HASZNÁLNI....)

    10 éve nem volt FRT, Euroring, Hring EVO nélkül most meg szinte keresgélni kell, hogy hol indul egy-egy paripa.

    Díszpinty lett sajnos az EVO-ból.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  20. #33
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Muszáj megvigyázni azt a pár darabot amit még nem rúgtak szét.



    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Vagy újat mostanában (és jó sokáig HASZNÁLNI, HASZNÁLNI, HASZNÁLNI....)

    10 éve nem volt FRT, Euroring, Hring EVO nélkül most meg szinte keresgélni kell, hogy hol indul egy-egy paripa.

    Díszpinty lett sajnos az EVO-ból.

  21. #34
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Ezek is fognak értékcsökkenni, bár lehet nem olyan mértékben mint a teljesítményautók korábban amikor még lehetett számítani utánpótlásra.
    Sajnos most azt a kort éljük hogy nagyon örülni kell ha egy gyártó bevállal egy sporteszközt a palettára.

  22. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  23. #35
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Muszáj megvigyázni azt a pár darabot amit még nem rúgtak szét.
    Valóban, én is nagyon ritkán használom már a VI-ost akkor viszont kapja az ívet, imádom minden percét. De mindig úgy indulok el, hogy bármikor szétugorhat benne bármi és még csak nem is nagyon haragudhatok meg miatta. Ezeket valójában tényleg arra tervezték, hogy "szét legyenek rúgva" :-).
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  24. #36
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Valóban, én is nagyon ritkán használom már a VI-ost akkor viszont kapja az ívet, imádom minden percét. De mindig úgy indulok el, hogy bármikor szétugorhat benne bármi és még csak nem is nagyon haragudhatok meg miatta. Ezeket valójában tényleg arra tervezték, hogy "szét legyenek rúgva" :-).
    Ennyire szét van feszítve a tiéd? Valahogy nekem sosem volt ez az érzésem az EVO-val. Úgy indulok neki több 100km es útnak vele, amikor tudom, hogy szinte végig rúgom, mint bármilyen más full új stock vassal. A Lanciánál volt ez a "örülj, hogy hazaértél" érzés.

  25. #37
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Pont így vagyok vele én is.
    Elindulok hogy megjáratom egy kicsit, és már a bemelegedés után 100 méterrel ááááááááááá ááááááááááá áááááááááááááá, vvváááááááááá duuuuu duuuuuu duuuuuu... szóval érted.
    Itt nincs krúzolás a városban, hanem féktáv meg ideális így miden méteren.

    Persze ettől függetlenül lehet okosan is szétrúgni valamit, de sajnos aki anno megvette (és még utána páran) mint egy darab vasat és pont úgy volt vele hogy 2 év aztán HAHU az nem az okos szétrúgásról lehetett híres.

    Nincs azzal baj ha elenged valami, csak ne a tákimáki legyen már a javítás alapja... adjuk már meg ami megjár neki!


    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Valóban, én is nagyon ritkán használom már a VI-ost akkor viszont kapja az ívet, imádom minden percét. De mindig úgy indulok el, hogy bármikor szétugorhat benne bármi és még csak nem is nagyon haragudhatok meg miatta. Ezeket valójában tényleg arra tervezték, hogy "szét legyenek rúgva" :-).

  26. #38
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ennyire szét van feszítve a tiéd? Valahogy nekem sosem volt ez az érzésem az EVO-val. Úgy indulok neki több 100km es útnak vele, amikor tudom, hogy szinte végig rúgom, mint bármilyen más full új stock vassal. A Lanciánál volt ez a "örülj, hogy hazaértél" érzés.
    Amióta nincs benne a tolókerekes váltó és a 3-utas Proflex azóta kicsit stabilabb a helyzet :-)
    Sajnos én rossz irányból közelítettem meg a dolgokat használt váltót vettem relatív olcsón, hiába lett revíziózva, csapágyak cserélve többször is összefosta magát, majd a váltóház lett kuka. Ugyanez volt a Proflex-el is, hiába vittem el revízióra szakemberhez kétszer is elengedte az olajat a bal első nagyon rövid idő alatt. Saját káromon megtanultam, hogy a fenti szemlélettel több a bosszúság, mint az öröm. Most gyári váltó van benne és KW V3.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  27. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  28. #39
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Ennyire szét van feszítve a tiéd?
    A kisfiam imádja az EVO-t, EVO-zást ő szokta mondogatni, hogy mennyi a max turbónyomás és van, hogy 2-2,1b-t mutat a műszer....(gyári sima VI-os turbó van rajta, nem is értem, hogy bírja még).
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  29. 5 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  30. #40
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

2. oldal, összesen: 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva