1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 38

  1. #1
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap most akkor 4x4 vagy át vagyunk vágva

    Háláj kedves evo társak és fanok-

    ÁRULÁÁÁÁÁS- ezt üvöltöttem ma fennhangon izzadó, erektől-dagadó homlokkal midőn kis ívben balra kanyarodtam egy nagyon meredek bukkanó tetején szeretett járgányommal, amitől csak két kerék (bal első és jobb hátsó) volt az aszfalton, a másik kettő a levegőben. Gázt adtam, hogy menjünk mááÁÁÁÁÁ, de csak az AYC ványadt sírása hallatszott hátulról, amire heveny fogcsikorgatással válaszoltam, illetve igyekeztem a végtelen nagy hasammal előre lódítani a kasznit egy kicsit, mielőtt még vissza gurulok. LOL - mi a szar?? hol a hírös összkerék. Pedig torsen diffi is van elöl. Akkor meg most mi van? Valamit rosszul tudok? Le differál a hajtás így is, vagy szimplán be szart valami?? Igazi 4x4 csak leheggesztett diffikkel lesz :-D

    HELP pls.

    üdv,

    gyurma
    Kell egy jó program

  2. #2
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Difik csak nyomatékra zárnak össze nem? Ebben az esetben meg nyomaték nem volt mert simán elforgott az 1 ik fele. Bár inkább nem ugatok bele malyd meg kérdek 1 nálam okosabbat!

  3. #3
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Lehet, hogy pont az AYC miatt nem ment, mert amennyire tudom az a G szenzorra támaszkodva változtatja a nyomatékot. A mechanikus lsd diffi. összezárt volna és ment volna tovább. Szerintem. De én se vagyok szagértö.

  4. #4
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    A Torsen egyetlen nagy hibája, hogy ha az egyik kerék nem érintkezik a talajjal (teljesen megszűnik a tapadás), akkor megszűnik a másik keréken lévő hajtása is, ergo ebben az esetben nincs hajtás egyik keréken sem!!! Remélem jól emlékszem.

    Az AYC működését nem ismerem pontosan, de mivel elektromos a kütyü, ezért simán beavatkozhat a hajtásba számodra nem előnyösen.

    Lamellás sperrdifit előre-hátra!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Egy 4x4-es autó lehet szélsőséges esetben egykerékhajtású is (pl. 323 GTR, se elöl, se hátul nincs sperr), meg lehet négykerékhajtású is (pl. egy Evo, lamellás sperrekkel).

  6. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    A GTR-ben van hátul gyárilag viszkós sperr!!

  7. #7
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    A GTR-ben van hátul gyárilag viszkós sperr!!
    Van de nekem még nem működött az a 1,5 utas ami elvileg benne van..... szóval esőben simán 1 kerék hajtású!
    Sajnos ha megnézzük a teszteket ,akkor csak a szimetrikus 4wd (subaru) tud elindulni akár egy kerék tapadással a többi autó lediferál. Terepjárók is csak akkor mennek fel ha a diffit lezárod 100%-ra. A mi autóink 100% lezárásra nem képesek!

  8. #8
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Van de nekem még nem működött az a 1,5 utas ami elvileg benne van..... szóval esőben simán 1 kerék hajtású!
    Sajnos ha megnézzük a teszteket ,akkor csak a szimetrikus 4wd (subaru) tud elindulni akár egy kerék tapadással a többi autó lediferál. Terepjárók is csak akkor mennek fel ha a diffit lezárod 100%-ra. A mi autóink 100% lezárásra nem képesek!
    Igazából nincs nagy tapasztalatom 4wd hajtások terén, illetve a vezetési tudásom (merészségem) is kevés ahhoz, hogy a határait feszegessem, de azt tudom, hogy havon-jégen sima kopotas pirelli téli gumival lehet úgy menni utcai GTR-el, hogy majd besz@artam!!!! S a pilóta bevallása szerint tudta tartani a tempót az EVO VIII-kal is.

    Ha jól tudom a gyári viszkós sperrt is meg lehet feszíteni erősebben.

    A kis Érdi Tibi egyszer mondta egyszer, hogy volt neki az egyik utcai GTR-jében (hátul) lamellás mazdaspeed lsd, s azt mondta, hogy égés és föld különbség, annyira más rendes sperrel.

    Tudom, kicsit ellentmondásos amit írok, de ezek a tapasztalatok, vélemények.

  9. #9
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Igazából nincs nagy tapasztalatom 4wd hajtások terén, illetve a vezetési tudásom (merészségem) is kevés ahhoz, hogy a határait feszegessem, de azt tudom, hogy havon-jégen sima kopotas pirelli téli gumival lehet úgy menni utcai GTR-el, hogy majd besz@artam!!!! S a pilóta bevallása szerint tudta tartani a tempót az EVO VIII-kal is.

    Ha jól tudom a gyári viszkós sperrt is meg lehet feszíteni erősebben.

    A kis Érdi Tibi egyszer mondta egyszer, hogy volt neki az egyik utcai GTR-jében (hátul) lamellás mazdaspeed lsd, s azt mondta, hogy égés és föld különbség, annyira más rendes sperrel.

    Tudom, kicsit ellentmondásos amit írok, de ezek a tapasztalatok, vélemények.
    Ne felejtsük el hogy az EVO VIII általában üres difis+ széles kerék így nem nehéz jobban menni a Mazdával! Kopott gumival nem érzed a hajtás különbséget hóban, mert tapadás hílyán elforgatja a kereket! De ha van tapadás akkor sajnos rájössz a hajtáshiányra!

  10. #10
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsük el hogy az EVO VIII általában üres difis+ széles kerék így nem nehéz jobban menni a Mazdával! Kopott gumival nem érzed a hajtás különbséget hóban, mert tapadás hílyán elforgatja a kereket! De ha van tapadás akkor sajnos rájössz a hajtáshiányra!

    A helyi "menő" GTX-én szöges gumi volt, s a kocsija gyengébb volt az enyémnél vagy ~50LE-vel !!!!! Ő ment az én GTR-el amin volt a kopott téligumi!!

    A VIII-asokban a Spici, Kazár Miki kocsizott, volt még Bútor a GTiR-el.

    De nem akarok én vitázni, mert messze nincs annyi tapasztalatom, mint szeretném!!

    Azt az egyet viszont ki merem jelenteni, hogy aki tud vezetni az viszkóssal is hülyére tud verni egy jópár "űrhajót"!!!! Persze nem magamról beszélek!

  11. #11
    Rezidens csr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    611

    Alap

    323_GTR!
    Vitt a Miki a GTX-szel az jó élmény.

  12. #12
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    igen ahogy 323GTR is mondta a torsennél megszűnik a hajtás ha az egyik kerék nem érintkezik a talajjal így gondolom az Evo hátsó kerékhajtásos lett ahol szintén csak az egyik kerék ért le ami kevés volt h elinduljon a gép..

    azt nem értem h a Subaru h képes rá h elinduljon ?! pedig tudja van egy videó ahol csak a most kapható Lega megy fel és csak is az egyik elsőkerék érintkezik a talajjal és képes elindulni pedig ha jól tudom a Legaban elöl nyitot difi van nem ?? -érdekes !

    összekerékhajtás jó téma csak nem is olyan 1xrű !

  13. #13
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet csr: Hozzászólás megtekintése
    323_GTR!
    Vitt a Miki a GTX-szel az jó élmény.

    Igen! Megmutatta, hogy olyat is lehet egy GTR/GTX-el, amit én még gondolatban sem mernék megcsinálni!

    Szerintem egy páran vehetnének tőle leckéket, akár az I. osztályból is!!

  14. #14
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    köszönöm a commenteket, 323 kollégának ítélem a kreditet, valszeg tényleg a torsen sajátossága miatt szoptam meg, az AYC hátul meg nyekergett mint az állat, szóval ő akarta, csak hát az mégsem olyan mint a lamellás sperr diff.

    konklúzió: kell egy rendes sperr diffi hátra és kész, elöl meghagyom a torsent, mert normális esetben azért nem emelkedik el elöl egy kerék sem- ergo valamennyi nyomaték marad a kanyar külső keréken is a záráshoz.
    Kell egy jó program

  15. #15
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    konklúzió: kell egy rendes sperr diffi hátra és kész, elöl meghagyom a torsent, mert normális esetben azért nem emelkedik el elöl egy kerék sem- ergo valamennyi nyomaték marad a kanyar külső keréken is a záráshoz.
    Csak nem megint, a lenti CBA utani kis "domb"-on fordultal balra, ott altalaban tenyleg csak ket kerek van foldon, nekem a heggelt Lada hajt mindig, mindenkor...

  16. #16
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet wolfblind: Hozzászólás megtekintése
    Csak nem megint, a lenti CBA utani kis "domb"-on fordultal balra, ott altalaban tenyleg csak ket kerek van foldon, nekem a heggelt Lada hajt mindig, mindenkor...
    DE!!! :-)
    Kell egy jó program

  17. #17
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Az enyémben a hátsó sperrt lehet feszítgetni, szoktunk (mármint Kspeed szokott) vele variálni, érdekes... Ha fel van húzva, akkor az autó gyakorlatilag nem kanyarodik, hanem beesik a kanyarba (Turi mellett éreztem ilyet még a régi Octavia WRC-ben). És annyira összezárt, hogyha mondjuk ha parkolóban alászedett kormánnyal gurultam, az ívkülső kerék forgott rendesen, a belső meg tíz centiket csúszott az aszfalton. És kattogott az egész

    Most valahol középen van a két véglethez képest, így nem túl agresszív, de fog.

  18. #18
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Beszélő

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Az enyémben a hátsó sperrt lehet feszítgetni, szoktunk (mármint Kspeed szokott) vele variálni, érdekes... Ha fel van húzva, akkor az autó gyakorlatilag nem kanyarodik, hanem beesik a kanyarba (Turi mellett éreztem ilyet még a régi Octavia WRC-ben). És annyira összezárt, hogyha mondjuk ha parkolóban alászedett kormánnyal gurultam, az ívkülső kerék forgott rendesen, a belső meg tíz centiket csúszott az aszfalton. És kattogott az egész

    Most valahol középen van a két véglethez képest, így nem túl agresszív, de fog.
    Tiszta hegesztett diffi feeling akkor, mint nalam kattog, nekem is , es csikot huz, esoben , havon, murvan jo akkor nem gyilkolja a feltengelyeket. Nekem 3eve van benn a hegesztettt utcai hasznalatra, most mar szalkas a gumi hatul, de nem azert , mert elfudtoltem(nem is tudnam), hanem a diffi megette.
    Utoljára szerkesztette: wolfblind; 2008. 06. 11. 08:32-kor

  19. #19
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Miskolcz
    Hsz-ok
    32

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Igen! Megmutatta, hogy olyat is lehet egy GTR/GTX-el, amit én még gondolatban sem mernék megcsinálni!

    Szerintem egy páran vehetnének tőle leckéket, akár az I. osztályból is!!
    aze a miki gyerek rallizott regen.
    tud is vezetni durvan am.


    ilyenkor kis fek nem segitene a torsenen?
    MEDVE!!!. . . . . . borzasztus falánkusz

  20. #20
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Kacsint Hajtás

    Idézet lor: Hozzászólás megtekintése
    aze a miki gyerek rallizott regen.
    tud is vezetni durvan am.


    ilyenkor kis fek nem segitene a torsenen?




    Nem, vegyetek Subarut!
    Utoljára szerkesztette: ricsimae; 2008. 06. 16. 20:55-kor Ok: csak

1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek EVO 5 vagy 6-ot.
    By loschi in forum Keres
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2015. 05. 28., 10:27
  2. Kartergáz lecsapató, vagy mi
    By simigeri in forum Motor
    Hsz-ok: 15
    Utolsó hozzászólás: 2015. 02. 09., 11:12
  3. Eladó BMW e30 vagy e36 keresése
    By Gabor20 in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 13
    Utolsó hozzászólás: 2013. 06. 20., 21:25
  4. Evo V vagy VI típust szeretnék
    By sportquattro in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2012. 06. 29., 10:30
  5. Édekes vagy nevetséges?????
    By gsrr in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2011. 10. 19., 14:58

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva