1-16, összesen: 16

  1. #1
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap Hengerfej tömítés, ARP csavarok

    Kérdésem, hogy milyen márkájú hengerfej tömítést ajánlanátok evo2-es motorba és az ARP hengerfejcsavarokat kell-e cserélni?

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Mi a cél?

    HKS a legjobb, de persze nem olcsó. Ha nagy nyomással megy a motor, érdemes rászánni.
    ARP-re meg pláne, nem olyan nagy tétel.

  3. #3
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Hello!
    A cél az, hogy menjen az autó A jelenlegi átszakadt. HKS-böl még nem találtam hozzá. Hol érdemes keresni? Viszont valami vastagabb kéne kb. 1.5-ös.
    Most ARP tőcsavarok vannak benne, és az a kérdés, hogy kell-e cserélni őket, a tömítéscserénél?

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Mi a cél?

    HKS a legjobb, de persze nem olcsó. Ha nagy nyomással megy a motor, érdemes rászánni.
    ARP-re meg pláne, nem olyan nagy tétel.
    Utoljára szerkesztette: visitor; 2008. 11. 03. 13:41-kor

  4. #4
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Tőcsavart nem kell az bírja!
    A fanyűvő!!

  5. #5
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet visitor: Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    A cél az, hogy menjen az autó A jelenlegi átszakadt. HKS-böl még nem találtam hozzá. Hol érdemes keresni? Viszont valami vastagabb kéne kb. 1.5-ös.
    Most ARP tőcsavarok vannak benne, és az a kérdés, hogy kell-e cserélni őket, a tömítéscserénél?
    Mihez is kellene pontosan?

  6. #6
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Thx


    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Tőcsavart nem kell az bírja!

  7. #7
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    94-es Evo 2 -eshez kellene. Eclipshez való HPS-t találtam usában, valószínűleg az jó hozzá, de elég szép ára van
    Még 1 kérdés, a gyári tömítésszettben félfém tömítés van. Elég az is hozzá, ha gyári értékeken használom, vagy mindenképpen MLS kell hozzá?
    +1 tudja valaki az ARP csavarok meghúzási nyomatékait? Nincs meg a leírása, mert nem én raktam bele őket.


    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Mihez is kellene pontosan?

  8. #8

    Alap

    Idézet visitor: Hozzászólás megtekintése
    94-es Evo 2 -eshez kellene. Eclipshez való HPS-t találtam usában, valószínűleg az jó hozzá, de elég szép ára van
    Még 1 kérdés, a gyári tömítésszettben félfém tömítés van. Elég az is hozzá, ha gyári értékeken használom, vagy mindenképpen MLS kell hozzá?
    +1 tudja valaki az ARP csavarok meghúzási nyomatékait? Nincs meg a leírása, mert nem én raktam bele őket.
    Kérdezd meg DCS-t a tömítésről, most áll USA-ban egy szállítmánya fog befelé hozni cuccokat.

    Másrészt lehet hogy van neki mert elég sokat szállít be alkatrészekből evó építőknek , rallisoknak....stb.

    Van 2-3 fajta olcsóbb-drágább hengerfejtömítése , próba cseresznye.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  9. #9

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Kérdezd meg DCS-t a tömítésről, most áll USA-ban egy szállítmánya fog befelé hozni cuccokat.

    Másrészt lehet hogy van neki mert elég sokat szállít be alkatrészekből evó építőknek , rallisoknak....stb.

    Van 2-3 fajta olcsóbb-drágább hengerfejtömítése , próba cseresznye.
    Amúgy meg webshop:

    http://www.dcstuning.hu/

    Főoldal alkatrészek , belenéztem miattad. 2-3 márkájú tömítése van HKS is , olcsóbb is , különböző vastagságban.

    4-5 gyártótól hajtókarjai , dugói , vezérműtengelyei , elég nagy raktárkészletet csinált 4G63 cuccokból idén.JE , Scat , Eagle , HKS...

    Halad a mitsubishis vonalon szépen , és egyre több minden van alapból raktárban többi meg 2 hét és itt van.

    Én HKS-el pirickázok , azzal amit a rallisok is rendelnek tőle.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  10. #10
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Hello!
    Én is néztem, de úgy látom, csak újabb evokhoz árulnak. Ennek még fordítva van a motorja kb. olyan mint az eclipsé, de a K-speed szerint attól is sok mindenben különbözik.
    Most találtam cometic MLS tömítést usában, 100dollár alatt lenne itthon. Tudtok valamit erröl a márkáról?


    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg webshop:

    http://www.dcstuning.hu/

    Főoldal alkatrészek , belenéztem miattad. 2-3 márkájú tömítése van HKS is , olcsóbb is , különböző vastagságban.

    4-5 gyártótól hajtókarjai , dugói , vezérműtengelyei , elég nagy raktárkészletet csinált 4G63 cuccokból idén.JE , Scat , Eagle , HKS...

    Halad a mitsubishis vonalon szépen , és egyre több minden van alapból raktárban többi meg 2 hét és itt van.

    Én HKS-el pirickázok , azzal amit a rallisok is rendelnek tőle.

  11. #11
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    ebayen van pár ha eclipsehez keresed !

  12. #12

    Alap

    Idézet visitor: Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Én is néztem, de úgy látom, csak újabb evokhoz árulnak. Ennek még fordítva van a motorja kb. olyan mint az eclipsé, de a K-speed szerint attól is sok mindenben különbözik.
    Most találtam cometic MLS tömítést usában, 100dollár alatt lenne itthon. Tudtok valamit erröl a márkáról?
    Én nem ismerem.
    Szerintem ha már költessz rá akkor jó ha olyat veszel ami tuti jó bele.
    Azaz én olyantól vennék aki szerel 4G63-at DCS , Kspeed , többiek akik tuningolnak evókat munkájukból kifolyólag.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  13. #13
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Én nem ismerem.
    Szerintem ha már költessz rá akkor jó ha olyat veszel ami tuti jó bele.
    Azaz én olyantól vennék aki szerel 4G63-at DCS , Kspeed , többiek akik tuningolnak evókat munkájukból kifolyólag.
    Abbahagyhatnád már a dcs reklámozást minden topikban, a sajátodban mégcsak hagyján, de ne kelljen már mindenütt azt olvasni h mi mindent tud, árul a dcs tuning szupercsapat. Az hogy a kspeeddel eggyütt emlegeted az meg egyzerűen röhej.
    Dcs a 4g63 guru. HAHA Az Igrinyi úrról mernék ilyet írni..
    A tieden meg a sajátján kívül nemigen hallani másik kocsiról amit csinál. Bár a sajátja is elég sűrűn széthullott. Persze az iiylen "szakértők" szerint kell a strokert 9000 forgatni csak...

  14. #14
    Törzsvendég visitor avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 02.
    Hely
    Bp.
    Hsz-ok
    117

    Alap

    A DCS is árul cometic-et, de nem értem a méreteket amiket írnak (ha mm akkor vékony, ha col akkor meg el van írva) és nem ehhez a motorhoz való. Nem is beszélve az árról, ami kb. 2x-es. Kspeed-el beszéltem, de csak sokára tudnának hozni. Inkább rendelek a Coast2Coast Motorsport-tól, 1hét alatt itt van, árban sincsenek annyira elszálva és szerintem negyságrendekkel több ilyen evót láttak, javítottak, mint MO.-n bárki.


    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Én nem ismerem.
    Szerintem ha már költessz rá akkor jó ha olyat veszel ami tuti jó bele.
    Azaz én olyantól vennék aki szerel 4G63-at DCS , Kspeed , többiek akik tuningolnak evókat munkájukból kifolyólag.

  15. #15

    Alap

    Idézet visitor: Hozzászólás megtekintése
    A DCS is árul cometic-et, de nem értem a méreteket amiket írnak (ha mm akkor vékony, ha col akkor meg el van írva) és nem ehhez a motorhoz való. Nem is beszélve az árról, ami kb. 2x-es. Kspeed-el beszéltem, de csak sokára tudnának hozni. Inkább rendelek a Coast2Coast Motorsport-tól, 1hét alatt itt van, árban sincsenek annyira elszálva és szerintem negyságrendekkel több ilyen evót láttak, javítottak, mint MO.-n bárki.
    Akkor megvan a megoldásod.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  16. #16

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Abbahagyhatnád már a dcs reklámozást minden topikban, a sajátodban mégcsak hagyján, de ne kelljen már mindenütt azt olvasni h mi mindent tud, árul a dcs tuning szupercsapat. Az hogy a kspeeddel eggyütt emlegeted az meg egyzerűen röhej.
    Dcs a 4g63 guru. HAHA Az Igrinyi úrról mernék ilyet írni..
    A tieden meg a sajátján kívül nemigen hallani másik kocsiról amit csinál. Bár a sajátja is elég sűrűn széthullott. Persze az iiylen "szakértők" szerint kell a strokert 9000 forgatni csak...
    Érdeklődött , én ezt ajánlom.Te ajánlj mást.
    Nekem ez a véleményem , neked az.
    Ennyi...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO 6,7,8 Hengerfej
    By hunevo6 in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 01., 08:51
  2. 4g64 Hengerfej
    By DeeJayLG in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 05. 12., 07:48

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva