2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 51

  1. #21
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Azért írtam a linket, mert ott mindent megtalálsz róla.

    Idén már nem lesz, jövő áprilisban várható a következő.

    Most 2 napos volt egy és 250eFT. Nemtom jövőre mennyi lesz. Nézd majd a honlapot meg, ott benne van minden.
    Vida János

  2. #22
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet vidajani:
    Azért írtam a linket, mert ott mindent megtalálsz róla.

    Idén már nem lesz, jövő áprilisban várható a következő.

    Most 2 napos volt egy és 250eFT. Nemtom jövőre mennyi lesz. Nézd majd a honlapot meg, ott benne van minden.
    kicsit csípős .. de biztos megnézem majd ...

  3. #23
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet vidajani:
    Hungaroring versenyző iskola:

    www.racingsystem.hu

    mellesleg itt tanítok...

    vagy csak vezetéstechnikai képzés a Hungarogingen

    www.hungaroring.hu
    ha megyek klotyózni akkor tutti hogy megkereslek, mert azt gondolom hogy márkakupánál nehezebb nincs is. elsőre klotyóval 2:16-ot mentem ami a van még remény kategória, de a Z.Z. azt mondta hogy kezdetnek nem rossz.

    a viden látható kanyar valóban inkább a K-speed futómű beállítását dícséri illetve a mitsubishit, hogy ilyen remek autót faragtak

    viszont ha meg teszed nekem hogy leírod hogy melyik kanyarban mi volt a legszembeötlőbb hiba szerinted akkor nagyon hálás lennék, mert tudnám hogy amit én elképzelek arról hogy hol kéne menni az legalább stimmel-e

  4. #24
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Hát akkor gyorsan egy pár dolog:

    1.kanyar: féktávon hamar beindultál befelé, így nem az ideális helyről kezdted meg a kanyart, és maga az ív sem valami szép. Későn gyorsítasz ki.

    2.-es kanyar: kb. jó, de a végén nem szabad annyira szélesre engedni, hogy a hármast egészen balról tud elkezdeni.

    3-as kanyar: Ebből adódóan elvetted a gázt, pedig még nem ültem olyan autóban, ami itt nem fér el teligázon. Ha jó az ív!!!

    4-es kanyar (mansell): Rossz helyre mész a féktávom, más szögben kell érkezni. Utána ezért az ív is hamar van, és nem viszel bele elég lendületet...

    5-ös kanyar: kb. jó.

    6-7. kanyar (sikán): itt is nagyon hamar elindulsz befelé féktávon, így szűkebb ívről kezded meg. Jó ívről ez többel is átféne, szerintem nem is kellene 2-es.

    8.kanyar: kb jó.

    9.kanyar: A kanyar elején kell jó megfékezni, befordítani, onnantól padló. Kár volt a közepán elvenni a gázt.

    10.kanyar: teljesen jó. Nagyon fontos, hogy jó helyre érkezel

    11.kanyar: kicsit erőltetted az elejét, mert a végén nem estél ki eléggé a rázóra. Vagyis egy jobb ívvel sokkal többel is elférne.

    12. kanyar: Ugyanaz a hiba, féktávon elindulsz befelé. Nem jó helyről indítod az ívet. Itt is a közepén még aláforgatott kormánnyal mész, nem estél ki eléggé a rázóra. vagyis ezen az íven is erőltetted.

    13. kanyar: Nem rossz, csak egyik oldalon sem mész ki a széléig. Ebben is van még.

    14.kanyar: Az eleje kicsit széles lett, de így legalább jókoörán tudtál kigyorsítani. valahogy így kell

    Remélem így megfelel ja és csak lelkesen, hiszen szép féktávokat veszel, és tényleg ügyes vagy. 2:16 elsőre a Clioval kurva jó, de ez azért lehet, mert a Clio szereti ez a fajta korán megkezdem a kanyart stílust. D
    Vida János

  5. #25
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ez jó volt
    Janika, amióta oktatsz, jobban tudod a ringet mint előtte? Nekem 3 év még kevés volt hozzá hogy rendesen megtanuljam, bár nagyon keveset mentem rajta

  6. #26
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Sok helyen Clios ívet ment.

    Én próbáltam a swiftet és az egész más nekem legalábbis tök homály volt ezt Jani is megmondhatja!
    Én kb 4-et hagytam a swiftes első körömben úgy hogy ismerem a pályát.

    Úgyhogy Gyuri találkozzunk a pályán van keresni valód!

  7. #27
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Legalább újabb jó taggal bővül a hegyiversenyek bulizós csapata

  8. #28
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Jani, köszönöm a leírást nagyon örülök neki, így nézve tényleg láma az egész köröm :-9

    volt egy olyan köröm ahol a kettes kanyar végét nem trepniztem le ennyire durván mint a videós körben és ezért nem esek ki az aszfaltcsík közepére és akkor valóban be tudtam venni végig padlón az egész hármast...

    Ha csinálok egy teszt licenszet akkor privátban nem oktatnál? Kocsit szerzek, elkérem a sanyi clioját.. és ha lehet ilyenről szó akkor mennyi lenne??

  9. #29
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Szívesen, az oktatást is megbeszélhetjük.

    Miki!

    Nem az iskolában oktatás miatt megy jobban, hanem mert sokat viszek vendégeket rajta. Ráadásul mindig más kocsival megyek, így már azt is próbálgattam milyen első, hátsó, meg összkerekessel. Egyébként abból is sokat lehet tanulni, hogy kivülről nézed. Például amikor itt volt a Schnitzer Dirk, meg Jörg, meg amikor eljött andy, akkor én direkt kimentem nézni.

    Az is érdekes, hogy a Clionak inkább ezek az ívek fekszenek, míg a Suzuki egész más világ. Ttop a Suzin alig volt már akkor gumi, azért sem ment annyira... Szerencsére megyek BMW-vel is, na ott lehet igazán lemérni, hogy mennyit számít, ha jó helyről indulsz és időben van kigyorsítás. Ugye egy forma autó meg még ennél is több pontosságot követel...
    Vida János

  10. #30
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ezért irigyellek, nekem épp az a bajom a ringgel hogy alig mentem rajta, a versenyeket (és azon se minden indultam) leszámítva szinte sose, talán össz 50 kört mindenestül :?
    Hogy lehetne ezen segíteni???

  11. #31
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Mivel szeretnél menni? Evoval? NE BÁNTSD!!!

    Szóval Walter Csabival kell ezt megbeszélni, esténként szoktak menni mások is. Ha érdekel szólj! Puhatolok!
    Vida János

  12. #32
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet vidajani:
    Mivel szeretnél menni? Evoval? NE BÁNTSD!!!

    Szóval Walter Csabival kell ezt megbeszélni, esténként szoktak menni mások is. Ha érdekel szólj! Puhatolok!
    Evoval soha (Na jó, néha... De megközelebb tavasszal, most mentek fel rá a murvafékek, 15" kerekek)

    Csabival egy helyen edzem, majd nyaggatom én is, rendes gyerek
    Köszi Jani!!

  13. #33
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    http://www.racingsystem.hu/hu/exkluziv/f1_vezetes/

    Engem ez érdekelne, ilyen lesz idén is? Bár attól függ milyen áron?
    Hétköznapi B jogsival lehet vezetni egy ilyen 750LE-s szörnyet, persze a tanfolyam után . Én 2éve amatörben versenyzek Ladaval de ez nem semmi lehet.
    vidajani

  14. #34
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Szerintem lesz idén is, nem occsó, de egy F1-es autó sem az, amit a végén vezethetsz. Azt tudom, hogy valamennyi pénzt le kell tenni plusz a tanfolyam. Aztán reggeltől estig forma autózsá van, a végén az F1-gyel. tavalyg volt nekik Jordan, Jaguar, meg ilyenek
    Vida János

  15. #35
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet wolfblind:
    http://www.racingsystem.hu/hu/exkluziv/f1_vezetes/

    Engem ez érdekelne, ilyen lesz idén is? Bár attól függ milyen áron?
    Hétköznapi B jogsival lehet vezetni egy ilyen 750LE-s szörnyet, persze a tanfolyam után . Én 2éve amatörben versenyzek Ladaval de ez nem semmi lehet.
    vidajani
    Neten rákeresel, van több helyen ilyesmi, de többezer Euro, és pár perc élvezet, ki tudja mennyire "letekert" autókkal...

  16. #36
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Azért nem pár perc, hiszen előtte a kicsikkel sokat kell menni. Nem akarok hülyeséget mondani, de ez talán 3000 euro, és az autók szerintem 500 LE felett vannak, mert szemre eléggé mentek.
    Vida János

  17. #37
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Úgy értem az F1 autóval pár perc, sztem 2-3, max 5 kör. Az meg arra sem elég hogy a kezdeti lábremegés elmúljon

  18. #38
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Én naívan 2-300 ezerre gondoltam, bár lehet érdekel még, ha drágább akkor is, majd ha találok konkrét árakat, meg lesz erről is, akkor visszatérek rá.
    Bár a következő Sub talin azért Miki a tiedre is kívácsi lennék J1-ben 8).

  19. #39
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Szívesen, bár ez 100-ra gyorsul annyi alatt mint azok 200-ra, a kanyarsebességről meg a fékről ne is beszéljünk

  20. #40
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Azért Miki ne szerénykedj, A tiéd is elég ütős... Főleg utcára

    OFF

    Tegnap emlegettelek Miki! A frászt hoizta rám egy ugyaniolyan TME, mint a tiéd. Az újpest rakparton állt összetörve, összement egy Suzukival. Először csak előlről láttam, egyből odarohantam, hogy csak nem te, de aztán láttam, hogy a felni nem stimmel. meg azt is, hogy valamiHTH-208 a rendszáma. Az nem a barátod. Fájt a szivem, szegény evo

    ON
    Vida János

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hungaroring
    By Miki in forum Találkozók, események
    Hsz-ok: 3772
    Utolsó hozzászólás: 2020. 05. 24., 21:22
  2. EVO4-EVO6 Futómű különbségek?!
    By Zambelly Ákos in forum Futómű
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 06. 14., 14:34
  3. 18"-os Enkei EVO6 alufelni új 225/40 BFgodrich gumikkal eladó!
    By acer24 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2013. 04. 05., 21:52
  4. Hungaroring 20090824
    By jordan6 in forum Evo képek, videók
    Hsz-ok: 39
    Utolsó hozzászólás: 2009. 08. 29., 22:24
  5. EVO6 motorbelső
    By hunevo6 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 06. 28., 10:49

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva