2. oldal, összesen: 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 95

  1. #21
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Mindenki azt mondja, hogyha rajtprogram van akkor no csúsztatás csak lelépés mert az elektronika elintéz mindent..... (???)
    Just for Fun

  2. #22
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Mindenki azt mondja, hogyha rajtprogram van akkor no csúsztatás csak lelépés mert az elektronika elintéz mindent..... (???)
    Sztem ez baromság nekem ugy nagyon ritkán sikerült. Sztem inkább picit megkell indítani aztán lelugrani a kuplungról. Azán imádkozni hogy kibírja a hajtás a kuplung stb!!
    A fanyűvő!!

  3. #23
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hát nálunk a szigorúan lelépünk a kuplungról játék megy... Semmi gond nincs a váltóval meg semmivel, annyi, hogy 15.000 van a kuplungban és már lassan elkezd csúszni... Azt kajálja rendesen de minden más bírja. Minden gond nélkül. (Nem mintha rendre rajtprogramoznánk vele..)
    Just for Fun

  4. #24
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Nekem volt szerencsém párszor élvezni bentről kintről is Sasa nal az ALS Rajtprogi kilővést :-) Nem sok mindenhez fogható a hang sem gyorsulás se ! Szinter kuplung elég durván összezár, ALS pedig télleg megvadítja az evot !

  5. #25
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt szerencsém párszor élvezni bentről kintről is Sasa nal az ALS Rajtprogi kilővést :-) Nem sok mindenhez fogható a hang sem gyorsulás se ! Szinter kuplung elég durván összezár, ALS pedig télleg megvadítja az evot !
    Sokszor nem is kell előadni a mutatványt! tényleg odabasz mindennek.
    A fanyűvő!!

  6. #26
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Ez az ALS ennyire gyilkolja az autót?

  7. #27
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Sztem ez baromság nekem ugy nagyon ritkán sikerült. Sztem inkább picit megkell indítani aztán lelugrani a kuplungról. Azán imádkozni hogy kibírja a hajtás a kuplung stb!!
    Ezzel egyetértek!! Szerintem is amikor éppen megmozdul az autó akkor kell leugrani!

  8. #28
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet robee1328: Hozzászólás megtekintése
    Ez az ALS ennyire gyilkolja az autót?
    az ALS az a turbot kipuffot öli müködéséből kifolyolag... a hajtást a rajtolgatás főleg ha szinter kuplungod is van. ez nem rwd vagy fwd ha elpörög valamelyik kerék Evo egész jol betapad és kilő szoval szép pofont kap a hajtás mikor megindul.

  9. #29
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Mindenki azt mondja, hogyha rajtprogram van akkor no csúsztatás csak lelépés mert az elektronika elintéz mindent..... (???)
    Igen ha olyan gumid van ami ad egy kis teret a sokknak amit a kocsi meghajtasa kap. Csak itt kint sokan R compoundal mennek vagy fel szlikke es szeles gumikkal. En 255 es megyek es az inkabb keskeny itt kint. Szoval semmi kerek porges, vagy csak nagyon kicsi

  10. #30
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Nesztek ALS

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=HiNaGQkLF9s[/ame]

  11. #31
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    az ALS az a turbot kipuffot öli müködéséből kifolyolag... a hajtást a rajtolgatás főleg ha szinter kuplungod is van. ez nem rwd vagy fwd ha elpörög valamelyik kerék Evo egész jol betapad és kilő szoval szép pofont kap a hajtás mikor megindul.
    hát igen és ilyenkor előbb utóbb szépen szétugrik az osztómű- ezért nem kell rajtolgatni.
    Kell egy jó program

  12. #32
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    még egy kis ALS-es video:

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=wzOtMBLRQp0[/ame]

  13. #33
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    állítólag az én kis bébimből jöttek egy méteres lángok e héten a ringen- ezt pont 323 kolléga tudná megerősíteni, mivel ő látta.
    Kell egy jó program

  14. #34
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    mindenki láthatta aki egy kicsit is figyelt a ringen, nem kellett hozzá távcső :-) :-) :-)
    szépen lángolt a kicsike!!!

  15. #35
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Nem tudom hogy jó helyen kérdezem-e. A 2step az ugyanaz mint a launch control ez a rajtprogramot jelenti vagy nagyon rosszul tudom

  16. #36
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet robee1328: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy jó helyen kérdezem-e. A 2step az ugyanaz mint a launch control ez a rajtprogramot jelenti vagy nagyon rosszul tudom
    A kérdést sem értem?????

  17. #37
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet robee1328: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy jó helyen kérdezem-e. A 2step az ugyanaz mint a launch control ez a rajtprogramot jelenti vagy nagyon rosszul tudom
    Two Step Launch Control
    The EMS gives you the ability to define a secondary rev-limiter, commonly called a 2-Step limiter (Full Throttle, Clutch In, you use both feet, 2 step, get it?). With a user defined RPM value and Cut %, you have the ability to tune your launch to suit the track conditions. Additionally, with AEM's definable switch inputs, you can use the 2-step without the requirement of wiring in a clutch switch.


    Revlimiter
    (programozható stage-ek, gyújtás retardálás, programozható gyújtásvágás, benzinvágás és ezek kombinációja)

    2 Step Launch Control
    (beállíthatsz egy második revlimitert (2-step limiter). Kuplung benyomva, gázpedál padlón, meghatározott RPM-en tartva így az autót)

  18. #38
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Baaszus te egy lexikon vagy!
    A fanyűvő!!

  19. Az alábbiaknak tetszik EvoSasa hozzászólása:


  20. #39
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    580

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Two Step Launch Control
    The EMS gives you the ability to define a secondary rev-limiter, commonly called a 2-Step limiter (Full Throttle, Clutch In, you use both feet, 2 step, get it?). With a user defined RPM value and Cut %, you have the ability to tune your launch to suit the track conditions. Additionally, with AEM's definable switch inputs, you can use the 2-step without the requirement of wiring in a clutch switch.


    Revlimiter
    (programozható stage-ek, gyújtás retardálás, programozható gyújtásvágás, benzinvágás és ezek kombinációja)

    2 Step Launch Control
    (beállíthatsz egy második revlimitert (2-step limiter). Kuplung benyomva, gázpedál padlón, meghatározott RPM-en tartva így az autót)
    Értem köszi

  21. #40
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    nekem mindegyik Evo -ban volt 2 step. A rajtnal tenyleg jo
    Nekem 5800 -as fordulaton volt. Vannak akik a 6000 es folotte szeretik.
    En ugy vagyok vele , hogy ha nem muszaj akkor minek .

    Ha meg igazan kell akkor en is tudom tartani a 6000 csak jobban kell figyelni.

2. oldal, összesen: 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva