2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 48

  1. #21
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    a DSG kurva jó lenne, de mivel lassabban vált mint pl én vagy te a csattogóssal innentől fogva inkább csak a hatásvadász kategóriába fér bele nálam. Ugyan ez vonatkozik a Söncő M5-ösének váltójára is- igen is sokkal lassabb mint egy csattogós ami elég ciki. A ferrarisok érdekes módon meg tudták csinálni normálisan.

    Az M5 váltója ebben a kategóriában már igen lassú!!!
    A DSG gyorsabb mint az M5 autómatája vagy a Mercim autómatája!
    A csattogósost ahogy áttéped az nem lassú az tuti.

  2. #22
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    persze, a legnagyobb meglepetés az lenne, amikor a saroknál az evo megvárja a TT-st aki bevallja, hogy igen ő is padló gázon jött, de hát ennyit tud a kocsi. lol

    Most komolyan mit akartok egy 200 lovas folkszvágentől???
    1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

    És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.

  3. #23
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

    És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.


    Nekem volt ilyenem !
    Ugyan nem DSG-s de tényleg hulla!
    Semmit nem megy ,viszon jól eszik olyan 7.5l/100km vegyesben (dugónélkül).
    Próbáld ki mert csalóka, egy stock EVO nagyon elveri a TT-t ,ha az is stock!

  4. #24
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    1 széria Evo IX is csak 280 ló(papíron , de kiváncsi lennék rá), én ehez hasonlítottam a TT-t ami jóval könnyebb , és nincs semmi hajtás veszteség. A DSG váltó-ja S fokozatban szerintem elég gyors, nem hiszem hogy kézzel gyorsabban lehet váltani 1 széria Evo-val.Ja és nem lámpától lámpáig értettem a meglepit.Lehet hogy csak ez 1 érzéki csalódás de most ki fogom próbálni..

    És hidd el , nem csak az Evo a tuti verda, biztos van pár folkszvágen gazdi aki ugyanígy vélekedik a te Evo-d ról.
    hidd el nem alap nélkül fikázok, volt egy Seat Leon turbo-m, ami ugyan azzal a motorral volt anno szerelve mint az audi s3 vagy a TT (20 szelepes 1.8-as gagyi) el vittem még tuningra is (220 lovas lett)- na így már tudott 7.5 sec körül gyorsulni. Nem volt nagy szám a kocsi - bár akkor ezt még nem tudtam. Ebből ültem át az evoba mert nem hittem el, hogy ennyivel gyorsabb is lehet valami.
    Kell egy jó program

  5. #25
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    egy stock EVO nagyon elveri a TT-t ,ha az is stock!
    Hát egyenesben biztos, hogy nem.
    Még a régi 225Le-s TT után mentem P.ringen. Pályaslick volt rajta az enyémen r888, kanyarokban nagyon feltartott még így is, sőt féktávon is jóval gyengébb volt, és hiába gyorsítottam ki jobban, semmi esélyem nem volt az egyenesekben megelőznöm. A célegyenesben simán mentem utána anélkül, hogy számottevően csökkent volna a távolság.
    Akkor határoztam el, hogy nem marad gyári az autóm. :-D

  6. #26
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Hát egyenesben biztos, hogy nem.
    Még a régi 225Le-s TT után mentem P.ringen. Pályaslick volt rajta az enyémen r888, kanyarokban nagyon feltartott még így is, sőt féktávon is jóval gyengébb volt, és hiába gyorsítottam ki jobban, semmi esélyem nem volt az egyenesekben megelőznöm. A célegyenesben simán mentem utána anélkül, hogy számottevően csökkent volna a távolság.
    Akkor határoztam el, hogy nem marad gyári az autóm. :-D
    kicsit le kell maradni, majd a következő kanyarból kétszeres tempóval kivágódsz és el mész mellette. Összességében a köridőd sokkal jobb...
    Kell egy jó program

  7. #27
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    hidd el nem alap nélkül fikázok, volt egy Seat Leon turbo-m, ami ugyan azzal a motorral volt anno szerelve mint az audi s3 vagy a TT (20 szelepes 1.8-as gagyi) el vittem még tuningra is (220 lovas lett)- na így már tudott 7.5 sec körül gyorsulni. Nem volt nagy szám a kocsi - bár akkor ezt még nem tudtam. Ebből ültem át az evoba mert nem hittem el, hogy ennyivel gyorsabb is lehet valami.
    Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
    Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
    Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
    Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

    Nekem is volt 1.8T-m! :-)
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2009. 10. 11. 22:24-kor

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    kicsit le kell maradni, majd a következő kanyarból kétszeres tempóval kivágódsz és el mész mellette. Összességében a köridőd sokkal jobb...
    Én inkább kiálltam, aztán kicsivel később visszamentem.

  9. #29
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
    Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
    Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
    Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

    Nekem is volt 1.8T-m! :-)
    nekem 90.000 km-nél már nem volt kompresszió a hármas és a négyes hengerben, ette az olajat mint a disznó, szétrepedt a gyári leömlő, beszart a turbó és kb elfogyasztott 3 légtömegmérőt- szóval lehet, hogy azok a sarokszámok lóerőben amiket írtál, de hogy be is szarik, sokkal kevesebbtől az meg tutti. Ehhez képest az evom blokkja 75.000 nél lett megbontva a stroker miatt és konkrétan csilli villi volt minden, a leömlőm egyben van azóta is, bontás előtt is volt kompresszió, nem ette az olajat, egyedül a turbót bírtam ALS-el kinyírni, de ez is csak külsőre látszott, tölteni még töltött. Szóval nekem rosszak a tapasztalataim. És mindenki szopott a tuninggal, nekem sem volt tökéletes, ahány emberrel beszéltem annyi szidta, nem egyenletesen húzott, gyakran letiltott- pl Zengő pálya leonja. Valami nem volt oké azokkal a kocsikkal, vagy csak senki nem értett hozzá- nem tudom.
    Kell egy jó program

  10. #30
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Persze mert olyan kicsi turbó volt rajtuk, hogy már 1800-as fordulaton megvolt a max nyomaték, cserébe elválthattál 5500-nél, mert ott már semmit nem ment.
    Az S3-ban és a 225Le-s TT-ben kicsit más volt a moci (nagyobb turbó, erősebb motorbelső és az egész körítés). Ezek jobban húzhatóak, csak chippel simán 260Le.
    Az 1.8T motorok elég jó konstrukciók voltak, a 180Le-s kb 300Le-t a 210-225Le-s kb. 350Le-t bír gyári motorbelsővel.
    Persze egy Evo kategóriákkal komolyabb.

    Nekem is volt 1.8T-m! :-)

    Akkor szar volt a kocsid!
    Kipróbáltuk a Fülivel(uj S3 sportback 265 le) és egy stock EVO9 és jobb volt az EVO 220 ig!
    Az a S3 40 le erősebb mint a TT és csak 30 kg a külömbség köztük!
    Egy stok TT semmit nem megy!
    De teszem hozzá nem is a 1.8T 20V 225 ről ment a vita, hanem a 2.0 TFSI ről ami még gyöngébb!
    Tehát ez jobban megy mint egy evo? http://www.fastestlaps.com/car45cb3a2361bb0.html
    Vagy ez http://www.fastestlaps.com/car459a8e5f53994.html
    Hát nem tudom ti milyen EVO t hajtottok?
    http://www.fastestlaps.com/index.php...=48365daf6f35c
    Utoljára szerkesztette: ricsimae; 2009. 10. 12. 07:12-kor

  11. #31
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Akkor szar volt a kocsid!
    Kipróbáltuk a Fülivel(uj S3 sportback 265 le) és egy stock EVO9 és jobb volt az EVO 220 ig!
    Az a S3 40 le erősebb mint a TT és csak 30 kg a külömbség köztük!
    Egy stok TT semmit nem megy!
    De teszem hozzá nem is a 1.8T 20V 225 ről ment a vita, hanem a 2.0 TFSI ről ami még gyöngébb!
    Tehát ez jobban megy mint egy evo? http://www.fastestlaps.com/car45cb3a2361bb0.html
    Vagy ez http://www.fastestlaps.com/car459a8e5f53994.html
    Hát nem tudom ti milyen EVO t hajtottok?
    http://www.fastestlaps.com/index.php...=48365daf6f35c

    Nem hiszem, hogy szar lett volna a kocsim, 23e mile volt benne akkor, óra szerint felkúszott 250-re, igaz 220 felett már alig vánszorgott a mutató.
    Mielőtt megvettem Kspeedben átnézték, nem volt annak semmi baja.

    Nekem eléggé hihetetlennek tünik 13,4sec 1/4 mérföldön egy gyári IX-től.

  12. #32
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nekem 90.000 km-nél már nem volt kompresszió a hármas és a négyes hengerben, ette az olajat mint a disznó, szétrepedt a gyári leömlő, beszart a turbó és kb elfogyasztott 3 légtömegmérőt- szóval lehet, hogy azok a sarokszámok lóerőben amiket írtál, de hogy be is szarik, sokkal kevesebbtől az meg tutti. Ehhez képest az evom blokkja 75.000 nél lett megbontva a stroker miatt és konkrétan csilli villi volt minden, a leömlőm egyben van azóta is, bontás előtt is volt kompresszió, nem ette az olajat, egyedül a turbót bírtam ALS-el kinyírni, de ez is csak külsőre látszott, tölteni még töltött. Szóval nekem rosszak a tapasztalataim. És mindenki szopott a tuninggal, nekem sem volt tökéletes, ahány emberrel beszéltem annyi szidta, nem egyenletesen húzott, gyakran letiltott- pl Zengő pálya leonja. Valami nem volt oké azokkal a kocsikkal, vagy csak senki nem értett hozzá- nem tudom.
    Szerintem itthon senki nem értett hozzá, írogatták össze-vissza az ECU-t több kevesebb sikerrel.
    Nekem csak pozitív tapasztalatom volt a leonnal, 120e+ km-rel adtam el és semmi baja nem volt, pedig rögtön a bejáratás után megchippelték (ez volt az ex ATC-s autó, Kalmár papától vettem, szinte új volt).
    Légtömegmérőt én is cseréltem vagy 3x, de sajna ez VAG tipushiba. Az S4-en is 2x cseréltem kb. 50e km alatt.

    Tény, hogy az Evóhoz képest sehol sincs, nem is lehet összehasonlítani ez nem kérdés.

  13. #33
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy szar lett volna a kocsim, 23e mile volt benne akkor, óra szerint felkúszott 250-re, igaz 220 felett már alig vánszorgott a mutató.
    Mielőtt megvettem Kspeedben átnézték, nem volt annak semmi baja.

    Nekem eléggé hihetetlennek tünik 13,4sec 1/4 mérföldön egy gyári IX-től.
    Én a full gyári VIII-assal 13,3-mat mentem és csak egy kipuff volt akkor még rajta.
    FeRoN

  14. #34
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Feron: Hozzászólás megtekintése
    Én a full gyári VIII-assal 13,3-mat mentem és csak egy kipuff volt akkor még rajta.
    Az enyém is sokkal jobb lett csak a kipufftól, szinte egy másik autót kaptam, szerintem nagyon sokat számít.
    Melyik rendezvényen mérték?

  15. #35
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Az enyém is sokkal jobb lett csak a kipufftól, szinte egy másik autót kaptam, szerintem nagyon sokat számít.
    Melyik rendezvényen mérték?
    Húha, már nem is tudom,h hol volt,de asszem lacháza akkor ment Betti is vele, nem keveset
    FeRoN

  16. #36
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    na akkor végül is csak össze szedtük, hogy egy széria evonak nem kell félnie egy széria TT-től, mert csak 160-ig rá ver 3 secet, és akkor még nem is volt kanyar, ahol ugye tudjuk, hogy esélye sincs a TT-nek. Mx roli felvetése cáfolva :-D

    ******BUSTED****** :-D
    Kell egy jó program

  17. #37
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap






    Vagy inkább így?





    EVO X GSR

  18. #38
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    bakker, nem mondod, hogy neked még a myth buster-es kislányról is van képed?? (jobb oldali)

    MÉÉÉÉÉÉÉÉÉGG azonnal többbbbbbbeeeeeett!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ő a legcukibb kiscsaj az egész TV-ből!!!
    Kell egy jó program

  19. #39
    Rezidens Stunczer avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Dunakeszi
    Hsz-ok
    2.977

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    bakker, nem mondod, hogy neked még a myth buster-es kislányról is van képed?? (jobb oldali)

    MÉÉÉÉÉÉÉÉÉGG azonnal többbbbbbbeeeeeett!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ő a legcukibb kiscsaj az egész TV-ből!!!

    sztem ez nem ő
    de én észre se vettem, tényleg hasonlít


    gyorsan amit találtam linkeltem abba a topicba ahova való
    Utoljára szerkesztette: Stunczer; 2009. 10. 12. 14:09-kor
    EVO X GSR

  20. #40
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Stunczer: Hozzászólás megtekintése
    sztem ez nem ő
    de én észre se vettem, tényleg hasonlít


    gyorsan amit találtam linkeltem abba a topicba ahova való
    egyértelműen ő az!! Tutti! Nagyon jó képek! Ezer köszi!
    Kell egy jó program

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Audi
    By EclipseGST in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 264
    Utolsó hozzászólás: 2022. 02. 11., 07:36
  2. Audi
    By Feron in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 263
    Utolsó hozzászólás: 2014. 12. 19., 13:12
  3. Audi S2
    By Dino74 in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 01. 11., 21:28
  4. Audi A3 cabrio 2.0 TDI DSG
    By Miki in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 08., 10:52
  5. Audi S2, S4 turbó
    By wolfblind in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 15
    Utolsó hozzászólás: 2008. 11. 11., 09:38

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva