egy két szóban megosztom a kuplungomról az infókat.

Martin Laci féle kuplungom volt, versenyre, gyorsulni jó volt , de mivel utcára is kellett a gép ott nagyon szívtam vele. Ehhez persze az is hozzátartozik hogy új volt még nekem a tökig nyitott folytószelepes gázpedál élménye - szóval képtelen voltam kultúráltan elindulni- szét is vágtam a cuccot :-))

A Mikit kérdeztem hogy mit lehetne tenni hogy valami komolyabb kuplung kerüljön a gépre ámde mégis kényelmes legyen.

Hozott is a HKS GD Max twinplate - dupla tárcsás szinter kuplungot.

Erre azt monják hogy 550 lóig bőven jó, és itcára is nagyon fincsi - hiszem ha látom gondoltam.

No beszerelés után nem hittem el hogy nem egy széria kuplung van a kocsiban. A fogáspont állati kultúrált, lehet normálisan csúsztatni, nem nyikorog zörög-csörög, és új rajtol hogy felsírnak a slick gumik. Szóval állat, minenkinek javaslom- nem fogjátok megbánni.

Ja és még egy dolog: másfél évadot versenyeztem vele- összesen 18.000 km ment már bele, ma levettük a K-Speedben és hibátlan !!!

itt egy kép róla:

http://www.hksusa.com/images_products/1496.jpg

Jól látható hogy rugós a közepe ami nagyon jót tesz a váltónak, meg általában egy egész hajtásnak.

A Miki ennek a kuplungnak a Pro nevű változatával megy, igazából még nem volt alkalmam azt kipróbálni illetve ő sem ment még az enyémmel. De majd egyszer összehasonlítjuk :-)

gy.