1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 45

  1. #1
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap HKS kuplung

    egy két szóban megosztom a kuplungomról az infókat.

    Martin Laci féle kuplungom volt, versenyre, gyorsulni jó volt , de mivel utcára is kellett a gép ott nagyon szívtam vele. Ehhez persze az is hozzátartozik hogy új volt még nekem a tökig nyitott folytószelepes gázpedál élménye - szóval képtelen voltam kultúráltan elindulni- szét is vágtam a cuccot :-))

    A Mikit kérdeztem hogy mit lehetne tenni hogy valami komolyabb kuplung kerüljön a gépre ámde mégis kényelmes legyen.

    Hozott is a HKS GD Max twinplate - dupla tárcsás szinter kuplungot.

    Erre azt monják hogy 550 lóig bőven jó, és itcára is nagyon fincsi - hiszem ha látom gondoltam.

    No beszerelés után nem hittem el hogy nem egy széria kuplung van a kocsiban. A fogáspont állati kultúrált, lehet normálisan csúsztatni, nem nyikorog zörög-csörög, és új rajtol hogy felsírnak a slick gumik. Szóval állat, minenkinek javaslom- nem fogjátok megbánni.

    Ja és még egy dolog: másfél évadot versenyeztem vele- összesen 18.000 km ment már bele, ma levettük a K-Speedben és hibátlan !!!

    itt egy kép róla:

    http://www.hksusa.com/images_products/1496.jpg

    Jól látható hogy rugós a közepe ami nagyon jót tesz a váltónak, meg általában egy egész hajtásnak.

    A Miki ennek a kuplungnak a Pro nevű változatával megy, igazából még nem volt alkalmam azt kipróbálni illetve ő sem ment még az enyémmel. De majd egyszer összehasonlítjuk :-)

    gy.

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Az enyém keményebb és nehezebben csúsztatható, mert nem rugós a közepe. Viszont többet bír, elvileg Meg egy kicsit olcsóbb...

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet Miki:
    Az enyém keményebb és nehezebben csúsztatható, mert nem rugós a közepe. Viszont többet bír, elvileg Meg egy kicsit olcsóbb...
    mit mondanak a tiédre mit bír ?

  4. #4
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet EclipseGST:
    mit mondanak a tiédre mit bír ?
    700 LE

    Sklyine-hoz, Suprához meg 300ZX-hez van tripla tárcsás 1000 LE-ig.

  5. #5
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Az enyémben duplatárcsás Exedy van elvileg "sokat" birna ha nemtorne el benne a kozépső nyomólap . 2 szer ujjitották már fel martinék szal harmadszor kerül már vissza az autoba és mindig másképp viselkedik most pl tokjol lehet vele autozni első 2 alkalommal nagyon fentfogott rangatott stb de sztem nemkell nektek mesélni mijen a dupla szinter

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet Miki:
    Idézet EclipseGST:
    mit mondanak a tiédre mit bír ?
    700 LE

    Sklyine-hoz, Suprához meg 300ZX-hez van tripla tárcsás 1000 LE-ig.
    hát egy ismerős is Tripla tárcsás TILTON kuplungot csináltatott magának "by order" kiváncsi lennék az mennyibe került. meg az eclipsére is, jövőre már 2 erős eclipse lesz az országban

  7. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    Az enyémben duplatárcsás Exedy van elvileg "sokat" birna ha nemtorne el benne a kozépső nyomólap . 2 szer ujjitották már fel martinék szal harmadszor kerül már vissza az autoba és mindig másképp viselkedik most pl tokjol lehet vele autozni első 2 alkalommal nagyon fentfogott rangatott stb de sztem nemkell nektek mesélni mijen a dupla szinter
    ez emnnyi vpolt meg lehet kérdezni ?

    mert én mindent kint veszek... de a kuplung az egyedüli ami nemhoy egy árban de jóval olcsóbb volt itthon mint kint .. valszeg a kisipari munka miatt

  8. #8
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet EclipseGST:
    Idézet EvoSasa:
    Az enyémben duplatárcsás Exedy van elvileg "sokat" birna ha nemtorne el benne a kozépső nyomólap . 2 szer ujjitották már fel martinék szal harmadszor kerül már vissza az autoba és mindig másképp viselkedik most pl tokjol lehet vele autozni első 2 alkalommal nagyon fentfogott rangatott stb de sztem nemkell nektek mesélni mijen a dupla szinter
    ez emnnyi vpolt meg lehet kérdezni ?

    mert én mindent kint veszek... de a kuplung az egyedüli ami nemhoy egy árban de jóval olcsóbb volt itthon mint kint .. valszeg a kisipari munka miatt
    Vmivel olcsobb mint a hks megkell nézni 1400-1500 USD körül van asszem , Nekem 120.000 Ft ban volt megvolt szorulva vki és lecsaptamrá 1 versenyt mentek vele mielött hozzámkerült

  9. #9
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    Idézet EclipseGST:
    Idézet EvoSasa:
    Az enyémben duplatárcsás Exedy van elvileg "sokat" birna ha nemtorne el benne a kozépső nyomólap . 2 szer ujjitották már fel martinék szal harmadszor kerül már vissza az autoba és mindig másképp viselkedik most pl tokjol lehet vele autozni első 2 alkalommal nagyon fentfogott rangatott stb de sztem nemkell nektek mesélni mijen a dupla szinter
    ez emnnyi vpolt meg lehet kérdezni ?

    mert én mindent kint veszek... de a kuplung az egyedüli ami nemhoy egy árban de jóval olcsóbb volt itthon mint kint .. valszeg a kisipari munka miatt
    Vmivel olcsobb mint a hks megkell nézni 1400-1500 USD körül van asszem , Nekem 120.000 Ft ban volt megvolt szorulva vki és lecsaptamrá 1 versenyt mentek vele mielött hozzámkerült
    Az enyém vmi öszvér exedy de rajta van a ralliart feliratis Miki lehet hallot rola , sztem ralliart exedytol rendelte es logozta , aztán kisütötték hogy nem homolog vagy ijesmi ezért is tudtam megvenni olcson . Hideg féle Darkdogos A s micsuban volt amikor behoztak Austriabol abbol voltak a HKS tengelyeim is . Szal ijen olcso leszakadt szarokkal járok

  10. #10
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ne aggódj én is az én HKS-emet egy angol sráctól vettem potom pénzért, aki azért cserélte ki mert a csaja nyafogott hogy hangosan zörög amikor ki van nyomva Nekem kifejezetten tetszik, olyan WRC-s :P De az igaz hogy volt már aki megkérdezte hogy nem fog-e szétesni

    Az a Ralliart-Exedy sztori annyi hogy a Ralliart az Exedy-vel gyártatott duplatárcsás kuplungot. Ralliart logóval, dobozban, de Exedy a cucc. Hogy miért nem homológ (ha nem homológ), azt nemtom... Majd megkérdezem.

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet EvoSasa:
    Vmivel olcsobb mint a hks megkell nézni 1400-1500 USD körül van asszem , Nekem 120.000 Ft ban volt megvolt szorulva vki és lecsaptamrá 1 versenyt mentek vele mielött hozzámkerült
    ..hhmmm .. nem tom én amikor nézegettem 2000USD alatt nem láttam semmit ...

  12. #12
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet Miki:
    Ne aggódj én is az én HKS-emet egy angol sráctól vettem potom pénzért, aki azért cserélte ki mert a csaja nyafogott hogy hangosan zörög amikor ki van nyomva Nekem kifejezetten tetszik, olyan WRC-s :P De az igaz hogy volt már aki megkérdezte hogy nem fog-e szétesni
    az én martinomnak is ha kinyomom olyan hangja van hogy csak na ... de a szerelők nem nézték től jo szemmel mielott berakták ... mert a nyelesen is libeg ....

  13. #13
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Nyugi az én nagyon "utcai feeling" HKS-em is zörög mint az állat kinyomva, de nekem erre azt mondták hogy addig jó, mert ha már nem zörög akkor összeégett :-)

    Ami a különbség ennél a kuplungnál az csak a pedál érzésben rejlik, ugyanis van benne egy előtoló rugós tag, ami az egyik tárcsát előbb a nyomólaphoz tolja mint a másikat, és ezért állati jól lehet vele indulni - no leffulladás. Totál utcai kuplung érzet - nem egy ponton fog, nem ugrál, nem ragad le - (és ránt amikor felmelegszik a csúsztatástól) , szóval hibátlan.

    Ha rajról van szó akkor meg nyugodtan le lehet róla lépni átviszi az erőt, nem úgy mint nekem a korábbi martin luter féle cuccos.

    valszeg a Mikiével gyorsabban lehet pár századdal váltani mert pont emiatt a konfortossága miatt az enyémnek hosszabb a kinyomási útja- amíg 100% ban leold (ugye nem egy ponton fog) - de nekem ez így nagyon bejött.

  14. #14
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet EclipseGST:
    Idézet EvoSasa:
    Vmivel olcsobb mint a hks megkell nézni 1400-1500 USD körül van asszem , Nekem 120.000 Ft ban volt megvolt szorulva vki és lecsaptamrá 1 versenyt mentek vele mielött hozzámkerült
    ..hhmmm .. nem tom én amikor nézegettem 2000USD alatt nem láttam semmit ...
    hát lehet hogy a Miki csak engem szeret állati nagyon nagyon de a HKS-t meg lehet rajta keresztül venni 1900-2000 USD körüli áron....

    jól emlékszem Miki??

  15. #15
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet hunevo6:
    Totál utcai kuplung érzet - nem egy ponton fog, nem ugrál, nem ragad le - (és ránt amikor felmelegszik a csúsztatástól)
    erről egy kicsit részletesebben tudnál irni nekem?

    ugyanis az utolsó versenyen azért kaptam ki a döntőben mert nem tom mi történt de abszolút digitálissá vált a kuplung ... először úgy befulladtam rajtnál hogy leállt a motor, utana meg ugy befulladt hogy kb 1500 ra esett a fordulatom ...

    ez akkor azért volt mert tulmelegedett a kuplung ?

  16. #16
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ez a hunevo6 féle GD MAX


  17. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet Miki:
    Ez a hunevo6 féle GD MAX
    ez érdekes

  18. #18
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet EclipseGST:
    Idézet hunevo6:
    Totál utcai kuplung érzet - nem egy ponton fog, nem ugrál, nem ragad le - (és ránt amikor felmelegszik a csúsztatástól)
    erről egy kicsit részletesebben tudnál irni nekem?

    ugyanis az utolsó versenyen azért kaptam ki a döntőben mert nem tom mi történt de abszolút digitálissá vált a kuplung ... először úgy befulladtam rajtnál hogy leállt a motor, utana meg ugy befulladt hogy kb 1500 ra esett a fordulatom ...

    ez akkor azért volt mert tulmelegedett a kuplung ?
    igen amit írsz az tipikus elmelegedési tünet, ugyan ezt tapasztalni ha egész nap araszoltál a kocsival - alapjáratok kicsúsztatásnál is lehet érezni hogy egyszer csak bekap - ránt egyet. Ez nagyban - pl verseny- kurva szar mert abszolút nem modulálható innentől fogva

    Arról már nem is beszélek hogy ha egyszer idáig eljut a darab akkor sajna nagy esélyed van arra is hogy megvetemedtek a nyomólapok is

    általános okosság (sajnos nekem is későn mondták az első szinter kuplungnál) hogy egy rajt után 20 perc szünet !!

    és soha ne tartsd rajt után kinyomva a kuplung pedált - gondolván hogy úgy hül - mert olyankor tud vetemedni.

    legjobb kuplung hűtés ha szépen egyenletes tempóban tudsz valahol 5.-ben 80 körül gurulni, majd leállítod a verdát és felnyitod a gépháztetőt

  19. #19
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Hungary
    Hsz-ok
    268

    Alap

    Idézet hunevo6:
    Idézet EclipseGST:
    Idézet hunevo6:
    Totál utcai kuplung érzet - nem egy ponton fog, nem ugrál, nem ragad le - (és ránt amikor felmelegszik a csúsztatástól)
    erről egy kicsit részletesebben tudnál irni nekem?

    ugyanis az utolsó versenyen azért kaptam ki a döntőben mert nem tom mi történt de abszolút digitálissá vált a kuplung ... először úgy befulladtam rajtnál hogy leállt a motor, utana meg ugy befulladt hogy kb 1500 ra esett a fordulatom ...

    ez akkor azért volt mert tulmelegedett a kuplung ?
    igen amit írsz az tipikus elmelegedési tünet, ugyan ezt tapasztalni ha egész nap araszoltál a kocsival - alapjáratok kicsúsztatásnál is lehet érezni hogy egyszer csak bekap - ránt egyet. Ez nagyban - pl verseny- kurva szar mert abszolút nem modulálható innentől fogva

    Arról már nem is beszélek hogy ha egyszer idáig eljut a darab akkor sajna nagy esélyed van arra is hogy megvetemedtek a nyomólapok is

    általános okosság (sajnos nekem is későn mondták az első szinter kuplungnál) hogy egy rajt után 20 perc szünet !!

    és soha ne tartsd rajt után kinyomva a kuplung pedált - gondolván hogy úgy hül - mert olyankor tud vetemedni.

    legjobb kuplung hűtés ha szépen egyenletes tempóban tudsz valahol 5.-ben 80 körül gurulni, majd leállítod a verdát és felnyitod a gépháztetőt
    hmm ok .. akkor ugy laccik 10 rajtot birt a kuplung ?

    igaz még az első rajt előtt telefolyt olajjal .. lehet az nem tett jót neki

  20. #20
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet EclipseGST: Hozzászólás megtekintése
    hmm ok .. akkor ugy laccik 10 rajtot birt a kuplung ?

    igaz még az első rajt előtt telefolyt olajjal .. lehet az nem tett jót neki
    az a helyzet, hogy nem valószínű, hogy a belefolyt olaj okozta a problémát, ugyanis történetesen nekem is el szállt a váltómban a szimering ami miatt belefolyt az olaj a HKS-be, volt olyan, pl a 2. evo talin, hogy az alagútas gyorsításnál szépen megcsúszott az olajtól, ennek ellenére amikor a csattogós váltó berakás miatt le lett szedve, a Kspeed olyan faszán kipucolta, hogy most jobb mint volt -és az olaj nem ártott semmit. A tied a hőt nem bírja az a gyanúm.
    Kell egy jó program

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. ATC kuplung
    By DéDé in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2013. 01. 26., 10:24
  2. kuplung
    By FQ-500 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 07., 14:10
  3. fék kuplung
    By Dancos in forum Ha baj van...
    Hsz-ok: 49
    Utolsó hozzászólás: 2012. 09. 27., 21:10
  4. Duplatárcsás kuplung
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 38
    Utolsó hozzászólás: 2010. 06. 25., 22:09
  5. Milyen kuplung ez?
    By visitor in forum Hajtás
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 03., 07:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva