3. oldal, összesen: 15 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 291

  1. #41
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    NSX Tanksapka-fedél 300e Ft volt 10 éve

  2. #42
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Idézet lezle:
    főleg, hogy 10m-ért sem kellene senkinek
    meg szervizelni is olcsó és gyors
    egy lökös sem lehet több 800e huf-nál
    szóval tuti vétel
    Uh, igy mar erthetobb, pedig milyen jo kis kocsi, gondolom itthon sincsen sok belole :? . Klonben Japanban is borzaszto dragabb szinte a legdragabb JDM, Skyline sokkal olcsobb pl.

  3. #43
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Pedig ha választani lehetne, inkább Skyline :P
    Amúgy azért ilyen drágák a kasztnielemek, mert alu az egész.

  4. #44
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    20k$....azért már olyan autót tudnék venni....vagy 2 kompresszorszettet az NSX-be ? :-) Hengersoronként egy..:-)

    Na milyen az NSX mesélj ?!?!

  5. #45
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Na milyen az NSX mesélj ?!?!
    ha Senna-nak jó volt, nagyon rossz nem lehet


  6. #46
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    ha Senna-nak jó volt, nagyon rossz nem lehet

    Nekem is tetszik a kocsi azért is érdeklődöm.

  7. #47
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is tetszik a kocsi azért is érdeklődöm.
    Zseniális...17 éves de még mindí az. Persze mondanom sem kell hogy totál más mint az EVO volt és valahogy úgy vagyok vele mint a gyerkőceimmel. Melyiket szeretem jobban...? Értelmetlen kérdés, mert mindkettőt imádom! (kiskunlacházán döntöttem el hogy 2011re a cél hogy egy makulátlan EVO VI TME parkoljon mellette a garázsban)

    Amikor először megláttam az autót elhagyatottan a brémai kikötőben csak fogtam a fejem hogy baszki. koszos volt kiafkult...és árva. kicsit furcsán állt a hátulja, jobb első fék nem fogott....stb. Aztán hazajött irány a karosszériás ileltve a fényező tüzetes átvizsgálás után kiderült hogy annyira gyári hogy csak nagyon és még egyetlen elem sem volt lecsavarozva róla.....szóval hibátlan :-) aztán most újrafényeztettem az egész autót mert a kalifornai nap igencsak megszívta 17 év alatt a gyári fényezést. A motor még nem votl megbontva és gyönyörű hanjga van egy csepp olaj sincs sehol, maklátlanul tiszta az alja.

    Vezetés...hát pályán még nem próbáltam istenigazából, de nagyon tetszik a középmotoros elrendezés. Féktávon még így a gyári nevetséges fékekkel is nagyon nagyon kezes az autó és a kanyarsebbeség állat. A váltóáttétel hosszú sajnos 1:75 2:125 3:170 4:225 5:270 ami elsőre fura mert úgy hallod hogy nem megy az autó annyira aztán ránézel az órára és jaa..így más. Persze nem egy erőmű hiszen gyári 270LE de azért lépked. A szervó nélküli kormány elsőre fura volt (főleg parkolásnál) de mivel az elején nem sok súly van illetve 20km/h-tól tényleg nem veszed észre hogy nincs benne. Visszajezésben pedig nagyon nagyon közvetlen és precíz is miatta. Futómű meglepően komfortos így gyári állapotban. Fenekét kikapcsolt TCS-el pakolja szépen ahogy kell sperr működik:-)

    Még sokminden van tuti....de azt mejd egy próbakörön :-))
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  8. #48
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet jordan6: Hozzászólás megtekintése
    ha Senna-nak jó volt, nagyon rossz nem lehet
    Hááát tudott az ürge az biztos. Nekem a dúrva az hogy mindez 1990ben csinálták még logarléccel és szögmérővel a kezükben...akkor milyen nagy szám lehetett :-)
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  9. #49
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hááát tudott az ürge az biztos. Nekem a dúrva az hogy mindez 1990ben csinálták még logarléccel és szögmérővel a kezükben...akkor milyen nagy szám lehetett :-)
    Főleg az a videó, mikor "makkosban" vezeti, bár az a NSX-R volt, de király!

  10. #50
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hááát tudott az ürge az biztos. Nekem a dúrva az hogy mindez 1990ben csinálták még logarléccel és szögmérővel a kezükben...akkor milyen nagy szám lehetett :-)
    Japán Ferrari !

  11. #51
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Pedig ha választani lehetne, inkább Skyline :P
    Amúgy azért ilyen drágák a kasztnielemek, mert alu az egész.
    Viszont nem rohad el egy darabig :-)

    Amúgy az áruk kb 2 éve elkezdett emelkedni a piacon. Összesen kb 15e drabot gyártottak és a full alumínium kasztninak köszönhetően nem igazán javítják őket ha kicsit komlyabb sérülés éri. Nem tudni mennyi lehet még forgalomba, de annak hírére hogy nem lesz egy darabig utód az áruk valszeg még tovább nő....
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  12. #52
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem rohad el egy darabig :-)

    Amúgy az áruk kb 2 éve elkezdett emelkedni a piacon. Összesen kb 15e drabot gyártottak és a full alumínium kasztninak köszönhetően nem igazán javítják őket ha kicsit komlyabb sérülés éri. Nem tudni mennyi lehet még forgalomba, de annak hírére hogy nem lesz egy darabig utód az áruk valszeg még tovább nő....
    Azért ebben ne legyél biztos, én ismerek olyan lakatost aki javított pár NSX-et és elég gombócok voltak és megcsinálták, ahol A8-akat javítanak ott az NSX -et is megcsinálják, mert értenek az alukasztnihoz.
    Szerintem nehéz éppet találni itthon belőlük, de ettől még lehet jó. Mindig is tetszett az NSX , főleg amikor kijött közel húsz éve, igencsak megelőzte tecnikában is meg kinézetben az akkori sportkocsikat.

  13. #53
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    :-) azért elég elfogult videók.....
    Mennyibe fájt ez a gép kintről?
    Gondolom nincs magyar rendszámozva.

  14. #54
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Mennyibe fájt ez a gép kintről?
    Gondolom nincs magyar rendszámozva.
    Nem lehet magyar rendszámozni cask 2 körben. Mert megint átestünk a ló másik oldalára. Nem lehet behozni Magyarországra, hiszen mi annyira ügyelünk a környezetvédelemre és motorizáltság terén az élen járunk az EU-ban. EU-n kívülről csak EURO IV normánál jobbat lehet behozni és ugye hol volt még 1992ben EURO IV norma Németországba ahol nem ügyelnek a környezetvédelemre és motorizáltság terén is egy elmaradott ország, oda simán be lehet hozni.... ennyi.

    A '92-esek árai olyan 25e USD körül mozognak....
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  15. #55
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet magyar rendszámozni cask 2 körben. Mert megint átestünk a ló másik oldalára. Nem lehet behozni Magyarországra, hiszen mi annyira ügyelünk a környezetvédelemre és motorizáltság terén az élen járunk az EU-ban. EU-n kívülről csak EURO IV normánál jobbat lehet behozni és ugye hol volt még 1992ben EURO IV norma Németországba ahol nem ügyelnek a környezetvédelemre és motorizáltság terén is egy elmaradott ország, oda simán be lehet hozni.... ennyi.

    A '92-esek árai olyan 25e USD körül mozognak....
    Jó drága, pár éve még 4M alatt láttam őket itthon, de gondolom ahogy fogynak az értelmes példányok úgy megy fel az ára.
    Jó a német rendszám is , nekem is az van minden autómon és nem is akarok soha magyart többet.
    Azért tényleg nevetségesek itt a szabályok, ami itt nem jó az más úniüs fejlett országban simán megfelel.

  16. #56
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet magyar rendszámozni cask 2 körben. Mert megint átestünk a ló másik oldalára. Nem lehet behozni Magyarországra, hiszen mi annyira ügyelünk a környezetvédelemre és motorizáltság terén az élen járunk az EU-ban. EU-n kívülről csak EURO IV normánál jobbat lehet behozni és ugye hol volt még 1992ben EURO IV norma Németországba ahol nem ügyelnek a környezetvédelemre és motorizáltság terén is egy elmaradott ország, oda simán be lehet hozni.... ennyi.

    A '92-esek árai olyan 25e USD körül mozognak....

    Nem olcsó!

  17. #57
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Jó drága, pár éve még 4M alatt láttam őket itthon, de gondolom ahogy fogynak az értelmes példányok úgy megy fel az ára.
    Jó a német rendszám is , nekem is az van minden autómon és nem is akarok soha magyart többet.
    Azért tényleg nevetségesek itt a szabályok, ami itt nem jó az más úniüs fejlett országban simán megfelel.
    Igen és úgy a rendős sem szarakodhat a tuning miatt,ha valmi nem eredeti az autón!

  18. #58
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Jó drága, pár éve még 4M alatt láttam őket itthon, de gondolom ahogy fogynak az értelmes példányok úgy megy fel az ára.
    Jó a német rendszám is , nekem is az van minden autómon és nem is akarok soha magyart többet.
    Azért tényleg nevetségesek itt a szabályok, ami itt nem jó az más úniüs fejlett országban simán megfelel.
    Az már nagyon régen lehetett, illetve ami 4M volt az valszeg nem igazán volt 1 darabban. Akinek jó állapotú van az nem adja el, hiszen megy fel az ára lassanként. Olyan ez mint ez EVO VI TME....nem akarod eladni :-)
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  19. #59
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    dobálj fel pár képet könyi! Belsejéről is!

  20. #60
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem olcsó!
    relatív ez is. Ha azt nézem hogy nem bukok rajta minden évben min 1M akkor nem olyan vészes....
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

3. oldal, összesen: 15 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Honda
    By jordan6 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 101
    Utolsó hozzászólás: 2023. 05. 08., 12:37
  2. Honda
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 54
    Utolsó hozzászólás: 2020. 04. 07., 21:12
  3. Honda NSX
    By Stunczer in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 345
    Utolsó hozzászólás: 2019. 04. 04., 10:38
  4. Elado Honda Crf 450 R
    By kicsievo in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2014. 12. 01., 13:30
  5. Honda Civic 1.6 ES
    By PM Photograpy in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2013. 05. 05., 08:52

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva