1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 78

  1. #1
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap AMS

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Szia, és kint élsz az USÁban!? Vagy hogy akarod az amsre bízni?

    Az edfc miatt az autó ugyan olyan magas marad, ugye, akkor most melyik a jobb, az állítható magasságú vagy ez?
    http://www.prostreetonline.com/x/tein-edfc.asp

    Budapesten élek.
    Van európai "nagykereskedésük illetve képviseletük" egy norvég srác. Alkatrészt ideküldik az utolsó csavarig, srác iderepül és 2 nap alatt összerakja, beállítja garanciával :-)

  2. #2
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    az olcsó lesz :-D

  3. Az alábbiaknak tetszik VGergo hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Budapesten élek.
    Van európai "nagykereskedésük illetve képviseletük" egy norvég srác. Alkatrészt ideküldik az utolsó csavarig, srác iderepül és 2 nap alatt összerakja, beállítja garanciával :-)
    Jobban jársz ha itthon bízod szakemberre! Ha bármi baj van akkor a srác nem fog ide repkedni!
    Ha már tudod milyen erősre szeretnéd az autódat, akkor érdemes elgondolkodni a féken. (evo gyári féke mindenképpen gyenge pályára!)

  5. #4
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    az olcsó lesz :-D
    A repülőjegy szerintem nem vészes extra költség egy ilyen nagyságrendű beruházásnál és egelőre sajnos Magyarországon nem találtam olyat akiben meg lehetne bíni. Itt mindenki csak szídja a másikat és azt mondja hogy a másik az hülye mert Ő jobban tudja!! Az AMSnél nekem meggyőzőnek tűnik a végeredmény, garanciát vállalnak és nem azzal jönnek hogy a másik nem tudja hanem azt mondják hogy ezt kapod ennyiért és ezek a referenciák.
    Sajnos nem vagyok gépészmérnök hogy eltudjam dönteni a referenciák nekem többet érnek.

    Egyébként az ár szerintem relatív, még alkudozom velük most tartok 2,8mill nála komplett szettre szereléssel. 2,3stroker, benzinpumpa, injectorcsúcs, dugó, hajtókar, GT3076R szett, Intercooler, vezértm.tengely, ECU, kuplung, stb...
    100as benzinnel erre 530hp-t mondanak....garanciával.


    Nem tudom hogy itthon mennyiért csinálják meg és KI?....de ha van jó ötletetek akkor szívesen olvasom :-)

  6. #5
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Jobban jársz ha itthon bízod szakemberre! Ha bármi baj van akkor a srác nem fog ide repkedni!
    Ha már tudod milyen erősre szeretnéd az autódat, akkor érdemes elgondolkodni a féken. (evo gyári féke mindenképpen gyenge pályára!)
    Perszer....a sorrend
    1. fütőmű
    2. fék
    3. motor

    Egyébként fékre az AMS azt mondja hogy a gyári nyereg nem rossz még pályára sem, de tárcsa és betét csere elkerülhetetlen.

    Sima utcai gyári gumikkal, full gyári állapotban a Hringen már igencsak határesetnek éreztem. 1 gyors kör+1 hűtés kombinációt is!! 2:19es idővel..

  7. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Már biztosan beleszámoltad, de azért kikívánkozik belőlem, hogy vámot meg áfát is kell fizetni arra ami kívülről jön, tudod..

    És tényleg jó a felvetés, mi van ha változtatni akarsz valamin, nem tetszik majd, hogy 5e-től indul, vagy még nagyobb terveid vannak..

    Amúgy melyik hajtókart ajánlották ehhez a konfighoz?

    Srácok, Fapuma is hasonló cipőben jár, ha jól rémlik, itt a nagy megmérettetés ideje.............!

  8. #7
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Már biztosan beleszámoltad, de azért kikívánkozik belőlem, hogy vámot meg áfát is kell fizetni arra ami kívülről jön, tudod..

    És tényleg jó a felvetés, mi van ha változtatni akarsz valamin, nem tetszik majd, hogy 5e-től indul, vagy még nagyobb terveid vannak..

    Amúgy melyik hajtókart ajánlották ehhez a konfighoz?

    Srácok, Fapuma is hasonló cipőben jár, ha jól rémlik, itt a nagy megmérettetés ideje.............!

    1. Az már benne van!

    2. felvetésed jogos, de eddig nem találtam rá megoldást (vagyis hogy ki tudná megcsinálni itthon...garanciával...meggyőző végeredménnyel...nem lehúzós módon)

    3.Oliver

    4. Fapuma teljesen más úton halad...Ő gyorsulásra akar autót gyártani, (asszem GT42R szerű turbo konfiggal), míg én főleg pályára akarok autót építeni

  9. #8
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy EVO8 RS boldog tulajdonosa vagyok 5,000km-el a kocsiban :-)) Az autót csak hobbi célra fogom használni (hétvége és pályanapok) és most kezdeném az átalakítást.

    1. futómű...elérhető áron mit javsoltok? (lehet veserázós, és -3fokos dölést lehessen állítani rajta)
    2. fék...javaslat?
    3. motor...AMSPERFORMANCEnek hiszek velük csináltatom meg GT3076R szett

    Hello!
    Üdv itt, nagysoká idetaláltál!

  10. #9
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    2. felvetésed jogos, de eddig nem találtam rá megoldást (vagyis hogy ki tudná megcsinálni itthon...garanciával...meggyőző végeredménnyel...nem lehúzós módon)
    Mindig ez az előítélet,hogy itthon mindenki lehúz és különben is szart csinál.
    Nem DCS,meg AudiMaxpower kell az biztos.
    Vannak itthon is szakemberek!Menj el beszélj velük mit szeretnél,mit ajánlanak aztán döntsd el ki győzött meg.Felesleges amiból hozatni mindent aztán Norvégiából szerelőt...

    Motor:Kspeed,Havassy,Whistler

    Mikinek,hunevonak,elég komoly az autójuk és itthon készűlt!Futóműbe,fékbe biztos segítenek vagy nézd meg a kocsik topicját.

  11. #10
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Tomó ,ennyire különbözőek a vélemények.
    Én a hármas listából egynek adnék szavazatot a másik kettő tapasztalat alapján kilőve.

  12. #11
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    És melyik az az 1??? Már ha szabad tudni.

  13. #12
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Tomó ,ennyire különbözőek a vélemények.
    Nekem szintén tapaszalat alapján lett ez a hármas.
    Tényleg nem vagyunk egyformák,de az szar is lenne.
    Utoljára szerkesztette: Tomó; 2008. 11. 26. 19:49-kor

  14. #13
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet Feka: Hozzászólás megtekintése
    És melyik az az 1??? Már ha szabad tudni.
    Ez egy nyílvános fórum,nem tisztem senkit lehúzni.
    Ha elolvasod az autóm körülményeit látni fogod,ki az aki nem csak mondja az okosságot,hanem korrekten és nagy szakértelemmel meg is csinálja.

  15. #14
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    mindegy... :-)
    Utoljára szerkesztette: 1stDriver; 2008. 11. 26. 20:22-kor

  16. #15
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Tomó ,ennyire különbözőek a vélemények.
    Én a hármas listából egynek adnék szavazatot a másik kettő tapasztalat alapján kilőve.
    pont erröl volt szó már megint a vita !!! "3 bol 2 kilőve"

    Sztem én is tartok ennyinél tuningban itthon csinálva és nem AMS ugyhogy ha 2.8 millában megáll akkor gondolkodás nélkül bizd rájuk. Dölj hátra és mikor kész a kocsi ülj be és vezesd!!
    A fanyűvő!!

  17. #16
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Nem vitáztam,ezért fogalmaztam név nélkül óvatosan nem leírva semmi konkrétat.
    Egyébként mindenki saját tapaszatalata a legfontosabb,csak hosszú az út míg eljut a végére.

  18. #17
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    RSTom sztem te túl gyors lennél azzal a sok pacival az evo-ban, jó lesz neked a csiptúúning is :PPPPPPPPP

  19. #18
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Tomó ,ennyire különbözőek a vélemények.
    Én a hármas listából egynek adnék szavazatot a másik kettő tapasztalat alapján kilőve.
    Pedig az autósportban nagyon összefutnak a szálak, nem is gondolná az ember.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2008. 11. 27. 00:17-kor

  20. #19
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    RSTom sztem te túl gyors lennél azzal a sok pacival az evo-ban, jó lesz neked a csiptúúning is :PPPPPPPPP
    A lószart! Csak slicket tehet fel!

  21. #20
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    mindegy... :-)
    Kár volt kitörölni, kíváncsi lettem volna a véleményedre.

1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva