3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 78

  1. #41
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    :-) Gázolajjal még nem próbálkoztam..de nem mondasz hülyeséget.

    Erre mondtam hogy lehet készíteni előre több setup-ot!

    A benzinnel (egyenlőre) nem akarok variálni marad a sima 100as

    Jogos lehet e felvetésed de:
      • ha már 2 ember csinálja akkor abból nem lesz semmi az eddigi tapasztalatok alapján...magyarul mindenki a másikat hibáztatja majd
      • a másik különbség szerintem hogy ilyen konfigot ők már 100as nagyságrendet csináltak...ergo VAN TAPASZTALATUK...pár felrobbant szétesett motor. Itthon is biztos van aki meg tudja csinálni jól (és még lehet hogy nem is akar lehúzni) de aza baj hogy pont ezt a konfigot nem hiszem hogy sokat csináltak....ergo NINCS TAPASZTALAT a konkér setup-ot illetően. (még az is lehet hogy ügyesebbek és nem kell 30 felrobbant motor elég csak 5....csak ne az enyém legyen)
    Nem bírom ki bele kell pofáznom

    Csináltak több 100 at, persze csak az USAban!! Nincs 2 egyforma config soha!! még ha minden miliméterre ugyan az akkorsem 1 forma 2 autó és ojan sincs hogy 1 ember csinál mindent!! Persze elképzelhető hogy mégis 1 ember csinálja de az sztem felületes lesz 1 ember ezt az egészet nem látja át és nem tudja megcsinálni tökéletesen! ez az én véleményem! De fen tartom az előzőt ha 2.8 milláért megcsinálja AMS amit írtál akkor hajrá ne gondolkodj! Biztos gyengébb lesz mintha az USA AMS csinálná mert nem meri az itteni szaki úgy kihegyezni de azért jó lesz gondolom.
    A fanyűvő!!

  2. #42
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    :-) Gázolajjal még nem próbálkoztam..de nem mondasz hülyeséget.

    Erre mondtam hogy lehet készíteni előre több setup-ot!

    A benzinnel (egyenlőre) nem akarok variálni marad a sima 100as

    Jogos lehet e felvetésed de:
      • ha már 2 ember csinálja akkor abból nem lesz semmi az eddigi tapasztalatok alapján...magyarul mindenki a másikat hibáztatja majd
      • a másik különbség szerintem hogy ilyen konfigot ők már 100as nagyságrendet csináltak...ergo VAN TAPASZTALATUK...pár felrobbant szétesett motor. Itthon is biztos van aki meg tudja csinálni jól (és még lehet hogy nem is akar lehúzni) de aza baj hogy pont ezt a konfigot nem hiszem hogy sokat csináltak....ergo NINCS TAPASZTALAT a konkér setup-ot illetően. (még az is lehet hogy ügyesebbek és nem kell 30 felrobbant motor elég csak 5....csak ne az enyém legyen)
    Kspeed szervizelte ex Turán pályagépét (Gyári autó volt) azóta töbször ujjá építették, lehet hogy most már konyítanak hozzá! Kiss Elemér autójával se volt sok baj motorikusan és az karcolta a 600-700 lóerőt. Ott a motort Bálna mester csinálta. És még vannak sokan akkiknek ez az életük. Tökéletes munkát még nem találták fel szar érzés telefonon keresztül megoldani a gondokat. Hidd el ezt saját tapasztalatból tudom .......

  3. #43

    Alap Elmélkedés ebéd után

    A témához:

    "Mottó: Hülye vagyok üssetek"

    Én tudom hogy nem értek semmihez és nem is értem mit keresek itt nomeg nem kellene most sem hozzászólnom.

    De.

    Egyik szempont nekem az volt tudatlanként hogy az a jó ha ugyanaz szereli össze a motort + a körítést aki utána fel is programozza.
    Így ha eldurran a motor akkor teljesen mindegy hogy a progizás miatt vagy rossz összeszerelés netán gyenge alkatrész...stb.Megegyezés kérdése hogy miután elszállt ki mit áll belőle anyagilag....
    Garancia pedig max szerkezetileg van mindenre a gyártótól külön alkatrészenként.
    Itthon ki garantál neked egy 400-700 ló közötti tuning autóra valamit.Senki.
    Vagy Nissan gyárilag esetleg a gyári extrém tuningjaira de ez egy kicsit nagyobb globális cég mint a magyar tuningosok , autóépítők.

    Ezt gondolom.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  4. #44
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    A témához:

    "Mottó: Hülye vagyok üssetek"

    Én tudom hogy nem értek semmihez és nem is értem mit keresek itt nomeg nem kellene most sem hozzászólnom.

    De.

    Egyik szempont nekem az volt tudatlanként hogy az a jó ha ugyanaz szereli össze a motort + a körítést aki utána fel is programozza.
    Így ha eldurran a motor akkor teljesen mindegy hogy a progizás miatt vagy rossz összeszerelés netán gyenge alkatrész...stb.Megegyezés kérdése hogy miután elszállt ki mit áll belőle anyagilag....
    Garancia pedig max szerkezetileg van mindenre a gyártótól külön alkatrészenként.
    Itthon ki garantál neked egy 400-700 ló közötti tuning autóra valamit.Senki.
    Vagy Nissan gyárilag esetleg a gyári extrém tuningjaira de ez egy kicsit nagyobb globális cég mint a magyar tuningosok , autóépítők.

    Ezt gondolom.

    Szerintem rátapintottál a lényegre!!!

    Én mint multicégnél dolgozó 2 gyerekes családapa aki nem gépészmérnök diplomával rendelkezik, azonban imádja az autósportot. Elérkezettnek érzi az időpontot (és a pénztárcáját) hogy megvalósítsa régen dédelgetett álmát miszerint nem csak bérgokartpályákon és 100LE-s autókkal körözgessen hétvégéken és nyiltnapokon hanem vesz egy nagyon jónak mondható alapautót tuning céljából. Hol csináltassa meg az autóját, ahol
    • szolgáltatást és eredményt kap a pénzéért
    • garanciát vállalnak a munkáért
    • nem akarják lehúzni és hülyének nézni csakazért mert nem ezzel foglalkozik nap mint nap
    Ha erre tudtok jó alternatívákat mondani NAGYON SZÍVESEN fogadom! :-))

  5. #45
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    -Szolgáltatást és eredményt sztem sok helyen kapsz
    -Garanciát sehol!
    -Lehuzni mindenki akar,kérdés menyire engeded!
    A fanyűvő!!

  6. #46
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    AMS jó márka és kb mindenne van Evohoz a kényelmet pedig meg kell fizetni :-) ha sok pénzem lenne sem repültetnék embereket h összerakják az biztos de ez én vagyok . ha nincs kedved utána olvasni megérteni mindent magadnak rendelgetni a cuccokat akkor fizetni kell .

  7. #47
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    AMS jó márka és kb mindenne van Evohoz a kényelmet pedig meg kell fizetni :-) ha sok pénzem lenne sem repültetnék embereket h összerakják az biztos de ez én vagyok . ha nincs kedved utána olvasni megérteni mindent magadnak rendelgetni a cuccokat akkor fizetni kell .
    Félreértesz....nincs sok pénzem rá, és szerintem ilyen esetben pont az a drága ha az ember magának akarja megcsinálni megrendelgetni! Utána olvasni és megérteni nagyon is van kedvem és épp ezt szűrtem le tanulságnak hogy ebben nem szabad kotnyeletkeskedni!

    Ilyen összegű beruházásnál (mivel alkatrészenkénti bontást kaptam árakkal) szerintem nem kérdés hogy a szakértelmet és tudást meg kell fizetni és szerintem 300e Huf (ennyi a repjegy, szakértelem) ami kb 10%-ot jelent ez megér.

    Ha magamnak csinálnám tuti hogy drágább lenne!!

  8. #48

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem rátapintottál a lényegre!!!

    Én mint multicégnél dolgozó 2 gyerekes családapa aki nem gépészmérnök diplomával rendelkezik, azonban imádja az autósportot. Elérkezettnek érzi az időpontot (és a pénztárcáját) hogy megvalósítsa régen dédelgetett álmát miszerint nem csak bérgokartpályákon és 100LE-s autókkal körözgessen hétvégéken és nyiltnapokon hanem vesz egy nagyon jónak mondható alapautót tuning céljából. Hol csináltassa meg az autóját, ahol
    • szolgáltatást és eredményt kap a pénzéért
    • garanciát vállalnak a munkáért
    • nem akarják lehúzni és hülyének nézni csakazért mert nem ezzel foglalkozik nap mint nap
    Ha erre tudtok jó alternatívákat mondani NAGYON SZÍVESEN fogadom! :-))
    "Én mint multicégnél dolgozó 2 gyerekes családapa" - eddig stimmelünk én is ilyen vagyok.

    Sok sikert kívánok a döntésedhez.

    A felsorolt pontjaid közül pedig mivel multicégnél dolgozol tudod kell hogy max 1 fog teljesülni , jobb esetben az amelyik a legfontosabb neked
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  9. #49
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    Sztem itthon a Kspeed olyan pálya Evot rakott össze, aminek kevés párja van. Turán ment vele bajnoki címért 2003-ban, azóta folyamatosan szervizelgetik. Ott van tapasztalat...

    De arra letenném a nagyesküt, hogy garanciát itthon senki nem vállal rá. Egyébként sztem (és ez is valamennyire tapasztalat) kint is csak mondják...
    Vida János

  10. #50
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    • szolgáltatást és eredményt kap a pénzéért
    • garanciát vállalnak a munkáért
    • nem akarják lehúzni és hülyének nézni csakazért mert nem ezzel foglalkozik nap mint nap
    Multinál dolgozól és ilyen vágyaid vannak 1 céggel szembe?!

    Kspeed-be eddig ahogy nézem egyetértenek a tagok!Kérdezd meg őket.Kérj árajánlatot,azzal nem kockáztatsz semmit.

    Sok sikert!!

  11. #51
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Bocs hogy hozzászólok,de gondoltam nem tartom magamban saját tapasztalatomat.Igaz a nyolcasomnál az itt témában levőnél jóval szerényebb konfigom van,és a Kspeednél eddig csak diff-pumpát cseréltek nálam,avagy először mindent megtettek azért hogy hátha megmenthetik a régi pumpát.Az új ár töredékéért szereztek be újat,baráti áron szerelték be,a két nap javítás próbáért még az elhasznált féktisztító árát sem kérték el!És mivel először voltam náluk a verdával,átnézték,persze ingyen,a márkaszervíz hibáit kijavították,persze ezt is ingyen!Ja és ha bármi gondom van bármikor felhívhatom őket,ingyen.A progim 1St érdeme,másfél éve semmi gond a szekérrel,egyszer ledobta a turbócsövet pályán,még a motorháztető felnyitása előtt felhívtam 1St-öt,látatlanba mondta a hiba okát.Gyertyaproblémákkal kb.3 hónapig jártam márkaszervízbe,de még a csodaműszerekkel sem találták meg a hibát,1St-nek 5mp fülműszerre volt szüksége a hibamegállapításhoz.Stb......
    Én tíz évig dolgoztam elektronikával foglalkozó cégnél külföldön szervízesként,van fogalmam a lehúzásról!
    Szóval,ennél jobb hozzállást,árat,segítőkészséget,és szerintem szaktudást sem kapsz külföldön.

  12. #52
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Csak egy naív kérdés, ha te 2.8 mill-ért kaptál ajánlatot, hogy megcsinálják a gépet, akkor elvileg kaptál mindenről tételkiírást. Miért nem veszed meg magadnak az alkatrészeket, mert ha AMS meg tudja venni, akkor te is meg tudod venni (itt már nyertél az áron, mert AMS haszna lejön róla) majd fogod a cuccokat és beszambázol valahova, ráteszed az asztalra és azt mondod, hogy "ezt rakd bele nekem - Légyszives".
    Nem egy olyan autószerelő van M.o-on aki ha még életében nem látott ilyen autót akkor is hibátlanul összerakja.
    Saját tapasztalat, a főtengely csere után... (idejött a "Rudi bácsi" és 10 perc alatt megmondta, hogy miért lődözi ki az olajnyomás a szimeringet. Közbe a büdös életbe nem látott ilyen autót, egyszerűen tudta, hogy mi a baj. És ha már a bajt tudja valaki akkor azt is tudja, hogy hogy lehet megoldani, ha meg tudod oldani akkor nincs gond.)

    Amúgy meg azért tényleg vannak olyan cégek itthon EVO szakértelemben akiknek nem kis multjuk van itthoni viszonylatban. Igaz mi házilag megoldunk mindent, főtengelycsere kuplung stb stb, de nálunk van 2 gépész mérnök... (illetve én még nem végeztem ).
    Just for Fun

  13. #53
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy hozzászólok,de gondoltam nem tartom magamban saját tapasztalatomat.Igaz a nyolcasomnál az itt témában levőnél jóval szerényebb konfigom van,és a Kspeednél eddig csak diff-pumpát cseréltek nálam,avagy először mindent megtettek azért hogy hátha megmenthetik a régi pumpát.Az új ár töredékéért szereztek be újat,baráti áron szerelték be,a két nap javítás próbáért még az elhasznált féktisztító árát sem kérték el!És mivel először voltam náluk a verdával,átnézték,persze ingyen,a márkaszervíz hibáit kijavították,persze ezt is ingyen!Ja és ha bármi gondom van bármikor felhívhatom őket,ingyen.A progim 1St érdeme,másfél éve semmi gond a szekérrel,egyszer ledobta a turbócsövet pályán,még a motorháztető felnyitása előtt felhívtam 1St-öt,látatlanba mondta a hiba okát.Gyertyaproblémákkal kb.3 hónapig jártam márkaszervízbe,de még a csodaműszerekkel sem találták meg a hibát,1St-nek 5mp fülműszerre volt szüksége a hibamegállapításhoz.Stb......
    Én tíz évig dolgoztam elektronikával foglalkozó cégnél külföldön szervízesként,van fogalmam a lehúzásról!
    Szóval,ennél jobb hozzállást,árat,segítőkészséget,és szerintem szaktudást sem kapsz külföldön.
    Ez a véleményed tükrözi leginkább az enyémet is.
    Maximális hozzáértéssel a típushoz.

  14. #54
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Multinál dolgozól és ilyen vágyaid vannak 1 céggel szembe?!

    Kspeed-be eddig ahogy nézem egyetértenek a tagok!Kérdezd meg őket.Kérj árajánlatot,azzal nem kockáztatsz semmit.

    Sok sikert!!

    Ahol ezidáig dolgoztam ott ez a tapasztalatom. Ha egy márkanév van mögötte akkor már igenis van mit kockáztatni...ergo fontos az elégedett vásárló! Erről szól a márkaépítés...szerintem ezt csinálják.

    Kspeed-et mindenképp megkeresem, egy próbát minimum megér!

    Köszi előre is :-)
    Utoljára szerkesztette: RSTom; 2008. 11. 28. 19:51-kor

  15. #55
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Csak egy naív kérdés, ha te 2.8 mill-ért kaptál ajánlatot, hogy megcsinálják a gépet, akkor elvileg kaptál mindenről tételkiírást. Miért nem veszed meg magadnak az alkatrészeket, mert ha AMS meg tudja venni, akkor te is meg tudod venni (itt már nyertél az áron, mert AMS haszna lejön róla) majd fogod a cuccokat és beszambázol valahova, ráteszed az asztalra és azt mondod, hogy "ezt rakd bele nekem - Légyszives".
    Nem egy olyan autószerelő van M.o-on aki ha még életében nem látott ilyen autót akkor is hibátlanul összerakja.
    Saját tapasztalat, a főtengely csere után... (idejött a "Rudi bácsi" és 10 perc alatt megmondta, hogy miért lődözi ki az olajnyomás a szimeringet. Közbe a büdös életbe nem látott ilyen autót, egyszerűen tudta, hogy mi a baj. És ha már a bajt tudja valaki akkor azt is tudja, hogy hogy lehet megoldani, ha meg tudod oldani akkor nincs gond.)

    Amúgy meg azért tényleg vannak olyan cégek itthon EVO szakértelemben akiknek nem kis multjuk van itthoni viszonylatban. Igaz mi házilag megoldunk mindent, főtengelycsere kuplung stb stb, de nálunk van 2 gépész mérnök... (illetve én még nem végeztem ).
    egyenként összevásárolni az alkatrészeket nem feltétlenül olcsóbb....sőt "economy of scale" miatt még drágább is illetve van egy csomó olyan alakatrész amit pl ők gyártanak hozzá.

    De ne érts félre én nem akarom "megvédeni" az AMS-t nagyon szívesen csináltatom meg itthon....ezidáig kaptam egy ajánlatot egy olyan cégtől akinek hiszek (hogy ez milyen infok alapján történik meg hogy az ember hisz valamiben elég bonyolult lenne feltérképezni immáron 7 éve foglalkozom ezzel és vannak még homályos foltok). Ha van ennél jobb, vagy meggyőzőbb boldogan megyek oda!

  16. #56
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy hozzászólok,de gondoltam nem tartom magamban saját tapasztalatomat.Igaz a nyolcasomnál az itt témában levőnél jóval szerényebb konfigom van,és a Kspeednél eddig csak diff-pumpát cseréltek nálam,avagy először mindent megtettek azért hogy hátha megmenthetik a régi pumpát.Az új ár töredékéért szereztek be újat,baráti áron szerelték be,a két nap javítás próbáért még az elhasznált féktisztító árát sem kérték el!És mivel először voltam náluk a verdával,átnézték,persze ingyen,a márkaszervíz hibáit kijavították,persze ezt is ingyen!Ja és ha bármi gondom van bármikor felhívhatom őket,ingyen.A progim 1St érdeme,másfél éve semmi gond a szekérrel,egyszer ledobta a turbócsövet pályán,még a motorháztető felnyitása előtt felhívtam 1St-öt,látatlanba mondta a hiba okát.Gyertyaproblémákkal kb.3 hónapig jártam márkaszervízbe,de még a csodaműszerekkel sem találták meg a hibát,1St-nek 5mp fülműszerre volt szüksége a hibamegállapításhoz.Stb......
    Én tíz évig dolgoztam elektronikával foglalkozó cégnél külföldön szervízesként,van fogalmam a lehúzásról!
    Szóval,ennél jobb hozzállást,árat,segítőkészséget,és szerintem szaktudást sem kapsz külföldön.

    Egy próbát mindenképp megér!

    Köszi előre is :-)

  17. #57
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Ez a történet meseszép...................lenne!
    A világon SENKI nem vállal garanciát ilyen mértékben tuningolt kocsira!
    És tudod miért nem? Mert CSAK rajtad múlik, hogy tönkreteszed-e a következő sarkon vagy nem. Tehát ennyire hülye cég nincs. Ha ezt mondja akkor hazudik!
    Különben egy ilyenfajta garit érvényesíteni szinte lehetetlen, pláne ha a cég norvég.
    Teljesítménygaranciát azt elhiszem: ha ezt a sokmindent berakják és beprogramozzák akkor lesz annyi LE, amit ígértek. OK. De ugyanez a konfig itthon is annyi lesz, pláne ha megvan a recept.
    Tavaly két bátor magyar srác elment külföldre egy "jónevű" céghez autót csináltatni. Nos egyik rosszabbul járt mint a másik és konkrétan az egyik autó még mindig kint vergődik, fenyegetőzések meg minden.
    Tőlük kérdezd meg, hogy érdemes volt-e. Igaz annak idején nem lehetett róla lebeszélni őket.

    Még egy dolog: ha elérkezett a pillanat, hogy megvegyed életed tuningautóját és nem számít a pénz akkor miért nem 9-est vettél?

  18. #58
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    RSTom 1st-nek igaza van, alapvetően az Evo 9 jobb mint a 8, de nem pálya autó, vagy dragster. Ha már autóztál pályán, akkor tudod, hogy az utcai kemény futómű szar a pályán a pálya meg használhatatlan utcán. A tunning előtt gondold meg mire akarod használni. Lehet hogy 3 millióboól tudsz venni egy sokkal jobb pályaautót! Szóval mielőtt bevásárolsz vagy berendelsz bármit nézd meg hogy megéri-e egy jó autót használhatatlanná tenni. Ha amerikába élnék lehet hogy AMS-t vennék én is hiszen minden konfig adott és viszonylag gyorsan kész a kocsi, de ha valami nem működik a rendszerbe akkor kezdődik a szívás. Van egy-két magyar srác akinek az autója már többször hajózott a tengeren túlra, mert itthon nem hozzta a hozzáfűzött reményeket. Inkább legyen egy autó lassabb egy picit mint 1 napra k@rva gyors.
    Aztán 2 hónap pihi.
    Szóval ésszel és hajrá!

  19. #59
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    RSTom 1st-nek igaza van, alapvetően az Evo 9 jobb mint a 8, de nem pálya autó, vagy dragster. Ha már autóztál pályán, akkor tudod, hogy az utcai kemény futómű szar a pályán a pálya meg használhatatlan utcán. A tunning előtt gondold meg mire akarod használni. Lehet hogy 3 millióboól tudsz venni egy sokkal jobb pályaautót! Szóval mielőtt bevásárolsz vagy berendelsz bármit nézd meg hogy megéri-e egy jó autót használhatatlanná tenni. Ha amerikába élnék lehet hogy AMS-t vennék én is hiszen minden konfig adott és viszonylag gyorsan kész a kocsi, de ha valami nem működik a rendszerbe akkor kezdődik a szívás. Van egy-két magyar srác akinek az autója már többször hajózott a tengeren túlra, mert itthon nem hozzta a hozzáfűzött reményeket. Inkább legyen egy autó lassabb egy picit mint 1 napra k@rva gyors.
    Aztán 2 hónap pihi.
    Szóval ésszel és hajrá!
    Én még zöldfülű vagyok a tunning terén, de az utolsó mondataiddal összefoglaltad a józan ész hitvallását. Legyen egy reális és jól átgondolt célod, amit szeretnél megvalósítani. Persze ehhez kell, hogy ismerd önmagadat is. Nyilván követünk el hibákat, de ebből tanulunk a legtöbbet...

  20. #60
    Törzsvendég DeeJayLG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Veresegyház
    Hsz-ok
    116

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Én még zöldfülű vagyok a tunning terén, de az utolsó mondataiddal összefoglaltad a józan ész hitvallását. Legyen egy reális és jól átgondolt célod, amit szeretnél megvalósítani. Persze ehhez kell, hogy ismerd önmagadat is. Nyilván követünk el hibákat, de ebből tanulunk a legtöbbet...
    És ez benne a jó! Mások hibáiból meg vagy tanulsz, vagy nem. Ez a te döntésed!
    '86 M i t s u b i s h i S t a r i o n

3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva