3. oldal, összesen: 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 265

  1. #41
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyetértek!

    Míg s4-em volt, kaptam folyamatosan haverjaimtól az infókat, hogy mit gondolnak rólam az ő haverjaik, meg akik ismernek a környéken.
    Voltak érdekes sztorik, pedig még ráadásul a kinézetem sem olyan.

    Mióta az evo-val mászkálok csak mosolygós emberek mutogatják felém a felfelé fordított hüvelykujjukat!
    abszolút így van, hogy mennyire azt az is bizonyítja, hogy engem minden második gyalogos maga elé enged a gyalog átkelőn, pedig neki lenne előnye, csak hogy megnézhesse a kocsit és végig elismerően mosolyognak. Ha beállok egy lámpához, gyakran látom, hogy kerülnek elő a mobiltelefonok és veszik fel ahogy indulok. Ha beáll mögém valaki, már látom, hogy rögtön magnó leteker, ablak lehúz és vigyorogva hallgatják amint az evóm az utolsó pontheggesztést is miszlikre szedi a hangjával. Szóval van az evóknak respektje. És mindenki illedelmesen lehúzódik előlem még ha nem is jövök gyorsan. Nem genyáznak.
    Kell egy jó program

  2. #42
    Rezidens Lonni avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Sopron
    Hsz-ok
    747

    Alap

    Szerintem nem, ellenpélda. Anyámnak volt egy SL 500-asa, igaz, hogy ritkán volt vele Pesten, és akkoris nagyon vigyázott rá, de ennek az elősztorija az, hogy már 2 autót ellpotak, bocs 3-at ott, amikor én voltam vele, csak egyszer szóltak be, bár az Fertőszentmiklóson volt, " Apuci kocsija ", de erre kijavítottam, hogy Anyué.

    Saját autómmal igaz, hogy régi, de amit fel lehet szúrni azt fel kell szúrni, sokat jártam vele például 7. ker-be, de ott sose bántották, inkább otthon lopkodták le róla a diszeket :/, de nem karcolták össze, vagy vágták fel a tetejét.

    Úgy gondolom mivel lovas nép, és az autó a modern ló, ezért magyaroszágon sokkal jobban tisztelik és ami még fontossabb kedvelik mint nyugatabbra lásd Franciákat vagy olaszokat, egy autót se láttam horpadás nélkül. Ezért szerintem most már nem jelent problémát, hogy milyen értékű autóval vagy, persze irigy vagy szegény emberek mindenhol léteznek, igen még Németországban is, sőt több mint itthon

  3. #43
    Bennfentes K.S. avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    96

    Alap

    Idézet Lonni: Hozzászólás megtekintése
    ... magyaroszágon sokkal jobban tisztelik és ami még fontossabb kedvelik mint nyugatabbra lásd Franciákat vagy olaszokat, egy autót se láttam horpadás nélkül. Ezért szerintem most már nem jelent problémát, hogy milyen értékű autóval vagy, persze irigy vagy szegény emberek mindenhol léteznek, igen még Németországban is, sőt több mint itthon
    Giga LOL!!!
    Ezt ugye te sem mondod komolyan???!!!
    Leírom csak az elmúlt 1 évet, és vedd bele az összeállításba, hogy a pesti oldal egyik legnyugodtabb helyéről, a Szt. István Park környékéről beszélek:
    1.) 740d: 2 garnitúra tükör lelopása
    2.) Range Rover: többször mindkét oldalt kulccsal összekarcolva
    3.) s60r: meghúzva, behorpasztva, összekarcolva, leköpködve (!) és a tető lehugyozva!!!
    4.) Astra 1.7d (): összekarcolva, lámpa betörve, meghúzva

    Ja, ezek mind a "család" kocsijai. Továbbá a Szervita téri parkolóházban nappal az A3-ból kilopták az első ködlámpa helyén lévő műanyag takarólemezt. Hozzá tartozik, hogy nem vagyok sem közutálatnak örvenő közszereplő, sem keresztapa, sem pénzbehajtó, sem semmi hasonló, uhogy ezek nem személyes érzelmek okán fakadó kis kedvességek.

    Persze, fontos a gép... mindenkinek a sajátja, a másik meg dögöljön meg. Főleg, ha jobb kocsija van. Ez a mentalitás az általános. Nem véletlenül szállóige idehaza a vicc poénja, hogy "dögöljön meg a szomszéd lova"! Van jónéhány külföldi ismerősöm (Svájc, Ausztria, Németorszég, USA, UK, stb), akik vagy sokat vannak Mo-n, vagy itt is élnek egy ideje. Mind, egymást nem ismertve ugyanazon a véleményen vannak ebben a kérdéskörben! Írigyek az emberek, és ha látják, hogy van zsé, utálnak, és megpróbálnak levenni. Akár átbaszással, akár negédes álkedvességgel. Mindegyiküknek sok-sok sztorija van a különböző uzleteik során felbukkant gonosz, hazug irígységre. És ezek üzletemberek, nem gyűrtfülű bunkók. Senki ne mondja nekem, hogy itt bárminek van respektje, ami nem "saját". Azt persze mindenki tiszteli, de a másé - a tulajdonosával együtt - fényes nappal megrohadhat a Kossuth téren, akkor sem fog érdekelni senkit! Hungary 2008!

    @wolfblind
    Mint azt már leírtam, a koncepció a kérdés. Lehet, hogy Catherham gyors, de kicsi, kényelmetlen, nulla biztonság. Ja, és ha vmi feltűnő, akkor az az.
    335d se egy nagy vas, legyünk őszinték egy A6 azért kényelmesebb.
    Szóval kérdés, hogy kinek mire kell. Nekem egy mindennapi, vagy majdnem mindennapi utcai autó kell, ami viszont gyors is, és vezetési élményben is különleges, nem mindennapos darab. Ha te nem érted, hogy minek egy ilyen vasba 600bhp, az nem baj. Más meg nem érti, hogy minek evo, amikor egy (pl O. Astra is elvisz mindenhova, és olcsóbb is. Ízlések és pofonok... Szerintem mindegyik autó, amit többet nyújt egy jól felszerelt Astránál, az már túlzás, ha csak a praktikumot, a felhasználást nézed. Abban vam egy 1.4-1.6os motor, nem fogyaszt, 130-cal az is tud menni, van benne szervókormány, ablakemelő meg légkondi. Kelleni mi kell még? Gyakorlatilag semmi, nem? Evo, sti, m3, rs6, s60r... ezek mind megmagyarázhatatlan őrületek, hobbik, pénztemetők. Nem kell, hogy bárki megértse. Van, létezik, és vagyunk mi, akik vesszük. Ezzel senkit nem bántunk, senkinek semmi rosszat nem teszünk, nem lopunk, nem hazudunk. Ezt elfogadni kell, nem megérteni.
    Széria szopóroller W18 hexaturbo

  4. #44
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Beszélő

    Térjünk vissza az RS6-hoz plííz erre pedig lehet nyitni egy új toppicot.

    Ja és te mondtad hogy nem merem lehugyozni annak a szar svéd csodának a tetejét

  5. #45
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    @S60R

    Igen, ertem amit mondassz, de egy Evo (vagy nalam Subaru inkabb) fele annyi LE-vel is elmenydusabb, az RS6-tal meg ugy a nemet presztizsmarkakkal pont az a baj itthon amit hunevo is kifejtett(Lonni nem tudom a nemet peldat honnan vetted, en itt BadenWütenbergben nem tapasztalom ezt az irigyseget amit emlitesz.)


    RS6, RS4 persze nagyon jo kocsik, csak, hogy mindennap egy ilyen monstrummal maszkaljak arra nem annyira jo, persze egy Evo sem annyira, de otthon mindenkeppen jobb.

    Ha már Audi kéne akkor a mostani RS4, kevesbe boszme ill. 40/60 hajtasarany. Bar a Top Gear, Fifth Gear is az M3-at hozta ki a lejobbnak, ami a kategoriaban a legelmenydusabb.

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=FP5WSQj2HMc[/ame]

    Jó a féke, ill. tol is.
    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=4p6NufNRAQI[/ame]

    [ame]http://www.youtube.com/watch?v=sFZwcgoBxv8[/ame]

  6. #46
    Bennfentes K.S. avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    96

    Alap

    @wolfblind
    Igazad van, hogy az evo élménydúsabb, de pont emiatt mindennapi használathoz egy kicsit "kemény", legalábbis szerintem. Látom pölö hunevo kollégát, aki minden reggel 5 percig melegíti a kocsiját, mielőtt elindulna, amikor mrgáll, akkor meg a turbotimer röcögteti még egy néhány percet a motort, hogy lehűljön. Persze az a vas azért fel van fűtve rendesen tuninggal, lehet finomabban is alakítani mondjuk az X-t. Kérdés, hogy ki mit akar kihozni belőle.
    Az rs4-ben is igazad van, pont a jövő héten megyek megnézni egyet. 2007-os full, sérülésmentes, itthoni, stb. és lehet, hogy beleszámolják az s60-t. Nem tudom, még nem döntöttem el, hogy kell-e, de 1 éves sincs még, kevés km (11000), és egész jó deal-nek tűnik.
    M3-om valóban nagyon jó, nekem 1 komoly bajom van vele, hogy nem awd. Ez megint csak ízlés dolga, de én nagyon ragaszkodok a 4x4-hez. Mindennapos használatnál is jó, ha meg kimegyünk kicsit "örömautózni", nekem az jön be - talán azért is, mert soha nem igazán volt hátsó kerekes vasam.
    Széria szopóroller W18 hexaturbo

  7. #47
    Bennfentes K.S. avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 12.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    96

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    ...

    Ja és te mondtad hogy nem merem lehugyozni annak a szar svéd csodának a tetejét
    Igen, valóban említhettem ilyet, miután előtte vki már megtette. Jut eszembe, ha te erre kattansz, nem lehet, hogy az első esetben is te voltál az, te kis huncut?
    Hozd csak el egyszer az evodat, én meg hozok papucsot!!!
    Széria szopóroller W18 hexaturbo

  8. #48
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet S60R: Hozzászólás megtekintése
    @wolfblind
    Igazad van, hogy az evo élménydúsabb, de pont emiatt mindennapi használathoz egy kicsit "kemény", legalábbis szerintem. Látom pölö hunevo kollégát, aki minden reggel 5 percig melegíti a kocsiját, mielőtt elindulna, amikor mrgáll, akkor meg a turbotimer röcögteti még egy néhány percet a motort, hogy lehűljön.
    ez igaz, de azt is vegyük bele, hogy ezt minden turbós autónál így KÉNE tenni. Ha tuning ha nem. Pont ezért pl a BMW már gyárilag is keringeti az olajat a motor leállítása után, mert a sok barom megfőzte a turbókat sorra, miután 300-al gangoltak a pályán majd kitolva a padlólemezt befékeznek a benzinkúthoz és egyből kiveszik a kulcsot. Nekem ezért szart be a Leon turbóm, és általában minden turbó beszarik ha nem melegíted és nem hűtöd. Ez nem egy evo szindróma- csak ez az első kocsim ahol törődöm vele...

    most hogy megnéztem ezeket a belső videket, azt kell hogy mondjam, hogy nem más az RS6 mint egy túlerősített családi peca tó látogató autó- még a szikráját sem látom a sportosságnak. Vegyél inkább porsche-t arról még az a hír járja, hogy sportautó.
    Kell egy jó program

  9. #49
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    most hogy megnéztem ezeket a belső videket, azt kell hogy mondjam, hogy nem más az RS6 mint egy túlerősített családi peca tó látogató autó- még a szikráját sem látom a sportosságnak. Vegyél inkább porsche-t arról még az a hír járja, hogy sportautó.
    Létezik MTM RS6 Clubsport, kipakolva, becsövezve, hatos manual váltóval igazi fanatikusoknak!
    [ame]http://youtube.com/watch?v=C_eP9HhFipw&feature=related[/ame]

    [ame]http://youtube.com/watch?v=IKIdYLwVVlM&feature=related[/ame]

  10. #50
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Létezik MTM RS6 Clubsport, kipakolva, becsövezve, hatos manual váltóval igazi fanatikusoknak!
    http://youtube.com/watch?v=C_eP9HhFipw&feature=related

    http://youtube.com/watch?v=IKIdYLwVVlM&feature=related
    na ezekszerint a tunerek is látják amiről nyomom a vakert- ki kell hajítani a sok felesleges vackot, akkor autó lesz belőle, 2 tonnás luxus yacht helyett.
    Kell egy jó program

  11. #51

  12. #52
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    nagyon jó kis vid- és főleg az tetszik, hogy az ember rendesen ki mondja, szabad fordításban valahogy így hangzik:

    "tehetsz bármilyen erős motort a kocsiba, bármekkora fékeket, egyenesen lehet egy adott tömeget hetékonyabban mozgatni és lassítani, de irányváltásokkor egyszerűen nem lehet mit kezdeni a tömegével- nem fordul be.."

    ennyit erről

    igazi bohóc autó- menjünk egyenesen mint a picsa a többi nem számít kanyarodni úgy is mindig 30-al fogunk, nehogy kiboruljon a McDo-s cucc az anyós ülésen - lol
    Kell egy jó program

  13. #53
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Ne el is felejtettem, hogy van ilyen topik is.
    Ma voltunk méretni, így alakultak a dolgok:


    Igazából ez egy nagyon lightos program, a setupban benne van még +100le és kb. +200++Nm nyomaték.
    Autó egy Audi S2, 2.6 stroker, GT30/76RS, Whistler ECU, 1.6bar nyomás, portolt hf, gyári tengely, és még pár apróság.
    Szerintem nagyon szép görbe.

  14. #54
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Brutál, grat hozzá!

  15. #55
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Szép! Érdekes a nyomaték, nem olyan nagyon magas!
    A fanyűvő!!

  16. #56
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Szép! Érdekes a nyomaték, nem olyan nagyon magas!
    Direkt így progizták még anno. Azt mondták, hogy ehhez a futóműhez ennyi jár!

  17. #57
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Alacsonyabb nyomaték, hosszabb élettartam!
    A fanyűvő!!

  18. #58
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    szép bár jó magasan indul meg ez is ! engem tutti idegesíteni h van benne ennyi tartalék

  19. #59
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Ezek a mocik hány lovasak gyárilag? ill ami még érdekes evo grafikonhoz képest, hogy viszonylag magas fordulaton kel életre és 7000 rpm körül van a Le csúcs. Nálam 6250 körűl Berkes strokeres mocijánál meg 6000 rpm nél. Ez a böhönc 2.7 es meg 7000 nél. Minden esetre szívesen bele tenném a seggemet!!
    A fanyűvő!!

  20. #60
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Brutál, grat hozzá! Bár tényleg elég magas fordulaton muzsikál.
    Oda kell figyelni ne essen le a fordulat.

3. oldal, összesen: 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Audi
    By Feron in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 263
    Utolsó hozzászólás: 2014. 12. 19., 14:12
  2. Audi S2
    By Dino74 in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 01. 11., 22:28
  3. Audi A3 cabrio 2.0 TDI DSG
    By Miki in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 08., 11:52
  4. Audi TT
    By FQ-400 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 47
    Utolsó hozzászólás: 2009. 10. 19., 21:32
  5. Audi S2, S4 turbó
    By wolfblind in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 15
    Utolsó hozzászólás: 2008. 11. 11., 10:38

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva