2. oldal, összesen: 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 252

  1. #21
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Bizony, eddig is 99%-ig éreztem hogynekem a IX turbó kell, de most hogy neked bevált, már 100% 8)

  2. #22
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Érdeklődnék, hogy egy teljesen gyári IX-es motort meddig lehet húzni max. és mi az optimális, ami még hosszútávon, mindennapokban használható? Mennyivel érdemes/lehet megfújni?

    Ill. a kilences turbó, nyolcas motoron hol érzi magát kellemesen?
    A két motor közt szerkezetileg van számottevő különbség?

  3. #23
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, hogy egy teljesen gyári IX-es motort meddig lehet húzni max. és mi az optimális, ami még hosszútávon, mindennapokban használható? Mennyivel érdemes/lehet megfújni?

    Ill. a kilences turbó, nyolcas motoron hol érzi magát kellemesen?
    A két motor közt szerkezetileg van számottevő különbség?
    Kb 380 LE-ig, szvsz a kicsivel több mint 1,5-öt bírja (persze kérdés hogy hogy használod, cseréled-e az olajat, stb).

    A IX-es turbó sokkal lejjebbről megy mint a VIII-as, és fent sem fullad ki olyan hamar.

    A IX és a VIII motor tökmás, a IX-es változó szelepvezérlésű...

  4. #24
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Köszi az infót!

    A váltózó szerepvezérlést tudtam, de pl. dugó, hajtókar ugyanaz, vagy esetleg erősebb?

    Elvben akkor egy Evo IX-el el lehet mászkálni gond nélkül hosszútávon 1.6barral?

  5. #25
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót!

    A váltózó szerepvezérlést tudtam, de pl. dugó, hajtókar ugyanaz, vagy esetleg erősebb?

    Elvben akkor egy Evo IX-el el lehet mászkálni gond nélkül hosszútávon 1.6barral?
    nálam evo 8 moci 9 es tüdővel 1.9 báron zakataol (igaz nem gyári motor belsővel)

  6. #26
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Az Evo-ba már nem akarok ennyire belenyúlni, elég egy épített autó (S2).
    Most csak azon gondolkodom, hogy upgradeljem a VIII-ast, vagy inkább lecseréljem egy IX-esre. Az ésszerűség a IX-es mellett szól. Nálam mindennapi használatban lenne + nyáron ring ezerrel.

  7. #27
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    http://www.hksusa.com/images/?id=2590 -->Dobj a motorba egy ilyet és semmi értelme nem lesz a IX-es turbónak. Még jobban is fog menni XD

    Még annó amikor nálunk megkotlott a főtengely gondolkoztunk rajta, hogy HKS kéne bele, és akkor mondták, hogy a gyári EVO-t egy ilyen cserével meg utánállítással minden gond nélkül feltol olyan 460 lóerőig.
    És elbírja a motor, legalábbis a HKS szerint, hogy ebből mi igaz és mi nem azt nem tudom.

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    http://www.hksusa.com/images/?id=2590 -->Dobj a motorba egy ilyet és semmi értelme nem lesz a IX-es turbónak. Még jobban is fog menni XD

    Még annó amikor nálunk megkotlott a főtengely gondolkoztunk rajta, hogy HKS kéne bele, és akkor mondták, hogy a gyári EVO-t egy ilyen cserével meg utánállítással minden gond nélkül feltol olyan 460 lóerőig.
    És elbírja a motor, legalábbis a HKS szerint, hogy ebből mi igaz és mi nem azt nem tudom.
    Nem tervezem megbontani a motort. De ha belemenne egy stroker szett, a gyári turbóval akkor sem lenne sokkal erősebb szvsz, azt mindenképp cserélni kéne nagyobbra.

  9. #29
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nem tervezem megbontani a motort. De ha belemenne egy stroker szett, a gyári turbóval akkor sem lenne sokkal erősebb szvsz, azt mindenképp cserélni kéne nagyobbra.

    Én úgy tudom h a Mivec-es hengerfejen kivül nem sok változás van a 8 és IX motor között. valami apróság van a dugógyűrűknél én úgytudom de ezt most nem lényeges. Én is ugy tudom h hosszabb távon olyan 380ló körül bírja. Lehet találni ennél erősebb Evot is gyáribelsővel csak kérdés medig megy... azért egy hajtókar törés/hajlás nem túl szerencsés. Kovácsolt hajtókarral dugóval jóval tovább bírja meg biztonságosabb is, meg akkor már télleg elgondolkodtató a strokerezés. HKS nél azért van jóval olcsóbb megoldás is :-P
    Ha maradsz gyári belsőnél és még nincs akkor ajánlot az ARP tőcsavarok főleg ha fel van húzva a nyomás 1.4++barra.

  10. #30
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Bár ez már végképp nem turbó paraméter dolog, de a motorról az a véleményem, hogy amíg nincs baja, nem kell szétszedni, viszont ha szét kell szedni, akkor alap dolog a hajtókar, dugócsere, ARP, no meg igény esetén stroker

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Kb 380 LE-ig, szvsz a kicsivel több mint 1,5-öt bírja (persze kérdés hogy hogy használod, cseréled-e az olajat, stb).

    A IX-es turbó sokkal lejjebbről megy mint a VIII-as, és fent sem fullad ki olyan hamar.

    A IX és a VIII motor tökmás, a IX-es változó szelepvezérlésű...
    Akartam már kérdezni, h miért nem golyóscsapágyas turbót tezstek bele? Olcsóbb is talán jobb is mint a 9-es turbója, és sose kúródik szét.(najó sokkal később)

  12. #32
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    47

    Alap turbó

    Hello

    Ezt ki mondta Neked, hogy a golyóscsapágyas olcsóbb, és tovább birja?

  13. #33
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Akartam már kérdezni, h miért nem golyóscsapágyas turbót tezstek bele? Olcsóbb is talán jobb is mint a 9-es turbója, és sose kúródik szét.(najó sokkal később)
    Nem olcsóbb, baromi macera felszerelni, és amelyik nagyot fúz az lent semmi, és fordítva!
    Inkább azok szoktak ilyesmit felszerelni, akik 5-600 LE-t akarnak, és nem baj nekik hogy csak 4-5000 felett húz igazán a gép.
    Ja, és ugyanúgy tönkremegy (-het)

  14. #34
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Nem olcsóbb, baromi macera felszerelni, és amelyik nagyot fúz az lent semmi, és fordítva!
    Inkább azok szoktak ilyesmit felszerelni, akik 5-600 LE-t akarnak, és nem baj nekik hogy csak 4-5000 felett húz igazán a gép.
    Ja, és ugyanúgy tönkremegy (-het)
    Hát 150-ért van turbicsek, és 3000-nél 1.6nyomásra lehet progizni. Ez azért nem rossz...

  15. #35
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    150 ért itthon nem kapsz turbót! Hogy, kint menyi az más dolog.
    Mikivel 1 értek abban hogy a 9 turbónak nagyonjól sikerült a karakterisztikája lentis fentis elegendőt tőlt 1 utcai rally autónak. Dragra egész más kell!

  16. #36
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    47

    Alap turbo

    Az mit jelent, hogy 3000 nél 1.6.?
    Ez motorfüggő is. !!!

  17. #37
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    Idézet Intercet: Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent, hogy 3000 nél 1.6.?
    Ez motorfüggő is. !!!
    "okos" fúvókázást ))

  18. #38
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    http://www.hksusa.com/images/?id=2590 -->Dobj a motorba egy ilyet és semmi értelme nem lesz a IX-es turbónak. Még jobban is fog menni XD

    Még annó amikor nálunk megkotlott a főtengely gondolkoztunk rajta, hogy HKS kéne bele, és akkor mondták, hogy a gyári EVO-t egy ilyen cserével meg utánállítással minden gond nélkül feltol olyan 460 lóerőig.
    És elbírja a motor, legalábbis a HKS szerint, hogy ebből mi igaz és mi nem azt nem tudom.
    supra storker-t dobjon bele ??
    és a maradék két dugó és hajtókar még jó is lehet később

  19. #39
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Intercet: Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent, hogy 3000 nél 1.6.?
    Ez motorfüggő is. !!!

    Ez igaz, motorfüggő is. Én úgy emlékszem rallycross autókban ilyen golyóscsapágyas motyók vannak, ott pedig igazán kellene az alsó fordulatszámtartományban legyen nyomaték, hogy a tartósságról ne is beszéljünk.

  20. #40
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    150 ért itthon nem kapsz turbót! Hogy, kint menyi az más dolog.
    Mikivel 1 értek abban hogy a 9 turbónak nagyonjól sikerült a karakterisztikája lentis fentis elegendőt tőlt 1 utcai rally autónak. Dragra egész más kell!
    Jaja a 9-es turbója télleg nagyon jó, csak szvsz qva drága.(300k)

2. oldal, összesen: 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Krisztián - Outlander Turbo
    By VGergo in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 22
    Utolsó hozzászólás: 2011. 12. 06., 17:49
  2. HKS GT Turbo set
    By Walaki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 08. 25., 22:37
  3. '92 Subaru Legacy Turbo
    By HUN337 in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2011. 05. 16., 22:15
  4. Turbo nyomás szabályzás
    By MES-Racing in forum Motor
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 30., 16:48
  5. Mitsubishi Outlander 4WD Turbo 2.0i
    By Palota Autóudvar in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 09., 17:21

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva