1. oldal, összesen: 5 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 92

  1. #1
    ckv
    Vendég

    Alap gyári dugok és hajtokarokal!

    medig lehet huzni az evo-t a gyári dugók és hajtokarok cseréje nélkül???azt hallotam hogy kb 450lo ig mert a felett már a hajtókarok nem nagyon bírják!!!!ha valakinek van benne tapasztalata vagy tud infot hogy mit lehet kihozni így egy evo ból,az kérem írjon ide......!!!!üdv.

  2. #2
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    biztonságosan max 360 Le a 450 et tuti nem bírja.
    A fanyűvő!!

  3. #3
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Bár sztem van itt köztünk ojan emberke aki tovább húzta extrém magas fordulaton kis nyomatékkel magas Le melett! De az nem 1 egéssséges utcai használat és benne van a kisördög mindíg.
    A fanyűvő!!

  4. #4
    ckv
    Vendég

    Alap 400ló

    ahhamm értem.én egy 400at szeretnék azért kihozni gyári blokkbol.hát a turbót biztos nem kell cserélni mert az az evo-ban már gyárilag sem rossz söt!viszont töcsavarokat,tömittést,benzin pumpát,injektorokat,lefujószelepet,nyitott kipufogó rendszert leömlövel és egy jó írható computert gondoltam elsöre!

  5. #5
    ckv
    Vendég

    Alap 500lovas

    nem tudom mit tudsz te vagy a töbiek arrol az piros 500lovasnak mondot evo-ról,ami most is fent van a használtauton(kspeed csinálta)bár szerintem elég igénytelenül van meg épittve!egy ronda vas leömlö viritt a motortérben és a cooler csövek is mint amiket a falból vágtak ki!!!!!na meg az a hatalmas hibrid turbó ami2baral tölt és azt is kb 5500as fordulat körül kezdi betölteni,,nyomatékot meg alig érezni a kocsiban!egy kisebb turboval ami szintén betudja tölteni csak hamarabb éa könyebben a 2bart bizt jobb lenne!amásik meg azzal a vas rendszerrel szerintem még plussz tömeget pakoltak bele a gépbe!elöélletét meg kitudja...állítolag a GÁSPÁR LACIÉ volt!!!!nem tul bíztató!!!!!

  6. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet ckv: Hozzászólás megtekintése
    medig lehet huzni az evo-t a gyári dugók és hajtokarok cseréje nélkül???azt hallotam hogy kb 450lo ig mert a felett már a hajtókarok nem nagyon bírják!!!!ha valakinek van benne tapasztalata vagy tud infot hogy mit lehet kihozni így egy evo ból,az kérem írjon ide......!!!!üdv.
    500whp stock block club:
    http://forums.evolutionm.net/evo-eng...lock-club.html


    New STOCK TURBO World Record!! 10.21 / 132mph!!!:
    http://forums.evolutionm.net/drag-ra...21-132mph.html

  7. #7
    ckv
    Vendég

    Alap !!!!!!!!

    ja még anyit hozzá hogy állítolag abban az 500 lovas gép ben gyári dugók és hajtókarok vannak!!

  8. #8
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    323 GTR Kolégával nem versenyzek infó terén mert ő felülmulhatatlan

    Viszont azért nem ez az általánosság amit linkelt!
    A fanyűvő!!

  9. #9
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    323 GTR Kolégával nem versenyzek infó terén mert ő felülmulhatatlan

    Viszont azért nem ez az általánosság amit linkelt!
    az tény, hogy ámerikában jóval "erősebb" a levegő, mint nálunk :-) de mondjuk, ha beszorozzuk az értékeket 0,8-al, akkor az már mérvadónak tekinthető!

  10. #10
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    szerintem az is kérdés h mennyi ideig bírja

  11. #11
    Rezidens rossi46 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    576

    Alap

    Üdv újra Danika!

  12. #12

    Alap

    Idézet ckv: Hozzászólás megtekintése
    ja még anyit hozzá hogy állítolag abban az 500 lovas gép ben gyári dugók és hajtókarok vannak!!
    Nekem 380LE keréken / 460LE főtengelyen környékén halt meg kb , Ave mérte.

    De a siklócsapágy nem bírta , a dugók/hajtókarok teljesen jók voltak még.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  13. #13
    ckv
    Vendég

    Alap üdv nekd is!

    egyébként DÁNIEL csak mert nem szeretem a danikának hívnak!egyébként ha van kedved elárulhatnád honnan ismersz!vagy milyen géped van!!!amugy meg nem régiben írt a TAGAI TAMÁS és azt írta hogy 350le fölött már érdemes cserélni a dugokat és ahajtókarokat!viszont többhejröl hallotam hogy 400-450lóig simán lehet huzni a gyári blokkot!mert a felett meg a hajtókarok nem bírják a terhelést.......akkor most menyit is bír ki a gyári blokk??.......mert eléggé eltérnek a véllemények!!!!

  14. #14
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Szerintem a kérdés így nem pontos, hisz ez attól függ meddig akarod hogy bírja. 1000 Le-t is kibir egy indításig.Szerintem a Le növelésével exponenciálisan csökken a motor élettartama.

  15. #15
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a kérdés így nem pontos, hisz ez attól függ meddig akarod hogy bírja. 1000 Le-t is kibir egy indításig.Szerintem a Le növelésével exponenciálisan csökken a motor élettartama.
    Ez csak egy bizonyos szinttől igaz. Minden alkatrész túl van méretezve 20-30 akár 40%-al is. (Ez tény, mérnöki méretezés alapszabálya, életveszélyt okozó alkatrészekre 40%-os túlméretezés minimum (80-100 is lehet) - hajtókar,főtengely stb stb...). Szóval ha ésszel tuningol valaki egy gyári autót az nem biztos, hogy még az élettartam rovására megy. (gyári alkatrészek mellett) Abban a pillanatban, ha átlép egy határt onnantól igaz az exponenciális alak.
    Utoljára szerkesztette: FQ-400; 2009. 02. 23. 17:57-kor

  16. #16
    ckv
    Vendég

    Alap !!!

    pontosan ez bizony így van!minden alkatrész bizonyos szintig tulvan kalibrálva!500lóeröt viszont kicsit túlzásnak tartom gyári blokkal!nem hinném hogy a hajtókarok olyan nagyon bírnák ezt vagyis egy ideig biztos,de az az idő tuti nagyon rövid!most azért már elég sokat lesekedtem és kérdezösködtem,ugy gondolom hogy olyan 400le-körül még egszész szépen bírhatja a gyári cucc!!!ha jól bevan löve...!!!!

  17. #17
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    ckv!
    ki kell próbálni huzogassad a mocit aztán amikor elcsattan vmi akkor pont azelött kellet volna meg álni! Az adatokat meg osszad + lécci velünk is!

    Kivesézett téma már minden evo forum amit taglalunk!!
    A fanyűvő!!

  18. #18
    ckv
    Vendég

    Alap kételkedem!!

    viszont abban meg kezdek kételkedni hogy az 500 lovasnak mondott evo meglenne egyáltalán anyi!bár hozzá teszem,nem tudhatom ezt pontosan mert ezelött még nem ültem 500lovas evo-ban max 360lovasban!tehát nincs nagyon hasonlitási alapomde egy bizt engem valahogy nem elégített ki,valahogy nem ezt vártam!!!
    http://www.hasznaltauto.hu/2658158_m...hi_lancer_2005

    hátha valaki ismeri,erröl akocsiról van szó!!!!

  19. #19
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Nekem kb 360-370 ló most és nulla olajfogyasztással működik,a következő konfig kb 420-430 lesz ugyanígy gyári belsővel.Utána stoker ezerrel.

  20. #20
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    Lóerő, lóerő.....
    Inkább Nm-ről és annak görbéjéről beszélnék!!

1. oldal, összesen: 5 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. EVO 4 5 6 gyári első ablak szélterelő,gyári jobbos kézifék kábel
    By type ra in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 22., 09:47
  2. Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 09. 15., 13:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva