Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
Sztem két variáció van:
- Most veszel, s használjátok mint családi autó. Gondolom olyan átalakitásokat azért nem akarsz, amitől ne férnétek be, vagy veszélyes lehetne. Asszony úgysem vezetné. Viszont a napi járkáláshoz (pl nekem) húzós a fogyasztás.
- Most egy 10 éves Astra D-vel elvagytok egy darabig, s amikor már ovis korszak van, akkor bele lehet nyúlni vmi komolyba.

Annál szarabb nincs, mikor kint áll a csapatós kocsi, nem tudsz vele mit kezdeni, s csak telnek a hónapok, adót meg fizeted utána.
Nekem pl minden módositás 1-2 hónap. Gondolok itt olyan komoly átalakitásokra, mint rádió bekötése, nyomásszabályzó bekábelezése, de a reflektorjaimat kb 1 éve rakom fel, az alvázvédelem - ami azért elég fontos lenne - is tavaly tél óta várat magára.
Persze ha van garázs/műhely úgy könnyű. Én a kertben 2 órás etapokban tudok bármit is csinálni (ebben benne a bontás, szerelés, összerakás, elpakolás).
A terv az, hogy most veszünk egy dízel családi autót, s attól függően, hogy mennyi jut/marad, vennék egy külön játszósat (amiben van cső), s ahogy van rá keret épülgetne szép lassan, de már nem utcára. Garázs, akna, szerszám adott, ami nagyon nagy segítség.