2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-38, összesen: 38

  1. #21
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap


  2. #22
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Hát a tüzijáték elmaradt, helyette a szemem sarkában eldörzsöltem egy pár könnycseppet :-)

    Nézelődöm, keresgélek, de nem biztos, hogy lesz most lóvé evo-ra.
    Akkor multipla?

  3. #23
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Tényleg mi van a titkos vassal?

  4. #24
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Biztos megvette a Seat-ot, de a Gyuri úgy kiosztotta érte, hogy nem meri beírni.

  5. #25
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Biztos megvette a Seat-ot, de a Gyuri úgy kiosztotta érte, hogy nem meri beírni.
    lol
    Kell egy jó program

  6. #26
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Akkor multipla?
    Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

    Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

    Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....

  7. #27
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Tényleg mi van a titkos vassal?
    Dolgoozom az ügyön, de ez sem egy egyszerű történet, s nem is akarom elkiabálni.

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

    Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

    Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....
    Én tudok egy Alteát, csak az ugye majdnem új, viszont garantáltan sérülésmentes, és nem tekergetett órájú. Egyik haveromé, teljesen megbízható.

    Azt mondta képet nem tud felrakni, de akárhova odamegy megmutatni az autót, ár alkuképes (most akarta lejjebb vinni), nagyon el akarja adni, mert ott van neki a másik sima alteája. Ezüst színű.
    Itt a link:
    http://www.hasznaltauto.hu/3207350_seat_altea_2009

  9. #29
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Én tudok egy Alteát, csak az ugye majdnem új, viszont garantáltan sérülésmentes, és nem tekergetett órájú. Egyik haveromé, teljesen megbízható.

    Azt mondta képet nem tud felrakni, de akárhova odamegy megmutatni az autót, ár alkuképes (most akarta lejjebb vinni), nagyon el akarja adni, mert ott van neki a másik sima alteája. Ezüst színű.
    Itt a link:
    http://www.hasznaltauto.hu/3207350_seat_altea_2009
    Köszi, ez nagyon tetszene, de árban sokkal több, mint amennyit gondoltunk kocsira.

  10. #30
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Ha így megy tovább, akkor akár már multipla is lehet :-)

    Szinte hihetetlen, hogy 1 hónapja próbálok venni egy korrekt használt autót, de sajna még nem találtam olyat, ami minden szempontból megfelelt volna (ár/állapot), a sérülésmentesnek előadott autók 90%-a is törött/javított/fényezett. Mindenki hazudik kereskedő/magánszemély egyaránt.

    Ha valakinek lenne egy korrekt, megvehető autója kérem jelezze, 2005-2006, dízel, 5 ajtós (nem kombi), 100e km alatt, Altea, H Astra, V Golf, Mazda 3.....

    Szétnézek itt a kifutó autók közt, van bőven, csak írd meg léci h mennyit szánsz rá? Tudod a címem

  11. #31
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Szétnézek itt a kifutó autók közt, van bőven, csak írd meg léci h mennyit szánsz rá? Tudod a címem
    Küldtem pü-t, előre is köszi a segítséget!

  12. #32
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    S, hogy ne csak off legyen némi info az ex GTR-emről:
    Az Ausztriában megrendezett drift challenge-n kategória második helyezett lett a kocsi :-)
    Mióta megvették a hátulja teljesen ki lett lakatolva fényezve, hamarosan készül az alja, eleje is. Utána megy rá vissza a 3" kipufogó + HKS intercooler, a lapátos légmennyiségmérő ki lesz dobva belőle, s újra lesz hangolva az egész. Jó tudni, hogy jó kezekben van, fáj is kicsit a szívem.
    Csatolt képek Csatolt képek

  13. #33
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    fáj is kicsit a szívem.
    Biztos olcsóbb lett volna gatyába rázni,mint új projektbe kezdeni.
    Ha jól tudom lakatolás+fényezés és igazából rajtkész?!

    (Nem találtam a titkos hirdetését,azt hittem már Nálad van)

  14. #34
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Biztos olcsóbb lett volna gatyába rázni,mint új projektbe kezdeni.
    Ha jól tudom lakatolás+fényezés és igazából rajtkész?!

    (Nem találtam a titkos hirdetését,azt hittem már Nálad van)
    Kérdezd meg Ttop-ot, hogy mennyibe lesz majd neki a gatyába rázás, igaz Ő fullosan csinálni, 0-ra szétszed, full kilakatol, telifény majd összerak, írta is valamikor, hogy iszonyat összeg.

    Én szerettem volna kicsit tovább fejleszteni a mazdát: nagyfék, hydro-s kézi, állítható futómű..... ha ehhez hozzáadjuk a lakatolás + fényezést, akkor az már elég komoly összeg, s igazából a kocsi nem ért volna sokkal többet, illetve, ugyanúgy megmaradt volna az autó legnagyobb problémája a váltó.

    Az tisztasor, hogy EVO-t mostanában nem fogok tudni venni (vagy megvenni megtudnám, csak nem tudnám úgy használni, üzemeltetni, fejleszteni, ahogy szeretném, s így nem látom értelmét), mert jön a baba :-) és már most érzem, hogy ez is egy elég drága "sport" :-)

    Meg van még az autó, úgy volt, hogy hétfőn megyek a kocsiért, de külföldön van a tulaj.

  15. #35
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Az tisztasor, hogy EVO-t mostanában nem fogok tudni venni (vagy megvenni megtudnám, csak nem tudnám úgy használni, üzemeltetni, fejleszteni, ahogy szeretném, s így nem látom értelmét), mert jön a baba :-) és már most érzem, hogy ez is egy elég drága "sport" :-)
    Igazából rád bizom, de tudd, hogy kb innentől reszeltek. Ha első baba, akkor nagyon sokáig se pénz, se idő, se vágy nem lesz autókázásra. Főleg nem olyan módon, ahogyan azt itt szeretik/szeretjük űzni.
    Nálam ez tapasztalat, sajnos.
    Persze legyek én a kivétel, s sikerüljön minden kósza vágyat valóra váltani!

    Ui: Én már régóta fűzöm az asszonyt, hogy nézze csak az STI/EVO-kat, milyen szép nagy csomagtartós, négyajtós utcai autók, vannak olyan jók mint a diesel kombink :-D

  16. #36
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Igazából rád bizom, de tudd, hogy kb innentől reszeltek. Ha első baba, akkor nagyon sokáig se pénz, se idő, se vágy nem lesz autókázásra. Főleg nem olyan módon, ahogyan azt itt szeretik/szeretjük űzni.
    Nálam ez tapasztalat, sajnos.
    Persze legyek én a kivétel, s sikerüljön minden kósza vágyat valóra váltani!

    Ui: Én már régóta fűzöm az asszonyt, hogy nézze csak az STI/EVO-kat, milyen szép nagy csomagtartós, négyajtós utcai autók, vannak olyan jók mint a diesel kombink :-D
    Hát, igen, lassan kezdem érezni, hogy talán minden nem fog menni egyszerre, főleg, hogy én magam építeném a kocsit, de félek, ha most nem veszem meg, akkor soha nem lesz nekem racingos kocsim.

  17. #37
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Hát, igen, lassan kezdem érezni, hogy talán minden nem fog menni egyszerre, főleg, hogy én magam építeném a kocsit, de félek, ha most nem veszem meg, akkor soha nem lesz nekem racingos kocsim.
    Sztem két variáció van:
    - Most veszel, s használjátok mint családi autó. Gondolom olyan átalakitásokat azért nem akarsz, amitől ne férnétek be, vagy veszélyes lehetne. Asszony úgysem vezetné. Viszont a napi járkáláshoz (pl nekem) húzós a fogyasztás.
    - Most egy 10 éves Astra D-vel elvagytok egy darabig, s amikor már ovis korszak van, akkor bele lehet nyúlni vmi komolyba.

    Annál szarabb nincs, mikor kint áll a csapatós kocsi, nem tudsz vele mit kezdeni, s csak telnek a hónapok, adót meg fizeted utána.
    Nekem pl minden módositás 1-2 hónap. Gondolok itt olyan komoly átalakitásokra, mint rádió bekötése, nyomásszabályzó bekábelezése, de a reflektorjaimat kb 1 éve rakom fel, az alvázvédelem - ami azért elég fontos lenne - is tavaly tél óta várat magára.
    Persze ha van garázs/műhely úgy könnyű. Én a kertben 2 órás etapokban tudok bármit is csinálni (ebben benne a bontás, szerelés, összerakás, elpakolás).

  18. #38
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Sztem két variáció van:
    - Most veszel, s használjátok mint családi autó. Gondolom olyan átalakitásokat azért nem akarsz, amitől ne férnétek be, vagy veszélyes lehetne. Asszony úgysem vezetné. Viszont a napi járkáláshoz (pl nekem) húzós a fogyasztás.
    - Most egy 10 éves Astra D-vel elvagytok egy darabig, s amikor már ovis korszak van, akkor bele lehet nyúlni vmi komolyba.

    Annál szarabb nincs, mikor kint áll a csapatós kocsi, nem tudsz vele mit kezdeni, s csak telnek a hónapok, adót meg fizeted utána.
    Nekem pl minden módositás 1-2 hónap. Gondolok itt olyan komoly átalakitásokra, mint rádió bekötése, nyomásszabályzó bekábelezése, de a reflektorjaimat kb 1 éve rakom fel, az alvázvédelem - ami azért elég fontos lenne - is tavaly tél óta várat magára.
    Persze ha van garázs/műhely úgy könnyű. Én a kertben 2 órás etapokban tudok bármit is csinálni (ebben benne a bontás, szerelés, összerakás, elpakolás).
    A terv az, hogy most veszünk egy dízel családi autót, s attól függően, hogy mennyi jut/marad, vennék egy külön játszósat (amiben van cső), s ahogy van rá keret épülgetne szép lassan, de már nem utcára. Garázs, akna, szerszám adott, ami nagyon nagy segítség.

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Mazda
    By EclipseGST in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 42
    Utolsó hozzászólás: 2022. 04. 16., 21:33
  2. Mazda
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2021. 10. 24., 11:13
  3. Mazda 323 GTR
    By ttop in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 227
    Utolsó hozzászólás: 2019. 10. 29., 18:21
  4. Mazda Rx8
    By robee1328 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 23
    Utolsó hozzászólás: 2019. 03. 05., 18:13
  5. Mazda RX-7
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 77
    Utolsó hozzászólás: 2018. 02. 07., 19:16

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva