8. oldal, összesen: 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
141-160, összesen: 218

  1. #141
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    nem tudjátok véletlenül, hogy a későbbi evok kipuff rendszere mennyire kompatibilis az "öregekkel" ?
    IV-re keresek kipuff rendszert, itt pl fórumon hirdettek is egyet egy VIII-ról, kérdés, hogy az rámegy-e a IV-re

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  2. #142
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    nem tudjátok véletlenül, hogy a későbbi evok kipuff rendszere mennyire kompatibilis az "öregekkel" ?
    IV-re keresek kipuff rendszert, itt pl fórumon hirdettek is egyet egy VIII-ról, kérdés, hogy az rámegy-e a IV-re

    -C0pp3rM!n3-
    nem

  3. #143
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    nem
    kösz , akkor megerősítettél, széttúrtam pár fórumot, és csak 4-5-6 vonatkozásban találtam "hasonlóságokat"

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  4. #144
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Erdekelne,ki milyen kipuffot hasznal,es ki mit ajanlana,valami kulturaltat szeretnek az autora tenni,csak meg vivodok mi is legyen...a KSpeedben van egy asszem APS ha masnem,errol esetleg...?
    EVO VIII GSR

  5. #145
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Erdekelne,ki milyen kipuffot hasznal,es ki mit ajanlana,valami kulturaltat szeretnek az autora tenni,csak meg vivodok mi is legyen...a KSpeedben van egy asszem APS ha masnem,errol esetleg...?
    Nekem APS van,szeretem.2 éve kellett cserélnem egy tömítést,más gondom nem volt vele már vagy 6-7éve

  6. #146
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Erdekelne,ki milyen kipuffot hasznal,es ki mit ajanlana,valami kulturaltat szeretnek az autora tenni,csak meg vivodok mi is legyen...a KSpeedben van egy asszem APS ha masnem,errol esetleg...?
    Nekem is APS volt a nyolcasomon, szerintem nagyon frankó rendszer!
    Nem üvölt, mint állat és szép hangja is van.

  7. #147
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Én még mindig a Mongoose-ra szavazok, nagyon tartós, jó a hangja, csak akkor hangos ha kell.

  8. #148
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Koszi,lehet augusztusba kell meg futnom egy kort meghallgatni egy par verziot,a youtube nem adja vissza a hangot,aztan ugy dontok,esetleg arakat hol tudnek ezekre nezni?
    EVO VIII GSR

  9. #149
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Nekem is APS van, de eleg szolid. Nemreg a kozepdobot kiszedtuk belole, igy mar melyebben duruzsol es jobbakat durrog. Budapesten meghallgathato )

  10. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  11. #150
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is APS van, de eleg szolid. Nemreg a kozepdobot kiszedtuk belole, igy mar melyebben duruzsol es jobbakat durrog. Budapesten meghallgathato )
    Lehet szavadon foglak,nezegettem itt par evos gepet,itt a Hkst,meg az Invidiat favorizaljak,csak ugye itt bent van mindenkinek a katalizator,meg ilyen felesleges dolgok...
    EVO VIII GSR

  12. #151
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Kata.. mi???

  13. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


  14. #152
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Nekem félig Megan Racing,Félig Greddy van alatta.Nagyon jól szól,amig nem jön a turbó nyomás addig kellemesen duruzsol,amikor megjön a turbó nyomás(alias verem neki)akkor viszont brutál hangja van.De nem túlzottan hangos!

  15. Az alábbiaknak tetszik Mivec Tomi hozzászólása:


  16. #153
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Kata.. mi???
    jaja,nekem is ez volt a reakciom,meg mondjak hogy 100 meg 200cellas sportkatalizator,meg mittomenmi,mondom eleg ide egy jo hosszu es minnel vastagabb cso,nem kelle ezt tulbonyolitani
    EVO VIII GSR

  17. #154
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    Nekem félig Megan Racing,Félig Greddy van alatta.Nagyon jól szól,amig nem jön a turbó nyomás addig kellemesen duruzsol,amikor megjön a turbó nyomás(alias verem neki)akkor viszont brutál hangja van.De nem túlzottan hangos!
    Azt hiszem ha lesz vegre idom ,kell egy nagy kort mennem hallgatozni,ki mivel mit produkal hangilag...
    EVO VIII GSR

  18. #155
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Simán kell egy csö alá oszt jóvan! Ha túl hangos akkor meg álítsd le a motort!

  19. 3 tagnak tetszik peterz81 hozzászólása:


  20. #156
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Erdekelne,ki milyen kipuffot hasznal,es ki mit ajanlana,valami kulturaltat szeretnek az autora tenni,csak meg vivodok mi is legyen...a KSpeedben van egy asszem APS ha masnem,errol esetleg...?
    Kicsit késve de azért...:

    Nekem nemrég került fel 3"-os hks titán Katitól hátra - nem lett vészes a hangja de...! Nekem a súly is nagyon fontos és itt örült nagyot spórol az ember. És sztem ez is nagyon fontos nálunk. Minden kg. hát ha még egyszerre 13-at veszel ki a gépből...
    Hamarosan turbótól üresség lesz külön wg kivezetéssel. Kiváncsi vagyok mennyi megtakarítás lesz összesen... meg a hangra is

  21. #157
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Hali,meg nem keso sajna nem jott ossze augusztusban a kipufogo csere, nem volt ra sajna ido, nekem valoszinu az invidia lesz a befuto, de ez meg elvalik be tudom e szerezni...a suly hat az nekem annyira nem lenyeg, inkabb a minoseg es a hang, bar a -13kg azert durva...


    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Kicsit késve de azért...:

    Nekem nemrég került fel 3"-os hks titán Katitól hátra - nem lett vészes a hangja de...! Nekem a súly is nagyon fontos és itt örült nagyot spórol az ember. És sztem ez is nagyon fontos nálunk. Minden kg. hát ha még egyszerre 13-at veszel ki a gépből...
    Hamarosan turbótól üresség lesz külön wg kivezetéssel. Kiváncsi vagyok mennyi megtakarítás lesz összesen... meg a hangra is
    EVO VIII GSR

  22. #158
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Hali,meg nem keso sajna nem jott ossze augusztusban a kipufogo csere, nem volt ra sajna ido, nekem valoszinu az invidia lesz a befuto, de ez meg elvalik be tudom e szerezni...a suly hat az nekem annyira nem lenyeg, inkabb a minoseg es a hang, bar a -13kg azert durva...
    A minőségről szólván hks... Ilyen varratokat ami ezen a rendszeren van nem sok helyen látni... egyszerűen gyönyörű... az egész gyönyörűen eltűnik a kocsi hasa alatt nem lóg ki szimplán esztétikus... Majd csinálok róla fényképet és linkelem... Amúgy apám az ilyennel iszonyat kritikus veterán versenyző és szerelő révén de ezen Ő is el van halva... mindennap letérdel és megnézi... Nekem ennyi elég... Amúgy meg ha teljes rendszer lesz alatta akkor tuti kemény hangja lesz... Üdv

  23. #159
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Ujabb kerdesem lenne kipuff temaban, ha cserelve lesz a rendszer, kompletten turbotol, gondolom magat a turbo kilepo hazat is kell vele egyutt cserelni, az atmero kulonbseg miatt, vagy rosszul tudom?
    EVO VIII GSR

  24. #160
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Ujabb kerdesem lenne kipuff temaban, ha cserelve lesz a rendszer, kompletten turbotol, gondolom magat a turbo kilepo hazat is kell vele egyutt cserelni, az atmero kulonbseg miatt, vagy rosszul tudom?
    Érdemes venni igen, de olyat, ami nem szűkül vissza, hanem megmarad a 3".

  25. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


8. oldal, összesen: 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Kipufogó
    By Laci in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2020. 07. 21., 09:22
  2. Kipufogó
    By Gabor20 in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 12., 09:12

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva