9. oldal, összesen: 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
161-180, összesen: 218

  1. #161
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Érdemes venni igen, de olyat, ami nem szűkül vissza, hanem megmarad a 3".
    Ok koszi, rendelem
    EVO VIII GSR

  2. #162
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap








  3. #163
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése






    Ez full titán?Szép, és gondolom van vagy 5kg az egész rendszer...
    EVO VIII GSR

  4. #164
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Csinal valaki ilyet kis hazankban kb ilyen minosegben?
    Es ha igen kb mennyi? A nemet arat mar tudom...




  5. 5 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  6. #165
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Csinal valaki ilyet kis hazankban kb ilyen minosegben?
    Es ha igen kb mennyi? A nemet arat mar tudom...



    Ez a Philnek az autójából van nem?Láttam élőben,hát nem sz.r munka...
    EVO VIII GSR

  7. #166
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Igy van! Az o utojaban lesz benne!

  8. #167

    Alap

    Nem nyitok új topikot ennek a szennynek, annyit nem ér. Egy evo 8-on követte el egy "mester", nem egyezik a 2 másik topikban látott elkövetőkkel, szóval vannak bőven. . . Felkerült egy golyóscsapágyas turbó egy full széria motorra, maradtak a gyári injektorok. Persze erre is 550 lovat mondtak, na ja . Lejött szerencsétlen ember hozzám. Telefonban elmondta csak egy csonk tömítést kellene cserélni, az Ő tunere el van havazva. Megérkezett, megláttam. . . , ha már elvállaltam megcsináltam. Kipróbáltam, közöltem vele ez 400 is alig van. Persze megsértődött, szerencsére jött G Zsolti az ötösével, mondtam emberünknek na gyere, menjünk egyet. Elkértem Zsoltitól egy körre a vasat, géptetőt kinyitottam előtte a másik tulajnak, hogy lássa a széria turbót. Úgy elmentem neki mint a gőzmozdony , visszajöttünk még egyszer megnézte Zsolti motorterét a szerencsétlen. A végén megkérdeztem mennyiért kapta ezt a szemfényvesztést, na akkor én dobtam egy hátast. . Turbinaházhoz hozzáhegesztve egy kazánlemez, mert V-bandos volt, kipufogó minősíthetetlen, O2 ház minősíthetetlen, motorkarakterisztika semmire nem való, a turbónyomás szabályzó egy Festo-s szelep, arról holnap még dobok egy képet.
















  9. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  10. #168
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    A kókányolást hagyjuk mert az nem az én műfajom.

    Milyen kipufogót érdemes venni?
    Az enyémen gyári van, és valahogy nem üvölt eléggé.

    Csak saválló jöhet szóba, a titán felejtős, mert rosszak a tapasztalatok a Quad-racingből.

    Hengerfejtől gondolkozzunk komplett rendszerben, mert a gyári leömlő nem tetszik, a hengerenként külön csöves megoldás sokkal szemrevalóbb.
    Semmilyen utómunka: hegesztés kalapálás hajtogatás nem elfogadott!
    Fel kell cuppannia a gyári helyére.

    Szóval minden ötletet tapasztalatot szívesen veszek.
    Köszönöm!

  11. #169
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Jó ezeket látni elrettentő példának.



    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    Nem nyitok új topikot ennek a szennynek, annyit nem ér. Egy evo 8-on követte el egy "mester", nem egyezik a 2 másik topikban látott elkövetőkkel, szóval vannak bőven. . . Felkerült egy golyóscsapágyas turbó egy full széria motorra, maradtak a gyári injektorok. Persze erre is 550 lovat mondtak, na ja . Lejött szerencsétlen ember hozzám. Telefonban elmondta csak egy csonk tömítést kellene cserélni, az Ő tunere el van havazva. Megérkezett, megláttam. . . , ha már elvállaltam megcsináltam. Kipróbáltam, közöltem vele ez 400 is alig van. Persze megsértődött, szerencsére jött G Zsolti az ötösével, mondtam emberünknek na gyere, menjünk egyet. Elkértem Zsoltitól egy körre a vasat, géptetőt kinyitottam előtte a másik tulajnak, hogy lássa a széria turbót. Úgy elmentem neki mint a gőzmozdony , visszajöttünk még egyszer megnézte Zsolti motorterét a szerencsétlen. A végén megkérdeztem mennyiért kapta ezt a szemfényvesztést, na akkor én dobtam egy hátast. . Turbinaházhoz hozzáhegesztve egy kazánlemez, mert V-bandos volt, kipufogó minősíthetetlen, O2 ház minősíthetetlen, motorkarakterisztika semmire nem való, a turbónyomás szabályzó egy Festo-s szelep, arról holnap még dobok egy képet.
















  12. #170

    Alap

    Idézet somlaigabor: Hozzászólás megtekintése
    A kókányolást hagyjuk mert az nem az én műfajom.

    Milyen kipufogót érdemes venni?
    Az enyémen gyári van, és valahogy nem üvölt eléggé.

    Csak saválló jöhet szóba, a titán felejtős, mert rosszak a tapasztalatok a Quad-racingből.

    Hengerfejtől gondolkozzunk komplett rendszerben, mert a gyári leömlő nem tetszik, a hengerenként külön csöves megoldás sokkal szemrevalóbb.
    Semmilyen utómunka: hegesztés kalapálás hajtogatás nem elfogadott!
    Fel kell cuppannia a gyári helyére.

    Szóval minden ötletet tapasztalatot szívesen veszek.
    Köszönöm!
    A gyári leömlőt mindenképp meghagynám, nem jobb a cső, sőt. . Ami meg jobb az horror. Ha mégis cső mellett döntesz hasonlítsd össze a hengerfejtől nézve mindkettőt belülről, tuti nem fogod feltenni a csövet , hacsak nem jutsz hozzá egy profihoz jó áron.

  13. Az alábbiaknak tetszik B.Janika hozzászólása:


  14. #171
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Köszi a tanácsot.
    Az átmérő miatt jobb a gyári öntvény, vagy a strapabíróság miatt?

    Nem ragaszkodom hozzá, mindössze tetszik, de ha funkcióját tekintve nem jobb akkor hagyjuk.

    Ezek szerint akkor a turbótól lefelé érdemes bármiben gondolkozni.



    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    A gyári leömlőt mindenképp meghagynám, nem jobb a cső, sőt. . Ami meg jobb az horror. Ha mégis cső mellett döntesz hasonlítsd össze a hengerfejtől nézve mindkettőt belülről, tuti nem fogod feltenni a csövet , hacsak nem jutsz hozzá egy profihoz jó áron.

  15. #172
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet somlaigabor: Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tanácsot.
    Az átmérő miatt jobb a gyári öntvény, vagy a strapabíróság miatt?

    Nem ragaszkodom hozzá, mindössze tetszik, de ha funkcióját tekintve nem jobb akkor hagyjuk.

    Ezek szerint akkor a turbótól lefelé érdemes bármiben gondolkozni.
    A jo, hosszu leomlo az draga.
    Amugy a gyari leomlo nagyon nagy teljesitmenyekig eleg. Rovidsege miatt jobb a gazreakcio is.
    Az ilyen hosszabb leomlokkel pedig az emapot is tudod lefele vinni.
    Es Janinak igaza van. Olcso kinai lemlo reped es a belseje... haat hagy kivanni valot maga utan.
    De nehany draga is gazos.

  16. #173
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Az atmero nem sokkal ter el. Ha meg tul nagy az atmero a valoszinusitett gazaramlashoz kepest akkor buksz mindenhol. Amugy a hengerfejbol kilepo atmero megondja mennyi az annyi nem portolt es portolt hengerfejen.

  17. #174
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    ha már kipuff ... félig off:

    Az A / N-es autókon jól sejtem, hogy nincs végdob hátul, csak egy cső ? hogyan néznek ki ezek a rendszerek és/vagy mi alapján tesznek hátra egy kicsit amúgy vékonynak tűnő, egyszerű csövet ?

    gondolom nehezebb odaverni, ez oké. de van vmi konkrétum, ami miatt nem tesznek hátra 2,5-3"-os dobokat ? (homologizációs probléma ?)
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  18. #175
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    ha már kipuff ... félig off:

    Az A / N-es autókon jól sejtem, hogy nincs végdob hátul, csak egy cső ? hogyan néznek ki ezek a rendszerek és/vagy mi alapján tesznek hátra egy kicsit amúgy vékonynak tűnő, egyszerű csövet ?

    gondolom nehezebb odaverni, ez oké. de van vmi konkrétum, ami miatt nem tesznek hátra 2,5-3"-os dobokat ? (homologizációs probléma ?)
    Én úgy gondolom...
    Az N-esek majd gyári közeliek.
    A-ban hátul katalizátor van. Az meg magában is "folyt" a hangon.

    http://www.subaruwrcspares.com/11.html


  19. #176

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    ha már kipuff ... félig off:

    Az A / N-es autókon jól sejtem, hogy nincs végdob hátul, csak egy cső ? hogyan néznek ki ezek a rendszerek és/vagy mi alapján tesznek hátra egy kicsit amúgy vékonynak tűnő, egyszerű csövet ?

    gondolom nehezebb odaverni, ez oké. de van vmi konkrétum, ami miatt nem tesznek hátra 2,5-3"-os dobokat ? (homologizációs probléma ?)
    A szűkítős motoron annyival kevesebb levegő megy át, egyszerűen nem indokolt a nagy kipufogó. A dob még plusz súly is lenne, amióta kötelező a katalizátor azóta teljesen felesleges még egy dob is.

  20. #177

  21. #178
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Egyetértek csakis gyári leömlő a tuti, ha rendszer akkor meg ők: http://janodob.hu/ vagy

    http://www.dinamit-dob.hu/

    Többet érnek mint a rendelős cuccok, itt van garancia minőség és szakértelem!

  22. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  23. #179
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek csakis gyári leömlő a tuti, ha rendszer akkor meg ők: http://janodob.hu/ vagy

    http://www.dinamit-dob.hu/

    Többet érnek mint a rendelős cuccok, itt van garancia minőség és szakértelem!
    előre is elnézést, de

    van a faszt, egy szívó kocsira nem tudják kiszámolni a megfelelő keresztmetszetet, elsődleges/másodlagos csőhosszt... max tapasztalati úton csinálják a dolgot, aztán vagy sikerül vagy sem, de mivel hangos lesz, ezért mindenki azt hiszi, hogy erősebb is lett...

    rákérdeztem, hogy milyen 2-1 csatlakozást tudnak csinálni a tulaj kihozta a raktárból megnéztem és kinevettem, egy vicc volt az egész.

    persze a 3d csőhajlító kurva jó, vagy ha megtervezed magadnak akkor lehet jó is lesz, de ezek az emberek nem mérnökök, maximum az évek alatt rájuk ragadt tapasztalat áll mögöttük

    már mindenki aki igényeset és jót is szeretne az a Pegasus-nál csináltat rendszert.

    persze írom ezt úgy, hogy közben tisztában vagyok vele, hogy egy aggodalmas, pepecselős fasz vagyok :-)
    Utoljára szerkesztette: MES-Racing; 2018. 01. 03. 22:26-kor
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  24. #180
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Köszi a tippeket Urak!

    A leömlő marad az biztos ezek után.
    A többi után szétnézek milyen lehetőségek vannak.

9. oldal, összesen: 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Kipufogó
    By Laci in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2020. 07. 21., 10:22
  2. Kipufogó
    By Gabor20 in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 12., 10:12

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva