3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123
41-56, összesen: 56

  1. #41
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap




    Halló-halló figyelem, kinek kellene még ilyen (Denso IKH24)!?
    http://cgi.ebay.co.uk/4-x-DENSO-IRID...item4cecef31ff

  2. #42

  3. #43
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Ezekre érdemes odafigyelni gyertya vásárlásánál
    http://mb-w108.atw.hu/erdekesseg/hamisngk.html

  4. #44
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet edoc: Hozzászólás megtekintése
    Ezekre érdemes odafigyelni gyertya vásárlásánál
    http://mb-w108.atw.hu/erdekesseg/hamisngk.html
    Uhh de durva már ezt is!

  5. #45
    Törzsvendég sz!lard avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 02.
    Hely
    Budapest XIII. XVI. X. Diósd
    Hsz-ok
    120

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Uhh de durva már ezt is!
    Hát sajnos nem "már", hanem inkább még mindig...minket évek óta, rendszeresen hívnak ki a törökbálinti vámszabad raktárba "gyanús" autóalkatrészek vizsgálatához, szakvéleményezéshez. Gyújtógyertyából nem aprózzák: több raklap hamisítvány szokott jönni egyszerre, általában egy forrásból, de különböző "márkák"-ból. Nemrég pl. NGK, Champion és Bosch volt. Kínából természetesen. Összesen közel 12,000 db. Ultrabrutál. A Mo-i gyújtógyertya-piac kb 1,2-1,3 millió db / év. Ennek akár kb 10%-a is lehet hamisítvány. Mondjuk olyanról még nem nagyon hallottam, hogy neves, nagy autóalkatrész kereskedelmi hálózatban felbukkant volna ilyesmi, hiszen ők vagy közvetlenül a Mo-i importőrtől, vagy jól bejáratott Ny-Eu-i (gyártói import) forrásaikból vásárolnak...ha már azok is "megmérgeződtek" akkor nagy a gebasz... A legdurvább az, hogy régen legalább annyira "gyanúsan olcsók" voltak a hamisítványok (töredéke az eredetinek), hogy az ember maga is gyanakodhatott. Manapság a "hétköznapi" gyertyák 7-900 Ft körül vannak (listaáron), míg a hamisítványok is közel 3-4-500 Ft-ért mennek és így azt hihetnénk, hogy szimplán kaptunk egy jó nagy kedvezményt a kereskedőtől, mert szeret bennünket...Egyébként a "komolyabb" (Irídium, Ittrium, Platina) gyertyákat nem nagyon tudják / próbálják hamisítani - max küllemre, az viszont nagyon bénára szokott sikerülni. Ami pedig a linken található részletes összehasonlítást illeti: régen a gyártók / importőrök együttesen próbáltak fellépni a hamisítványok ellen és rendszeresen publikáltunk mi is ilyen és ehhez hasonló anyagokat - csak az lett a vége, hogy részben ezeknek köszönhetően egyre jobbak lettek a hamisítványok, és ezért abbamaradtak ezek a kampányok. Legdurvább, amit én házon belül hallottam, az az volt, mikor egy olaszországi hamisítvány-importőr a bírósági tárgyalás után - aholis "atomjaira szedték" és összehasonlították a termékeket az eredetivel - odament a cég képviselőihez és azt mondta: "Köszönöm az oktatást, a következő szállítmány már pont olyan lesz, mint a Tiétek!"
    Tényleg csak egy megoldás van: megbízható forrásból, neves márkát venni. Nem sajnálni 4-6e Ft-ot a többmilliós autóinkra. (gyakran a nagykereskedő egyébként az utca emberének is kiadja közel ugyanazt a kedvezményt, mint egy szerviznek...így a legjobb gyertyák is elérhető áron kaphatóak) Főleg nem 2-3 évente, amikorra a gyertyacsere esedékessé válik.
    sz!lárd

  6. #46
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    gyertya kérdés egyszerűen összegezve:

    Application summary:
    stock turbo + stock boost = NGK BPR7ES(IX) @ gap???
    stock turbo + higher boost + alky = NGK B(P)R8ES @ smaller gap (ie. 22)
    stock turbo + higher boost + alky + ignition amp = NGK B(P)R8ES @ standard gap (ie. 28)
    upgraded turbo + higher boost = NGK NGK B(P)R9ES @ lower gap (ie 26)
    upgraded turbo + higher boost + alky = @ standard gap (ie 30)
    upgraded turbo + higher boost + alky + ignition amp = NGK B(P)R8ES @ higher gap (ie. 32)
    SANCINAK!!!

  7. #47
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap gyertya ajánlás

    Tudtok nekem valami okosat ajánlani, az itt tök off 4AGE+turbos motorunkba?
    Denso Ikh 22-24 nagyon hamar tönkrement (el nem olvadt, de a porcelán hosszába szétrepedt sok helyen mintha ott menne át a szikra).
    Most valami utcai rezes 9-es NGK van benne és igazából tök jó, az autó is meglepően könnyen indul (a Densohoz képest) -4-ben is tiszta E85-el.
    NGK BPR9EVX-et akartunk betenni (hamár az evokba sokaknak bevált), de nem fér be, nagy a kulcsnyílása.
    Van értelme lecserélni, ha kb 4-5 sprint verseny óta jó a mostani utcai gyertya? Egyáltalán milyen sűrűn kéne cserélni? Az ALS illetve a pótlevegő miatti gyujtásvágás mennyire káros a gyertyára?

  8. #48
    Törzsvendég sz!lard avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 02.
    Hely
    Budapest XIII. XVI. X. Diósd
    Hsz-ok
    120

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Tudtok nekem valami okosat ajánlani, az itt tök off 4AGE+turbos motorunkba?
    Denso Ikh 22-24 nagyon hamar tönkrement (el nem olvadt, de a porcelán hosszába szétrepedt sok helyen mintha ott menne át a szikra).
    Most valami utcai rezes 9-es NGK van benne és igazából tök jó, az autó is meglepően könnyen indul (a Densohoz képest) -4-ben is tiszta E85-el.
    NGK BPR9EVX-et akartunk betenni (hamár az evokba sokaknak bevált), de nem fér be, nagy a kulcsnyílása.
    Van értelme lecserélni, ha kb 4-5 sprint verseny óta jó a mostani utcai gyertya? Egyáltalán milyen sűrűn kéne cserélni? Az ALS illetve a pótlevegő miatti gyujtásvágás mennyire káros a gyertyára?
    Szétrepedt a porcelán!? Az nem az égéstérben végbemenő robbanástól lesz, az tuti - hacsak nem anyaghibás (de ezt erősen kétlem, mivel a Denso IKH = Iridium Power termékei azért elég jók...) - hanem inkább túlhúzásból eredő, így már a beépítéskor meglévő károsodásból eredehet... Ha nem bírná a kiképzést (mondjuk a nem megfelelő hőérték miatt), akkor 1000-szer inkább szétégne a középelektródája...

    Az NGK BPR... az persze hogy nem megy bele, mivel az 20.8-as kulcsnyílású, szemben a Denso IKH 22-es 16 mm-ével (a menet az stimmel, hogy 14 mm-es...)
    http://www.globaldenso.com/en/produc...ower/spec.html

    Az NGK-ból a BCPR... lesz a megfelelő: azoknak 14-es a menete és 16-os a kulcsa...

    +1 dolog: a 9-es hőértékű NGK gyertya 27-es hőértékű Denso-nak felel meg, ami 2 lépcsővel hidegebb, mint az általad írt 22-es Denso...az elég nagy ugrás...általában 1 lépcsőt szoktak váltani átalakításoknál...
    (Értsd: az egy K hideg gyertya...olyan hőértéket anno a léghűtéses 911-es porolókba raktak pl. ...)

    Vagy a Bosch-ból tudom ajánlani a FR 5 NI 332 S típust, csak hogy magam felé hajoljon a kezem...
    Az is 14-es menetátmérő, 16-os kulcsnyílás, 26,5-ös menethossz
    BÁR ITT JEGYEZNÉM MEG, hogy a motorkódod (4AGE...? Ez egy Toyota...?) alapján 19 mm-es menethossz dukálna Neked...!!!
    (Az nálunk az FR5 K I332S)

    Most, hogy ezt így végigirogattam, magam is tanácstalan vagyok kicsit...annyira távol vannak egymástól az általad említett gyertya-típusok paraméterei...

    A menethossz hál' Istennek mérhető, azt nézd meg, utána a fentebb leírtak alapján tudsz választani. Ha 9-es hőértékű NGK kell, akkor BCPR-t válassz; vagy, ha a Denso-nál szeretnél maradni, akkor viszont az IKH 27 kellene Neked...
    ...de a legjobb a Bosch lenne...!

    Csak mindegyiknek figyeljetek oda a meghúzási nyomatékára...! Különben mind elrepedhet...

    Üdv: sz!lárd

    u.i.: ALS, pótlevegő...passz...! A gyertya segge alatt folyamatosan robban valami...szerintem bírnia kellene...
    Utoljára szerkesztette: sz!lard; 2011. 12. 14. 11:43-kor

  9. #49
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Dehogy lett túlhúzva. Hosszában hajszál vékony (épp körömmel érzékelhető) hosszirányú repedések lettek a porcelánon és el is feketedtek. Valószínűleg ott is áthúzott. Az új Bosch pipából az első lehúzásnál kiszakadta belseje, nekünk a Bosch Motorsport trafó is tök gyorsan tönkrement, mondjuk most is Bosch lett beletéve, de nem motorsportos. Remélkjük ez jobban bírja majd.
    A Tuningaruhazas Geri ajánlotta a Densot, aztán miután azok nem bírták akkor próbáltuk ki a mostani NGK-t ami eddig jó. A menet az stimmelt, azt tudjuk mérni, de ilyen motort nem sokan turbosítottak (aki igen az is szív a gyertyákkal) úgyhogy most tapogatózunk a hőértékkel, típussal. Ha megtalálom a mostani eddig bevált típus dobozát jelentkezem.
    Addig is köszi.

    Idézet sz!lard: Hozzászólás megtekintése
    Szétrepedt a porcelán!? Az nem az égéstérben végbemenő robbanástól lesz, az tuti - hacsak nem anyaghibás (de ezt erősen kétlem, mivel a Denso IKH = Iridium Power termékei azért elég jók...) - hanem inkább túlhúzásból eredő, így már a beépítéskor meglévő károsodásból eredehet... Ha nem bírná a kiképzést (mondjuk a nem megfelelő hőérték miatt), akkor 1000-szer inkább szétégne a középelektródája...

    Az NGK BPR... az persze hogy nem megy bele, mivel az 20.8-as kulcsnyílású, szemben a Denso IKH 22-es 16 mm-ével (a menet az stimmel, hogy 14 mm-es...)
    http://www.globaldenso.com/en/produc...ower/spec.html

    Az NGK-ból a BCPR... lesz a megfelelő: azoknak 14-es a menete és 16-os a kulcsa...

    +1 dolog: a 9-es hőértékű NGK gyertya 27-es hőértékű Denso-nak felel meg, ami 2 lépcsővel hidegebb, mint az általad írt 22-es Denso...az elég nagy ugrás...általában 1 lépcsőt szoktak váltani átalakításoknál...
    (Értsd: az egy K hideg gyertya...olyan hőértéket anno a léghűtéses 911-es porolókba raktak pl. ...)

    Vagy a Bosch-ból tudom ajánlani a FR 5 NI 332 S típust, csak hogy magam felé hajoljon a kezem...
    Az is 14-es menetátmérő, 16-os kulcsnyílás, 26,5-ös menethossz
    BÁR ITT JEGYEZNÉM MEG, hogy a motorkódod (4AGE...? Ez egy Toyota...?) alapján 19 mm-es menethossz dukálna Neked...!!!
    (Az nálunk az FR5 K I332S)

    Most, hogy ezt így végigirogattam, magam is tanácstalan vagyok kicsit...annyira távol vannak egymástól az általad említett gyertya-típusok paraméterei...

    A menethossz hál' Istennek mérhető, azt nézd meg, utána a fentebb leírtak alapján tudsz választani. Ha 9-es hőértékű NGK kell, akkor BCPR-t válassz; vagy, ha a Denso-nál szeretnél maradni, akkor viszont az IKH 27 kellene Neked...
    ...de a legjobb a Bosch lenne...!

    Csak mindegyiknek figyeljetek oda a meghúzási nyomatékára...! Különben mind elrepedhet...

    Üdv: sz!lárd

    u.i.: ALS, pótlevegő...passz...! A gyertya segge alatt folyamatosan robban valami...szerintem bírnia kellene...

  10. #50
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Részemről NGK Iridium IX, ha jól indul hidegen de mi csak benzinnel használjuk.

  11. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  12. #51
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Hali,ki milyen trafót használ, vagy ajánl?
    EVO VIII GSR

  13. #52
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Halihó!

    110.000 Km körül van a kocsiban. Gondoltam mivel már 8 éve van nálam kap egy nagy revíziót. (Minden szimering(motor és hajtás is), tömítés, szűrő, olaj , szíj, vízpumpa, .. stb... csere) Kasztni le is emelkedett már a motorról.

    Gyertyákat milyet érdemes bele tenni? 100 as benyával megy 1,4-1.8 bar között EVO7 csigával. Télen nem használom (szégyenszemre). Nekem az külön ünnepnap mikor bele ülök, akkor pedal to metal . "Krúúzolásra" nincs használva.

  14. #53
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    De szépen fogalmazol.

    Erre én is kíváncsi lennék...



    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Halihó!

    110.000 Km körül van a kocsiban. Gondoltam mivel már 8 éve van nálam kap egy nagy revíziót. (Minden szimering(motor és hajtás is), tömítés, szűrő, olaj , szíj, vízpumpa, .. stb... csere) Kasztni le is emelkedett már a motorról.

    Gyertyákat milyet érdemes bele tenni? 100 as benyával megy 1,4-1.8 bar között EVO7 csigával. Télen nem használom (szégyenszemre). Nekem az külön ünnepnap mikor bele ülök, akkor pedal to metal . "Krúúzolásra" nincs használva.

  15. #54
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Gyári gyertyát. Annál jobb nem nagyon van. Nekem gyári gyertya van benne és mindent bír.

  16. 2 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  17. #55
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Gyári gyertyát. Annál jobb nem nagyon van. Nekem gyári gyertya van benne és mindent bír.
    Okés Melyik gyárit?

    1 14640 MD338991 04 SPARK PLUG PGR7A 1998.01.1 - 1998.07.3 ALL
    <
    9.64
    to 11.56 USD
    2 14640 MD343244 CC SPARK PLUG P22PR8 1998.01.1 - 1998.07.3 ALL
    <
    9.64
    to 14.85 USD
    5 14640 MD371434 04 SPARK PLUG IGR7A 1999.12.1 - 2000.08.3 ALL
    <
    9.64
    to 18.91 USD
    6 14640 MD371435 CC SPARK PLUG S22PR-A7
    Ezt mindet gyárinak írja Pedig ez csak 5-6 EVO. Ha jól emlékszem más van a 789 ben is

  18. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  19. #56
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Okés Melyik gyárit?

    1 14640 MD338991 04 SPARK PLUG PGR7A 1998.01.1 - 1998.07.3 ALL
    <
    9.64
    to 11.56 USD
    2 14640 MD343244 CC SPARK PLUG P22PR8 1998.01.1 - 1998.07.3 ALL
    <
    9.64
    to 14.85 USD
    5 14640 MD371434 04 SPARK PLUG IGR7A 1999.12.1 - 2000.08.3 ALL
    <
    9.64
    to 18.91 USD
    6 14640 MD371435 CC SPARK PLUG S22PR-A7
    Ezt mindet gyárinak írja Pedig ez csak 5-6 EVO. Ha jól emlékszem más van a 789 ben is
    A 7-8 ugyanaz a 9-es az más ha jól emlékszem.

  20. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


3. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Denso Iridium gyertya
    By Viktor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 11. 02., 09:38
  2. Denso IKH24 Iridium Power gyertya EVO IX-eshez
    By MES-Racing in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2010. 07. 29., 21:00
  3. eladó EVO IX gyertya ILFR7H ngk
    By evogdi. in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2008. 09. 09., 21:49

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva