2. oldal, összesen: 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 311

  1. #21
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    azért én megnézném nyáron azt a dobogókői versenyt(szárazon)...széria evo kontra széria focusnem lenne olyan nagy különbség szerintem.azért ne hasonlítsuk a focust 1 cliohoz.mondom ugy,hogy én is 4 kerekes párti vagyok,de szerintem lehet elkeserednénkmentem én is a régivel,nagyon komoly a futómű,váltó,minden,rajtnál van 1 kis hátrány,de ennyi.meg ugye széria kuplungal az öszkerékkel se kell eröltetni a rajtot

  2. #22
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Mehettem egy ST-vel,szárazon tényleg nagyon jó.
    Este játszottunk egy Subaruval,de csak egyenesbe.Rajt egyértelmű,de utána nem ment el,ezért nagyon mérges lett a Subarus.Forgalomba teljesen kiegyenlített volt.Persze nem volt sok kanyar.Tényleg nagyon kezes és az a Volvo motor egy nyomatékbánya.
    Ennek ellenére nem tudná megverni az EVO/STi-ket.

    Amikor még 2.0 volt
    1999
    1. Bugalski - Chiaroni Citroën Xsara Kit-Car

  3. #23
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Azzal teljesen tisztában vagyok, hogy egy 295 lovas gyári evo X és egy ilyen új focus egyenesben, mondjuk ha 100-ról gyorsul, nyáron száraz aszfalton. pl autópálya, akkor a Focus el fog menni, mert nincs összkerék hajtásvesztesége. De ugyan ez a kocsi kombó szerintem már fordított eredményt hoz pl dobogókőre fel, ahol most már olyan szar az aszfalt, hogy nem négy hanem legalább hat hajtott kerék kellene, hogy valamelyik mindig lent legyen az aszfalton :-D
    Kell egy jó program

  4. #24
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Azért mert itthon, minden autós médium pénzért ír jót v rosszat egy-egy típusról. Talán egyedüli kivétel a totalcar. vagy néha az sem.
    Valamilyen szinten érintettként vitatkoznék, nagyjából 10 éve írok autós magazinokba, uttóbbi időben online (origo.hu). Talán 1-2 olyan esetről tudok, amikor jobbat kellett írni vmiről mint amilyen, de akkor azon múlott hogy hirdet-e a cég vagy nem, és ez le is jött az avatott olvasó számára.

    Sajnos tudomásul kell venni, hogy sok embernek - még a szakmában is - fogalma sincs arról, hogy mire képes egy Evo, és íróasztal mögül előbbre helyez egy Focus RS-t. Meg kell nézni mindig, hogy ki jegyzi a cikket, sok írás készül a sajtóanyag alapján...

    Mindenesetre az új Focus RS nagyon csini, mert hasonlít a WRC-re És lehet, hogy pályán - ha már elindult - nagyon gyors, ott az összkerékhajtás nem mindig előny. De utcán... Nem rúg labdába.

  5. #25
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Valamilyen szinten érintettként vitatkoznék, nagyjából 10 éve írok autós magazinokba, uttóbbi időben online (origo.hu). Talán 1-2 olyan esetről tudok, amikor jobbat kellett írni vmiről mint amilyen, de akkor azon múlott hogy hirdet-e a cég vagy nem, és ez le is jött az avatott olvasó számára.

    Sajnos tudomásul kell venni, hogy sok embernek - még a szakmában is - fogalma sincs arról, hogy mire képes egy Evo, és íróasztal mögül előbbre helyez egy Focus RS-t. Meg kell nézni mindig, hogy ki jegyzi a cikket, sok írás készül a sajtóanyag alapján...

    Mindenesetre az új Focus RS nagyon csini, mert hasonlít a WRC-re És lehet, hogy pályán - ha már elindult - nagyon gyors, ott az összkerékhajtás nem mindig előny. De utcán... Nem rúg labdába.
    Igen ilyesmire gondoltam: hirdetéseken sok múlik egy médiacég életében.
    Továbbá az az újságíró akitkülföldi bemutatokra reptetnek tejben vajban fürösztenek miért is írná h szar a kocsi(mégha úgyérzi akkorse), amit éppen promotálnak?

  6. #26
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Igen ilyesmire gondoltam: hirdetéseken sok múlik egy médiacég életében.
    Továbbá az az újságíró akitkülföldi bemutatokra reptetnek tejben vajban fürösztenek miért is írná h szar a kocsi(mégha úgyérzi akkorse), amit éppen promotálnak?
    nem azt írta, hogy szar a kocsi, nem is elégedett meg azzal (ami biztos hogy igaz) hogy nagyon jó a kocsi, ő ezek helyett explicit módon kijelentette, hogy az új focus elpicsáz minden evot és sti-t. Na én erre pöccentem be.
    Kell egy jó program

  7. #27
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ezt tömik a fejükbe

    Never mind, Hringen slickeken, szárazon, repülőrajttal lehet, de az sem tuti... Máshol meg no chance.

    1999-ben Bugalski két futamon nyert a Xsara Kit-Carral, Katalán és Korzika. Döntően azért, mert a könnyebb autóra puhább gumit tudott feltenni, 1000 kg kontra 1230 volt... De ez itt off

  8. #28
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    Nálam hitelét vesztette a cikk, mert nem szól a rossz tulajdonságokról, amik ugye mindenben vannak. Elégé egyoldalú és ezért nem hiteles szerintem.

  9. #29
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem azt írta, hogy szar a kocsi, nem is elégedett meg azzal (ami biztos hogy igaz) hogy nagyon jó a kocsi, ő ezek helyett explicit módon kijelentette, hogy az új focus elpicsáz minden evot és sti-t. Na én erre pöccentem be.
    Bocs ha megint félreérthető voltam, azt csak általánosságban írtam, neem konkrétan a focusra. Szerintem is nagyon jól nézki, parádés a futóműve, de nem veri az evot, meg az stit aszerint mint ahogy a cikkben le van írva.
    Ha már az origonál tartunk, ott is magasztalják az autót, ami valszeg igaz is, az egy korrekt cikknek tűnik.

  10. #30
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    itt kint rohangalnak nagyon felgyurt SRT4-esek. Minden fele sperr diff-el futomu beallitassal amit akartok.

    egy egyenloen tuningolt vagy egy kicsit alul tuningolt Evo-t meg sem tud kozeliteni. Kiveve ha autoplayan egyenesen 120 km/h felett.
    Szarazon palyan meg tud szorongatni barmilyen kocsit, de az meg mindig fenyevekre van a Killer -tol.

    A cikk irojanak kene adni egy evo meg egy RS-t. fel kuldeni a Hring-re es azt mondani, menj a legjobb idot a ket kocsival amit tudsz.
    Tok jo lenne egy kep az arcarol utanna.

    A kep biztos killer lenne...
    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2009. 03. 08. 13:11-kor

  11. #31
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    itt kint rohangalnak nagyon felgyurt SRT4-esek. Minden fele sperr diff-el futomu beallitassal amit akartok.

    egy egyenloen tuningolt vagy egy kicsit alul tuningolt Evo-t meg sem tud kozeliteni. Kiveve ha autoplayan egyenesen 120 km/h felett.
    Szarazon palyan meg tud szorongatni barmilyen kocsit, de az meg mindig fenyevekre van a Killer -tol.

    A cikk irojanak kene adni egy evo meg egy RS-t. fel kuldeni a Hring-re es azt mondani, menj a legjobb idot a ket kocsival amit tudsz.
    Tok jo lenne egy kep az arcarol utanna.

    A kep biztos killer lenne...
    szerintem egy széria!!!hangsúlyozom széria!!!lancer!pont a ringen lenne nagyon nagy gondba...A 7 biztos,a 8 as nem tudom,de a 9 es se menne el annyira,mint azt gondoljuk.szerintem pariba vannak.a ringen tuti.szárazon!nem mernék a kilencesre fogadni,a 10 esre meg biztos nem.mondjuk a fikuszra se,de érdekes lenne

  12. #32
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    szerintem egy széria!!!hangsúlyozom széria!!!lancer!pont a ringen lenne nagyon nagy gondba...A 7 biztos,a 8 as nem tudom,de a 9 es se menne el annyira,mint azt gondoljuk.szerintem pariba vannak.a ringen tuti.szárazon!nem mernék a kilencesre fogadni,a 10 esre meg biztos nem.mondjuk a fikuszra se,de érdekes lenne
    Gyurka, egyet értek, de könyörgöm, hány kókusz tulaj veszi majd így meg a cuccot "hmmm ha majd megyek a Hungaroringre akkor majd ott jó lesz... egyébként nem, de majd akkor ott, na ott akkor, akkor megmutatom az evosoknak"

    Milyen kár, hogy majdnem minden evo helyből tuningolt a tulaj által, ami az összkerék miatt az utolsó lóerőig lekerül az aszfaltra, míg ha rá tuningolsz egy ilyen frontos cuccra akkor ne mondja senki, hogy nem hármasig fog pörögni a gumi.
    Kell egy jó program

  13. #33
    Rezidens Zeke avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp / valahol az autóban / valahol bringán
    Hsz-ok
    1.073

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Milyen kár, hogy majdnem minden evo helyből tuningolt a tulaj által, ami az összkerék miatt az utolsó lóerőig lekerül az aszfaltra,...
    Tegnap este mit is mondtál? hogy kapart a slick?
    a morcos.

  14. #34
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Zeke: Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este mit is mondtál? hogy kapart a slick?
    ja, mert sikerült addig baszakodni a kaszinónál, hogy olyanok lettek mint a bakelit. De nem baj, így legalább nem kapott akkora pofont a hajtás. Mögöttem volt egy EVO X- azt mondta, szépen kapart a cucc végig egyben.
    Kell egy jó program

  15. #35
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Gyurka, egyet értek, de könyörgöm, hány kókusz tulaj veszi majd így meg a cuccot "hmmm ha majd megyek a Hungaroringre akkor majd ott jó lesz... egyébként nem, de majd akkor ott, na ott akkor, akkor megmutatom az evosoknak"

    Milyen kár, hogy majdnem minden evo helyből tuningolt a tulaj által, ami az összkerék miatt az utolsó lóerőig lekerül az aszfaltra, míg ha rá tuningolsz egy ilyen frontos cuccra akkor ne mondja senki, hogy nem hármasig fog pörögni a gumi.
    tudod,hogy aki nálam összkerékpártibb az festi magát.Én csak reagáltam a dobogó köves,hungaroringes megnyilvánulásokra.Pont erről volt szó!tudom,hogy nem igy vesznek az emberek autot.(a fogyasztást is nézik?)igazábol az öszkerék előnye,murván,havon, vizen jön elő.ezek az uj kétkerekesek már nem olyan ostobák,átadják már az aszfaltnak a lóerőket.ki van már ott találva a súly elosztás.és ugy fordulnak,hogy rossz nézni.egyébként láttam én már éjjeli őrt nappal meghalnimondjuk ez nem olyan jó példa,mert nem első kerekes a porolo,de ott voltam a műegyetem rakparton,amikor a haverom 911 kabrioja(kétkerekes,szívó)elverte hunlimo bivaj erős nem kevésben levő subaruját.helyből,rajtprogramostul,mindenestől.nem kicsit.ha fogadni kellett volna allint mondtam volna hun kocsijára.szerintem mindenki aki ismeri.jó kocsi az a fikusz,lehet azzal nagyon sietni szárazon,van ott sper is jó az áttétel.én csak annyit mondok,nem egyértelmű.

  16. #36
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    ja és ha én fikuszt vennék nem akarnám az evosoknak megmutatni...azért venném,mert tetszik.vagy jó a futómű,vagy,mert ritka...mit tudom én.ez már csak az ujságíró szegénységi bizonyitványa,hogy más autot lekell hozzá fikáznia,hogy ezt magasztalja.ez ilyen magyar szokás.miért nem lehet a tényeket írni,hogy mi az ami,olyan jó benne.egyébként is szerintem nem 1 kategória a kettő.lehet,hogy aszfalton mondjuk tizedekkel gyorsabb,de akkor mondjuk a vizes és a havas tesztek végerdményét is.

  17. #37
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    tudod,hogy aki nálam összkerékpártibb az festi magát.Én csak reagáltam a dobogó köves,hungaroringes megnyilvánulásokra.Pont erről volt szó!tudom,hogy nem igy vesznek az emberek autot.(a fogyasztást is nézik?)igazábol az öszkerék előnye,murván,havon, vizen jön elő.ezek az uj kétkerekesek már nem olyan ostobák,átadják már az aszfaltnak a lóerőket.ki van már ott találva a súly elosztás.és ugy fordulnak,hogy rossz nézni.egyébként láttam én már éjjeli őrt nappal meghalnimondjuk ez nem olyan jó példa,mert nem első kerekes a porolo,de ott voltam a műegyetem rakparton,amikor a haverom 911 kabrioja(kétkerekes,szívó)elverte hunlimo bivaj erős nem kevésben levő subaruját.helyből,rajtprogramostul,mindenestől.nem kicsit.ha fogadni kellett volna allint mondtam volna hun kocsijára.szerintem mindenki aki ismeri.jó kocsi az a fikusz,lehet azzal nagyon sietni szárazon,van ott sper is jó az áttétel.én csak annyit mondok,nem egyértelmű.
    na az meg hogy a francba lehet?? mit csinált az oliva??

    csak azért mert röhögve nyomtam le még a régi turbincsommal is a porkékat meg az m bmw-ket.
    Kell egy jó program

  18. #38
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    ja és ha én fikuszt vennék nem akarnám az evosoknak megmutatni...azért venném,mert tetszik.vagy jó a futómű,vagy,mert ritka...mit tudom én.ez már csak az ujságíró szegénységi bizonyitványa,hogy más autot lekell hozzá fikáznia,hogy ezt magasztalja.ez ilyen magyar szokás.miért nem lehet a tényeket írni,hogy mi az ami,olyan jó benne.egyébként is szerintem nem 1 kategória a kettő.lehet,hogy aszfalton mondjuk tizedekkel gyorsabb,de akkor mondjuk a vizes és a havas tesztek végerdményét is.
    ezzel teljesen egyetértek-

    és asszem én is vennék ilyen focust- mert tetszik- de az újságíró itt mindent elszúrt amit el lehetett.
    Kell egy jó program

  19. #39
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Hmmm...azért kipróbálnám valami normális pályán, száraz időben

    Amúgy elég sokat kellett fejleszteni a Ford mérnökeinek az előzőhöz képest. Tavaly mentünk Euroringen (igaz ez azért eléggé EVO barát pálya, lassú kanyarok, kicsit csúszós aszfalt, alacsony sebességről kigyorsítás) a Focus ST-t Talma vezette.

    Talma Focus ST 1:30.626
    Én Evo 8 RS 1:24.971

    Mindkét autó FULL GYÁRI és a másik sofőrben nem lehet kifogást találni :-)

    http://www.sbkm.hu/index2.php?h=353&m=67

  20. #40
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    na az meg hogy a francba lehet?? mit csinált az oliva??

    csak azért mert röhögve nyomtam le még a régi turbincsommal is a porkékat meg az m bmw-ket.
    ő nem csinált semmit rosszul.ott abban annyi volt.az sl 55 amg-t is elverte.ott volt mannu is.mondjuk az sl nek 160 ig ment a kipörgésgátlója és csak repeget,mire vége lett a távnak akkor tisztult ki volna,onnan kezdődött volna a probléma

2. oldal, összesen: 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 17., 16:17
  2. Ford Focus RS
    By FQ-400 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 07. 09., 06:14

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva