3. oldal, összesen: 16 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 311

  1. #41
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hmmm...azért kipróbálnám valami normális pályán, száraz időben

    Amúgy elég sokat kellett fejleszteni a Ford mérnökeinek az előzőhöz képest. Tavaly mentünk Euroringen (igaz ez azért eléggé EVO barát pálya, lassú kanyarok, kicsit csúszós aszfalt, alacsony sebességről kigyorsítás) a Focus ST-t Talma vezette.

    Talma Focus ST 1:30.626
    Én Evo 8 RS 1:24.971

    Mindkét autó FULL GYÁRI és a másik sofőrben nem lehet kifogást találni :-)

    http://www.sbkm.hu/index2.php?h=353&m=67
    úgy ahogy mondod.fehér aszfalt lassú kanyarok és azért azt se felejtsük el,hogy az st nem 1 rs.közel sem

  2. #42
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    úgy ahogy mondod.fehér aszfalt lassú kanyarok és azért azt se felejtsük el,hogy az st nem 1 rs.közel sem
    és azt se felejtsük el hogy mit jelent majdnem 6 másodperc egy ilyen rövid pályán. Aki versenyzett már az tudja, hogy ennyit nem lehet javulni egy kocsival csak azzal, hogy lóerőt pakolnak bele.

    Nincs az az isten, hogy egy elsőkerekes kókusz lenyomjon egy evo-t az euroringen. Csak a hungaroringen van sansza.
    Kell egy jó program

  3. #43
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hmmm...azért kipróbálnám valami normális pályán, száraz időben

    Amúgy elég sokat kellett fejleszteni a Ford mérnökeinek az előzőhöz képest. Tavaly mentünk Euroringen (igaz ez azért eléggé EVO barát pálya, lassú kanyarok, kicsit csúszós aszfalt, alacsony sebességről kigyorsítás) a Focus ST-t Talma vezette.

    Talma Focus ST 1:30.626
    Én Evo 8 RS 1:24.971

    Mindkét autó FULL GYÁRI és a másik sofőrben nem lehet kifogást találni :-)

    http://www.sbkm.hu/index2.php?h=353&m=67

    Ez jó hülye példa volt.. Egy szlalomversenyen meg elveri az EVO-t egy trabant.. de ettől még nem jobb autó a 601-es ugye?

    Amugy a semmiről megy a vita, nem tudom megfigyeltétek-e..

  4. #44
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    és azt se felejtsük el hogy mit jelent majdnem 6 másodperc egy ilyen rövid pályán. Aki versenyzett már az tudja, hogy ennyit nem lehet javulni egy kocsival csak azzal, hogy lóerőt pakolnak bele.

    Nincs az az isten, hogy egy elsőkerekes kókusz lenyomjon egy evo-t az euroringen. Csak a hungaroringen van sansza.
    6 sec szerintem is sok, és a sofőrök leosztása is az ST felé billentette a mérleg nyelvét

  5. #45
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet manumission: Hozzászólás megtekintése
    Ez jó hülye példa volt.. Egy szlalomversenyen meg elveri az EVO-t egy trabant.. de ettől még nem jobb autó a 601-es ugye?

    Amugy a semmiről megy a vita, nem tudom megfigyeltétek-e..
    Szerintem meg a szlalomoms volt egy hülye példa Nem jobb a Trabant.

    A cikk azon részére reflektáltam, hogy EVO verő....bár ez magában egy baromság így kijelenteni hiszen pályafüggő....bár abban igazad van hogy nem tudtuk meg hogy melyik pályán melyik autó gyorsabb Ki kéne próbálni...:-)

  6. #46
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    és azt se felejtsük el hogy mit jelent majdnem 6 másodperc egy ilyen rövid pályán. Aki versenyzett már az tudja, hogy ennyit nem lehet javulni egy kocsival csak azzal, hogy lóerőt pakolnak bele.

    Nincs az az isten, hogy egy elsőkerekes kókusz lenyomjon egy evo-t az euroringen. Csak a hungaroringen van sansza.
    Ezt adomde a hungaroringet normális aszfaltra módositanám.
    Utoljára szerkesztette: gyurka; 2009. 03. 08. 21:57-kor

  7. #47
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    a 601 es jó kocsi.amennyiért ti fékbetétet vesztek a kocsihoz, annyiból megvan a koci magaés szlalomon én vagyok a királylány

  8. #48
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    na keritsünk végre 1 fikuszt,rendessen kiváncsi lettem.lancert tud itt valaki szerezni?

  9. #49
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    ring frici
    subaru n12 b: 2.22.2
    evoIX: 2.25.2
    fikusz st!: 2.29.7
    ez igy korekt...ha a sub és az evo között van szériába 3 mp,2 elég hasonló kocsi,akkor szerintem az rs sokat javulhat az st hez képest.
    Utoljára szerkesztette: gyurka; 2009. 03. 08. 22:14-kor

  10. #50
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    ring frici
    subaru n12 b: 2.22.2
    evoIX: 2.25.2
    fikusz st!: 2.29.7
    Szerintetek mennyit jelenthat másodpercben a ringen a repülőrajt vs. állórajt ilyen köridő tartományban?

  11. #51
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Hány lovas az ST? 225?

  12. #52
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Alorajt vs repülőrajt sztem 10-15s biztos van.
    A fanyűvő!!

  13. #53
    Törzsvendég gyurka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    240

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Alorajt vs repülőrajt sztem 10-15s biztos van.
    na akkor rosszhírem van.mindegyik állórajtos volt.és csak a fikusz volt széria...
    a subaru az amivel a Frici ment mikuláson.igaz murva beállitással,de aszfalt gumi.a 4.et kicsit nehezen vette.
    a mitsu az szerintem valami bálna féle lehetett.fehér JRC.ti biztos tudjátok.viszont azon volt rajt program,ugyhogy valami elektronika csak volt benne,ja és intermedia...
    igy azért már talán nem olyan,rettentő a különbség.

  14. #54
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Szerintem meg csak simán el kell fogadni, hogy ezek az elsőkerekes turbós kocsik is tudnak valamit és adott körülmények között lehetnek legalább olyanok, mint egy evo vagy sti, emlékszem volt régebben a ringen nyitott napon egy srác utcai clio-val, aki versenyzett is a clio kupában, hát iszonyat jól ment, pedig az csak 180LE, adnánk alá egy kókuszt vagy egy mazda 3 mps-t lehet partiban lenne egy széria evo-sti szekérrel. Gyorsulásnál is ha nem állórajtból mennek, akkor esélyes egy ilyen kétkerekes, sok ám az a + osztómű, kardán, hátsó difi, féltengelyek.

  15. #55
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet EvoSasa: Hozzászólás megtekintése
    Alorajt vs repülőrajt sztem 10-15s biztos van.
    Hmmm....szerintem az nagyon nagyon sok!! 15sec alatt az egész célegyenesen végigmész!

  16. #56
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg csak simán el kell fogadni, hogy ezek az elsőkerekes turbós kocsik is tudnak valamit és adott körülmények között lehetnek legalább olyanok, mint egy evo vagy sti, emlékszem volt régebben a ringen nyitott napon egy srác utcai clio-val, aki versenyzett is a clio kupában, hát iszonyat jól ment, pedig az csak 180LE, adnánk alá egy kókuszt vagy egy mazda 3 mps-t lehet partiban lenne egy széria evo-sti szekérrel. Gyorsulásnál is ha nem állórajtból mennek, akkor esélyes egy ilyen kétkerekes, sok ám az a + osztómű, kardán, hátsó difi, féltengelyek.
    1. HRingen szerintem is nagyon közel vannak egymáshoz.....de akkor sem kéne jobban mint egy EVO
    2. Clio Sport/ 206RC....nagyon könnyűek és azért a 180-190Le nem kevés :-) jókal lehet menni velük, csak utána nincs benne szerintem sok fejlődési potenciál....nem úgy mint az EVOban :-)
    3. Azér nagyon kipróbálnék egy Focus RS-t Hringen vagy Pannónia ringen

  17. #57
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet gyurka: Hozzászólás megtekintése
    szerintem egy széria!!!hangsúlyozom széria!!!lancer!pont a ringen lenne nagyon nagy gondba...A 7 biztos,a 8 as nem tudom,de a 9 es se menne el annyira,mint azt gondoljuk.szerintem pariba vannak.a ringen tuti.szárazon!nem mernék a kilencesre fogadni,a 10 esre meg biztos nem.mondjuk a fikuszra se,de érdekes lenne
    Az enyém gyári hozzatok egy focust és mehet ja és csak EVO VII-es

  18. #58
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg csak simán el kell fogadni, hogy ezek az elsőkerekes turbós kocsik is tudnak valamit és adott körülmények között lehetnek legalább olyanok, mint egy evo vagy sti, emlékszem volt régebben a ringen nyitott napon egy srác utcai clio-val, aki versenyzett is a clio kupában, hát iszonyat jól ment, pedig az csak 180LE, adnánk alá egy kókuszt vagy egy mazda 3 mps-t lehet partiban lenne egy széria evo-sti szekérrel. Gyorsulásnál is ha nem állórajtból mennek, akkor esélyes egy ilyen kétkerekes, sok ám az a + osztómű, kardán, hátsó difi, féltengelyek.
    Az is oliva!
    abban a clióban kw futómű van viszont 130.000 km és a váltója nem a legjobb.

    Volt olyan nap hogy csak a super seven volt gyorsabb és M6 ,ferrari, porshe szarabb időt futott mint mi, pedig 2:24 körüli köröket mentünk......
    szóval sok függ az időjárástól, illetve a pálya ismerettől.
    A versenyautóink 182 lóerősek és időjárás fügvényében tudunk 2:11-2:15 köröket futni utcai gumival fékkel.

  19. #59
    Baliho
    Vendég

    Alap

    Es lam, oda is megerkezett

    http://totalcar.hu/tesztek/focusrs09/

  20. #60
    Rezidens vidajani avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    328

    Alap

    huh, az előbb írtam egy hosszabb hozzászólást ehhez a sok baromsághoz, ami itt elhangzott, de kitörlődött, ezért most rövidebben összefoglalom.

    1: Frici sosem volt 4x bajnok a Herter féle evoval. Egyszer nyert, akkor is csak azért, mert Rácz Pistit mindig lerajtolta,+ a Pistit meg is büntették... A négykerékhajtás nem feltételnül jobb, mint a kétkerék a pályán, ezért van az, hogy egy kupás Porsche(ami erősen utcai alapú, kivéve futómű, váltó) gyorsabb a 400 lóerőjével, mint Frici 500-600 lovas evoja...

    2. Ne induljatok ki a Garázs köridejeiből, mert mint már annyiszor írtam, a körülményektől erősen függ a köridő. A multkor pont kint voltam Fricivel és Bz-vel a forgatásukon, és Frigyes egy AMG-s mercivel rosszabb időt ment, mint egy Transittal. De a Twingo RS-sel is verte 200 lovas turbós autókat, pedig mindkettőt esőbben vették fel. Szóval az csak egy jópofa játék, összehasonlításra hiteltelen.

    3. Kikérem magamnak, hogy minden újságíró a pénzért ír meg mindent. Tudom, hogy egy elfogult Evo, STI, vagy akár BMW M3-as tulajnak nehéz megemészteni, ha nem azt olvassa, amit látni szeretne, de fogadjátok el, hogy valakinek lehet más a véleménye.

    Én is kint voltam ezen a Focus RS úton, nem fürödtem tejben vajban, utáltam az egészet, de megírtam, hogy az adott! autó (amit a kezükbe adtak!), az milyen...
    http://www.origo.hu/auto/teszt/20090...enetproba.html
    Bírom ezeket az urban legendeket, hogy az autós újságírónak milyen jó dolga van, de ez is csak egy legenda, amit valaki megszült, aki sosem volt ilyen úton. Én a hátm közepére kívánom mindet, csak az vigasztal, ha jó autót próbálhatok ki...
    Vida János

3. oldal, összesen: 16 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 17., 16:17
  2. Ford Focus RS
    By FQ-400 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 07. 09., 06:14

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva