12. oldal, összesen: 17 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
221-240, összesen: 322

  1. #221
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    A teljesítménymérő pad esetében volt ilyesmi? Egyáltalán lenne rá lehetőség?
    1 héten belül 3-szor, 3 különböző autót, 3 alkalommal, de azonos körülmények között megmérni? Ha az eredmény hozná a papírformát, akkor tényleg egyenletesen mér a pad!
    Pontosabban a mért eredmények azonos értéket mutatnak. Nem tudom, hogy hol van még ilyen mérés, de érdemes lenne ezeken végig menni.
    Szerintem a különbségekre nem csak én lennék kíváncsi.

  2. #222
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Továbbra is az a tendencia, hogy olyan emberek állítanak fel téziseket, akik nem érintettek egyenlőre teljesítménymérés ügyben. El kell jönni, próbára kell tenni, de ha valaki csak dumál de a pénzt sajnálja tapasztalatszerzésre akkor viszont ott a net olvasni kell.
    Egy a lényeg: Nem lehet jelenleg jobb eszközt találni a világon ennél a gépnél. Ha ezt is kétkedők fogadják itthon akkor a fejekben van a baj!
    Lenne egy konkrét kérdésem a kétkedőkhöz:
    PONTOSAN ÍRJÁTOK LE, HOGY MI LENNE SZERINTETEK A MEGFELELŐ MÉRŐESZKÖZ.
    TEHÁT, HOGY ITT MAGYARORSZÁGON A VILÁGON MINDEHOL ELFOGADOTTAL ELLENTÉTBEN MI AZ AMI TUTI LENNE SZÁMOTOKRA?
    TEHÁT NEM MELLÉPOFÁZÁST KÉREK, HANEM KONKRÉTAN MILYEN MÓDSZER LENNE AZ AMI PONT A BEHAZUDOTT LÓERŐT MUTATNÁ, AZ ELNAGYOLT PROGRAM HULLÁMZÁSAIT KIEGYENLÍTENÉ PONT ÚGY, AHOGY SZERETNÉTEK ÉS MINDEMELLETT MINDENKI ELÉGEDETT LENNE VELE.

  3. #223
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is az a tendencia, hogy olyan emberek állítanak fel téziseket, akik nem érintettek egyenlőre teljesítménymérés ügyben. El kell jönni, próbára kell tenni, de ha valaki csak dumál de a pénzt sajnálja tapasztalatszerzésre akkor viszont ott a net olvasni kell.
    Egy a lényeg: Nem lehet jelenleg jobb eszközt találni a világon ennél a gépnél. Ha ezt is kétkedők fogadják itthon akkor a fejekben van a baj!
    Lenne egy konkrét kérdésem a kétkedőkhöz:
    PONTOSAN ÍRJÁTOK LE, HOGY MI LENNE SZERINTETEK A MEGFELELŐ MÉRŐESZKÖZ.
    TEHÁT, HOGY ITT MAGYARORSZÁGON A VILÁGON MINDEHOL ELFOGADOTTAL ELLENTÉTBEN MI AZ AMI TUTI LENNE SZÁMOTOKRA?
    TEHÁT NEM MELLÉPOFÁZÁST KÉREK, HANEM KONKRÉTAN MILYEN MÓDSZER LENNE AZ AMI PONT A BEHAZUDOTT LÓERŐT MUTATNÁ, AZ ELNAGYOLT PROGRAM HULLÁMZÁSAIT KIEGYENLÍTENÉ PONT ÚGY, AHOGY SZERETNÉTEK ÉS MINDEMELLETT MINDENKI ELÉGEDETT LENNE VELE.
    Kockás (négyzetrácsos) papirra kézzel (vonalzóval) rajzolt grafikonok?


  4. #224

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is az a tendencia, hogy olyan emberek állítanak fel téziseket, akik nem érintettek egyenlőre teljesítménymérés ügyben. El kell jönni, próbára kell tenni, de ha valaki csak dumál de a pénzt sajnálja tapasztalatszerzésre akkor viszont ott a net olvasni kell.
    Egy a lényeg: Nem lehet jelenleg jobb eszközt találni a világon ennél a gépnél. Ha ezt is kétkedők fogadják itthon akkor a fejekben van a baj!
    Lenne egy konkrét kérdésem a kétkedőkhöz:
    PONTOSAN ÍRJÁTOK LE, HOGY MI LENNE SZERINTETEK A MEGFELELŐ MÉRŐESZKÖZ.
    TEHÁT, HOGY ITT MAGYARORSZÁGON A VILÁGON MINDEHOL ELFOGADOTTAL ELLENTÉTBEN MI AZ AMI TUTI LENNE SZÁMOTOKRA?
    TEHÁT NEM MELLÉPOFÁZÁST KÉREK, HANEM KONKRÉTAN MILYEN MÓDSZER LENNE AZ AMI PONT A BEHAZUDOTT LÓERŐT MUTATNÁ, AZ ELNAGYOLT PROGRAM HULLÁMZÁSAIT KIEGYENLÍTENÉ PONT ÚGY, AHOGY SZERETNÉTEK ÉS MINDEMELLETT MINDENKI ELÉGEDETT LENNE VELE.
    Biztos képesek normál betűvel is elolvasni az írásodat a népek.
    Mit stresszeled magad?

    Az én kérdésemre válaszolj.
    Ugyanazt méri a maha , mustand , dynodinamics vagy vannak eltérések tapasztalataid szerint?

    Én leszarom mennyi lóerőm lett és mennyit állított meg ki.
    A pontos megfogalmazásom az autómat illetően az hogy mérőműszerenként leírom mi mennyit mért és így kb megvan milyen erős és minden ember felfoghatja a saját mérőrendszere szerint.

    Demokratikusan:
    Gtech:630
    AX:585
    Dyno:530

    Aztán fejben gyengéknek hozzáfűzöm hogy válassza ki melyik a szimpatikus neki.

    Ha a dynoba hisz akkor legyen csak 530 , nekem tökmindegy.

    Lényeg hogy az enyém a kocsi és megy mint az állat és ennyi...

    Válaszolj a padokra kiírt kérdésemre.

    Jó lenne ha tavaszig nem kapnál sokkot és ha sikerül beprogizni E85-re akkor mérhetnétek nekem még.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  5. #225
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Én is azt gondolom, hogy aki kötekedni akar annak a pad tervezőmérnöke is ide jöhetne és magyarázhatna mindent, aki el határozta magában, hogy már pedig ezek itten hazudnak, azt még a szent Péter sem fogja meggyőzni.

    Egy biztos. Az a padot olyan autók hagyták el pl Kárai, vagy az N csoportos Hadik subaru melyek folyamatosan bizonyítanak.

    Én azt gondolom, hogy amíg nem olvasunk konkrét beszámolót egy autó tulajtól, hogy szétment a gépe addig ne tépjük a szánkat légből kapott fikciókon.

    Én hiszek ebben a padban- mert mint éppeszű ember végig tudom ott állva követni a folyamatokat, voltam én már ott kb 40 órát összesen, pontosan láttam vagy 20 mérést, plusz az én kocsim programozását- és végig azt láttam, hogy humbuk nélkül mennek a dolgok a maguk rendje szerint.
    Kell egy jó program

  6. #226
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Biztos képesek normál betűvel is elolvasni az írásodat a népek.
    Mit stresszeled magad?

    Az én kérdésemre válaszolj.
    Ugyanazt méri a maha , mustand , dynodinamics vagy vannak eltérések tapasztalataid szerint?

    Én leszarom mennyi lóerőm lett és mennyit állított meg ki.
    A pontos megfogalmazásom az autómat illetően az hogy mérőműszerenként leírom mi mennyit mért és így kb megvan milyen erős és minden ember felfoghatja a saját mérőrendszere szerint.

    Demokratikusan:
    Gtech:630
    AX:585
    Dyno:530

    Aztán fejben gyengéknek hozzáfűzöm hogy válassza ki melyik a szimpatikus neki.

    Ha a dynoba hisz akkor legyen csak 530 , nekem tökmindegy.

    Lényeg hogy az enyém a kocsi és megy mint az állat és ennyi...

    Válaszolj a padokra kiírt kérdésemre.

    Jó lenne ha tavaszig nem kapnál sokkot és ha sikerül beprogizni E85-re akkor mérhetnétek nekem még.
    Figyelj már Puma, azért ki ne találjuk már, hogy az a Gtech meg az AX mérőműszerek. Ennyi erővel akkor az én seggem is egy mérőműszer és majd én mondok számokat a saját méréseim alapján- és lesznek híveim akik a Hutyutyu Segg Dyno lóerő skálán adják meg az adatokat és ami ettől eltér az kamu. Komolyan kezd kabaré lenni az egész.
    Kell egy jó program

  7. #227

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Én is azt gondolom, hogy aki kötekedni akar annak a pad tervezőmérnöke is ide jöhetne és magyarázhatna mindent, aki el határozta magában, hogy már pedig ezek itten hazudnak, azt még a szent Péter sem fogja meggyőzni.

    Egy biztos. Az a padot olyan autók hagyták el pl Kárai, vagy az N csoportos Hadik subaru melyek folyamatosan bizonyítanak.

    Én azt gondolom, hogy amíg nem olvasunk konkrét beszámolót egy autó tulajtól, hogy szétment a gépe addig ne tépjük a szánkat légből kapott fikciókon.

    Én hiszek ebben a padban- mert mint éppeszű ember végig tudom ott állva követni a folyamatokat, voltam én már ott kb 40 órát összesen, pontosan láttam vagy 20 mérést, plusz az én kocsim programozását- és végig azt láttam, hogy humbuk nélkül mennek a dolgok a maguk rendje szerint.
    Amúgy ki mondta hogy rossz a pad és nem pontos?
    Kiknek megy a magyarázkodás?

    Más , Kohári Zoli merci miért nem akart mérekezni?Tiltott a gecó gyári komp?

    Jeffnél a kuplung csúszhatott elvileg nem?Attól hogy 3 tárcsás exedy...DCS-nek is csúszott a vadiúj HKS...

    Saabos ember ha nem hiszi hogy annyi neki majd elmegy másik padra és méret ott is.

    Milyen egyéb eset van?
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  8. #228

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Figyelj már Puma, azért ki ne találjuk már, hogy az a Gtech meg az AX mérőműszerek. Ennyi erővel akkor az én seggem is egy mérőműszer és majd én mondok számokat a saját méréseim alapján- és lesznek híveim akik a Hutyutyu Segg Dyno lóerő skálán adják meg az adatokat és ami ettől eltér az kamu. Komolyan kezd kabaré lenni az egész.
    Azt is megadom ha leírod , lehet hogy sokan benned hisznek inkább.
    Nem jön le amit írok?
    Bármivel megmérik leírom mennyi és választhat ki mit akar.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  9. #229
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Azt is megadom ha leírod , lehet hogy sokan benned hisznek inkább.
    Nem jön le amit írok?
    Bármivel megmérik leírom mennyi és választhat ki mit akar.
    értelek én, hogyne értenélek. De azért ha egy kiló paradicsom helyett a zöldséges a saját kg skálája alapján véletlenül csak 80 dekát bírna adni, biztos, hogy rettenetesen pofán vágnám. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a LE mint teljesítmény adat valahol mégiscsak egy pontosan meghatározott mennyiség nem? Ezt nem lehet így, vagy amúgy értelmezni. Ennyi erővel a magyar gázművek egy m3 gáz helyett csak 800 litert adna, de a köbméter árat fizettetné meg. Ciki lenne nem? Vagy ha tankolsz- akkor van külön Shell liter meg Agip??

    Tehát ha a te vagy bárki kocsijára különféle "műszerek" illetve egyének mondanak ezt meg azt, azt nem kell nekünk elfogadni azzal a legyintéssel, hogy az ő mércéjük szerint igazuk van!
    Kell egy jó program

  10. #230
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Hutyutyu Segg Dyno lóerő skálán adják meg az adatokat és ami ettől eltér az kamu. Komolyan kezd kabaré lenni az egész.
    Gyuri, Nálad mennyi egy mérés?? :-) :-) :-)

  11. #231

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    értelek én, hogyne értenélek. De azért ha egy kiló paradicsom helyett a zöldséges a saját kg skálája alapján véletlenül csak 80 dekát bírna adni, biztos, hogy rettenetesen pofán vágnám. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a LE mint teljesítmény adat valahol mégiscsak egy pontosan meghatározott mennyiség nem? Ezt nem lehet így, vagy amúgy értelmezni. Ennyi erővel a magyar gázművek egy m3 gáz helyett csak 800 litert adna, de a köbméter árat fizettetné meg. Ciki lenne nem? Vagy ha tankolsz- akkor van külön Shell liter meg Agip??

    Tehát ha a te vagy bárki kocsijára különféle "műszerek" illetve egyének mondanak ezt meg azt, azt nem kell nekünk elfogadni azzal a legyintéssel, hogy az ő mércéjük szerint igazuk van!
    Ezért is mondom azt hogy az autóm 530LE-nek fele meg ezekben a körökben.
    De például timeslipen ahol van egy tonna AX22-es mérés ott azokhoz képest ugyanazon a mérőskálán 585LE az autó ami ugyanezt jelenti és tökéletes az összehasonlítás is.
    A tiéd is lehet hogy az AX-es skálán 500Le.Érted.

    Azt még megcsinálom hogy ha kicseréli Csaba az elhalt kuplungomat akkor lemérjük most IS AX-el hogy most mit mutat , kíváncsi vagyok.

    Na akkor a pad szerint amin az evóklub méri a toplistáját azon akkor 530-al kéretik beírni engem.

    Ha csak ennyi az autóm akkor ennyi padon.

    Csáó
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  12. #232
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Én nem értem miért viaskodtok,ezen a LE témán,meg a pad témán,ahelyett hogy kergetnétek azt a pár motorost akit még találni ebben az időben

    Én pedig tudom ezt az egészet,de mindentől függetlenűl imádom az autómat és pont.

    Mellesleg ami számitástechnika azzal lehet manipulálni bármit,az más kérdés hogy akar-e valaki!?
    Ezt te jól tudod Gyuri nem,

  13. #233

    Alap

    Attilának a szerinte huncut 2 báros nyomásomról...

    Szerintem nem volt 2 bár , főleg nem az 530 lónál.


    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  14. #234
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Gyuri, Nálad mennyi egy mérés?? :-) :-) :-)

    Gumiba 4000 ,a nélkül 6000

  15. #235
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    ...Ha csak ennyi az autóm akkor ennyi padon...
    az a "csak" ennyi egyenlőre a fórum legerősebb evója cimre bőven elég :-D gratula hozzá, valszeg egy jó ideig nem lesz legyőződ. Miki tud téged listára venni- reméljük megteszi.
    Kell egy jó program

  16. #236
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Na mi van bakker téged is ébren tart valami alkohol?
    A fanyűvő!!

  17. #237
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Ezért is mondom azt hogy az autóm 530LE-nek fele meg ezekben a körökben.
    Nem, az autód a fizika mai állása szerint 530LE.

    Ez olyan minthogy a kerékátmérőd kicsit több, mint 2 arasz ha a te kezeddel méred. Lehet, hogy az enyémmel pont kettő, de attól még az pontosan 17coll, nem több, nem kevesebb. De azért még érdekelne, hogy a ricsimae kezével mérve vajon mennyi? Ne má...
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2009. 11. 24. 23:51-kor

  18. #238
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Nem, az autód a fizika mai állása szerint 530LE.

    Ez olyan minthogy a kerékátmérőd kicsit több, mint 2 arasz ha a te kezeddel méred. Lehet, hogy az enyémmel pont kettő, de attól még az pontosan 17coll, nem több, nem kevesebb. De azért még érdekelne, hogy a ricsimae kezével mérve vajon mennyi? Ne má...
    Úgyse tudod neki megmagyarázni....


    A padról:
    Amikor Én elmentem méretni, rájöttem a pad nem arra való h kiderüljön hány lóerős a kocsim, amikor elkészült a fejlesztés, vagyhogy Én ugathassam tele az intenetet ,h bizony nekem ilyen és ilyen erős a kocsim.
    Arra való ha elkészült a tuning vagy a fejlesztés ,az autó programját normál körülmények között elkészítsék, feltárujanak azok a mechanikus problémák amelyekre okozhatják esetleg az elvárt teljesítmény hiányát, azok a pici apró finomítások, amelyeket seggel nincs az tuner aki érez. A paddal tökéletesíteni lehet egy konfigot, ki lehet hozni belőle a maximumot, és optimalizálni lehet az összetevőket.
    Továbbá szerintem az egyik legjobb spórolás, mert ha van egy elképzelésem arrról milyen teljesítmény, nyomatékot, karakterisztikát várok el az autómtól, nem kell felesleges pénzeket költenem olyan tuning cuccokra amit csak eladni akarnak nekem, de mérhető javulást nem hoz . A programozások során történt "balesetekről" autó tönkremenetelekről már ne is beszéljünk. Ha valaha is fogok még egy tuningolt autót csináltatni csak padon lesz programozva. Örülök h van egy ilyen itthon.

    A dyno projektről:
    Én 1szer jártam ott az autómmal, majd volt még ott még egyszer a kocsi progizáson. Amikor Én ott jártam1st nem volt ott de a srácok vérprofin, segítőkészen, türelmesen törekedtek arra h a kocsi a lehető legjobb legyen, segítettek a progizásban is. Ahogy hallottam amikor Én nem voltam ott akkor 1st is hasonlóan cslelekedett.

    Budakalászon is voltam méretni egy off kocsit. Hát.....(nem írok semmi rosszat, de azért látszik, h nem a tuning szakértői).

    Fapuma:
    Ha neked nem esik le, h a padon nem csak az derült ki, h a kocsid gyengébb mint korábban azt írtad, hanem az is h a program és a tuning útján sem jó irányba mész, hiszen a teljesítmény és a nyomatékgörbéd egy szar(már bocs) azért inkább magadat hibáztasd ne azt aki felhívja a fogyelmed erre. Az is kiderült,ha valóban azok a cuccok bene vannak a kocsidban amik benne vannak akkor egy jobb programmal,ésszerűsítve sokkal messzebb eljuthattál volna 400m időben, és teljesítményben is mint így,megközelíthetted volna már rég azokat az időket amiket elvártál a kocsitól.
    Azt is tudom h most leírod majd h te elégedett vagy, meg győztél, meg ilyenek, de a tény attól tény marad:a kocsid a valós tudása alatt marad jóval, a görbéi szarok, felesleges cuccok vannak benne. Hidd el ennek semmi köze a dcshez. Ha egy kicsit is értelmesnek tartod magad elgondolkozol rajta, ha már áprilisban elmész a padra hamarabb kiderültek volna ezek a dolgok, és megkímélted volna magad egy csomó kellemetlenségtől, és pénzkidobástól.
    Részemről ennyi, ha még ezek után is azt gondolod csak fikázni araklak,, tudlak sajnálni és tényleg fordulj szakorvoshoz.
    Utoljára szerkesztette: lanciafan; 2009. 11. 25. 07:29-kor

  19. #239

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Úgyse tudod neki megmagyarázni....


    A padról:
    Amikor Én elmentem méretni, rájöttem a pad nem arra való h kiderüljön hány lóerős a kocsim, amikor elkészült a fejlesztés, vagyhogy Én ugathassam tele az intenetet ,h bizony nekem ilyen és ilyen erős a kocsim.
    Arra való ha elkészült a tuning vagy a fejlesztés ,az autó programját normál körülmények között elkészítsék, feltárujanak azok a mechanikus problémák amelyekre okozhatják esetleg az elvárt teljesítmény hiányát, azok a pici apró finomítások, amelyeket seggel nincs az tuner aki érez. A paddal tökéletesíteni lehet egy konfigot, ki lehet hozni belőle a maximumot, és optimalizálni lehet az összetevőket.
    Továbbá szerintem az egyik legjobb spórolás, mert ha van egy elképzelésem arrról milyen teljesítmény, nyomatékot, karakterisztikát várok el az autómtól, nem kell felesleges pénzeket költenem olyan tuning cuccokra amit csak eladni akarnak nekem, de mérhető javulást nem hoz . A programozások során történt "balesetekről" autó tönkremenetelekről már ne is beszéljünk. Ha valaha is fogok még egy tuningolt autót csináltatni csak padon lesz programozva. Örülök h van egy ilyen itthon.

    A dyno projektről:
    Én 1szer jártam ott az autómmal, majd volt még ott még egyszer a kocsi progizáson. Amikor Én ott jártam1st nem volt ott de a srácok vérprofin, segítőkészen, türelmesen törekedtek arra h a kocsi a lehető legjobb legyen, segítettek a progizásban is. Ahogy hallottam amikor Én nem voltam ott akkor 1st is hasonlóan cslelekedett.

    Budakalászon is voltam méretni egy off kocsit. Hát.....(nem írok semmi rosszat, de azért látszik, h nem a tuning szakértői).

    Fapuma:
    Ha neked nem esik le, h a padon nem csak az derült ki, h a kocsid gyengébb mint korábban azt írtad, hanem az is h a program és a tuning útján sem jó irányba mész, hiszen a teljesítmény és a nyomatékgörbéd egy szar(már bocs) azért inkább magadat hibáztasd ne azt aki felhívja a fogyelmed erre. Az is kiderült,ha valóban azok a cuccok bene vannak a kocsidban amik benne vannak akkor egy jobb programmal,ésszerűsítve sokkal messzebb eljuthattál volna 400m időben, és teljesítményben is mint így,megközelíthetted volna már rég azokat az időket amiket elvártál a kocsitól.
    Azt is tudom h most leírod majd h te elégedett vagy, meg győztél, meg ilyenek, de a tény attól tény marad:a kocsid a valós tudása alatt marad jóval, a görbéi szarok, felesleges cuccok vannak benne. Hidd el ennek semmi köze a dcshez. Ha egy kicsit is értelmesnek tartod magad elgondolkozol rajta, ha már áprilisban elmész a padra hamarabb kiderültek volna ezek a dolgok, és megkímélted volna magad egy csomó kellemetlenségtől, és pénzkidobástól.
    Részemről ennyi, ha még ezek után is azt gondolod csak fikázni araklak,, tudlak sajnálni és tényleg fordulj szakorvoshoz.
    Látod ezt a választ is kihoztam belőled , ezt sem írtad volna le ha csak úgy néha 1 1 helyeslő mondatot beírok...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  20. #240

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Nem, az autód a fizika mai állása szerint 530LE.

    Ez olyan minthogy a kerékátmérőd kicsit több, mint 2 arasz ha a te kezeddel méred. Lehet, hogy az enyémmel pont kettő, de attól még az pontosan 17coll, nem több, nem kevesebb. De azért még érdekelne, hogy a ricsimae kezével mérve vajon mennyi? Ne má...
    Na akkor fejlesztenem kell mert kellene 600LE a 10-es időhöz.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

12. oldal, összesen: 17 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Mennyiből van itthon?
    By MES-Racing in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 136
    Utolsó hozzászólás: 2017. 01. 16., 12:07

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva