13. oldal, összesen: 17 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
241-260, összesen: 322

  1. #241
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Látod ezt a választ is kihoztam belőled , ezt sem írtad volna le ha csak úgy néha 1 1 helyeslő mondatot beírok...
    Meg kihoztad belőle azt a pár 10 hozzászólást is ezt megelőzően :-) :-) :-)
    (kéretik viccesen felfogni, nincs semmi rossz indulat)

  2. #242

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Meg kihoztad belőle azt a pár 10 hozzászólást is ezt megelőzően :-) :-) :-)
    (kéretik viccesen felfogni, nincs semmi rossz indulat)
    Voltam én régen amikor még fiatal voltam asszertív és kommunikációs tréningen.
    Annyi a lényeg hogy ha meg akarsz tudni dolgokat akkor tökmindegy hogy an de beszéltetned kell az embereket....

    Na erről meg a sok dologról amit írok elég ennyi...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  3. #243
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Már leírtam, hogy nem lehet a mérés eredményeit manipulálni. A shoot out módban pedig a beállításokon(terhelés, inercia stb.) állítani sem lehet a gép automatikusan adja és nem enged semmilyen belenyúlást. Pont erre lett kitalálva, hogy a kétkedők ne találjanak benne kapaszkodót.
    A pad egy nagyon komoly minőségellenőrzésen és laboratóriumi kalibráción esik át mielőtt elküldik a vevőnek. Erről egy certifikáció van, (a konkrét darabra) pecséttel aláírásokkal. A telepítéskor egy mérnök ausztráliából jött és 3 napig itt volt, hogy minden megfelelően történik-e valamint oktatást tartott a pad kezeléséről.
    Akiket pontosan érdekel, hogy mit és hogyan csinál a pad, mit kell állítani a méréskor az jöjjön be és szívesen elmagyarázzuk.
    Elég földhözragadt az a kétkedés, ami azon alapul, hogy én még ugyan nem voltam méretni de azt mondták, hogy azt válaszolták arra hogy...
    Több száz autó mérésén vagyunk túl beleértve a magyar autósport krémjét is.
    Nincsenek kételyek a méréssel vagy annak pontosságával kapcsolatban.
    Az, hogy valakinek nem a beígért vagy az elképzelt lóerő jelenik meg a kijelzőn az sohasem a pad hibája.
    Ha egy mérés sikertelen pl. kerékcsúszás stb. miatt annak mindenki által látható egyértelmű jelei vannak, tehát az sem manipulálható semmilyen formában.
    A pad es a hely ahol van meg az egesz felallas , nagyon komoly. Meg itt kint sem figyelnek enyire oda a rendszer tokeletessegehez.
    Ha valaki ilyen precizen megepit valamit as vallalaja a felmerulo vitakat /az alacsony szamok miatt/ akkor elkene gondolkodni ki is igazabol az aki melle beszel.

    Voltam fent vettem ra a faradtsagot es megneztem a helyet . Szerintem nem kell ennel tobb sehol. Meg amerikaban sem. Az egesz felallas + az ottani emberek teljesen nivosak.

    En nagyon orulok hogy ilyen tuner muhely van otthon ilyen emberekkel.

    Robi

  4. #244
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    utolso szo tolem .
    Azt is tisztazni kene a fejekben, hogy a pad az egy eszkoz. Nem mertek rendszer.
    Kulonbozo tipusu padok kulonbozo szamokat hoznak ugyan azon az auton ,meg akkor is ha a kornyezo elemek megegyeznek.

    A padokat arra talatak ki hogy olcsobban biztonsagosabban lehesen az autokat beallitani. Es a Leheto legeletszerubben.
    Nagyjabol ennyi. Lo ero parbaj teljes butasag pad es pad kozott.
    Ovodas szint.
    A pad segit a tunernek a beallitashoz, meg neked, hogy meg erte-e meg venni a tuning cuccot...semmi tobb. NEm a vegso szam a fontos hanem a % a novekedesnek az alaphoz kepest. Es EZ a lenyeg semmi mas.

    Ha loero parbajra van szukseg akkor ott a 1/4 mile....

    Itt kint is van LE parbaj , de az mindig a zoldfuluek kozott zajlik. Majd kesobb ok is abba hagyjak. De nem baj minding van utan potlas

    Valamiert nehany embernek az a fontos hogy milyen szamot tud mondani a kocsijaval kapcsolatban. Es nem a palya idore gondolok.

    Olyasminek tunik , hogy kinek van nagyobb

    Csacsisag
    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2009. 11. 25. 17:23-kor

  5. #245
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    utolso szo tolem .
    Azt is tisztazni kene a fejekben, hogy a pad az egy eszkoz. Nem mertek rendszer.
    Kulonbozo tipusu padok kulonbozo szamokat hoznak ugyan azon az auton ,meg akkor is ha a kornyezo elemek megegyeznek.

    A padokat arra talatak ki hogy olcsobban biztonsagosabban lehesen az autokat beallitani. Es a Leheto legeletszerubben.
    Nagyjabol ennyi. Lo ero parbaj teljes butasag pad es pad kozott.
    Ovodas szint.
    A pad segit a tunernek a beallitashoz, meg neked, hogy meg erte-e meg venni a tuning cuccot...semmi tobb. NEm a vegso szam a fontos hanem a % a novekedesnek az alaphoz kepest. Es EZ a lenyeg semmi mas.

    Ha loero parbajra van szukseg akkor ott a 1/4 mile....

    Itt kint is van LE parbaj , de az mindig a zoldfuluek kozott zajlik. Majd kesobb ok is abba hagyjak. De nem baj minding van utan potlas

    Valamiert nehany embernek az a fontos hogy milyen szamot tud mondani a kocsijaval kapcsolatban. Es nem a palya idore gondolok.

    Olyasminek tunik , hogy kinek van nagyobb

    Csacsisag
    Meggyőző hozzászólás! Köszi Robi.

  6. #246
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Meggyőző hozzászólás! Köszi Robi.
    Az enyém nagyobb akkor is.
    Őőőő .. vagy több...

  7. #247
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Nekem az lenne a kérdésem hogy a kiirt LE az keréken is kijelzi vagy csak a főtengelyen mért korrigált adat van és ha a keréken leadott számokra vagyunk kiváncsiak ahhoz új mérés kell WHP-re állítva?
    Az amiknál nem mérnek főtengely lóerőt csak keréken leadott teljesítményt és ehhez tudok viszonyítani ha majd elmegyek méretni, hogy hozza e azt a szintet majd a kocsi jó programmal mint a kintiek(elég sok ugyanilyen pad van kint)

  8. #248
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    utolso szo tolem .
    Azt is tisztazni kene a fejekben, hogy a pad az egy eszkoz. Nem mertek rendszer.
    Kulonbozo tipusu padok kulonbozo szamokat hoznak ugyan azon az auton ,meg akkor is ha a kornyezo elemek megegyeznek.

    A padokat arra talatak ki hogy olcsobban biztonsagosabban lehesen az autokat beallitani. Es a Leheto legeletszerubben.
    Nagyjabol ennyi. Lo ero parbaj teljes butasag pad es pad kozott.
    Ovodas szint.
    A pad segit a tunernek a beallitashoz, meg neked, hogy meg erte-e meg venni a tuning cuccot...semmi tobb. NEm a vegso szam a fontos hanem a % a novekedesnek az alaphoz kepest. Es EZ a lenyeg semmi mas.

    Ha loero parbajra van szukseg akkor ott a 1/4 mile....

    Itt kint is van LE parbaj , de az mindig a zoldfuluek kozott zajlik. Majd kesobb ok is abba hagyjak. De nem baj minding van utan potlas

    Valamiert nehany embernek az a fontos hogy milyen szamot tud mondani a kocsijaval kapcsolatban. Es nem a palya idore gondolok.

    Olyasminek tunik , hogy kinek van nagyobb

    Csacsisag
    Hmm...csak az az érdekes az egészben, hogy Fapuma is dettó ugyanezt mondta mint amit most Robevo......csak vérszagra gyűltek a hiénák!
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  9. #249
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hmm...csak az az érdekes az egészben, hogy Fapuma is dettó ugyanezt mondta mint amit most Robevo......csak vérszagra gyűltek a hiénák!
    Lol

  10. #250
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Hmm...csak az az érdekes az egészben, hogy Fapuma is dettó ugyanezt mondta mint amit most Robevo......csak vérszagra gyűltek a hiénák!
    akkor azt a hozza szolast elkerultem
    nem akartam ismetelni

  11. #251
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    akkor azt a hozza szolast elkerultem
    nem akartam ismetelni
    nem is rád gondoltam...
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  12. #252
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    nem is rád gondoltam...
    Akkor lehetnél némileg konkrétabb. Ezt a hiénás hasonlat látom nagyon tetszik már másodszor nyomatod.

  13. #253
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehetnél némileg konkrétabb. Ezt a hiénás hasonlat látom nagyon tetszik már másodszor nyomatod.
    Igen tetszik a hiénás hasonlat mert szerintem jól leírja a viselkedési formát és sokkal tömörebben megfogalmazza azt mintha sorokon keresztül ecsetelném.
    A hasonlattal áranyaltan arra utaltam hogy szerintem már mindenki "be"látta a dolgokat és levonta a következtetséseket, de még mindíg megy a piszkálódás. Sokkal inkább arra kéne koncentrálni hogy higgadtan tiszta fejjel tanulujanak a dolgokból és véleménycsere legyen ne pedig vérszagra gyűlés (tudom nagyon tetszik most már 3-szor használtam)

    Ennyi...de ez már nagyon off topic...
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  14. #254
    Rezidens Zeke avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp / valahol az autóban / valahol bringán
    Hsz-ok
    1.073

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    PONTOSAN ÍRJÁTOK LE, HOGY MI LENNE SZERINTETEK A MEGFELELŐ MÉRŐESZKÖZ.
    TEHÁT, HOGY ITT MAGYARORSZÁGON A VILÁGON MINDEHOL ELFOGADOTTAL ELLENTÉTBEN MI AZ AMI TUTI LENNE SZÁMOTOKRA?


    sok-sok pénzért én hajlandó vagyok rajzolni tökéletes diagrammot

    amúgy érdekel , hogy működik egy ilyen pad és mivel itt vagytok kb a szomszédban lehet benézek valamikor nézelődni , úgyis lógok egy rakat baba képpel.
    a morcos.

  15. #255
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet RSTom: Hozzászólás megtekintése
    Igen tetszik a hiénás hasonlat mert szerintem jól leírja a viselkedési formát és sokkal tömörebben megfogalmazza azt mintha sorokon keresztül ecsetelném.
    A hasonlattal áranyaltan arra utaltam hogy szerintem már mindenki "be"látta a dolgokat és levonta a következtetséseket, de még mindíg megy a piszkálódás. Sokkal inkább arra kéne koncentrálni hogy higgadtan tiszta fejjel tanulujanak a dolgokból és véleménycsere legyen ne pedig vérszagra gyűlés (tudom nagyon tetszik most már 3-szor használtam)

    Ennyi...de ez már nagyon off topic...
    Szeintem meg tévedsz, de mindegy az idő majd eldönti.

  16. #256
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehetnél némileg konkrétabb. Ezt a hiénás hasonlat látom nagyon tetszik már másodszor nyomatod.
    Én hiányoltam a nagy az isten állatkertjét, az is volt már többször, ha jól emlékszem :-) :-)

  17. #257

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    akkor azt a hozza szolast elkerultem
    nem akartam ismetelni
    Csak amit én leírok azt előítélettel fogadják mert nem szeretik a tunerem.

    Azt pedig nem fogják fel hogy én a saját gondolataimat írom mert nem vagyok befolyásolható , mindíg a saját döntéseimet hozom meg stb...

    Csaba is elmond nekem 3 fajta megoldást mindíg abból én választok.

    Ez van.

    Pedig nem nehéz megérteni hogy ha velem beszélgetnek akkor én vagyok akivel beszélgetnek és hs Csabával van bajuk , keressék őt emilben...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  18. #258
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Csak amit én leírok azt előítélettel fogadják mert nem szeretik a tunerem.

    Azt pedig nem fogják fel hogy én a saját gondolataimat írom mert nem vagyok befolyásolható , mindíg a saját döntéseimet hozom meg stb...

    Csaba is elmond nekem 3 fajta megoldást mindíg abból én választok.

    Ez van.

    Pedig nem nehéz megérteni hogy ha velem beszélgetnek akkor én vagyok akivel beszélgetnek és hs Csabával van bajuk , keressék őt emilben...
    A baromságokat amiket leírtál, meg az ostoba magyarázataid miatt reagáltam, nem a csaba miatt.Csak elég nagy a hasonlóság a stílusotok meg a mondanivalótokban is.
    Nehogy már magadat sajnáltasd..ez vicc.
    Read only

  19. #259
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Csak amit én leírok azt előítélettel fogadják mert nem szeretik a tunerem.

    Azt pedig nem fogják fel hogy én a saját gondolataimat írom mert nem vagyok befolyásolható , mindíg a saját döntéseimet hozom meg stb...

    Csaba is elmond nekem 3 fajta megoldást mindíg abból én választok.

    Ez van.

    Pedig nem nehéz megérteni hogy ha velem beszélgetnek akkor én vagyok akivel beszélgetnek és hs Csabával van bajuk , keressék őt emilben...

    Az a baj,hogy nem látod be,hogy az autódban már bent lévő cuccokból sokkal többet ki lehet hozni,a jelenlegi állapothoz képest.

    Tudom.....Neked megfelel az autó így ahogy van,sőt nem is érdekel ez az egész.Ezzel ellentétben egyszerre kb.5 fórumon foglalkozol-foglalkoztatsz embereket ezzel témával.
    Hidd el, senki nem akar rosszat neked,csak azt,hogy legalább egy kicsit szakadj el ettől a DCS által kreált alomvilágtól.

  20. #260

    Alap

    Idézet ATTILA EVO 7: Hozzászólás megtekintése
    Az a baj,hogy nem látod be,hogy az autódban már bent lévő cuccokból sokkal többet ki lehet hozni,a jelenlegi állapothoz képest.

    Tudom.....Neked megfelel az autó így ahogy van,sőt nem is érdekel ez az egész.Ezzel ellentétben egyszerre kb.5 fórumon foglalkozol-foglalkoztatsz embereket ezzel témával.
    Hidd el, senki nem akar rosszat neked,csak azt,hogy legalább egy kicsit szakadj el ettől a DCS által kreált alomvilágtól.
    Belátom hogy többet ki lehet hozni , ki is lesz hozva jövőre mivel nem veszek semmit csak 1850-es csúcsokat és E85 lesz.

    600-at várok el majd ettől a módosítástól és megy is majd padra ha késznek találom.

    Nincs kedvem turbót cserélni.

    Ha RT-nek is megy 3076R-el vagy 650-en lovat (meglátjuk ha leméreti Dynoprojectnél) E85-el akkor az enyém is mehet igaz kisebb ccm-el 600 lovat...
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

13. oldal, összesen: 17 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Mennyiből van itthon?
    By MES-Racing in forum Minden egyéb
    Hsz-ok: 136
    Utolsó hozzászólás: 2017. 01. 16., 12:07

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva