1-13, összesen: 13

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap 76mm-es alu csőhajlítás

    Szeretnék csináltatni új intake csöveket 3"-os alu csőből de ebben az országban nem találtam olyat aki tud hajtani 76mm-os alu csövet.
    Ismertek ilyet esetleg?

  2. #2
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Keresd Karkus Tomit, egy próbát megér:
    http://www.karkuskipufogo.com/kezdolap

  3. #3
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Pár éve felmerült ez, akor nem volt az országban ilyen gép, több tízmilliós beruházás. Azóta nem hiszem hogy változott a helyzet...

  4. #4
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék csináltatni új intake csöveket 3"-os alu csőből de ebben az országban nem találtam olyat aki tud hajtani 76mm-os alu csövet.
    Ismertek ilyet esetleg?
    Borók Dávid úr símán tudja, hogy ki hajlít ilyen csövet- ugyanis ő ismeri a fószert aki egy olyan szép 3"-os csövet hajlított, hogy nem hittem el. Én láttam a saját szememmel a végeredményt egy kipuff formájában- gyönyörű volt.
    Kell egy jó program

  5. #5
    Rezidens berkes avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    321

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Borók Dávid úr símán tudja, hogy ki hajlít ilyen csövet- ugyanis ő ismeri a fószert aki egy olyan szép 3"-os csövet hajlított, hogy nem hittem el. Én láttam a saját szememmel a végeredményt egy kipuff formájában- gyönyörű volt.
    Alu kipufogó????????????????
    B. Cs.

    EVO VI TME

  6. #6
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hsz-ok
    190

    Alap

    sajnos ilyet nem fogsz talalni itthon, viszont hajlitott idomokat konnyu venni. alu cso hajlitas ilyen meretben, az egy kulon faj.

  7. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet berkes: Hozzászólás megtekintése
    Alu kipufogó????????????????
    természetesen acél volt. Alut nem tud aki tud ilyen méretű acélt? Lehet egy kérdést megérne.
    Kell egy jó program

  8. #8
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !

  9. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !
    bíztató amit mondassz, mert nekem is kellene egy alu kanyar

  10. #10
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Nekem 323GTR ajánlott Bp-től nem messze egy kipuffogost ! tátva maradt a szám is sráctól amit láttam precizitás anyagok dobok, csővek, kanyarívek, kipuffsorok mindentől ! nagyon szépen dolgozik ! láttam intercooler csőveket saját készités látni kell fogni, komoly darabok nagyon és rajta van kidudorodás is amibe bekakad a bilincs h ne csusszon le ! pár supra skyline megfordult már nála. Outlanderre most fog késziteni egy 3" rendszert majd dobok fel képet beszámolót. Ha sor kerül rá később akkor az intercooler csővek is vele fognak készülni !
    Budaörs környékén van ez az ember?
    Beszéltem elég sokkal és alut nem tud hajtani senki ekkora méretben csak acélt, de az is jó lenne végső megoldásként, van szép rozsdamentes anyag fel lehet polírozni tükörfényesre meg egy ilyen kis darab cső nem sokkal nehezebb mint az alu.

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Egy ilyen ehhez hasonló cső kéne, a lényeg hogy 76mm-s legyen, mert a gyári 63mm-es kicsi, a maf szenzor kifut az 5volt-ból majdnem még a gyári injektorral is, nagyobb injektorral mindenképpen és az nem túl jó.
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #12
    Rezidens Feron avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Pest és környéke
    Hsz-ok
    2.466

    Alap

    Én anno csináltattam Karkus Tomiékkal kipufogót, ők hajlítgatnak mindenfélét, szerintem őket meg lehetne kérdezni.

    Karkus Tamás
    061/4054065
    http://www.karkuskipufogo.com/


    (csak most láttam,h Bunker már ajánlotta őket, bocs az ismétlésért)
    Utoljára szerkesztette: Feron; 2010. 04. 28. 23:27-kor
    FeRoN

  13. #13
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Kösz mindenkinek, megkeresem holnap a karkus csapatot, elég szépeket csinálnak acélból polírozva is, kinéz legalább úgy mint az alu.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva