1-9, összesen: 9

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    5

    Kérdés Sportlégszűrő

    Hali! Vettem egy K&N sportlégszűrőt 13e ft ért egy jó nagyot, voltam csináltatni hozzá átalakítót és felrakattam!
    De most amikor hazafele tartottam vele nem tudtam menni a kocsival csak 5ezres fordulaton! És bárhogy próbáltam megoldani nem bírta a kocsi és úgymond összeesett alacsony fordulaton! Na most mit lehetne tenni hogy működjün a sportlégszűrő?? Mert én a levegőmérőrre gyanakszom??
    Előre is köszi a választ és ha nemértitek mi a próblámám kérdezzetek vissza:d!

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    5

    Üzenet ilyen a kocsi

    a kocsi egy 1.8 as Lancer 154 Le

  3. #3
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Gyanús a csináltatott átalakító.
    Rakjál fel képeket ha tudsz róla.
    Ebbe került bele a MAF szenzor vagy maradt a helyén és utánna van az átalakító?

  4. #4
    Bennfentes Laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 10.
    Hsz-ok
    53

    Alap

    Egy jó tanács.
    Rakd vissza a gyári légszűrődet nehogy nagyobb baj legyen.

  5. #5
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    ^^x2 Képeket ha raksz föl jobban tudunk segíteni.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    5

    Alap help

    őőő pontosanmiről is?

  7. #7
    Haladó Kalapana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    44

    Alap

    Idézet evoman: Hozzászólás megtekintése
    őőő pontosanmiről is?
    Mondjuk a csövezésről a fojtó-szelepháztól a szűrőig... Sokmindent nem lehet ezen elrontani, de ha nem látja az ember akkor csak találgatni lehet. A légtömegmérőt ha nem babráltad el és a csatlakozó a helyén van akkor nincs miért erre gyanakodni. Jó eséllyel égne a SES lámpa is ha ez lenne a gond.

    Ha csak az a baj hogy az alapjárat leesik és pl stoptáblánál /alacsony fordulaton lefullad, az pl szerelés/aksilehúzás után normális, egészen addig amig az ECU újra megszokja a dolgokat. Én pl szerelés után mindig hagyom a kocsit járni pár percig, és akkor minden szépen beáll. Kapcsold le az aksit egy fél órára, rakd vissza, járasd 5-10 percig (ha kell adj gázt az elején hogy ne haljon meg) és nézd meg azután mi a helyzet. (=reset)

    Ami a csövezést illetei: Az ÉN autómon pl a folytó szelepház és a légtömegmérő között van a PCV cső becsatlakoztatva. Ha ez nincs visszadugva = probléma. Meg úgy általában átnézném hogy nem megy-e be levegő valahol a légtömegmérő után.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    5

    Alap légszűrő

    Idézet Kalapana: Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a csövezésről a fojtó-szelepháztól a szűrőig... Sokmindent nem lehet ezen elrontani, de ha nem látja az ember akkor csak találgatni lehet. A légtömegmérőt ha nem babráltad el és a csatlakozó a helyén van akkor nincs miért erre gyanakodni. Jó eséllyel égne a SES lámpa is ha ez lenne a gond.

    Ha csak az a baj hogy az alapjárat leesik és pl stoptáblánál /alacsony fordulaton lefullad, az pl szerelés/aksilehúzás után normális, egészen addig amig az ECU újra megszokja a dolgokat. Én pl szerelés után mindig hagyom a kocsit járni pár percig, és akkor minden szépen beáll. Kapcsold le az aksit egy fél órára, rakd vissza, járasd 5-10 percig (ha kell adj gázt az elején hogy ne haljon meg) és nézd meg azután mi a helyzet. (=reset)

    Ami a csövezést illetei: Az ÉN autómon pl a folytó szelepház és a légtömegmérő között van a PCV cső becsatlakoztatva. Ha ez nincs visszadugva = probléma. Meg úgy általában átnézném hogy nem megy-e be levegő valahol a légtömegmérő után.


    Hát igen mondjuk most ugy hogy bevan rakva nem nagyon tudnám lekapni csak a légszűrőt az átalakítóval, de egyébként ugyebár szerelővel rakattam be a szűrőt és nemtudom hogy jelzett e a SES lápma majd megkérdem fiamatt mert ő figyelt ezekre a dolgokra!
    Amint több infót tudok írni írom is
    addig is köszi!

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hsz-ok
    5

    Alap légszűrő

    http://kepfeltoltes.hu/view/090405/2...toltes.hu_.jpg

    Itt van ez a kép! Nem az én kocsimé de erről kilehet igazodni remélem!
    vagy tudunk infót szedni le belőle!
    SZóval ahogy van a légszűrő azt a dobozt egyben ki is szedtem a francba és ami jön fel cső oda lett berakva 70 es átmérőjű átalaító és a másik végén is 70 es átmérőjű volt a szűröhöz a nyílás először így felrett rakva
    és így jöttem vele haza a szerelőtől! És ugyebár ekkor alapjűraton behalt a motor és ez nemtetszet nekem hazajöttem és próbáltam nézegetni hogy mi a francért van ez!De nemjöttem rá utána arra gondoltam hogy elhet ami aszűrőházba ment cső az 50 es volt és így kibéleltem a szűrő felöli rész az átalakítóba hogy talán így jó lesz de így se lett jó! és ezután mást nemtudtam és legalább 1 napig rajta volt a direktszűrő és hazafele úgymond belett járratva de ha jól emlékszem lehet hogy világított a SES lámpa de azt nemtuom pontosan majd talán holnapra pontosabbat tudok mondani!

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva