22. oldal, összesen: 22 ElsőElső ... 12202122
421-432, összesen: 432

  1. #421
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Milyen üzemanyag?

  2. #422

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    fiuk , 34 mmm szukitovel , manley hajtokarral es CP dugokkal ARP to csavarokkal amugy gyari a maradek / turbo -fotengely - blokk stb / milyen kompresszio es nyomas volna idealis? Ja es 2L.
    erdemes szeepeket cserelni a 4B11 -en ehhez a felallashoz?
    Ha gyári tengely marad benne akkor én hagynám a gyári sűrítést maximum ami a kötelező sikolásokkal lejön a Hf-ből és azzal nő egy picit az benne hagyható és persze amit Miki is kérdezett az egy nagyon fontos tényező??

    Szelep meg attól függ hogy mennyi SS km-et mentetek vele volt e Als meg stb???
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  3. #423
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Ha gyári tengely marad benne akkor én hagynám a gyári sűrítést maximum ami a kötelező sikolásokkal lejön a Hf-ből és azzal nő egy picit az benne hagyható és persze amit Miki is kérdezett az egy nagyon fontos tényező??

    Szelep meg attól függ hogy mennyi SS km-et mentetek vele volt e Als meg stb???
    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Milyen üzemanyag?


    Minden hetfon dol el. Ha minden jol megy akkor lesz uj Komputer remelhetoleg/ othonrol lehet / , es akkor lesz ALS . Altalaban 300km SS van egy komplett rallyn max.
    Az uzem anyag meg attol fog fuggeni mit fabrikalunk ossze itt meg a te velemenyeteket is merlegelve.
    Nagyon szeretnek a V-powernel matadni. Nagyon sok KM megyunk es a benzin /tudom hogy otthon dragabb / de nagyon draga. Pontosan a verseny es a sima benzin kulonbsegebol egy versenyen + az autozgatas ossze vissza a versenyek kozott, majdnem betudok nevezni egy masik versenyre...

    Nagyon koszonom a valaszotokat elore is. Nagyon szoritok a hetfo miatt.

  4. #424

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    Minden hetfon dol el. Ha minden jol megy akkor lesz uj Komputer remelhetoleg/ othonrol lehet / , es akkor lesz ALS . Altalaban 300km SS van egy komplett rallyn max.
    Az uzem anyag meg attol fog fuggeni mit fabrikalunk ossze itt meg a te velemenyeteket is merlegelve.
    Nagyon szeretnek a V-powernel matadni. Nagyon sok KM megyunk es a benzin /tudom hogy otthon dragabb / de nagyon draga. Pontosan a verseny es a sima benzin kulonbsegebol egy versenyen + az autozgatas ossze vissza a versenyek kozott, majdnem betudok nevezni egy masik versenyre...

    Nagyon koszonom a valaszotokat elore is. Nagyon szoritok a hetfo miatt.
    A 300SS km egy kicsit nem sok??
    A Vb-n mész egy kicsit többet 4 nap alatt!
    Amúgy arra lettem volna kiváncsi hogy eddíg mennyit mentetek a motorral a szelepek állapota miatt?
    Miért ne maradhatnál utcai benzinnél én is mindig azzal mentem gyengébb vele az autó de én sem voltam hajlandó 1500ft/l-ért venni az Elfet!!!!!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  5. #425
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    A 300SS km egy kicsit nem sok??
    A Vb-n mész egy kicsit többet 4 nap alatt!
    Amúgy arra lettem volna kiváncsi hogy eddíg mennyit mentetek a motorral a szelepek állapota miatt?
    Miért ne maradhatnál utcai benzinnél én is mindig azzal mentem gyengébb vele az autó de én sem voltam hajlandó 1500ft/l-ért venni az Elfet!!!!!

    altalaban olyan 200 mile a SS a 450 + rally milebol. Tok hulyeseg , mar beszeltem mindenkivel , hogy ez az egyik oka miert nem megy az US rally. Ki akar 3+ orat utazni hogy lasson 20 autot 1 oran at aztan elorol az egesz?

    na mindegy a kocsiban 13 + ezer mile van . KB 3-4 ezer verseny mile ebbol.

  6. #426

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    altalaban olyan 200 mile a SS a 450 + rally milebol. Tok hulyeseg , mar beszeltem mindenkivel , hogy ez az egyik oka miert nem megy az US rally. Ki akar 3+ orat utazni hogy lasson 20 autot 1 oran at aztan elorol az egesz?

    na mindegy a kocsiban 13 + ezer mile van . KB 3-4 ezer verseny mile ebbol.
    Ezt hány gyorsaságiból csináljátok meg?
    Ha ennyi kilóméter van benne akkor én nem gondolkodnék a szelepcserén mert legközelebb majd az fog leszakadni és lehet elölről kezdeni az egészet!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  7. #427
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Egy széria szűkítős motoron,szoktak szelepet cserélni?
    Ez fordulat függvénye nem?

  8. #428

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    Egy széria szűkítős motoron,szoktak szelepet cserélni?
    Ez fordulat függvénye nem?
    Ha 3-4ezer gyorsasági Mph volt benne akkor szerintem kötelező kidobni a szemétbe az egészet ha a gyorsasági km az kint is gyorsasági km főleg hogy ki is könyökölt!
    Bár ha valóban az lenne akkor már legalább 3szor fel kellett volna újítani azt a motort ennyi futásteljesítmény után!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  9. #429
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Ha 3-4ezer gyorsasági Mph volt benne akkor szerintem kötelező kidobni a szemétbe az egészet ha a gyorsasági km az kint is gyorsasági km főleg hogy ki is könyökölt!
    Bár ha valóban az lenne akkor már legalább 3szor fel kellett volna újítani azt a motort ennyi futásteljesítmény után!

    hoppa. hat mostantol bizony oda figyelunk ra. Erdemes nagyobb szelepeket venni meg akkor is a ha szukito van?
    Azert kerdezek am enyitt mert az itteni epitonek van egy otlete es en csak at szeretnem latni jobban a dolgokat. Nem akaork sokszor motort epiteni es tuningloni minden evben ketszer. Arrol meg nem is beszelve hogy miota ez a kocsi van ketszer nem vezzettem soha ugyan abban az allapotban , hogy legalabb megszokjam

    Szeretnek egy stabil meg bizhato motort nem verseny benzinnel ami meg mondjuk az erosseb oldalon is all , ez tol sok amit akarok?
    Ki tudna meg valositani az almomat?
    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2011. 03. 27. 22:44-kor

  10. #430

  11. #431
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    @Miki

    ez nem az ami..?

    http://www.garaget.org/?car=144322
    Man On A Mission

  12. #432
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Nem tudom, volt e már korábban szó róla, nem rémlik.

    X-beam hajtókarokról vélemény, tapasztalat, hallomás?

22. oldal, összesen: 22 ElsőElső ... 12202122

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Eladó motor
    By Gabor20 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 16., 13:08
  2. Bontott Evo motor
    By Miki in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 08. 13., 18:36
  3. BMW M5 V10 motor + váltó
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 13
    Utolsó hozzászólás: 2011. 03. 31., 16:32
  4. Evo motor
    By HKSTOMEVO9 in forum Keres
    Hsz-ok: 26
    Utolsó hozzászólás: 2010. 10. 22., 19:17
  5. EVO 2 motor, váltó, stb.
    By visitor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 07. 26., 23:54

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva